زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره ی ادامه تحصیل در مقطع ارشد هوش مصنوعی

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط h@3!n.)
سلام دوستان طاعات و عباداتتون انشالله قبول باشه .
من برای ادامه تحصیل تردید دارم و شرایطمو میگم لطفا راهنمایی بفرمایید
من ۲۶ سالمه تازه کارشناسی فارغ التحصیل شدم . خیلی به رشته ام علاقه دارم و عاشق برنامه نویسی هستم . توی یک شرکت نرم افزاری هم شاغلم .
به هوش مصنوعی خیلی علاقه دارم و در زمینه ی پردازش تصویر مطالعات و پروژه هم در دروان دانشجویی انجام دادم .
فقط بشدت ریاضیاتم افتضاحه و توی این مورد حرفی برای گفتن ندارم و برای لیسانسم هم خیلی اذیت شدم بزور پاس کردم چون حوصله حل تمرین ندارم و اصلا درکش نمیکنم میترسم ارشد به مشکل بخورم و کم بیارم .

هدفم از ارشد خوندن اینه که بتونم کار علمی انجام بدم و فعالیت عملی بکنم و نمیخوام فقط مدرک بگیرم . قبلا هم با همین نیت درس میخوندم با اینکه تلاش هایی هم کردم که کاری انجام بدم و به دلایلی به ثمر ننشست فکر میکنم رشته ی هوش مصنوعی پتانسیل بالایی برای من ایجاد کنه بتونم کاری که قلبمو راضی میکنه انجام بدم با توجه به اینکه کدنویسی ام هم قویه .
ولی از طرفی میترسم دروس ارشد فقط اسمشون قشنگ باشه و مثل کارشناسی بعضی اساتید بجای چیزای اصلی مباحث تئوری صرف بدردنخور تحویل بدن چون خیلی اساتید هیچ تجربه ی عملی هم ندارن خودشونم تئوری خوندن اومدن بالا و چیزی که میخوام نباشه .

من یا باید برم سربازی و ۲ سال عمرمو نابود کنم یا اینکه برم ارشد با این دید که بتونم پیشرفت بیشتری بکنم و پروژه های کسر خدمت بگیرم و توی شرکت های دانش بنیان بجای سربازی فعالیت کنم .
گاهی هم پیش خودم میگم سنم بالا رفته دیگه برای ارشد خیلی دیر شده

سوال بعدیم اینه که آیا میشه هم درس خوند و هم کار کرد ؟‌ همونطور که گفتم شاغلم از ۸/۵صبح تا ۴ بعدظهر
بعضیا میگن دروس خیلی سنگینه اصلا نمیشه کار کرد و منو میترسونن

لطفا راهنماییم کنید
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۷ ق.ظ
RE: مشاوره ی ادامه تحصیل در مقطع ارشد هوش مصنوعی
(۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸ ب.ظ)h@3!n نوشته شده توسط:  سلام دوستان طاعات و عباداتتون انشالله قبول باشه .
من ۲۶ سالمه تازه کارشناسی فارغ التحصیل شدم . خیلی به رشته ام علاقه دارم و عاشق برنامه نویسی هستم . توی یک شرکت نرم افزاری هم شاغلم .
به هوش مصنوعی خیلی علاقه دارم و در زمینه ی پردازش تصویر مطالعات و پروژه هم در دروان دانشجویی انجام دادم .
فقط بشدت ریاضیاتم افتضاحه و توی این مورد حرفی برای گفتن ندارم و برای لیسانسم هم خیلی اذیت شدم بزور پاس کردم چون حوصله حل تمرین ندارم و اصلا درکش نمیکنم میترسم ارشد به مشکل بخورم و کم بیارم .

هدفم از ارشد خوندن اینه که بتونم کار علمی انجام بدم و فعالیت عملی بکنم و نمیخوام فقط مدرک بگیرم . قبلا هم با همین نیت درس میخوندم با اینکه تلاش هایی هم کردم که کاری انجام بدم و به دلایلی به ثمر ننشست فکر میکنم رشته ی هوش مصنوعی پتانسیل بالایی برای من ایجاد کنه بتونم کاری که قلبمو راضی میکنه انجام بدم با توجه به اینکه کدنویسی ام هم قویه .
ولی از طرفی میترسم دروس ارشد فقط اسمشون قشنگ باشه و مثل کارشناسی بعضی اساتید بجای چیزای اصلی مباحث تئوری صرف بدردنخور تحویل بدن چون خیلی اساتید هیچ تجربه ی عملی هم ندارن خودشونم تئوری خوندن اومدن بالا و چیزی که میخوام نباشه .

من یا باید برم سربازی و ۲ سال عمرمو نابود کنم یا اینکه برم ارشد با این دید که بتونم پیشرفت بیشتری بکنم و پروژه های کسر خدمت بگیرم و توی شرکت های دانش بنیان بجای سربازی فعالیت کنم .

سوال بعدیم اینه که آیا میشه هم درس خوند و هم کار کرد ؟‌ همونطور که گفتم شاغلم از ۸/۵صبح تا ۴ بعدظهر

لطفا راهنماییم کنید
برا ارشد که دیر نیست اتفاقا از دوستاتون جلوترین .بستگی دارد کجا قبول بشیدبعضی دانشگاه ها تو دو روز کلاسا میچینند بعضیا نه که نهایت یک سال کار نمی کنید درسا میگذارنید بعد کار می کنید اما در مورد رشته هوش ریاضی وار زیاد نیستن و نگران نباشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: h@3!n
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۹ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸ ب.ظ)h@3!n نوشته شده توسط:  سلام دوستان طاعات و عباداتتون انشالله قبول باشه .

لطفا راهنماییم کنید
بنظرم اگه علاقه دارین که حتما هوش بخونید باید ریاضیات و آمارتون رو قوی کنید.از الان مطالعه کنید.
بخاطر اینکه حتی تو دروس تخصصی هوش هم تا خد زیادی نیاز به ریاضی و آمار دارین.بخصوص برای پردازش تصویر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , h@3!n , shahraz
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۲۸ ب.ظ
ریاضی و آمار - مخصوصاً آمار - به شدت مورد نیازتون هست.
در ضمن برنامه نویسی رو با الگوریتم نویسی اشتباه نگیرید. دانشگاه بیش از اونکه یه برنامه نویس بخواد یه الگوریتم نویس میخواد، مثلا واسه یه شبیه سازی کل دستوراتی که مینویسید شاید چند تا if و for باشه. البته syntax اون زبان رو هم نیازه، که با دونستن یه زبان در حد ابتدایی خیلی راحت میشه برنامه رو نوشت مشـــروط بر اینکه الگوریتم نویسی رو خوب بدونید. یعنی بتونید الگوریتمتون رو بیرون بدید، که نیازمند دانش ریاضی خوب میباشد که از اونجایی که میگید ریاضیتون ضعیف هست پس الگوریتم نویس خوبی نیستید، پس روی اون کار کنید. کلا مباحثی هم که تو ارشد میخونید قرار نیست همونهایی باشه که واقعا توی محیط کار بدردتون بخوره. ممکن هست از بعضیاش اینقدر زده بشید که حتی از خوندنش منصرف بشید.
در کل تموم دانشجوهای هوش و شبکه و امنیت در وهله اول به شدت آمارتون رو تقویت کنید، به شدت. در وهله دوم هم ریاضیات رو بدونید.
کلا مقالات این گرایشها نیز آمار محور هست و ندونستنش خیلی مشکل براتون ایجاد خواهد کرد.

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , d_felfelak , h@3!n
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۲۶ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  ریاضی و آمار - مخصوصاً آمار - به شدت مورد نیازتون هست.
در ضمن برنامه نویسی رو با الگوریتم نویسی اشتباه نگیرید. دانشگاه بیش از اونکه یه برنامه نویس بخواد یه الگوریتم نویس میخواد، مثلا واسه یه شبیه سازی کل دستوراتی که مینویسید شاید چند تا if و for باشه. البته syntax اون زبان رو هم نیازه، که با دونستن یه زبان در حد ابتدایی خیلی راحت میشه برنامه رو نوشت مشـــروط بر اینکه الگوریتم نویسی رو خوب بدونید. یعنی بتونید الگوریتمتون رو بیرون بدید، که نیازمند دانش ریاضی خوب میباشد که از اونجایی که میگید ریاضیتون ضعیف هست پس الگوریتم نویس خوبی نیستید، پس روی اون کار کنید. کلا مباحثی هم که تو ارشد میخونید قرار نیست همونهایی باشه که واقعا توی محیط کار بدردتون بخوره. ممکن هست از بعضیاش اینقدر زده بشید که حتی از خوندنش منصرف بشید.
در کل تموم دانشجوهای هوش و شبکه و امنیت در وهله اول به شدت آمارتون رو تقویت کنید، به شدت. در وهله دوم هم ریاضیات رو بدونید.
کلا مقالات این گرایشها نیز آمار محور هست و ندونستنش خیلی مشکل براتون ایجاد خواهد کرد.

منظورتون امار و احتمال در چه حدی هست؟Huh
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: h@3!n
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۶ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  منظورتون امار و احتمال در چه حدی هست؟Huh
ایشون نوشتند خیلی ضعیف هستم، منظورم با ایشون بود. در حد همون آمار و احتمال کنکور (همون کتاب استاد طورانی) رو خوب بدونید بیاید دانشگاه مابقی رو بهتون یاد میدن یا مجبور میشید یاد بگیرید Big Grin
البته جای نگرانی نیست اونقدرها هم سخت نیست، چون ایشون گفتن ضعیف هستم خواستم پاشو محکم بذار تو دانشگاه

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , h@3!n
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط h@3!n.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  ریاضی و آمار - مخصوصاً آمار - به شدت مورد نیازتون هست.

مرسی
تنها هدفم از ارشد خوندن انجام کار علمی و استفاده از علمی هست که بدست میارم وگرنه یک درصد هم سمت ارشد نمیرم
من خیلی علاقه دارم در زمینه ی ماشین های هوشمند و پردازش تصویر کار کنم و کاربردی بودن دروس خیلی خیلی برام مهمه و اصلا مدرک برام ارزشی نداره .
حالا اینکه میگید مباحثی که میخونیم قرار نیست همونایی که تو محیط کار هست باشه توی لیسانس هم همینطور بود . حتی من از پایگاه داده هم زده شدم فقط داشتن جبر میگفتن و بشدت دروس بی کاربرد تدریس میشد خود استاد هم نمیفهمید داره چی میگه .
نظریه زبانها که به خود استاد میگفتم اینا به چه کاری میاد میگفت نمیدونم تو کامپایلر استفاده میشه ولی اصلا اطلاعاتی نداشت با اینکه دکترا میخوند .
واقعا ارشدم همین وضعیته ؟
من به این امید میخوام بخونم که علمی که بدست میارم به نتیجه و عمل ختم بشه نه اینکه یه چیزی بخونم یه مدرکی بگیرم و بیام بیرون نفهمم چی بود و نه به درد دنیام بخوره نه آخرت .

در ضمن نه میشه گفت کسایی که ریاضی خوب بلدن الگوریتم نویس خوبین و نه کسایی که بلد نیستن الگوریتم نویس خوبی نیستن چون اطرافم همه جور ادمی دیدم .
من ذهنم برای نوشتن الگوریتم خوبه و خوب میتونم تجزیه تحلیل کنم و راه حل بدم ولی ریاضیات را از روی بی علاقگی نمیخونم چون نمیفهمم کاربردش چیه و حس میکنم وقتم داره تلف میشه و خوب ریاضی نیاز به تمرین خیلی زیاد و حل نمونه سوال داره که اونم من حوصله ندارم .
البته الان که کاربردشو فهمیدم تصمیم دارم توی این زمینه هم قوی بشم .

از روز اولی که وارد دانشگاه شدم فقط هدفم یادگیری و استفاده عملی از دانشم بوده و دنبال کار علمی بودم ولی خب کاری که دوست داشتمو نتونستم بکنم و یکم محیط و اساتید بی انگیزم کردن .
در کل یا ارشد نمیخونم یا اگر بخونم میخوام بهترین باشم و تمام انرژیمو بزارم دروس را خیلی عالی یاد بگیرم چون خیلی دوست دارم یک شرکت در زمینه ی هوش مصنوعی تاسیس کنم و در زمینه ی داده کاوی و یادگیری ماشین و پردازش تصویر فعالیت داشته باشم .
همیشه رویام بوده ...
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۲۴ ق.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ق.ظ)h@3!n نوشته شده توسط:  مرسی
تنها هدفم از ارشد خوندن انجام کار علمی و استفاده از علمی هست که بدست میارم وگرنه یک درصد هم سمت ارشد نمیرم
من خیلی علاقه دارم در زمینه ی ماشین های هوشمند و پردازش تصویر کار کنم و کاربردی بودن دروس خیلی خیلی برام مهمه و اصلا مدرک برام ارزشی نداره .
حالا اینکه میگید مباحثی که میخونیم قرار نیست همونایی که تو محیط کار هست باشه توی لیسانس هم همینطور بود . حتی من از پایگاه داده هم زده شدم فقط داشتن جبر میگفتن و بشدت دروس بی کاربرد تدریس میشد خود استاد هم نمیفهمید داره چی میگه .
نظریه زبانها که به خود استاد میگفتم اینا به چه کاری میاد میگفت نمیدونم تو کامپایلر استفاده میشه ولی اصلا اطلاعاتی نداشت با اینکه دکترا میخوند .
واقعا ارشدم همین وضعیته ؟
من به این امید میخوام بخونم که علمی که بدست میارم به نتیجه و عمل ختم بشه نه اینکه یه چیزی بخونم یه مدرکی بگیرم و بیام بیرون نفهمم چی بود و نه به درد دنیام بخوره نه آخرت .
ببینید هدف از ارشد و دکتری ، تحقیق و پژوهش و پیشبرد علم هست. من خودم خیلی به پیشبرد علم علاقه ای ندارم و مثل شما دنبال یادگیری علم موجود در عمل هستم (فقط فیلدمون فرق میکنه). توی کارشناسی هم توی دروس تخصصی خیلی خوب بودم و استفاده مکرر از محیطهای عملی و سروکله زدن زیاد با پایگاه داده های مختلف باعث شده بود تو هیچ آزمون آزمایشی و کنکور به زیر ۱۰۰ فکر نکنم، که تقریباً همیشه هم همینطور شد(به استثنای آزمون ارشد آیتی که ۱ غلط داشتم همه رو همیشه ۱۰۰ میزدم).
در کل میتونید برای ارشد فقط به داشتن اسم یه دانشگاه خوب توی رزومه تون برای اخذ پروژه های بزرگ فکر کنید.
(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ق.ظ)h@3!n نوشته شده توسط:  در ضمن نه میشه گفت کسایی که ریاضی خوب بلدن الگوریتم نویس خوبین و نه کسایی که بلد نیستن الگوریتم نویس خوبی نیستن چون اطرافم همه جور ادمی دیدم .
من ذهنم برای نوشتن الگوریتم خوبه و خوب میتونم تجزیه تحلیل کنم و راه حل بدم ولی ریاضیات را از روی بی علاقگی نمیخونم چون نمیفهمم کاربردش چیه و حس میکنم وقتم داره تلف میشه و خوب ریاضی نیاز به تمرین خیلی زیاد و حل نمونه سوال داره که اونم من حوصله ندارم .
البته الان که کاربردشو فهمیدم تصمیم دارم توی این زمینه هم قوی بشم .
نظرم با شما یکی نیست در این مورد، البته هر کسی یه نظری داره. من تو پروژه های بزرگ حداقل این یکسال خیلی بودم، کسانی که الگوریتم خوب مینویسن حتی اگه بگن ریاضی نمیدونم هوش ریاضی خوبی دارن. اگه منظورتون از تحلیل کد همونی هست که من فکر میکنم که بیشتر به برنامه نویسی شما مربوط میشه و ایده گرفتن از برنامه موجود! حقیقت جایی کار میکردم که خیلی نسبت به کار بردن این کلمات حساس بود و معنی هر کدوم خیلی دقیق هست.
معمولا هم تیمهای برتر مسابقات ACM همیشه یک یا دو عضو نخبه ریاضی دارن و اقلیت تیم کد نویس هستن. چون عملاً باید الگوریتم داد هر چند ممکن هست عضوهای اینجور تیمها تا حالا برنامه های شرکتی ننوشته باشن (چون برنامه های شرکتی نیاز به شناخت کلاسها و فریمورکها و . . . از زبان مورد نظر دارد و معمولا هم روش کار به شما داده میشه، فقط یکسری خواسته صرفا شامل کد جلو روتون هست).
به هرحال درگیرش نشیم چون نظرها و سلیقه ها متفاوت هست.
(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ق.ظ)h@3!n نوشته شده توسط:  از روز اولی که وارد دانشگاه شدم فقط هدفم یادگیری و استفاده عملی از دانشم بوده و دنبال کار علمی بودم ولی خب کاری که دوست داشتمو نتونستم بکنم و یکم محیط و اساتید بی انگیزم کردن .
در کل یا ارشد نمیخونم یا اگر بخونم میخوام بهترین باشم و تمام انرژیمو بزارم دروس را خیلی عالی یاد بگیرم چون خیلی دوست دارم یک شرکت در زمینه ی هوش مصنوعی تاسیس کنم و در زمینه ی داده کاوی و یادگیری ماشین و پردازش تصویر فعالیت داشته باشم .
همیشه رویام بوده ...
کل دروس ارشد رو میشه یک ساله تموم کرد و بعد برید توی فیلد کاری خودتون کار کنید و با تحقیق بیشتر و کار عملی بیشتر، هر روز دانش خودتون رو اضافه کنید و مدرکتون رو بگیرید. انتخاب فیلدتون هم کاملا با خودتونه ولی ارشد اون چیزی نیست که شما فکر میکنید، در واقع همه جا هم همینطوره و مشکل دانشگاه های ما نیست.

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , h@3!n
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۳۷ ق.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۶ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  ریاضی و آمار - مخصوصاً آمار - به شدت مورد نیازتون هست.

منظورتون امار و احتمال در چه حدی هست؟Huh

من خودم برای یک پروژه ی ساده ی پردازش تصویر مجبور شدم کلی آمار بخونم..با اینکه علوم هستم و ما علاوه بر آمار و احتمال ،آمار ۱ هم پاس کردیم ولی اصلا اونا احتیاجم نشد.عئضش آمار سنگین تری داشت.کتاب گنزالس هم نگاه کنید همش ریاضیه..وگرنه دستورات رو نوشتن که کاری نداره برای پژوهش باید تفکر ریاضیاتی پشتشو بفهمید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , mostafaheydar , h@3!n
ارسال: #۱۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط h@3!n.)
ممنون از همه ی دوستان بابت راهنمایی ها

ببینید من الان یک وب دولوپر هستم توی این ۳ سالی که دارم کار میکنم و چند تا پروژه ی سازمانی هم کار کردم اصلا این چیزا راضیم نمیکنه

همیشه دلم میخواست روی پروژه های خاص کار کنم . مثلا پروژه ی نویسا ( تایپ هوشمند فارسی )‌ از نظر من تحسین بر انگیز و جالب بود این جنس کارها را دوست دارم .

دلم میخواد روی پروژه های تشخیص گفتار و داده کاوی و پروژه های ملی و پردازش تصویر و نظامی و این چیزا کار کنم و بخاطر همین میخوام هوش مصنوعی بخونم .

بدون ادامه تحصیل تهش همین پروژه های تکراری کسل کننده مثل حسابداری و مدیریتی هست و برای من جذابیتی نداره و الانم دیگه بچه ی ۱۵ ساله هم کدنویس شده میتونه بزنه .

توی سن ۲۶ سالگی از برنامه نویسی خسته شدم چون پروژه ها واقعا اون چیزی که دلم میخواد نیست .

وضعیت استارتاپها هم که همشون ایده های تکراریه ( سوپر مارکت آنلاین و سفارش غذا و خرید آنلاین بلیط و ... )

من هدفم از ادامه تحصیل اینه که در محیط علمی قرار بگیرم و با چندتا استاد با سواد اشنا بشم و با دانشجوهایی از جنس خودم اشنا بشم و اینچنین کارهایی انجام بدیم .

تا اونجا که من تحقیق کردم راهی که منو به اون هدفی که میخوام میرسونه ادامه تحصیله .
میخوام بدونم کسانی که توی همچین پروژه هایی قرار میگیرن چه مسیریو رفتن و چه تحصیلاتی داشتن .
اگر ارشد اون چیزی که من فکر میکنم نیست پس اون هدفی که من بهش فکر میکنم مسیرش از کجا میگذره ؟

یادمه توی کارشناسی پروژه ی درس هوش مصنوعیو عاشقانه انجام میدادم چقدر لذت بردم .پیاده سازی الگوریتم ژنتیک بود یعنی اینقدر برام لذت بخش بود که نمیتونم وصفش کنم واقعا به اینجور الگوریتم ها و کارها علاقه دارم و مباحث درسی هوش برام خیلی هیجان انگیزه .

اگر دوستانی که هوش مصنوعی خوندن هم راهنمایی میکردن خیلی میتونست بهم کمک کنه تصمیم درست بگیرم

ممنون
۲
۰
ارسال: #۱۱
۰۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ
یعنی واقعا همه ادامه تحصیل میدن که فقط درس بخونن ؟ اگر اینجوری باشه که میشه حدث زد چرا بعد از فارغ التحصیلی اکثرا بیکار میمونن
علمی که به عمل تبدیل نشه ارزش نداره
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۷۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۴۱ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۹۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۸۰ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۰۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۰۲ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close