زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷

ارسال: #۵۵۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۱ ق.ظ
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹ ب.ظ)saeed_vahidi نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۷ ب.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  رتبه ۱۱۱۹ هوش چی قبول میشه با معدل موثر ۱۶/۱۲؟

سلام دوست گرام
خوشحالم که اگه درست حدس زده باشم یه همشهری وگرنه یه نیمه هم دانشگاهی رو بالاخره دیدم اینجا!!Cool
گمان کنم با این رتبه یا مستقیم و یا تکمیل ظرفیت همون بوعلی قبولین که اگر سال اولتونه پیشنهاد دوستانه میکنم که به خاطر حیاتی بودن مقطع ارشد در ایران ازش صرفنظر کنید و برای سال آینده هم اگر مایل بودین جهت راهنمایی بنده اینجا هستم خدمتتون.
هر چه پیش آید،خوش آید...
پیروز و سرفراز باشید ان شاا..

متاسفانه شرایط خوندن ندارم، همین امسالم نشد بخونم با اطلاعات سابق رفتم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۵۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷ ب.ظ)adamvizly نوشته شده توسط:  سلام با رتبه ۵ سهمیه(۵% ظرفیت) توی علوم کامپیوتر میتونم شریف قبول شم؟
ظرفیت شریف ۱۱ نفره
ممنون میشم کمکم کنید.

منم رتبه ۶ سهمیه هستم رتبه بدون سهمیه تون چقدر شده؟
دوستایی که اطلاع دارن این سهمیه چقدر به درد می خوره.قاتل جونمون نشه یه موقع؟
۰
۰
ارسال: #۵۵۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۷ ب.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  رتبه ۱۱۱۹ هوش چی قبول میشه با معدل موثر ۱۶/۱۲؟
شاید شبانه سمنان

بابا این سهمیه ها چیه امسال در اومده

هر سال یه بامبولی در میاد گوشتمون رو بریزه

الآن یکی که بدون سهمیه شده ۱۰ با اونی که با سهمیه شده ۹ ازش عقب تره ؟
۰
۰
ارسال: #۵۵۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۴۷ ب.ظ
سلام دوستان.
با رتبه ۸۷۰ نرم افزار و ۸۹۰ هوش دولتی کجا میتونم قبول شم؟
آزاد علوم تحقیقات چطور؟
۰
۰
ارسال: #۵۶۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۴۳ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان
میشه لطفا نام اساتید "شبکه" دانشگاه فردوسی رو بهم بگید؟
مقطع ارشد.
۰
۰
ارسال: #۵۶۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط pga.)
.....
۰
۰
ارسال: #۵۶۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۵۷ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۰ ب.ظ)pga نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
کسی میدونه با رتبه ۷۸ بدون سهمیه گرایش هوش کدوم دانشگاهو میارم؟
بنظرتون بعد امیرکبیر, علم و صنعت رو بزنم یا شهید بهشتی رو؟
سلام قطعا علم و صنعت

اینطور بزنین

تهران
شریف
امیرکبیر
علم و صنعت
تربیت مدرس
بهشتی
...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pga
ارسال: #۵۶۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط pga.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
ممنون
۰
۰
ارسال: #۵۶۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط dpsleep.)
دوستان درباره سهمیه ها، استاد یوسفی در کانالشون اطلاعاتی رو گذاشتن، که بنظرم خوبه اینجا خدمتتون عرض کنم:

۱- سهمیه ها دو نوع اند: ۲۵% و ۵%
۲- هر دو سهمیه ۲۵% و ۵%، بصورت مازاد حساب میشن و تعداد ظرفیت مازاد به اندازه همون درصد از ظرفیت اصلی هست. مثلا فرض کنید گرایش هوش دانشگاهی تعداد ۱۰ نفر رو میگیره. ۵% از ۱۰ نفر میشه ۰/۵ نفر که یعنی ۱ نفر ظرفیت مازاد بر اون ۱۰ نفر مربوط به سهمیه ۵% ها میشه (از ۰/۵ به بالا گرد میشه) و همینطور ۲۵% از ۱۰ نفر میشه ۲/۵ که یعنی ۳ نفر ظرفیت مازاد برای سهمیه ۲۵% ها در اون رشته از دانشگاه. یعنی وقتی در دفترچه میزنه ۱۰ نفر میگیره، درحقیقت ۱۴ نفر از هر سه گروه آزاد و سهمیه ۵% و سهمیه ۲۵% خواهد گرفت.

توضیحات بیشتر درباره مازاد بودن این ظرفیت:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳- (نکته مهم)
قبولی دارندگان سهمیه ۲۵% و ۵% مشروط به اینه که نه تنها ظرفیت خالی از سهمیه اشون موجود باشه، بلکه باید ۷۰% تراز نفر آخر قبولی در گروه آزاد (بدون سهمیه) را هم بیاورند. به این معنی که مثلا اگر اخرین نفر قبولی در گرایش هوش دانشگاه شریف رتبه ی ۳۰ باشه و ترازش در کدضریب مربوط به هوش ۷۵۰۰ باشه. در این صورت دارندگان سهمیه ۲۵% و ۵% ای حداقل باید تراز ۵۲۵۰ رو بیاورند. (جدا از اینکه ظرفیت هم باید به آنها برسد)

۴- درصورتی که ظرفیت ۲۵% ای ها از یک کدرشته پر نشه، به ۵% ای ها میرسه و اگر بازهم پر نشه به گروه آزاد (بدون سهمیه ای ها) میرسه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SASSAN.S , سیسی
ارسال: #۵۶۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ ب.ظ)dpsleep نوشته شده توسط:  دوستان درباره سهمیه ها، استاد یوسفی در کانالشون اطلاعاتی رو گذاشتن، که بنظرم خوبه اینجا خدمتتون عرض کنم:

۱- سهمیه ها دو نوع اند: ۲۵% و ۵%
۲- هر دو سهمیه ۲۵% و ۵%، بصورت مازاد حساب میشن و تعداد ظرفیت مازاد به اندازه همون درصد از ظرفیت اصلی هست. مثلا فرض کنید گرایش هوش دانشگاهی تعداد ۱۰ نفر رو میگیره. ۵% از ۱۰ نفر میشه ۰/۵ نفر که یعنی ۱ نفر ظرفیت مازاد بر اون ۱۰ نفر مربوط به سهمیه ۵% ها میشه (از ۰/۵ به بالا گرد میشه) و همینطور ۲۵% از ۱۰ نفر میشه ۲/۵ که یعنی ۳ نفر ظرفیت مازاد برای سهمیه ۲۵% ها در اون رشته از دانشگاه. یعنی وقتی در دفترچه میزنه ۱۰ نفر میگیره، درحقیقت ۱۴ نفر از هر سه گروه آزاد و سهمیه ۵% و سهمیه ۲۵% خواهد گرفت.

توضیحات بیشتر درباره مازاد بودن این ظرفیت:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳- (نکته مهم)
قبولی دارندگان سهمیه ۲۵% و ۵% مشروط به اینه که نه تنها ظرفیت خالی از سهمیه اشون موجود باشه، بلکه باید ۷۰% تراز نفر آخر قبولی در گروه آزاد (بدون سهمیه) را هم بیاورند. به این معنی که مثلا اگر اخرین نفر قبولی در گرایش هوش دانشگاه شریف رتبه ی ۳۰ باشه و ترازش در کدضریب مربوط به هوش ۷۵۰۰ باشه. در این صورت دارندگان سهمیه ۲۵% و ۵% ای حداقل باید تراز ۵۲۵۰ رو بیاورند. (جدا از اینکه ظرفیت هم باید به آنها برسد)

۴- درصورتی که ظرفیت ۲۵% ای ها از یک کدرشته پر نشه، به ۵% ای ها میرسه و اگر بازهم پر نشه به گروه آزاد (بدون سهمیه ای ها) میرسه.

سهمیه ها به ظرفیت اضافه نمیشن کم میشن. یعنی ۱۰ نفر اعلام میکنه ۶ نفر آزاد میگیره. البته به این سادگی هم نیست خیلی پیچیده تر هست هر دانشگاه باید حداقل ۱۸ نفر بگیره تا به ۵ درصدا سهمیه برسه وگرنه به نیم هم نمیرسه هیچی بهشون نمیرسه فقط ۲۵ درصدا میمونن که اونا هم باید حداقل ۷۰ درصد آخرین نفر قبولی در همون دانشگاه بیارن تا بهشون سهمیه برسه که برای دانشگاه های تاپ خیلی مشکله.

مشکل اصلی امسال اینه که سنجش تو دفترچه نوشته اگه به ۲۵ درصدا نرسه ۵ درصدا پر میکنن که تعدادشون خیلی زیاد از هر ۱۰۰ نفر ۱۳ نفر سهمیه ۵ درصدی دارن. و این کار برای بدون سهمیه مشکل کرده. البته همونطور که گفتم باید دانشگاه ۱۸ نفر حداقل ظرفیت داشته باشه.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: dpsleep
ارسال: #۵۶۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط dpsleep.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
من از افراد مختلفی هم شنیدم (من جمله استاد یوسفی) که این ظرفیت ها مازاد بر ظرفیت هست.
یک لینکی رو هم گذاشتم در این مورد. حالا دیگه نمیدونم.

درباره این ۱۸ نفر هم فکر نمیکنم درست باشه.
۵ درصده ۱۰ نفر میشه ۰/۵ که طبق چیزی که در دفترچه نوشته شده، هر ۰/۵ به بالا گرد میشه. یعنی از هر ۱۰ نفر، یک نفر مازاد بر ظرفیت برای سهمیه ۵% ای ها حساب میشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SASSAN.S
ارسال: #۵۶۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ق.ظ)dpsleep نوشته شده توسط:  من از افراد مختلفی هم شنیدم (من جمله استاد یوسفی) که این ظرفیت ها مازاد بر ظرفیت هست.
یک لینکی رو هم گذاشتم در این مورد. حالا دیگه نمیدونم.

درباره این ۱۸ نفر هم فکر نمیکنم درست باشه.
۵ درصده ۱۰ نفر میشه ۰/۵ که طبق چیزی که در دفترچه نوشته شده، هر ۰/۵ به بالا گرد میشه. یعنی از هر ۱۰ نفر، یک نفر مازاد بر ظرفیت برای سهمیه ۵% ای ها حساب میشه.

من تو همایش انتخاب رشته استاد رضوی شنیدم. خود سنجش فکر نکنم فهمیده باشه چی نوشته.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dpsleep
ارسال: #۵۶۸
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۱۵ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
عجیبه
آره کلا تو این زمینه سردرگمی زیاده
۰
۰
ارسال: #۵۶۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۴۲ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۱ ق.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹ ب.ظ)saeed_vahidi نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۷ ب.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  رتبه ۱۱۱۹ هوش چی قبول میشه با معدل موثر ۱۶/۱۲؟

سلام دوست گرام
خوشحالم که اگه درست حدس زده باشم یه همشهری وگرنه یه نیمه هم دانشگاهی رو بالاخره دیدم اینجا!!Cool
گمان کنم با این رتبه یا مستقیم و یا تکمیل ظرفیت همون بوعلی قبولین که اگر سال اولتونه پیشنهاد دوستانه میکنم که به خاطر حیاتی بودن مقطع ارشد در ایران ازش صرفنظر کنید و برای سال آینده هم اگر مایل بودین جهت راهنمایی بنده اینجا هستم خدمتتون.
هر چه پیش آید،خوش آید...
پیروز و سرفراز باشید ان شاا..

متاسفانه شرایط خوندن ندارم، همین امسالم نشد بخونم با اطلاعات سابق رفتم.

در اینصورت امیددارم با همپوشانی بیشتر از سال قبل با شرایط بهتری پذیرفته بشین....
ان شاا... در تقدیرتون خیر باشه

[بزرگترین حسرت آدمی این است که میخواهد ولی نمی تواند
و به یاد می آورد هنگامیکه می توانست ولی نخواست...
]
۰
۰
ارسال: #۵۷۰
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ق.ظ، توسط Zahra_Sb.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان

برای ما که هم کنکور کامپیوتر دادیم و هم آیتی، برای انتخاب رشته فقط مجازیم از یکی از این دو رشته انتخاب کنیم؟ یعنی یا فقط کامپیوتر یافقط آیتی؟
یا از هردو باهم میتونیم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۳۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۰۵۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۰۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۸۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۱۵۸ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۲۴۴ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۸۵ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close