زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت

ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۶, ۰۳:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط Rehe1994.)
اول از همه بابت دیرکرد معذرت میخوام، خیلی از دوستان کلی درخواست این مصاحبه رو داشتن و خودمم خیلی دوست داشتم این مصاحبه رو انجام بدم تا راه دوستان رو یکم هموار کنم Smile

از فونتهای رنگی استفاده میکنم تا اونایی که مثل من تنبلن خسته نشن از خوندن این مصاحبه :دی

آخر مصاحبه رو حتما بخونید.

مانشت ۱ : اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.

رضا حیدری هستم و متولد آبان (پرچم بالاس Big Grin ) سال ۱۳۷۳ و در شهر اندیشه ( بازم پرچم بالاس Big Grin ) . رتبه ام در آی تی و تجارت ۵۱ و در شبکه و امنیت ۷۷ بوده

مانشت ۲ :در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟

بنده کارشناسیمو از دانشگاه فناوری نوین سبزوار گرفتم در رشته آی تی و فقط پروژه مونده و نمره تحقیق در عملیات که به دلیل اینکه آخرین امتحان بود و حس درس خوندن نبود احتمالا بیوفتم :دی

مانشت ۳ : با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟

خب قبل از دانشگاه لقب های که دوستان در دبیرستان برام انتخاب کردن نشون میداد که من از همون اولم برای این رشته ساخته شده بودم و همیشه ی خدا سرم تو کامپیوترم بود و با دایل آپ در دنیایی فناوری سیر میکردم، و اینم بگم قبل دانشگاه کلی پیشرفت داشتم تو این زمینه که دانشگاه همشونو ازمون گرفت!
و البته لقبهای که داشتم : رضا اینترنت ، بیل گیتس Big Grin

مانشت ۴ : کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟

کارشناسی فناوری های نوین سبزوار

مانشت ۵ :در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .

من سه ترم اول رو به موفقیت تا نزدیکی مشروطی رفتم و دلیلشم افسردگی ای که بخاطر شکست کنکور سراسری بوده و شرایط بسیار بد دانشگاه فناوری نوین بوده ولی بعدش به خودم اومدم و گفتم باید این شرایط رو خودم عوض کنم و اجازه ندم بخاطر جا طلبی یک سری افراد بیشخصیت و بی وجدان آیندم خراب بشه از اون موقع دیگه معدلم از ۱۷ پایین تر نیومد
کلا درسا رو برای پاس شدن میخوندم ولی بعضیاشو دوست داشتم در کل

مانشت ۶ : از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟

از وقتی یادمه من قرار گذاشتم دکترا بگیرم Rolleyes

مانشت ۷ :آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟

از آی تی خوشم میومد ولی دوست داشتن گرایش های کامپیوترم شرکت کنم و به دلیل اینکه اعتماد به نفسم پایین بود و دردسرهای دانشگاه ترجیح دادم همون گرایش خودم بمونم.
ولی از الان بگم سال ۹۷ کنکور آی تی دادن بازی با آینده و زندگیتونه چون اصلا دیگه معلوم نیست قراره چی بشه و اینم بدونید که شبکه و امنیت ۹۷ از آی تی برداشته میشه و اعتراضم وارد نیست
مانشت ۸ : میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.
آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید.

درصدها وقتی تاپیک کارنامه ها باز شد اونجا میذارم و لینک میکنم براتون
سال اول بود که کنکور میدادم و المپیادم ندادم چون کلا خنگم

مانشت ۹ : بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟

نه اینکه کلا داستان جدایی داشته باشن، ولی سبکش فرق داره.
بهترین راه برای پیوند دادنش اینکه درسایی که دارید تو کارشناسی پاس میکنید و تو کنکور میاد رو همزمان کنکوری بخونید.

من همینجا یه نصیحت برادرانه کنم هیچ محدودیتی برای خودتون نذارید، دلیل نداره کسی که ۱۰ ترمه شده و همش مشروط میشه رتبه یک ارشد نشه و دلیلی نمیبینم که معدل الف دانشگاه بتونه رتبه بهتر از ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ بیاره!

مانشت ۱۰ : از کی دقیقاً برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟

۱۰ تیر پارسال بود که رفتم و توی کتابخونه ثبت نام کردم و استارت زدم، زود شروع کردم چون حس میکردم خیلی ضعیفم و اصلا شانسی نیست بتونم با بچه های دانشگاه های بزرگ رقابت کنم. اون بالا گفتم برای خودتون محدودیت نذارید یکیش اینجاست، من کلی خودمو کشتم که "وای همه میگن بدون برنامه نمیشه موفق شد و پس من موفق نمیشم" ولی اصلا اینطور نیست، اصلاااا من توی این مدت وسط تابستون کلی بخاطر ترم تابستونه نخوندم توی پاییز بخاطر دانشگاه عزیزم در طول هفته ۱۰ ساعت میخوندم و آذرم که کلی سرما خوردم ولی بازم موفق شدم و البته برنامه داشتن خیلی خیلی خیلی موثره حداقل فشار روانیتونو کم میکنه ولی اگه ازش جا موندید دلیلی برای شکست نیست.

مانشت ۱۱: برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟

۱۰۰۰۰۰۰ بار عوض شد ولی اواخر خیلی سفت و سخت رفتم جلو

مانشت ۱۲ : بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.

بالاتر از مهندسی کنکور مگه داریم، توی آی تی مشترک بالای ۵۰ و بقیه صفر بازم رتبه رو میاره زیر ۱۰۰ پس توجه به ضریب و بودجه بندی حرف اول رو میزنه

مانشت ۱۳ : آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟

من کاملا بر اساس شرایط و وزن پیش میرفتم و دلیلی نداره وقتی توی یه درسی قوی هستم وقتمو بیشتر از حد روش بذارم، با این روش قبل عید طوری شد که درسی نبود که برام ضعیف باشه همه رو یکنواخت بلد شده بودم

مانشت ۱۴ : خب شما زمان مشخصی داشتید و پایان زمان مطالعه روز قبل از کنکور هست . پس طبیعی است که منابع مطالعاتی هم نمیتونن اضافه بشن. آیا شما هنگام برنامه ریزی میدونستید برای هر درس کدام منابع یا جزوات را باید(یا میخواهید ) بخونید یا نه؟ یعنی مظورم اینه که برنامه ریزی زمانی کردید یا برنامه ریزی براساس منابع . مثالی بزنم . مثلا" شما روی سیستم عامل هفته ای پانزده ساعت وقت گذاشته بودید و با یک منبع مثلا" کتاب پارسه شروع کردین و بخودتون گفته بودید اگر فرصت شد مثلا" کتاب پوران را هم میخونم اگر نرسیدم هم هیچ. یا اینکه برنامه ریزیتون بر اساس خوندن منابع بود یعنی مثلا" گفته بودین من باید سه تا کتاب مشخص را برای سیستم عامل حتما" بخونم و بر این اساس برنامه ریزی کردین؟

خب هر درسی فرق داشت، در کل من منابع رو هم عوض کردم ینی یه کتاب میخوندم میرفتم سراغ یه کتاب دیگه و بعدش هر دو رو مرور میکردم. چون کتابهای که توی بیرون هستن واقعا کامل نیستن و بر اساس سیاست های اون موسسات بوده و کاری به استاندارد ندارن.

مانشت ۱۵ : میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین.

کلی نتم سر ویس های حقیقت و خلیلی فر رفت که تنها چیزی که توش بود توهین دو شخص بهم بود و هردو سر کلاساشون اون یکی رو تخریب میکردن
از فیلمهای مکتب خونه تو تابستون استفاده کردم و در کل هر فیلم و کلیپی که رایگان بود رو دان میکردم و میدیدم که انصافا کمک کرد، مثلا هش تیبل رو از یه تیکه فیلم رایگان دیدم و یاد گرفتم و...

زبان : زیر ذره بین - نرم افزار کوییزلت و ممورایز و سایهای آی تی و کنکور های گذشته

۶۰ درصد تو کنکور زدمشاااا ولی توی کارنامه ۲۰ درصد زده ینی همش منفی زدم که دلیلشو پایینتر میگم

گسسته :
جز بزرگترین اشتباهات من! نخوندم

ساختمان داده: یه کتاب قدیمی پارسه از طورانی که خاکستری رنگ بود+ پوران + مقسمی + ۶۰۰ مسئله قدسی

هر کتابخونه ای رفتم کتابهای این درسو و طراحی رو باز کردم خوندم هرچی بخونی کمه لامصب

طراحی الگوریتم : پوران رو خوندم و ۶۰۰ مسئله قدسی

شبکه : درس سردرگمی هاااا خیلی اذیتم کرد اول که نشستم کلی چرت و پرت خوندم، مثلا لایه فیزیکی که مفت نمی ارزید
در آخر پیوند داده رو از حقیقت و لایه های بالا رو از جزوه های رایگان خلیلی فر که حل سوالات کنکور گذشته بود خوندم
(کلا تو کانالای اینا عضو بشید هرچی رایگان میدن استفاده کنید :دی)

مهندسی نرم افزار : پارسه زنجانی که اصلا پیدا نمیشد و دوستام از سمنان برام پیدا کرد و البته بعدا هردو فهمیدیم چاپی هست و دزدی
در کل بگم که بهترین کتابه و اصلا سمت هیچی نرید! من کنکور های سالهای گذشته رو زدم و ۹۶ همشو میزدم الا یه سوال اقتصاد مهندسی که مسخرس و یه سوال امثال!

پایگاه : : مقسمی و یه جزوه بود که اونم باز رایگان بود از یه استاد کنکور فکر کنم اسلامی

هوش : راهیان ارشد (خلیلی فر) - اصلا سمت پوران نرید که پشیمون میشید!

البته آقای خلیلی فر عادت دارن با فونت درشت چاپ کنن و حجیم میتونن در مصرف کاغذ صرفه جویی کنن یکم و از هجو و... بپرهیزند

سیستم عامل : من اول جزوه استاد خودمونو خوندم و بعد هم مقسمی و در آخر جزوه رایگان خیلیلی فر

مدیریت: کلا تنبلی کردم و اون اواخر یکم از مقسمی و رابینز نگاه کردم

مانشت ۱۶ : بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.

هیچکدوم، مدیریتم که انگاری عوض شده بود

مانشت ۱۷ : ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟

جزوه محور بودن از صفات بارز من بودBig Grin

مانشت ۱۸ : زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبه یا عالی؟

زبان رو مدتی زبان خوندم ولی تا قبل کنکور سراسری گذاشتمش کنار چون ماشالله کلاس زبان ها فقط دنبال پولن و الکی کتاب رو کشش میدن و وقت حروم میکنن و از اون پیک بودنم کم شد و این مدت کلی لغت یاد گرفتم و ریدینگ کار کردم و تقریبا هر روزی که درس میخوندم اولش رو با زبان شروع میکردم و البته میتونستم بهتر بخونم و اینکه گرامرم نخوندم.

مانشت ۱۹ : در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟

گسسته بود که حذف کردم و الان پیشمونم، اگه دو تا تستشم میزدم کلی رتبمو بهتر میکرد و تستاشو دیدم خیلی راحتن، این دوستان مانشتی هی تو مصاحبه گفتن سخته سخته منم ترسیدم. ۹۵ رو بدون خوندن تستاشو زدم!

مانشت ۲۰ : اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.

این جز سوالاتی هست که نباید بپرسید و هرکس تحت شرایطش برنامه ریزیش فرق داره. تنها کمکی که میتونم کنم اینکه باهاتون صحبت کنم و بنا به شرایط حالتون راهنمایی کنم که آی تی تلگرام @rezahyd1373 برای ارتباط با شماست.

مانشت ۲۱ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.

بهترین آپشن، تنها، در کتابخونه ای که توش دوست و آشنا نداشته باشید.

مانشت ۲۲ : حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین.

من هر روز بازه های ۲ یا ۱/۵ ساعته برای درسا داشتم و توی اون مدت سعی میکردم خوب بخونم و راضیم از این روش و فیدبک نداشتم بدبختی و این رو در آخر توضیح میدم

مانشت ۲۳ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟

یک درس که توش قوی بودم رو چند روزی نمیخوندم اون عقب افتاده رو جاش میخوندم.

مانشت ۲۴ : اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟

در کل بازم بگم که بهتره کنکور ای تی ندید و همون اول گرایشی که میخواید رو زودتر انتخاب کنید و متناسب با ضریباش برید جلو

مانشت ۲۵ : آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.

شما فکر کنید سقف آرزوهاتون بالا باشه و از بد روزگار یه دانشگاه سطح پایین توی ۷۰۰ کیلومتری شهرتون قبول بشی و بعد از یکسال دانشگاه رو دخترونه کنن و کلا ازت و احترام رو نابود کنن و ... میخواید حس نومیدی و یاس نباشه؟ توی این راه کلی خسته شدم که یه همراه خوب همیشه کنارم بود و هوامو داش و نذاشت پشیمون بشم. اوج خوندن من شهریور، دی، وسطای بهمن ونیمه دوم اسفند تا روز کنکور بود.

مانشت ۲۶ : از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعداً به این نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟

نکردم، نکنید!
کلاسهای کنکور واقعا لازم نیست. هرکسی میتونه با اینترنت و این همه جزوه رایگان و... خودش بخونه و دقت کرده باشید ۷۰ هشتاد درصد مصاحبه ها گفتن نرفتن کلاس، پس با هردلیلی حتی نرید، اگه حال میده پول خرج کنید من شماره حساب میدم به من بدیدش Big Grin
اینم شماره حساب ۷۵۵۵ ۴۱۹۱ ۲۳۱۴ ۶۲۸۰

و یه خواهشیم از موسسات دارم که کارشونو عوض کنن، واقعا هرچقدر عالم و درس خونده باشید با اینکار فقط نشون میدید غیر حرفه ای هستید، پول در اوردن با استرس و نگرانی های دانشجو ودانش آموز جالب نیست.

مانشت ۲۷ : آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟

کاااااااااااش شرکت میکردم و رتبه یک میشدم، کلی ضرر کردم که یک کنکور ازمایشیم شرکت نکردم حتی خودمم از خودم ازمون نگرفتم!
حماقت بود

مانشت ۲۸ : تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بوداز کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.

از وسطهای اسفند شروع کردم به جمع بندی و بیشتر تمرکزم روی خلاصه نویسی ها و کنکورهای گذشته بود، توی حل کنکور های گذاشته به پاسخ رجوع نکنید و فقط زور بزنید حلش کنید

مانشت ۲۹ : برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟

تو خونه دانشجویی بودم و فکر کنم مسخره بازی در اوردیم و ... بعدشم که با دوستم رفتیم دور دور
در کل آماده بودم و فقط ترس از شکست بالا سرم بود.

مانشت ۳۰ : آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلاً میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟

خب من فکر میکردم سیستم عامل رو حتما ۶۰ به بالا میزنم چون سوالات سالهای قبلش برام اب خوردن بود، ولی متاسفانه امسال سوالا کلا برام تازگی داشت، تو مشترک یکم ترس داشتم و ۳۰ درصد برام کافی بود.
زبانم بالای ۵۰ برنامه داشتم

مانشت ۳۱ : سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟

سرجلسه ۲۰ دقیقه اول قلبم اذیت کرد ولی کم کم آروم شدم و اون اواخرم که زبان میزدم دیگه کاملا خسته بودم چون ۴ سال بود رنگ ازمون ندیده بودم! و این بد بود

مانشت ۳۲ : آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.

هیچ تمرین نکرده بودم و ضرر کردم و اینم بگم کلی به خودم قول دادم سوالاتی ک شک دارم رو نزنم که مثل سراسری منفی هام زیاد نشه که باز نشد جلومو بگیرم. من اگه منفی نمیزدم مسلما رتبم تک رقمی بود.

مانشت ۳۳ : وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟

خب بعد ۹۱ سبک کنکور به ثبات رسیده بود که امسال همه چی بهم ریخت :|||||||| و به جنگ سوال رفتم. اصلا سرجلسه بیشتر حس جان اسنو داشتم تا رضا حیدریBig Grin

مانشت ۳۴ : وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟

هم کم اوردم و هم اضافه ده دقیقه آخر با وجود اینکه سوالاتو میتونستم جواب بدم پاشدم. دیگه نمیکشیدم.

مانشت ۳۵ : آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.

بعد کنکور تا روز اعلام نتایج هیچ جایی ک ربط به کنکور داشته باشه نرفتم فقط صبر کردم چون بخاطر تغییرات امسال امیدم نا امید بود

مانشت ۳۶ : بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی ، دانشگاه کارشناسی، برنامه ریزی برای کنکور، کلاس کنکور، کنکور آزمایشی،شرایط سر کنکور، شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)،سایر عوامل
پایه تحصیلی ۵ درصد
دانشگاه کارشناسی ۵۰ درصد(اگه انقدری شرایط دانشگاه بد نبود شاید هیچوقت به خودم نمیومدم)
برنامه‌ریزی ۱۰ درصد
مطالعه دقیق و عمیق ۱۵درصد
کلاس کنکور ۰ درصد
شرایط سر جلسه ۱۰ درصد
شرایط مطالعه و زندگی مخصوصا خانواده ۱۰

در کل این سوال رو دوست نداشتم.

مانشت ۳۷ : حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.

هییت علمی شدن، یه کار حرفه ای و ثابت، بعدشم یه کافی شاپ بزنم تو شمال :دی

مانشت ۴۱ : چگونه و بر چه اساسی انتخاب رشته میکنید ؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ترجیح میدید؟ (اگر مایلید دلیل آن را هم بنویسید)
کلا هدفم تهران بود و هست . با شرایطی که وجود داره علم وصنعت قبول میشم ولی انشالله که امیرکبیره.

مانشت ۴۲ : توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.

اگه فکر میکنید شرایطتون بده و شانسی ندارید پس بهترین پتانسیل رو برای موفقیت دارید.

مانشت ۴۴ : و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟

چی بگم اخه؟Big Grin
کلی سوال پرسیدم که بی جواب موند کلیم مدیرا بخاطر سوالام دعوام کردنTongue

در کل جای خوبیه و دوست دارم ماشنت واقعی رو برم تو ایلام ببینم.

و آی دی تلگرامم برای سوالات شما @rezahyd1373

اینجا هم یک سری نقطه قوت و نقطه ضعف رو خلاصه میکنم:
نقاط قوت من:
۱/دوست و خانواده خوب داشتن
۲/درس خوندن در ساعات اولیه روز
۳/منابع خوب
۴/قوی کردن پایه ام با فیلم و... در تابستان
۵/شرایط بد دانشگاه که انگیزه رو بیشتر کرد.
۶/عدم توجه به محدودیت(مثلا میگن کتاب باید نو باشه،ماه های اخر درس جدید نخون و...) هر چیزی رو میشه به فرصت تبدیل کرد
من بیشتر کتابام دست دو بود.
نقاط ضعف من
۱/عدم شرکت در کنکور ازمایشی و تمرین سرجلسه(باعث شد منفی بزنم)
۲/حذف درسهای گسسته و معماری
۳/عدم خوندن مناسب ریدینگ و گرامر

و در آخر تشکر کنم از دانشگاه که کلی سنگ اندازی کرد و در آخرم به جای تبریک پستی گذاشت که توهین به من و هم دانشگاهیام بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: lmc.ahmad , عزیز دادخواه , shahraz , BBumir , پرهوده , M3t30r , Rasool Isaacnia , alma1988 , tara222 , spiritual
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۶ ب.ظ
بهتون تبریک میگم
همیشه موفق باشید
ایشالله بتونید اون کافیشاپو توی شمال راه بندازید Smile
۰
۰
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۱ ب.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت
(۱۲ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ ب.ظ)miss.rad نوشته شده توسط:  بهتون تبریک میگم
همیشه موفق باشید
ایشالله بتونید اون کافیشاپو توی شمال راه بندازید Smile

ممنونننننن هروقت افتتاح شد بیاییدهرچی خواستید مهمون منBig Grin
۰
۰
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۱۰ ب.ظ
سلام میشه بفرمایید اشکال کتاب هوش پوران چیه؟
۰
۰
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط Rehe1994.)
(۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۰ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  سلام میشه بفرمایید اشکال کتاب هوش پوران چیه؟

اوه ببخشید توی پیام خصوصینون اشتباها فکر کردم منظورتون راهیانه٬ پوران کتاب کنکور نیست از نظرم صرفا یه ترجمه پر عیب و خلاصه از مرجع اس

(۰۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۰ ق.ظ)gigabyte2052 نوشته شده توسط:  چرا مقسمی خوب نیست ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من حرفی از بد بودن مقسمی گفتم؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , عزیز دادخواه
ارسال:
۲۰ آذر ۱۴۰۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ، توسط arashi300.)
ممنونم از توضیحات خوبتون کامل و عالی بود

بهترین
، دندانپزشکی دکتر کچوئی و دکتر کامران می باشد که در قالب یک مرکز و کلینیک دندانپزشکی ارائه دهنده کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی زیبایی، ایمپلنت،کامپوزیت ونیر، درمان ریشه (عصب کشی)، دندانپزشکی کودکان و نوجوانان و... ، یکی از مجهز ترین مطب های دندانپزشکی در سطح استان اصفهان می باشد.

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۴ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۳ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۸۱ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۷۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close