زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون شخصیت شناسی

ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۴۲ ب.ظ
آزمون شخصیت شناسی
سلام به همگی
با اینکه ما اینجا اکثرا کامپیوتر و رشته های مربوط آن هستیم ولی فکر میکنم مباحث روانشناسی مورد علاقه ی اکثریت باشد.
و آزمون های شخصیت شناسی یکی از مباحث جذاب در این زمینه هست.(من که به شخصه هر آزمون شخصیت شناسی میبینم شرکت میکنم!)
اگر دوستان موافق باشند این موضوع را ایجاد کردم تا آزمون هایی که به نظرتون جالب هست رو اینجا معرفی کنیم.

یکی از آزمون های جالبی که دیدم و نتایجش خیلی دقیق بود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعد از دادن آزمون توی همین صفحه می تونین روی نتیجه مربوط به خودتون (شخصیت شما) کلیک کنید و نتیجه رو ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tiran22 , فاطمه سلیمانی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۱۵ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  معرفی وب‌سایت‌های مفید و خوبی که می‌شناسیم! Milestone ۱۶ ۱۱,۷۹۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۳۸ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
Star تست شخصیت: آدم صبح هستید یا شب؟ Lantern ۴۰ ۱۶,۸۴۸ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  تصمیم غیر قانونی وزارت علوم در رابطه با آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۶ Algorithmix ۶ ۶,۴۲۰ ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Never.forget
  ۱ دی شروع ثبت نام آزمون ۹۶ - تاریخ آزمون ۷-۸ اردیبهشت Moh3nRezaei ۰ ۲,۶۴۵ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Moh3nRezaei
  تغییر رشته از نرم افزار به روان شناسی در مقطع ارشد کار درستیه ؟؟ golsa20 ۴ ۳,۶۲۱ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: shamim_s
Star قهرمان یا شخصیت مورد علاقه شما کیه؟! aatwo ۱۴۵ ۷۳,۰۴۹ ۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: explorer
  اریخ پرینت کارت و نحوه‌ برگزاری آزمون آزمون نیمه متمرکز پذیرش دوره پردیس های خودگردان mmuid ۰ ۱,۶۹۳ ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mmuid
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close