زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قهرمان یا شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!

ارسال: #۱۳۶
۰۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۲۴ ب.ظ
RE: قهرمان یا شخصیت مورد علاقه شما کیه؟!
(۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  انوشه انصاری اولین زن ایرانی است که به فضا رفت
ایشون هم شخصیت مورد علاقه من هستندSmile

تا جایی که من می دونم ایشون اولین توریست فضایی بودن. یعنی ۲۰ میلیون دلار داشتن بدن برن فضا. شاید دوستان برای این منفی دادن.
جدای از این حرفها. منفی و مثبت گرفتن انقدر قضیه ی مهمی نیست که انقدر به خاطرش اعصاب می ذارین. Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: e_saeid , Joonz , mona23 , nikou , berkeley , diligent
ارسال: #۱۳۷
۰۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط Joonz.)
(۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(09 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  انوشه انصاری اولین زن ایرانی است که به فضا رفت

تا جایی که من می دونم ایشون اولین توریست فضایی بودن. یعنی ۲۰ میلیون دلار داشتن بدن برن فضا. شاید دوستان برای این منفی دادن.
جدای از این حرفها. منفی و مثبت گرفتن انقدر قضیه ی مهمی نیست که انقدر به خاطرش اعصاب می ذارین. Smile
آخه اون موقعی که من این بحثو(منفی دادنو) شروع کردم این بنده خدا تازه نیم ساعت بود مطلب گذاشته بود بعد ۳ تا منفی و یک مثبت گرفته بود بعد پیش خودم گفتم شخصیت موردعلاقه این آقا نه ربطی به شخصیت های سیاسی داره نه هیچی پس برا چی منفی گرفته؟. تا اونجایی که یادم میاد تو کشور خودمونم ازش به نیکی یاد کردن بطوریکه اون زمان تو اکثر روزنامه ها و مجلات تیتر اول بود خوب بعضی افرادم تازه واردن میان میبینن میگن لابد بحث سیاسی کرده ۴ تا منفی هم اونا میدن باور کنید اگه این مطلبو نمیزاشتم ۴ ۵ تا منفی دیگه هم این رفیقمون نوش جان میکرد البته شما راست میگین خوب منفی بدن مگه چی میشه. ولی خوب تو این سایت که همه کاربراش دکتر مهندس هستن و این همه بحث های علمی و غیر علمی خوب انجام میدن این حرکات زیاد جالب نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mona23 , nasogh
ارسال: #۱۳۸
۰۹ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط aatwo.)
(۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(09 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  انوشه انصاری اولین زن ایرانی است که به فضا رفت

هر چی باشه اولین زن فضا نورده ایرانیه
انوشه انصاری در سال ۱۳۴۶ خورشیدی، در ایران به دنیا آمد. تا سن ۱۶ سالگی در وطن زیست و سپس به همراه خانواده‌اش به ایالات متحده آمریکا هجرت کرد. سالهای پایانی دبیرستان را در آن کشور گذراند و سپس برای اخذ مدرک کارشناسی در رشته مهندس الکترونیک و علوم کامپیوتر وارد دانشگاه جرج میسون شد. انوشه بعد از پایان موفقیت‌آمیز دوره لیسانس برای کسب مدرک فوق‌لیسانس خود وارد دانشگاه جرج واشنگتن شد و مطالعات خود را در این دانشگاه ادامه داد. پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی الکترونیک، انوشه برای کار به سراغ شرکتهایی چون MCI و COMSAT رفت و پروژه‌های موفقیت‌آمیزی را در آن شرکتها به سرانجام رساند. او چندین مقاله و دو پاتنت برای کار روی "عملگرهای اتوماتیک" و "گره‌های یک شبکه‌ بیسیم" دارد.او در حال حاضر مشغول طی کردن دوره‌ای در دانشگاه سوئین‌بورن می‌باشد تا بتواند دومین مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته ستاره‌شناسی دریافت کند.
در سال ۱۹۹۴ میلادی مطابق با ۱۳۷۲ خورشیدی، انوشه به همراه همسرش حمید و برادر همسرش امیر انصاری شرکتی به نام تله‌کام تکنولوژی (TTI) را در تگزاس پایه‌گذاری کردند.
این شرکت تأمین‌کننده تجهیزات مورد نیاز شبکه‌های کامپیوتری بود. این شرکت در سال ۲۰۰۰ توسط سونوز نتورک خریداری شد. انوشه انصاری در سال ۲۰۰۰ جایزه نخست کارآفرینی ملی ایالات متحده آمریکا را به دست آورد. در سال ۲۰۰۱ مجله فورچیون انوشه را در لیست تاجران موفق ثبت کرد.

بعد از فروش کمپانی TTI انوشه و همسرش شرکت دیگری به نام پرودی(Prodea) را پایه‌گذاری کردند. انوشه مدیر عامل و رئیس این شرکت است. این شرکت با مشارکت شرکت ماجراجوییهای فضایی و آژانس فضایی فدراسیون روسیه، طرحی را جهت ایجاد ناوگانی از فضاپیماهای تجاری برای اعزام گردشگران فضایی به ارتفاعات زیرمداری در دست اجرا دارد. "کاشف ماجراجوی فضا" نام مناسبی برای این کشتی فضایی به نظر می‌رسد که قرار است قادر به حمل ۵ مسافر به ارتفاعات زیرمداری باشد تا مسافران خوشبخت بتوانند گردی سیاره زمین و سیاهی فضا را برای دقایقی نظاره‌گر باشند. این فضاپیما قرار است با یک هواپیمای مخصوص تا ارتفاعی بالا برده شود و سپس برای دستیابی به ارتفاعات بیشتر از هواپیما جدا شده و موتورهای قدرتمند خود را روشن نماید. این هواپیما از فرودگاه فضایی که به احتمال زیاد در رأس‌الخیمه واقع در کشور امارات متحده عربی ساخته می‌شود، پرواز خواهد کرد.

انوشه از دوران نوجوانی به فضانوردی علاقمند بود و رؤیای سفر به فضا را در سر می‌پروراند. علاقه فراوان او سرانجام زمانی به بار نشست که فعالیتهای اقتصادی انوشه و همسرش ثروت فراوانی برای آنها به بار آورده بود. در سال ۲۰۰۴ میلادی مطابق با ۱۳۸۳ خورشیدی، خانواده انصاری (انوشه و برادر همسرش، امیر انصاری) ۱۰ میلیون دلار جایزه برای نخستین پرواز فضایی غیر‌دولتی اختصاص دادند. این سفر می‌بایستی توسط یک فضاپیمای قابل بازیابی انجام می‌شد که قادر باشد حداقل سه نفر را به ارتفاعی بیش از ۱۰۰ کیلومتر از سطح متوسط زمین (خط کارمن) رسانده و مجدداً به زمین بازگرداند. فضاپیما باید طوری طراحی می‌شد که در طی دو هفته بعد از نخستین پرواز موفقیت‌آمیز، قادر به تکرار آن باشد. «جایزه انصاری ایکس» در نهایت به فضاپیمای کوچک «اسپیس شیپ وان» با طراحی خلاقانه برت روتان تعلق گرفت.

drink 8 glasses of water a day

سپاس‌گزاری شده توسط: mona23 , nikou , یاقوت سرخ , diligent , nasogh , berkeley , banou , Maryam-X
ارسال: #۱۳۹
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط dbdbdb.)

دوست عزیز نام کاربری دقیق مال خودم هست.
جرات هم نمیخاد.
تازه هم دانشگاهی هم هستیم در اون دکه شمسی پور
واقعا جالبه شمایی که اما خمینی(ع) را مورد مقبولیت قرار داده اید من هیچ نظری نداده ام.
شاید آرمان شما این باشد

اما من گفتم "مارکس" نمیدونم شما چرا پوستتون باهاش کلف شده ؟!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۱۴۰
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۴۷ ب.ظ
CoolBig Grinحسابی
ارسال: #۱۴۱
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط ashkan_d13.)

ارسال: #۱۴۲
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط:  [attachment=3644]
من هنوزم عاشق "سوباسا" هستم...خیلی باحال بود
اون بازی "Adventure Island" هم که لحظه به لحظه اش خاطرس!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashkan_d13
ارسال: #۱۴۳
۲۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ق.ظ
قهرمان کودکی من خلبان شهید شیرودی بود
یادش بخیر.

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl
ارسال: #۱۴۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ق.ظ، توسط zahra_ce87.)
قبل تحویل سال۹۲برام اسمس اومد که قهرمان زندگیتون توسال ۹۱ کیه؟گفتم:
بابام
بابام
بازم بابام
................................................................................​.................................................
سه شنبه روز پدره دوست داشتم با جواب کنکورم خوشحالش کنم اما الان روم نمیشه تو صورتش نگاه کنم
شرمنده اینهمه سال کارکردن و زحمت کشیدنشم

انشالله که هیچوقت شرمنده باباهاتون نشین .......................... آمین

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
ارسال: #۱۴۵
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ق.ظ
صاحب عکس

...Let it Go
ارسال: #۱۴۶
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ
خودم

Sent from my cell

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۶۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۶۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۷۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  علاقه مندی پژوهشی luna ۷۷ ۶۷,۸۸۷ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: newsoftware11
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۹۴ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۷,۸۷۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۴۷ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۱۸۲ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close