زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست موضوع برای تز دکترا

ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۸ ب.ظ
سلام خدمت دوستان گلم
چند وقتیست برای پیدا کردن موضوع تز در مقطع دکترا در حال تحقیق و جستجو هستم ولی متاسفانه هنوز به نتیجه مطلوب نرسیدم .
شخصا علاقه زیادی به کار در زمینه شبکه های اجتماعی دارم ولی هر چی توی نت سرچ میزنم به سرانجام نمیرسم و نمی تونم فیلد مناسبی که هنوز جای کار داشته باشه رو پیدا کنم . ممنون میشم کسی بتونه من رو در این زمینه راهنمایی کنه .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۶, ۱۰:۱۶ ب.ظ
راجع به node to vec سرچ کنید. موضوع جدیدی است میشه ازش استفاده کرد تو این مبحث.

ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۰۵ ق.ظ
ممکنه یکم بیشتر راهنمایی بفرمایید ؟
اگر چند موضوع دیگر هم معرفی شود ، ممنون میشم
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۲۱ ق.ظ، توسط αɾια.)
RE: درخواست موضوع برای تز دکترا
(۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ)kingofworlds63 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان گلم
چند وقتیست برای پیدا کردن موضوع تز در مقطع دکترا در حال تحقیق و جستجو هستم ولی متاسفانه هنوز به نتیجه مطلوب نرسیدم .
شخصا علاقه زیادی به کار در زمینه شبکه های اجتماعی دارم ولی هر چی توی نت سرچ میزنم به سرانجام نمیرسم و نمی تونم فیلد مناسبی که هنوز جای کار داشته باشه رو پیدا کنم . ممنون میشم کسی بتونه من رو در این زمینه راهنمایی کنه .
سلام ،شبکه های اجتماعی که خیلی مطلب داره ،
موضوعاتی مثل:
شناسایی و تشخیص هرزنامه در اینستاگرام بر پایه تحلیل آماری ویلکاکسون و شبکه عصبی نگاشت خود سازمانده تغییر یافته
شناسایی و تشخیص هرزه نویسان در شبکه اجتماعی توییتر بر اساس شبکه عصبی نگاشت خود سازمانده
نظر کاوی افراد در شبکه های اجتماعی مبتنی بر شبکه عصبی نگاشت خودسازمانده و ماشین بردار پشتیبان
شناسایی کاربران لغو عضویت از کانال های تلگرام مبتنی بر شبکه عصبی احتمالاتی مبتنی بر نظریه آشوب
پیش بینی موقعیت افراد استفاده کننده از شبکه های اجتماعی بر پایه شبکه عصبی پرسپترون چندلایه
تخمین عمر شرکت های بازاریابی شبکه ای در ایران بر پایه استقبال مردم مبتنی بر نگاشت آشوب
تاثیر رسانه اجتماعی در بخش تبلیغات در تبلیغات دهان به دهان مبتنی بر طبقه بندی بهینه
تشخیص هوشمند هرزه نویسان در شبکه اجتماعی فیس بوک

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷ ق.ظ، توسط kingofworlds63.)
RE: درخواست موضوع برای تز دکترا
(۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ)kingofworlds63 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان گلم
سلام ،شبکه های اجتماعی که خیلی مطلب داره ،
موضوعاتی مثل:
شناسایی و تشخیص هرزنامه در اینستاگرام بر پایه تحلیل آماری ویلکاکسون و شبکه عصبی نگاشت خود سازمانده تغییر یافته
شناسایی و تشخیص هرزه نویسان در شبکه اجتماعی توییتر بر اساس شبکه عصبی نگاشت خود سازمانده
نظر کاوی افراد در شبکه های اجتماعی مبتنی بر شبکه عصبی نگاشت خودسازمانده و ماشین بردار پشتیبان
شناسایی کاربران لغو عضویت از کانال های تلگرام مبتنی بر شبکه عصبی احتمالاتی مبتنی بر نظریه آشوب
پیش بینی موقعیت افراد استفاده کننده از شبکه های اجتماعی بر پایه شبکه عصبی پرسپترون چندلایه
تخمین عمر شرکت های بازاریابی شبکه ای در ایران بر پایه استقبال مردم مبتنی بر نگاشت آشوب
تاثیر رسانه اجتماعی در بخش تبلیغات در تبلیغات دهان به دهان مبتنی بر طبقه بندی بهینه
تشخیص هوشمند هرزه نویسان در شبکه اجتماعی فیس بوک

با تشکر از لطف و راهنماییتون ولی من دنبال موضوعات کلی برای تز دکترا می گردم
به نظرم اومد که بیام و اول فیلدهای تحقیقاتی که در زمینه شبکه های اجتماعی هست رو پیدا کنم و ببینم در کدامیک هنوز جای کار هست .
ممنون میشم در این راستا راهنمایی بفرمایید

سعی کردم فیلدهای کاری در زمینه شبکه های اجتماعی رو در اینجا لیست کنم .
ممنون میشم در این راستا کمک بفرمایید
۱ – Communication
۲ – Community
۳ - Complex networks
۴ - Criminal networks
۵ - Diffusion of innovations
۶ – Demography
۷ - Economic sociology
۸ - Health care
۹ - Human ecology
۱۰ - Language and linguistics
۱۱- Literary networks
۱۲ - Organizational studies
۱۳ - Social capital
۱۴ - Network position and benefits

توی یه سایت دیگه هم این فیلدها رو پیدا کردم :

۱ - تجزیه و تحلیل جامعه
۲ - تحلیل احساسات و نظرکاوی
۳ - توصیه‌های اجتماعی
۴ - مدل‌سازی نفوذی
۵ - پخش اطلاعات و منشا آن
۶ - محرمانگی، امنیت و اعتماد

حالا اگه دوستان فیلدهای دیگری سراغ دارند ، در اینجا به اشتراک بگذارند .
امیدوارم در انتها بتونم زمینه مناسب برای تز رو با کمک شما دوستان پیدا کنم .
با تشکر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۲۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۵۲ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۰۳۲ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close