زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU

نظرسنجی: داده کاوی با دوتا CUDA GPU
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۰%
    استفاده از coalesced و tiling 0%
۰ ۰%
  • ۰%
    استفاده از page-lock 0%
۰ ۰%
در کل ۰ رأی ۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ ق.ظ
انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU
سلام بنده تز دکترام راجب داده کاوی با دوتا gpu که قابلیت کودا داشته باشن هستش.میخوام FIM با روش Aprioriانجام بدم و ARM رو با توجه به ضریب LIFT در بیارم.ایناش مهم نیست پیدا کردن یه الگوریتم جدید که نوآوری توش باشه کارم رو سخت کرده .هر کی لطف کنه کمک کنه هم ازش ممنون میشم هم حسابی از خجالتش در میام.ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۵۸ ب.ظ
RE: انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU
(۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۱ ق.ظ)sara1213 نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۲۴ ق.ظ)zaliabbass نوشته شده توسط:  سلام بنده تز دکترام راجب داده کاوی با دوتا gpu که قابلیت کودا داشته باشن هستش.میخوام FIM با روش Aprioriانجام بدم و ARM رو با توجه به ضریب LIFT در بیارم.ایناش مهم نیست پیدا کردن یه الگوریتم جدید که نوآوری توش باشه کارم رو سخت کرده .هر کی لطف کنه کمک کنه هم ازش ممنون میشم هم حسابی از خجالتش در میام.ممنون

کتاب جامع و کامل برنامه نویسی موازی با کودا توسط آقایان علی اکبر اله دانه و پیام کیافر نوشته شده که نزدیک به هزار صفحه بوده و بالغ بر ۱۳۰ تمرین و مثال برنامه با کودا رو داره اینم لینکش در زیر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام خانم خیلی ممنونم از بزرگواری شما واقعا لطف کردید .ببینید مشکل من الان برنامه نویسی کودا یا نحوه استخراج FIM و ARM نیستش چون این کارها مدتهاست که انجام شده ومن چون تز دکترام راجب این موضوعه باید دراین فیلد یک نوآوری داشته باشم .توی الگوریتم انجام کار ونوآوریش موندم.بازهم ممنون ولی اگه بتونید راهنمایییم کنید خیلی ممنون میشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۸, ۰۸:۳۳ ب.ظ
انجام پایان نامه
دوستان من تو زمینه برنامه نویسی و مشاوره پایان نامه با تهران مشاور کار کردم و راضی هم بودم.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۳۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۸۳ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۸ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۶۴ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۹۶ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۳۹۰ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۶۸ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close