زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه دانشگاه های قزوین ، زنجان، صنعتی قم و رشت

ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۷ ق.ظ
سلام
برای ارشد نرم افزار به نظرتون بین این دانشگاه ها کروم اولویت بیشتری می تونه داشته باشه
با علم به اینکه همشون سطح پایینی دارن.Sad
میخواستم اگه کسی این دانشگاه ها درس خونده یه اطلاعات مختصری در مورد معایب ونقاط قوتش هم بگه....
.
زنجان
بین المللی قزوین
صنعتی قم
گیلان-رشت
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۵۸ ق.ظ
سلام
بین المللی قزوین پولی هست؟ اگر پولیه در اولویت اخر بگذارید
بنظرم صنعتی قم اول بزنید. بعد زنجان. بعد گیلان
۱
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۵۶ ب.ظ
RE: مقایسه دانشگاه های قزوین ، زنجان، صنعتی قم و رشت
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
بین المللی قزوین پولی هست؟ اگر پولیه در اولویت اخر بگذارید
بنظرم صنعتی قم اول بزنید. بعد زنجان. بعد گیلان

قزوین روزانه و شبانه داره و فقط پولی نیستش .
.
میشه بگین رو چه حسابی اینجوری اولویت بندی میکنین ؟
نمیدونم بر چه اساسی اولویت بندیشون کنم اصن Undecided
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
زنجان بسیار دانشگاه خوبی داره و کادر قوی داره

بعضی از اساتیدش بسیار خبره هستند

من جای شما بودم :

زنجان
قزوین
گیلان
صنعتی قم
۱
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۱۸ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  زنجان بسیار دانشگاه خوبی داره و کادر قوی داره

بعضی از اساتیدش بسیار خبره هستند

من جای شما بودم :

زنجان
قزوین
گیلان
صنعتی قم

تو سایت دانشگاه زنجان نتونستم اطلاعت خاصی از اساتیدشون به دست بیارم ...ینی سایت کاملی ندارن...و اینکه تنها اتفاق نظری که بین نظر شما و دوست قبلی میتونم ببینم اینه که هر دو موافقید زنجان اولویت بیشتری نسبت به گیلان داره .....ینی کادر گیلان خوب نیستن اصن؟ برا قم نظرتون کاملن متفاوته !!! خو من سردرگم شدمHuh
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۲۲ ب.ظ
قم را من بخاطر این گفتم زودتر چون صنعتی هست و دانشگاههایی که صنعتی هستن بهتر از خود دانشگاههای غیر صنعتی هستن ( تا جاییکه تحقیق میکردم فکر میکنم دانشگاههای صنعتی عملکرد بهتری دارن)
دانشگاه گیلان هم جز دانشگاههای درجه سوم حساب میشه. برای همین اخر گفتم و البته چون دوستم یکی از اساتید زنجان هست و میدونم کادر قوی دارن بهتون زنجان را زودتر از گیلان پیشنهاد دادم
۱
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۲۶ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ق.ظ)k00k نوشته شده توسط:  سلام
برای ارشد نرم افزار به نظرتون بین این دانشگاه ها کروم اولویت بیشتری می تونه داشته باشه
میخواستم اگه کسی این دانشگاه ها درس خونده یه اطلاعات مختصری در مورد معایب ونقاط قوتش هم بگه....
.
زنجان
بین المللی قزوین
صنعتی قم
گیلان-رشت

هیچکدام
امروز دفترچه ها رو دیدم
فک کنم زنجان ی تعداد عجیب غریبی تو گرایش نرم دانشجوی ارشد میگیره، گمونم ۲۰ بود
این یعنی اصلا مناسب نیست
چون دانشجوی ارشد و دکتری نیاز به زیرساخت پژوهشی داره و هیچکدام از دانشگاههای مذکور این قابلیت ها رو ندارند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۶ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  هیچکدام
هیچ کدام رو که من هم می تونستم بگم

بنده خدا باید یکی رو انتخاب کنه دیگه
۱
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ، توسط k00k.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  قم را من بخاطر این گفتم زودتر چون صنعتی هست و دانشگاههایی که صنعتی هستن بهتر از خود دانشگاههای غیر صنعتی هستن ( تا جاییکه تحقیق میکردم فکر میکنم دانشگاههای صنعتی عملکرد بهتری دارن)
دانشگاه گیلان هم جز دانشگاههای درجه سوم حساب میشه. برای همین اخر گفتم و البته چون دوستم یکی از اساتید زنجان هست و میدونم کادر قوی دارن بهتون زنجان را زودتر از گیلان پیشنهاد دادم

اهاان خیلی ممنون از توضیحاتتون

(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۶ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ق.ظ)k00k نوشته شده توسط:  سلام
.
زنجان
بین المللی قزوین
صنعتی قم
گیلان-رشت

هیچکدام
امروز دفترچه ها رو دیدم
فک کنم زنجان ی تعداد عجیب غریبی تو گرایش نرم دانشجوی ارشد میگیره، گمونم ۲۰ بود
این یعنی اصلا مناسب نیست
چون دانشجوی ارشد و دکتری نیاز به زیرساخت پژوهشی داره و هیچکدام از دانشگاههای مذکور این قابلیت ها رو ندارند

من خودم لیسانسم رو دانشگاه خوبی بودم و میدونم که اینا هیچ کدومشون اصن مناسب نیستن ولی مجبورم که بین بد و بدتر خو یکی رو انتخاب کنم...Sad

(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۲ ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۶ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  هیچکدام
هیچ کدام رو که من هم می تونستم بگم

بنده خدا باید یکی رو انتخاب کنه دیگه

دقیقن همینطوره Blush
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۵ ب.ظ
سلام
دانشگاه زنجان و گیلان جزو دانشگاه های سطح ۲ کشور هستن ولی دانشگاه امام قزوین رو اگر منظورتون بود از (دانشگاه قزوین) سطح ۳ هست و دانشگاه صنعتی قم سطح ۴
یادتون باشه سطح بندی دانشگاه ها از نظر تعداد اعضای هیئت علمی و سطح علمی و مقالات دانشگاه صورت میگیره. پس به این نکات توجه داشته باشید.
۲
۰
ارسال: #۱۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ)mahz3000 نوشته شده توسط:  سلام
دانشگاه زنجان و گیلان جزو دانشگاه های سطح ۲ کشور هستن ولی دانشگاه امام قزوین رو اگر منظورتون بود از (دانشگاه قزوین) سطح ۳ هست و دانشگاه صنعتی قم سطح ۴
یادتون باشه سطح بندی دانشگاه ها از نظر تعداد اعضای هیئت علمی و سطح علمی و مقالات دانشگاه صورت میگیره. پس به این نکات توجه داشته باشید.

این سطح بندی رو از کجا می تونم بفهمم ؟ تعدادی اعضای هیت علمی تو قزوین و زنجان یکی هست و با توجه به رتبه های قبولی میشه گفت رتبه هایی که قزوین زدن بهتر از زنجان بوده به خاط همین فک میکردم قزوین بهتر باشه !!!! ینی شما میگین زنجان بهتره؟!Huh
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۵۶ ب.ظ
من بنظرم زنجان می تونه براتون مناسب تر باشه
۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۴ ب.ظ
بچه ها از دانشگاه ارومیه اطلاعاتی دارید سطح علمی این دانشگاه چطوره اساتیدش در زمینه شبکه های کامپیوتری کار می کنند ازمایشگاه های پژوهشی شبکه داره؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۲۳ ق.ظ
من لیسانسم رو دانشگاه گیلان خوندم.
چندتا استاد فوق‌العاده خوب داشتم از جمله دکتر میرروشندل و دکتر شاکری که نه تنها بچه‌های کارشناسی پروژه‌های پایانی خیلی خوبی باهاشون انجام دادن، بلکه دانشجوهای ارشدشون هم آدم‌های باسوادی هستن و پروژه‌های خیلی خوبی باهاشون داشتن.
به نظرم قرار دادن گیلان بعد از قم و حتی قزوین که توی یکی از کامنت‌ها دیدم کمی خنده‎داره چون خیلی بدیهیه که نباید اینطور باشه! مثل این می‌مونه اول فردوسی رو انتخاب کنید و بعد امیرکبیر. Big Grin
۰
۲
ارسال: #۱۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۴۴ ق.ظ
بنده لیسانسم رو گیلان بودم ،مطمین باشید تصوری که شما از دانشگاه و اساتید و فعالیت دانشجو دارید ، در گیلان محقق نمیشه...گروه کامپیوتر گیلان در گرایش نرم افزار به شدت ضعیفه ..حتی هییت علمی با تخصص نرم افزار نداریم تو گیلان ..دوسالی هست که دو استاد جوان و با سواد جذب هییت علمی گروه شدن،دکتر امینیان و دکتر شکریان، که تخصصشون تو برق و معماری کامپیوتره.
دکتر میرروشندل دکتراتانی دکتر شاه بهرامی بیشتر ادعا دارن تا تخصص..دکتر احمدی فر هم ادعایی ندارن ولی اخلاق خوبی دارن ..در کل میخوام بگم رو تخصص این ها حساب نکنید..دکتر امینیان و دکترشکریان هم که خوب هستن اما در حوزه تخصصی معماری خوبن نه گرایش نرم افزار.
اگر دوس دارید جای قشنگ و خوش اب و هوا باشید گیلان رو بزنید در غیر این صورت خیر ?
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۷۹۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۹۰ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تعداد رشته های n بیتی hamedsos ۲ ۲,۷۴۰ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۰۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  پیشنهاد رشته یا دانشگاه علیصا ۱ ۲,۱۱۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۳۱ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close