زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش مصنوعی صنعتی اصفهان یا امنیت اصفهان؟

ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۱ ب.ظ
سلام بچه ها خسته نباشید امیدوارم نتیجه ی خوبی گرفته باشن همه ی اونایی که امسال کنکور دادنHeartCool
من توی وضعیتی هستم که رتبه ام به همه ی دانشگاه ها جز شریف و امیرکبیر احتمالا میخوره
اما بیشتر دلم میخواد توی شهر خودم باشم و از خوابگاه خوشم نمیادBig Grin
به امنیت و هوش علاقه دارم و در هر دو سابقه ی کار دارم
الان سوالم اینه که هوش صنعتی اصفهان رو پیشنهاد میکنید یا امنیت دانشگاه اصفهان؟
و اینکه ایا مثلا هوش مصنوعی صنعتی اصفهان با بهشتی و علم و صنعت فرقی داره؟
کدوم بهتره
قصد اصلیم کار قوی با استاد خوب و اپلای برای دکتری هستش
اصلا نظر خودتون رو بگید راجع به اینا لطفا
مرسی که کمک میکنیدHeart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ ب.ظ
سلام.
مقایسه اصفهان و صنعتی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظر خودم اگه رفاه واست مهمه برو اصفهان، اگه سطح علمی، برو صنعتی (البته از امنیت اطلاع ندارم، هوش رو میدونم)
مقایسه صنعتی با بهشتی و علم و صنعت:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iman_amani
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط The BesT.)
توی امنیت استادای اصفهان خوبن. دکتر شاهقلی و ...
توی لینک زیر اسامی استادهای امنیت اصفهان +رزومه کاریشون و ... را ببینید

گروه هوش صنعتی را نمیدونم.ولی استادهای معماری کامپیوتر صنعتی هم تو حوزه هوش کار میکنن و خیلی خوبن. پروفسور سماوی هم که استاد معماری صنعتی هست در زمینه هوش مصنوعی و پردازش تصویر کار میکنه. هیئت علمی دانشگاه مک مستر هم هست.شش ماه ایرانه.شش ماه خارج. خیلی عالیه
--------------------------
الان سرچی کردم توی دانشگاه صنعتی. فکر کنم گروه هوش و معماریشون استادهاشون ترکیبی هستن و مجزا نیستن. لینکشو واستون میگذارم. هراستاد و رزومه اش میتونید ببینید
البته دکتر مجید نبی که مدیرگروه هست هلند هست.پارسال باهاش با ایمیل مکاتبه کردم هلند بود. فکر کنم شش ماه ایران میاد شش ماه هلند هست. دقیق نمیدونم. روم نشد ازش بپرسم Smile)

۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط iman_amani.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۵۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  توی امنیت استادای اصفهان خوبن. دکتر شاهقلی و ...
توی لینک زیر اسامی استادهای امنیت اصفهان +رزومه کاریشون و ... را ببینید

گروه هوش صنعتی را نمیدونم.ولی استادهای معماری کامپیوتر صنعتی هم تو حوزه هوش کار میکنن و خیلی خوبن. پروفسور سماوی هم که استاد معماری صنعتی هست در زمینه هوش مصنوعی و پردازش تصویر کار میکنه. هیئت علمی دانشگاه مک مستر هم هست.شش ماه ایرانه.شش ماه خارج. خیلی عالیه
--------------------------
الان سرچی کردم توی دانشگاه صنعتی. فکر کنم گروه هوش و معماریشون استادهاشون ترکیبی هستن و مجزا نیستن. لینکشو واستون میگذارم. هراستاد و رزومه اش میتونید ببینید
البته دکتر مجید نبی که مدیرگروه هست هلند هست.پارسال باهاش با ایمیل مکاتبه کردم هلند بود. فکر کنم شش ماه ایران میاد شش ماه هلند هست. دقیق نمیدونم. روم نشد ازش بپرسم Smile)

ممنون لطف کردید
شما میدونید با نهایتا رتبه ی چند مهندسی کامپیوتر میشه امنیت اصفهان رو آورد؟
همینطور هوش صنعتی رو
ممنون
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۵۱ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ ب.ظ)iman_amani نوشته شده توسط:  ممنون لطف کردید
شما میدونید با نهایتا رتبه ی چند مهندسی کامپیوتر میشه امنیت اصفهان رو آورد؟
همینطور هوش صنعتی رو
ممنون

خواهش میکنم
براتون پرسیدم. گفتن احتمالا تا رتبه ۳۰۰ هوش میتونه صنعتی قبول بشه
ولی امنیت اصفهان خبر نداشتن
۱
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۴ ب.ظ
یکی از دوستان گفتن سال ۹۴ امنیت اصفهان را با رتبه ۱۲۰ قبول شدن
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۴ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی از دوستان گفتن سال ۹۴ امنیت اصفهان را با رتبه ۱۲۰ قبول شدن
بازم ممنون
خیلى لطف کردید
احتمالا سال ٩٤ از آى تى قبول شدن چون به نظر میاد اون سال امنیت واسه مهندسی کامپیوتر نبوده، از آى تى میرفتن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۷۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۴۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close