زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۰۷ ب.ظ
با سلام
لطفاً اگه اینجا کسی هست که دانشجوی دکتری نرم افزار اراک یا کاشان باشه یا تجربه ای از مصاحبه این دانشگاهها داره اینجا بنویسه.
خیلی هم ممنون:-)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۱۹ ب.ظ
RE: دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان
(۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ)npour نوشته شده توسط:  با سلام
لطفاً اگه اینجا کسی هست که دانشجوی دکتری نرم افزار اراک یا کاشان باشه یا تجربه ای از مصاحبه این دانشگاهها داره اینجا بنویسه.
سلام ببخشید میشه بگید لطفا تراز این دو تا دانشگاه چند بود اینا رو نزدم فقط Big Grin
جهت آیندگان می پرسم
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ)nima178 نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ)npour نوشته شده توسط:  با سلام
سلام ببخشید میشه بگید لطفا تراز این دو تا دانشگاه چند بود اینا رو نزدم فقط Big Grin
جهت آیندگان می پرسم

روزانه کاشان ۳۱۰۰
شبانه کاشان ۲۵۰۸

روزانه اراک ۲۰۰۰
شبانه اراک ۱۵۰۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima178
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط cpt.mazi.)
من اراکی هستم و کارشناسی هم اراک بودم(نرم افزار). به هیچ کس توصیه نمیکنم دانشگاه اراک بره برای تحصیل.
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۱۹ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ)cpt.mazi نوشته شده توسط:  من اراکی هستم و کارشناسی هم اراک بودم(نرم افزار). به هیچ کس توصیه نمیکنم دانشگاه اراک بره برای تحصیل. واقعا سطح ضعیف و پایینی داره. با اساتید گروه کامپیوترش هم آشنایی دارم. از اساتید اسم نمیبرم ولی واقعا سطح علمی شدیداً افتضاحی دارن. دانشگاه اراک فقط و فقط به درد کارشناسی میخوره که چندان علم مهم نیست توی این مقطع. یا به درد کسایی میخوره که میخوان فقط یه مدرکی بگیرن. به درد خوش گذرونی میخوره به عبارتی.
دکتر وحید رافع
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ)cpt.mazi نوشته شده توسط:  من اراکی هستم و کارشناسی هم اراک بودم(نرم افزار). به هیچ کس توصیه نمیکنم دانشگاه اراک بره برای تحصیل. واقعا سطح ضعیف و پایینی داره. با اساتید گروه کامپیوترش هم آشنایی دارم. از اساتید اسم نمیبرم ولی واقعا سطح علمی شدیداً افتضاحی دارن. دانشگاه اراک فقط و فقط به درد کارشناسی میخوره که چندان علم مهم نیست توی این مقطع. یا به درد کسایی میخوره که میخوان فقط یه مدرکی بگیرن. به درد خوش گذرونی میخوره به عبارتی.
دکتر وحید رافع

هر دو برادران رافع...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روزانه کاشان نرم افزار رتبه ۷۵۰ ,,, در مورد خابگاه و اینکه ارزش داره برم اونجا ژنرال داگلاس ۵ ۴,۳۹۱ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: جسی
  مقایسه دانشگاه های یزد، کاشان و قم Aree ۳ ۵,۲۷۰ ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mojtaba95
Thumbs Up خوابگاه های دانشگاه کاشان کنکوری ۱۷ ۴۲,۵۵۲ ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mina.star
  خوابگاه اراک dhgh ۲ ۲,۲۰۳ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: dhgh
  ارشدروزانه اراک یا زنجان؟ saba01 ۰ ۲,۰۸۲ ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saba01
  من نرم افزار روزانه رشت قبول شدم با کسی که اراک قبول شده حاضرم جا به جا کنم royaarabi ۰ ۱,۳۶۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: royaarabi
  آموزشگاه شبکه در اراک royaarabi ۲ ۲,۸۲۷ ۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: royaarabi
  کاشان یا اراک؟ salehforum ۵ ۳,۲۷۳ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mrdm
  رتبه ۲۷۷ نرم افزار - اراک - کاشان - رجایی reza_saleh ۱۳ ۱۰,۷۷۸ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mozhgan esmaeili
  ۲۷۷ - نرم افزار اراک reza_saleh ۴ ۲,۹۷۶ ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: reza_saleh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close