زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوستان شرکت کننده در ازمون تسلط سنجش ۸۹

ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط admin.)
دوستان شرکت کننده در ازمون تسلط سنجش ۸۹
از همه‌ی دوستان شرکت کننده در ازمون تسلط سنجش درخواست می کنم بیان اینجا تا هم هماهنگ باشیم و هم بعد از ازمون رفع اشکال کنیم.امیدوارم مفید باشه.
من خودم فقط ۲ تا ازمون اخرو نوشتم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rostamiani
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۲۶ ب.ظ
دوستان شرکت کننده در ازمون تسلط سنجش
خیلی خوبه، در صورتی که نیاز دارید این مطالب رو سنجاق می کنیم به بالای مطالب تالار که دوستان راحت‌تر بتونن پیداش کنن.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۳۱ ب.ظ
من هم شرکت کردم ۴ مرحله رو
۰
۰
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۰۰ ب.ظ
RE: دوستان شرکت کننده در ازمون تسلط سنجش
(۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۲۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  خیلی خوبه، در صورتی که نیاز دارید این مطالب رو سنجاق می کنیم به بالای مطالب تالار که دوستان راحت‌تر بتونن پیداش کنن.
اگر لطف کنید ممنون میشیم.Smile
۰
۰
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۰۴ ب.ظ
آزمونهای تسلط
بنا به درخواست یکی از بچه های ارشد ۹۰ و به حسب انجام وظیفه به عرض مهندسین گرامی که قصد شرکت در آزمون های تسلط رو دارن میرساند که:
با توجه به تجربه پارسال خودم در آزمونهای مذکور به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم که به عنوان یک آزمون با شرایط استاندارد به اون نگاه کنید چرا که بخاطر تعداد سوالات غلط ازمونهای پارسال من از شرکت در آزمون سوم انصراف دادم و ترجیه دادم وقتم رو یه طور دیگه حروم کنم.
بعد از آزمون مرحله اول پارسال سعی کردم تعدادی از اشتباهات آزمون رو برای اصلاح به سازمان فکس کنم(البته به تعاونی سازمان...نه خود اون)،بعد از کلی وقت گذاشتن برای نوشتن دلایل مستند(مقایسه با کتب مرجع) نزدیک ۲۵ سوال را با دلیل اشتباه بودنشون برای سازمان فکس کردم و ایشان علاوه بر اصلاح نکردن پاسخنامه فقط در جواب عرض کردند که ما قبول داریم که آزمون شماره ۱ دارای تعدادی غلط بوده و امید واریم در آزمونهای بعدی اصلاح شود اما تا جایی که بنده همراه این موسسه بودم تغییرات در آزمونهای بعدی مشاهده نشد.
در نهایت در صورت مشابه بودن آزمون امسال به آزمونهای سال گذشته،بهتر است از آنها صرف نظر کنید.
موفق و موید باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , leilast
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۴۸ ب.ظ
من جامع سنجش رو شرکت کردم به نظرتون جامعه آماریش چند نفره ؟
۰
۰
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۸ ب.ظ)bahar نوشته شده توسط:  من جامع سنجش رو شرکت کردم به نظرتون جامعه آماریش چند نفره ؟

دقیقا نمی دونم ولی یه جایی تو همین انجمن خوندم که حدودا به ۱۷۰۰ نفر میرسه‌، الان هرچی گشتم پیداش نکردم!!!
۰
۰
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۰۴ ب.ظ
منم شرکت کردم البته فقط یکی از ۱۰۰ درصداشو

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۳۷ ق.ظ
فکر کنم اگه مانشت کنکور آزمایشی برگزار کنه جامعه آماریش از اینا بره بالاتر.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۰۹ ق.ظ
من یه سوال دارم آخه مگه چند نفر کنکور ارشد شرکت میکنند که هر موسسه این همه جامعه آماری داره پارسه ۲۰۰۰ تا ماهان ۱۷۰۰ تا سنجش ۱۷۰۰ نصیر و کوثر و اکسین و .......... رو هم اضافه کنیم میشه کل جمعیت ایران!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۴۳ ب.ظ
خوب فکر کنم یه ۲۰ هزار نفری کنکور کامپیوتر رو شرکت میکنن من تا رتبه ۱۶ هزارشو دیدم البته دکتر حرف درستی میزنه و به نظرم اگه یه کنکور آزمایشی بزنیم بیشترین آمارو داشته باشه

قدر لحظه ها را بدان!
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۴۳ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  خوب فکر کنم یه ۲۰ هزار نفری کنکور کامپیوتر رو شرکت میکنن من تا رتبه ۱۶ هزارشو دیدم البته دکتر حرف درستی میزنه و به نظرم اگه یه کنکور آزمایشی بزنیم بیشترین آمارو داشته باشه

منم تا ۲۲۸۲۳ رو دیدم.Big Grin

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۳۲ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۴۳ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  خوب فکر کنم یه ۲۰ هزار نفری کنکور کامپیوتر رو شرکت میکنن من تا رتبه ۱۶ هزارشو دیدم البته دکتر حرف درستی میزنه و به نظرم اگه یه کنکور آزمایشی بزنیم بیشترین آمارو داشته باشه

منم تا ۲۲۸۲۳ رو دیدم.Big Grin

چه استعدادی بوده این Big GrinBig GrinBig Grin

قدر لحظه ها را بدان!
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۴۶ ب.ظ
من ۴ تا آزمونش رو ثبت نام کردم!
منم پایه هستم بعد از آزمون سوالا رو بررسی کنیم!

(۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۰۴ ب.ظ)mahditorki نوشته شده توسط:  آزمونهای تسلط
بنا به درخواست یکی از بچه های ارشد ۹۰ و به حسب انجام وظیفه به عرض مهندسین گرامی که قصد شرکت در آزمون های تسلط رو دارن میرساند که:
با توجه به تجربه پارسال خودم در آزمونهای مذکور به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم که به عنوان یک آزمون با شرایط استاندارد به اون نگاه کنید چرا که بخاطر تعداد سوالات غلط ازمونهای پارسال من از شرکت در آزمون سوم انصراف دادم و ترجیه دادم وقتم رو یه طور دیگه حروم کنم.
بعد از آزمون مرحله اول پارسال سعی کردم تعدادی از اشتباهات آزمون رو برای اصلاح به سازمان فکس کنم(البته به تعاونی سازمان...نه خود اون)،بعد از کلی وقت گذاشتن برای نوشتن دلایل مستند(مقایسه با کتب مرجع) نزدیک ۲۵ سوال را با دلیل اشتباه بودنشون برای سازمان فکس کردم و ایشان علاوه بر اصلاح نکردن پاسخنامه فقط در جواب عرض کردند که ما قبول داریم که آزمون شماره ۱ دارای تعدادی غلط بوده و امید واریم در آزمونهای بعدی اصلاح شود اما تا جایی که بنده همراه این موسسه بودم تغییرات در آزمونهای بعدی مشاهده نشد.
در نهایت در صورت مشابه بودن آزمون امسال به آزمونهای سال گذشته،بهتر است از آنها صرف نظر کنید.
موفق و موید باشید.

خیلی ممنون که این قدر امید دادید! Big Grin

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezvan_m
ارسال: #۱۵
۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۹ ق.ظ
من شرکت کردم و همین جا میگم رتبه یک تو ۴ تا آزمون ماله منه شک نکنید!!!!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۷۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۸۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close