زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موسسه زبان

ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۳ ب.ظ
موسسه زبان
سلام دوستان
من تا الان کلاسهای کانون زبان تا اخر اینترمدیت و رفتم. میخواهم اموزشگاهمو عوض کنم. هدفم اینه که در زبان عالی بشم. و الان گرامر و لغتم در سطح خیلی خوبی هست. بیشتر دوست دارم کلاس طوری باشه بتونم صحبت کنم. شما کلاس خاصی سراغ داری؟
کسی اریانپور رفته اطلاعاتی به من بده؟ ایا خوبه؟
خیلی ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۶ ق.ظ
RE: موسسه زبان
(۲۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ)maryam_ak نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من تا الان کلاسهای کانون زبان تا اخر اینترمدیت و رفتم. میخواهم اموزشگاهمو عوض کنم. هدفم اینه که در زبان عالی بشم. و الان گرامر و لغتم در سطح خیلی خوبی هست. بیشتر دوست دارم کلاس طوری باشه بتونم صحبت کنم. شما کلاس خاصی سراغ داری؟

ببین عزیزم، اولا سلام (داشت یادم میرفت)
کانون زبان یا همون ایران آمریکای سابق، بیشتر رو گرامر تاکید میکنه و تاثیرش رو زبانت زمانی مشخص میشه که تو محیط یا در مکالمه استفاده کنی. متاسفانه بچه های کانون زبان خیلی در مکالمه قوی نیستن، البته بستگی به معلم داره، با این حال این قوانین آموزشگاه هست که حکم میکنه معلمها همه از روی یه الگو درس بدن که همانا کتاب خود موسسه هست. که هر ترم هم با کلی قیمت عوضش میکنن می اندازن به دانشجو های بیگناه
من آموزشگاه آریان پور رو به شما پیشنهاد میکنم. برادر من در عرض شش ماه تونست با دوره های این موسسه آیلتس ۷ بگیره. اگه هم میخوای مکالمه قوی بشی من موسسه کیش رو پیشنهاد میدم. اونجا بیس کار بر روی مکالمه هست و فقط حرف میزنی اونجا و این خیلی خوبه.
ولی آریان پور خیلی آکادمیک هست و میتونی با شرکت تو کلاسهاش یه مدرک زبان بگیری.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam_ak
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ)maryam_ak نوشته شده توسط:  سلام دوستان

ببین عزیزم، اولا سلام (داشت یادم میرفت)
کانون زبان یا همون ایران آمریکای سابق، بیشتر رو گرامر تاکید میکنه و تاثیرش رو زبانت زمانی مشخص میشه که تو محیط یا در مکالمه استفاده کنی. متاسفانه بچه های کانون زبان خیلی در مکالمه قوی نیستن، البته بستگی به معلم داره، با این حال این قوانین آموزشگاه هست که حکم میکنه معلمها همه از روی یه الگو درس بدن که همانا کتاب خود موسسه هست. که هر ترم هم با کلی قیمت عوضش میکنن می اندازن به دانشجو های بیگناه
من آموزشگاه آریان پور رو به شما پیشنهاد میکنم. برادر من در عرض شش ماه تونست با دوره های این موسسه آیلتس ۷ بگیره. اگه هم میخوای مکالمه قوی بشی من موسسه کیش رو پیشنهاد میدم. اونجا بیس کار بر روی مکالمه هست و فقط حرف میزنی اونجا و این خیلی خوبه.
ولی آریان پور خیلی آکادمیک هست و میتونی با شرکت تو کلاسهاش یه مدرک زبان بگیری.

سلام. خیلی ممنون از پاسختون.
اریانپور کلاس مکالمه عمومی ترمیک داره که با هدوی هست.
و یک کلاس مکالمه هم داره حدود ۶ ساعته است و یک روز در هفته و کلا ۱۶ جلسه.
کلاسهای مربوط به اسپیکینگ و رایتینگ ایلتس هم هست.
حالا من نمیدونم کدوم اینارو برم؟ شما نظری دارید؟

تعیین سطح کتبی هم دادم نمره ام ۸۵ شد و قراره برای مصاحبه حضوری هم بعدا برم.

و اینکه میشه از برادرتون اسم اساتید خوب یا حتی شاید بد اونجارو بپرسید که من بهتر انتخاب کنم. ممنون میشم.

راستش درباره کیش بدی زیاد شنیدم حالا نمیدونم واقعا چطوره.
۰
۰
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۸ ق.ظ
موسسه زبان
من خودم با کیش همکاری هم داشتم ولی خب انگلیسی مدت کوتاهی و آلمانی بسی کوتاهتر، ولی خیلی کلاسهای انگلیسی دوران جوانی میرفتم اونجا. علت همکاری کوتاه منم با کیش یه مدیر عقده ای بود که فقط توهین میکرد و شخصیت آدمو خرد میکرد.
ولی خب آریانپور خدا خیرشون بده همشونو، امیرحسین آریانپور استاد بزرگوارم در نمایش موزیکال و اپرا بوده و من همیشه تحسینشون میکنم. حالا کاری به این قضیه ندارم، کلا آریانپور با کلاس تره و مدرکش معتبر تره و اصلا تا خود آیلتس همراهی میکنه شما رو. من احساس میکنم شما نیاز داری یه یکی دو ترم مکالمه ترمیک بری و بعد برای دوره های آیلتس اقدام کنی چون وقتی تو مصاحبه ۸۵ گرفتی معلومه که سطح خوبی داری، فقط برای درک بهتر و صحبت کردن روان تر لازمه این دو ترم مکالمه ی ترمیک رو بگذرونی. فقط مراقب باش ترم بالا بندازنت. البته آریانپور همه چیش سر جاشه.
چشم، از برادرم هم سوال میکنم، منتهی برادر من ده سال پیش این کارو کرد و الان نمیدونم دقیقا اساتیدش کیا هستن. ولی برنامه ای که بهت دادم مو لا درزش نمیره، ضعف اصلی تو آیلتس Listening و comprehension هست بنابراین با این دو ترم مکالمه ی ترمیک آمادگی بیشتری برای رویارویی با آِلتس هم پیدا میکنی.
موفق باشی Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۴۶ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من خودم با کیش همکاری هم داشتم ولی خب انگلیسی مدت کوتاهی و آلمانی بسی کوتاهتر، ولی خیلی کلاسهای انگلیسی دوران جوانی میرفتم اونجا. علت همکاری کوتاه منم با کیش یه مدیر عقده ای بود که فقط توهین میکرد و شخصیت آدمو خرد میکرد.
ولی خب آریانپور خدا خیرشون بده همشونو، امیرحسین آریانپور استاد بزرگوارم در نمایش موزیکال و اپرا بوده و من همیشه تحسینشون میکنم. حالا کاری به این قضیه ندارم، کلا آریانپور با کلاس تره و مدرکش معتبر تره و اصلا تا خود آیلتس همراهی میکنه شما رو. من احساس میکنم شما نیاز داری یه یکی دو ترم مکالمه ترمیک بری و بعد برای دوره های آیلتس اقدام کنی چون وقتی تو مصاحبه ۸۵ گرفتی معلومه که سطح خوبی داری، فقط برای درک بهتر و صحبت کردن روان تر لازمه این دو ترم مکالمه ی ترمیک رو بگذرونی. فقط مراقب باش ترم بالا بندازنت. البته آریانپور همه چیش سر جاشه.
چشم، از برادرم هم سوال میکنم، منتهی برادر من ده سال پیش این کارو کرد و الان نمیدونم دقیقا اساتیدش کیا هستن. ولی برنامه ای که بهت دادم مو لا درزش نمیره، ضعف اصلی تو آیلتس Listening و comprehension هست بنابراین با این دو ترم مکالمه ی ترمیک آمادگی بیشتری برای رویارویی با آِلتس هم پیدا میکنی.
موفق باشی Smile

میگم یعنی چی مراقب باشم منو بندازن ترم بالا؟ مگه دست خودمه ؟ چه جوریاس؟
۰
۰
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶ ق.ظ)maryam_ak نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من خودم با کیش همکاری هم داشتم ولی خب انگلیسی مدت کوتاهی و آلمانی بسی کوتاهتر، ولی خیلی کلاسهای انگلیسی دوران جوانی میرفتم اونجا. علت همکاری کوتاه منم با کیش یه مدیر عقده ای بود که فقط توهین میکرد و شخصیت آدمو خرد میکرد.
موفق باشی Smile

میگم یعنی چی مراقب باشم منو بندازن ترم بالا؟ مگه دست خودمه ؟ چه جوریاس؟

بعضی وقتا از خود دانشجو سوال میکنن که کدوم ترم راحت تره. حواستو بدی ترم پایین نگی

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
موسسه زبان
سلام
سایت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با وجود اینکه خودم تازه اولین دوره اش را شرکت کردم فکر می کنم سایتش عالی هست

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۵۳ ب.ظ
موسسه زبان
agar az tarighe internet mikhaid zaban iad begirid, , benazaram ziad mofid nist. albate agar hadafe shoma speaking bashe
dar zemn man khodam englisi tadris mikonam, kari dashtid dar khedmatam
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۲۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۵۹ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۴۲ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج AlBaTeh ۱۸ ۳۳,۹۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تفاوت ثبت شرکت و موسسه sabticall ۰ ۱,۶۴۴ ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sabticall
  کدام موسسه ؟ shadi sh ۶ ۴,۹۹۳ ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: reza_bg_57

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close