زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۹ سال دوری

ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۳۶ ق.ظ
۹ سال دوری
سلام بر تمام دوستان عزیز مانشتی
نمی خوام خاطره بگم فقط خواستم به مناسبت برگشت مجددم به مانشت یه چند نکته ای عرض کنم Smile
نمیدونم الانم باز هستن کسانی که میان تالار مانشت یا اینکه همه غرق شبکه های اجتماعی تلگرام ملگرام شدن! (واقعا صفا و صمیمیت مانشت رو تو هیچ شبکه اجتماعی دیگه ای تجربه نکردم) Rolleyes
امشب نمیدونم چی شد یهو بعد این همه سال یاد تالار گفتمان مانشت افتادم، تالاری که ۹ سال پیش زمانی که دانشجوی سال آخر کارشناسی بودم باهاش آشنا شدم، (واقعا که ۹ سال گذشت... کی باورش میشه؟Sad ) اون زمان دغدغه های دیگه ای داشتیم. قبولی ارشد و سربازی و... چقدرم نگران بودیم و خودخوری میکردیم.Undecided ارشد که قبول شدیم، تموم هم شد، سربازی هم رفتیم اونم تموم شد. هیچ اتفاقی هم نیفتاد، فقط اون روزا و اون لحظه ها واسه همیشه تموم شدن! روزایی که الان که فکر میکنم جز بهترین روزای زندگیم بودن! الانم ما موندیم و کلی دغدغه دیگه و یه دهه جدید که مطمئنا اونم با همین دغدغه ها سپری میشه و ۱۰ سال بعد هم همین پستو میزارم (البته با موهای سفید و ...). Confused
فقط میتونم بگم قدر لحظه لحظه زندگی و آدمای اطراف تونو بدونید همه چی به زودی تموم میشه، منتطر خوشبختی نمونید که در آینده اتفاق بیفته، خوشبختی دید ما و طرز نگاه ما به زندگی در لحظه س.
شاد باشیدHeart

چنان زی که گر بر باد روی، حسن کارت نگذارد که تو از یاد روی
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , .:tarannom:. , BBumir , kambiz
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۳۴ ق.ظ
RE: 9 سال دوری
خوشحالم که برگشتید و اینجا باز هستید. احتمالا منو بخاطر دارید Smile

واقعا صفا و صمیمیتی که توی سال های اول مانشت دیدم توی هیچ فضای مجازی دیگه ای تجربه نکردم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , kambiz
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  خوشحالم که برگشتید و اینجا باز هستید. احتمالا منو بخاطر دارید Smile

واقعا صفا و صمیمیتی که توی سال های اول مانشت دیدم توی هیچ فضای مجازی دیگه ای تجربه نکردم.

سلام مسعود جان خوبی داداش ، بله بله خاطرم هست WinkWink
امیدوارم دوباره مثل اون موقع بشه Sad

۱
۰
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۳۳ ب.ظ
۹ سال دوری
چ قدر خوب میشد که دوستانی که بر می گردند مانشت بیان از تجربیاتشون بگن و از شرایط الان اشون مثلا اینکه دکتری خوندند یا نه
یا اینکه مشغول چ کاری هستند

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال:
۱۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۷ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ قدر خوب میشد که دوستانی که بر می گردند مانشت بیان از تجربیاتشون بگن و از شرایط الان اشون مثلا اینکه دکتری خوندند یا نه
یا اینکه مشغول چ کاری هستند

آره فکرخوبیه، من خودم امسال دوباره می خوام دکتری بدم، مهم ترین دستاورد این چند سالمم ارشد و سربازی بوده Big GrinBig Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation سلام بعد از سالها دوری برگشتم تا بهم مشاوره بدید در مورد قبولی مجدد خیلی حیاتی کمک کن aatwo ۲ ۲,۴۸۹ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
  روز برنامه نویس مبارک - روز ۲۵۶ از سال میلادی -۱۳ سپتامبر(۱۲ سپتامبر در سال‌ کبیسه) aminsl ۰ ۱,۹۳۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: aminsl
  تبریک سال ۹۵ در سال ۹۵ husen ۵ ۴,۱۲۳ ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  اولین پست، بعد از دقیقا دو سال دوری از مانشت Marcel ۹۷ ۵۳,۳۱۱ ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  به نظرتون سال ۹۳ چطور بود و برنامتون برای سال ۹۴ چیه ؟ mohandese javan ۰ ۱,۸۷۴ ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohandese javan
  اختلاف سنی بالای ۵ سال یا زیر ۵ سال؟؟ singleboy0123 ۳۸ ۱۷,۴۱۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Bahar_HS
  نامساوی در گراف با دوری به طول ۵ amir2930 ۳ ۳,۱۹۹ ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: amir2930
  تناقض سوال ۶۴ سال ۸۵ و ۶۶ سال ۹۰کنکور کامپیوتر shima541 ۲ ۱,۸۸۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shimaa
  [دانلود] دفترچه کار در منزل نصیر - کامپیوتر - سال ۹۲ (ورودی سال ۹۳) هاتف ۳ ۲,۷۱۰ ۰۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ۲۰۱۳محمد
  تفاوت تکمیل ظرفیت سال ۹۱ و امسال( سال ۹۲) bahita ۱۳ ۸,۴۱۱ ۰۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: navidghanad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close