زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین منابع هوش مصنوعی برای کنکور ارشد

ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۲۲ ق.ظ
سلام خدمت دوستان
از اونجایی که من امسال برای ارشد هوش مصنوعی میخونم، و از اونجایی که امتحان کنکور آزمایشی دادم و هوش رو از همه پایینتر زده بودم؛ میخوام منابعی رو بهم معرفی کنید که برای کنکور ارشد مناسب هستن.
من راستش راهیان ارشد میخونم برای هوش مصنوعی، ولی مدتی بود احساس میکردم یه مقدار مشکل ترجمه از منبع اصلی هم داره و اینکه کلا زیاد خوب باهاش ارتباط نمیگیرم. خداییش با هوش مدرسان بیشتر ارتباط گرفتم تا این.
من کتابهای هوش مصنوعی راسل و نورویگ رو هم دارم. مناسب میدونین اونا رو برای کنکور بخونم و در کنارش تست بزنم؟
شما چه منبع یا منابعی رو پیشنهاد میکنید؟

پیشاپیش از راهنمایی شما اساتید متشکرمSmile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۷ ب.ظ
RE: بهترین منابع هوش مصنوعی برای کنکور ارشد
(۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ)tesla66 نوشته شده توسط:  
(24 آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان
از اونجایی که من امسال برای ارشد هوش مصنوعی میخونم، و از اونجایی که امتحان کنکور آزمایشی دادم و هوش رو از همه پایینتر زده بودم؛ میخوام منابعی رو بهم معرفی کنید که برای کنکور ارشد مناسب هستن.
من راستش راهیان ارشد میخونم برای هوش مصنوعی، ولی مدتی بود احساس میکردم یه مقدار مشکل ترجمه از منبع اصلی هم داره و اینکه کلا زیاد خوب باهاش ارتباط نمیگیرم. خداییش با هوش مدرسان بیشتر ارتباط گرفتم تا این.
من کتابهای هوش مصنوعی راسل و نورویگ رو هم دارم. مناسب میدونین اونا رو برای کنکور بخونم و در کنارش تست بزنم؟
شما چه منبع یا منابعی رو پیشنهاد میکنید؟

پیشاپیش از راهنمایی شما اساتید متشکرمSmile

واسه بچتون میخواین دیگه ایشالله؟
اولا شما جزو اساتیدی نبودید که منظور من بود و جواب دادید، شما خودتون پشت کنکوری هستید و از یه رشته کاملا غیر مرتبط، دوما، بچه شما داری، من بچم کجا بود؟
لطفا از پاسخهای حاشیه دار و توهین آمیز خودداری کنید. منم میتونم جواب شما رو عین خود شما بدم، ولی اولا صحن انجمن رو به حرفهای بیهوده آلوده نمیکنم و همینطور به هیچکس توهینی نمیکنم. با کمال احترام خودم درسمو میخونم و قبول هم میشم و به اهداف خودم میرسم. شما نگران خودت باش که درس خوندن رو گذاشتی کنار و چسبیدی به خرد کردن من و این کار شما با توجه به اینکه هیچ شناختی از هم نداریم فقط یه دلیل میتونه داشته باشه. شما از طرف کسی هستی و دوست داری منو خرد کنی. همون کسی که به شما ماموریت داده منو خرد کنی باید بدونه که من امتحانم رو میدم و به اون چیزی که میخوام میرسم. تا کور شود هر آنکه نتواند دید.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ)tesla66 نوشته شده توسط:  واسه بچتون میخواین دیگه ایشالله؟
دوست عزیز شما تا کی میخواید ادامه بدید؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۴ ق.ظ
RE: بهترین منابع هوش مصنوعی برای کنکور ارشد
(۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(24 آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ)tesla66 نوشته شده توسط:  واسه بچتون میخواین دیگه ایشالله؟
دوست عزیز شما تا کی میخواید ادامه بدید؟

اتفاقا بزار همینجا تمومش کنم یکبار برای همیشه. من اصلا قصد ندارم خودمو نشون بدم و الکی جار بزنم که چکار میکنم. اگه هم اومدم چیزی نوشتم در مورد خودم برای این بوده که صمیمیتم رو نشون بدم و بتونم با شما بهتر ارتباط برقرار کنم.

سن من هر چی هست به خودم مربوطه و اینو باید بدونی که سن یه عدده، چیزی که مهمه دل و ذهن و اندیشه ی آدمه که باید نیک باشه. من یه آدم زنده هستم و دارم نفس میکشم. ذهن دارم، هوش دارم، اراده دارم و میتونم برای خودم و آیندم تصمیم بگیرم. درسته یه موقع خیال داشتم دکتری بخونم و برای زبان شناسی در دانشگاه گوتینگن آلمان پذیرفته شدم. اما نرفتم به دو دلیل. یک اینکه وطنم رو خیلی دوس داشتم و دارم و خواهم داشت. و دلیل دیگه اینکه احساس کردم برای رسیدن به هدفم تو زندگی یه چیزی کم دارم و اون این چیزی بود که از کودکی رویاشو داشتم.
چند وقت پیش یه کار روی صحنه داشتم، یادمه بازیگری که روی صحنه در نقش روح خواهر درگذشته ظاهر شد به قدری بد صحبت کرد در اون صحنه که من عصبانی شدم و یه نگاه به تشکیلات نور و صحنه ی جلوی خودم انداختم و گفتم، ای کاش میتونستم الان این دکمه رو بزنم و تو رو از اجرا محو کنم و ناپدید بشی روی این صحنه که گند زدی تو کار ما. بله، اون روز من فکر کردم به ناپدید کردن و پدیدار کردن بازیگر روی صحنه و بعد فکر کردم به اینکه یه جاهایی از صحنه لازمه یهو بازیگرا نمایان بشن و بعد مثل روح تو هوای سپیده دم به ناگاه گم و محو بشن. به این نتیجه رسیدم که میشه به جای گریم برای بازیگران، خصوصا گریمهای سنگین، میشه از امکانات صحنه مثل AR و VR استفاده کرد........ به Digi Drama رسیدم و تصمیم گرفتم اولین دیجی درام تمام عمر رو روی صحنه بیارم، ولی دیدم یه جای کار میلنگه، بله، من احتیاج داشتم که قبلش از یه مرحله ای عبور کنم تا به اینجا برسم. من باید برای این خوان از خوانهای زندگیم به بزرگترین آرزوی کودکیم جامه ی عمل میپوشوندم و اون تحصیل در رشته ی هوش مصنوعی یا مهندسی کامپیوتر بود و بزرگتر از اون فضانورد شدن. حالا پارت دوم این آرزو اصلا محقق نبود با توجه به شرایط من و من میبایست برای هدفی که روی صحنه داشتم مهندس کامپیوتر میشدم، من باید از بیومکانیکی که تالیف کرده بودم دیجیتال درام یا همون دیجی درام میساختم.
شما مهندسا که دیگه ماشالا حتما بیومکانیک رو میشناسین، من روی بدن و فرم اجرا بیومکانیک رو پیاده کرده بودم. ولی حالا دیگه عصر مکانیک گذشته و وارد عصر دیجیتال شدیم. پس من یکبار از اون خمیرمایه ای که در دوران تحصیل بازیگری و کارگردانی کسب کرده بودم استفاده کردم و یه میانبر زدم و خواستم که مهندسی کامپیوتر در دانشگاه مجازی بخونم و متاسفانه اصلا تجربه ی خوبی برام نبود چون اصلا اون چیزی که انتظار داشتم توی اون دانشگاه پیاده نشد. پس شروع کردم باز رفتم عقب تر در گذشته ها و یکبار دیگه به برنامه نویسی رو آوردم که سالها به عنوان کارم در زمینه ی طراحی وبسایت ازش استفاده کرده بودم و این موقع بود که به تشویق همسرم و پسر داییم مطلع شدم که میتونم امتحان ارشد رو یکبار دیگه شرکت کنم و اینبار برای هوش مصنوعی به امید خدا. اینطوری هم میتونستم به رویای کودکیم دست پیدا کنم و هم به هدفم نزدیک تر بشم که ساختن دیجی درام هست. پس من از توانایی های خودم استفاده میکنم به امید خدا وارد یه محیط آکادمیک میشم و تجربه کسب میکنم و آموزشهای لازم رو خواهم دید و در کنارش عشق کودکی رو هم یکبار دیگه تجربه میکنم. پس من برای خودم هدف خیلی بزرگی دارم.

و حالا چرا شریف؟ من میدونم بچه های شریف ماشالا دارن، ف میگی فرحزادن. استاد نصف تمرین رو ننوشته روی تخته بچه ها جواب رو اعلام میکنن. میدونم من اصلا در اون حد نیستم، ولی وقتی بگم شریف قبول میشم این زمینه رو در خودم محیا میکنم که بهتر و عمیق تر و صحیح تر درس بخونم و اگه قسمت بشه من مثلا شریف دانشگاه برم مجبور میشم خودمو بکشم بالا و از نظر سواد و معلومات به پای اونا برسم.

من نه با کسی چشم و هم چشمی دارم، نه دشمنی! منم به عنوان یه آدم هدفی دارم که برام مهمه و میخوام بهش برسم. قرار هم نیست جار بزنم جایی که میخوام چیکار کنم. با هیچ استادی هم دشمنی ندارم. اگه گفتم کتاب یوسفی رو باهاش ارتباط نمیگیرم به این خاطر نبود که خیال میکردم کتابهاش بد هستن. من اصلا در حدی نیستم در این موارد اظهار نظر کنم. فقط به عنوان کسی که از رشته کاملا غیر مرتبط اومده و میخواد امتحان ارشد بده در مهندسی نظر خودمو گفتم. وگرنه الان خودمم دارم از روی کتابهای یوسفی و مدرسان باهم میخونم.

هر کسی تو زندگیش یه چیزی رو خیلی دوس داره، من عاشق درس خوندن هستم. سن و سال هم برام مهم نیست. اگه گردنم هم چروک داره (که نداره) به خودم مربوطه. هر چی هستم بهتر از شما هستم که تازه یادت افتاده تهرون شهره. هرچند من نژاد پرست نیستم، قصد توهین به هیچکس رو هم ندارم. کنکور یه رقابته و همه حق دارن تو رقابت شرکت کنن. اگه من به نظر شما برای سر کلاس استاد نشستن پیرم این نظر شماست. یادت باشه که ز گهواره تا گور دانش بجوی. در ضمن کجایی شما؟ با واکر میرن ثبت نام میکنن برای مجلس و شورای نگهبان، من دانشگاه نرم؟؟؟؟

من اومدم اینجا که از شماها یاد بگیرم، باهاتون دوست باشم. نه اینکه همدیگه رو بکوبیم و تحقیر کنیم. همه برای من محترم هستن و دوست دارم این احساس متقابل باشه. همه به حریم هم احترام بزارن و برای آرزوهای همدیگه ارزش قائل باشن. امیدوارم همه بتونیم باهم درس بخونیم و موفق باشیم هممون، امسال هم متقاضی شرکت در ارشد ۴۰۰ هزار نفر کاهش داشته پس فرصت برای همه هست. هیچکس جای اون یکی رو تنگ نمیکنه.
خودتون و همتتون و هدفتون که بشه انگیزه براتون.

موفق باشید.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۸۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۴۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۲۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۱۳ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۵۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۸۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۱۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۳۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۱۷ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۸۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close