زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ریاضی پایه رو چیکار کنم؟ میخوام تغییر رشته بدم به فیزیک

ارسال:
۳۱ فروردین ۱۴۰۱, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ۱۱:۱۳ ق.ظ، توسط buzz08698.)
سلام من ریاضی پایه ام خیلی ضعیفه (در حد فیزیک دبیرستان هم مشکل دارم) و میخوام ارشد رو فیزیک بخونم و میخوام کنکور ۱۴۰۲ بدم.
سوالی که داشتم اینه که من بیام از رو کتاب‌های تکست بوک ریاضی رو بخونم؟ به فیزیک نظری علاقه دارم (ریاضی توش خیلی گسترده هست و ریاضی تسلط زیادی میخواد)
از طرف دیگه دروس خود دانشگاه فعلی ام هم هست و دروس فیزیک هم که باید بخونم برای کنکور و مباحث ریاضی پایه هم هست.

ویدیو‌های فرادرس رو دارم برای ریاضی پایه (ریاضی دبیرستان و ریاضی ۱و۲ دانشگاه با معادلات دیفرانسیل)
ولی حس میکنم از رو ویدیو دیدن کامل یاد نمیگیرم و میخوام تکست بوک بخونم و مسائل هم حل کنم ولی حجم کتاب زیاده (برای ریاضی پایه دبیرستان حدود ۱۰۰۰) صفحه هست و برای ریاضی ۱و۲ حدود ۱۰۰۰ صفحه دیگه.

من چیکار کنم؟ وسواس دارم ولی حس میکنم تنها ویدیو دیدن کافی نیست. از طرف دیگه برای بعضی مباحث از رو تکست بوک خوندم و عالی بود و دیدم به ریاضی عوض شد و لذت داره ولی بحث زمان هم هست که نمیرسم.

ممنون میشم راهنمایی کنید. سال اخر دانشگاه هستم (ترم ۶ ام و ترم ۷ درس ام تموم میشه).
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۳:۵۴ ب.ظ
این فروم مربوط به رشته کامپیوتره که دیگه خیلی فعال نیست.
برای وسواس به پزشک مراجعه کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۱۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۶۸ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۷۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۲۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۶۵ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۲,۷۳۸ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  میخوام خدمات کامپیوتری بزنم... maryam... ۹ ۱۰,۷۹۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۶۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close