زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عکسایی که خودتون گرفتید

ارسال: #۱۵۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ق.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
عکسای انزلی هست؟؟
قشنگه

چرااا.... چرا....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidManesht2012 , nasrolah , Avicenna , 1-1
ارسال: #۱۵۲
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ق.ظ، توسط good-wishes.)
RE: عکسایی که خودتون گرفتید
ببخشید عکس های من مثل عکس های دوستان خوش رنگ و لعاب نیست آخه با موبایل ۳/۲ گرفتم
این پنجره آشپزخونه مون . پنجره رو وا کن . شفتالو بچین . بخور نوش جونت . از تولید به مصرف . تازه از پنجره اتاق خودم می تونم انبو بچینم (یک میوه ایه شبیه انبه اما در ابعاد گردو ، به ازگیل ژاپنی هم معروفه) اما عکسشو نداشتم بذارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این عکس رو از بالا بام خونه گرفتم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم تصویری از حلزونهای حیاتمون روی برگ خرمالو . (دارم فکر می کنم تولیدی حلزون اگر بزنم و ازش عصاره حلزون بگیرم خودش کلی کارآفرینیه و درآمد. الانتونین موجود در پوسته حلزون ... Big GrinBig GrinBig Grin)

اینم عکسی از حاشیه خزر که از بالا گرفتم

اینم یه عکس زمستونی از دامنه البرز

اینم که قطعا معرف حضور همه دوستان شمالی هست . داروک کی میرسد باران ... (همیشه پشت در خونمون میشینه)

و اینک ... این هم دریای جلو خونمون که یک ربع ساعت پیاده بریم بهش می رسیم

اینم چالیدره در استان خراسان

اینم قربونش برم زائر امام رضاست با پای برهنه . حالا شما تشخیص بدید در این تصویر چند نفر را می بینید (دوتا خانم اون جلو . یک پدر و پسر عقبتر و یک نوزاد که پاش از پهلوی چپ باباهه پیداست) آخییییییییییییییییییییییییی چقدر دلم برا حرم تنگ شده

Angel
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna , Aurora , diligent , nina69 , Helmaa , kati , SaMiRa.e , s.sadri , Fardad-A , avril22 , white bird , 1-1 , fatima1537 , **sara** , انرژی مثبت , eliazad , narges_r , شاپری , banafshe , sahar121
ارسال: #۱۵۳
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط kati.)
پائیز ۹۱ ، رودخانه ی روستای برغان Blush

البته صرفا جهت تفریح رفته بودیم .. منزل اونجا نیست Wink
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Breeze , Amir V , SaMiRa.e , Helmaa , white bird , diligent , **sara** , انرژی مثبت , s.sadri , ف.ش , شاپری , ReihanehTorkzadeh , narges_r , banafshe
ارسال: #۱۵۴
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ ب.ظ
لرستان سرزمین هزاران آبشار
آبشار بیشه

فایل‌(های) پیوست شده

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت...Smile
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes , white bird , diligent , IT.setareh91 , **sara** , انرژی مثبت , Mänu , ف.ش , شاپری , narges_r , banafshe
ارسال: #۱۵۵
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
(۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  روستای برغان
کدوم منطقه هست این روستا؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati
ارسال: #۱۵۶
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  روستای برغان
کرج - از سمت کوههای آتشگاه راه داره.
به سمت اتوبان قزوین هم که برید از سمت پل کردان راه داره . من رفتم خیلی جای قشنگیه . حتما اگر براتون مقدوره یه سر بزنید Rolleyes

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r
ارسال: #۱۵۷
۲۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط kati.)
(۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  روستای برغان
کرج - از سمت کوههای آتشگاه راه داره.
به سمت اتوبان قزوین هم که برید از سمت پل کردان راه داره . من رفتم خیلی جای قشنگیه . حتما اگر براتون مقدوره یه سر بزنید Rolleyes

بله درست فرمودین Smile روستای زیبایی هست..... چه جالب پس شما هم رفتین... Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۱۵۸
۲۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
:Dhttps://manesht.ir/forum/images/smilies/biggrin.gif

فایل‌(های) پیوست شده

m.m:
۲
۱
ارسال: #۱۵۹
۲۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  کرج - از سمت کوههای آتشگاه راه داره.

بله درست فرمودین Smile روستای زیبایی هست..... چه جالب پس شما هم رفتین... Wink
بله ... ما هم رفتیم ... زیاد هم رفتیم Wink
Cool

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati
ارسال: #۱۶۰
۲۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط Amir V.)
عکسایی که خودتون گرفتید
مشهد - خیابان احمد آباد - یه روز حسااابی برفی.

فایل‌(های) پیوست شده

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes , انرژی مثبت , kati , Aurora , virtual girl , **sara** , srj
ارسال: #۱۶۱
۲۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  (پست موقت)
عکس هنری و زیبایی بود .
اما قربون دستت داداش الان اگر می گفتی اینجا پاریسه هم ما باور می کردیم. همچین با ذوق یادآوری خاطرات مشهدم عکس رو باز کردم که نگو اما به صدقه وجود شما هیچی نفهمیدم این کجاش احمد آباده . نکنه به چراغ قرمز تقی آباد رسیدیم ؟ عارف و رد کرده یا هنوز نرسیده ؟
مرسی Smile
نه این چراغ قرمز کلاهدوزه.

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , virtual girl
ارسال: #۱۶۲
۲۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  مشهد - خیابان احمد آباد - یه روز حسااابی برفی.
Undecided
بهتر بود می گفتید یک شیشه ی غبار گرفته در یک روز برفی Tongue

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , انرژی مثبت , sahar121 , kati , virtual girl
ارسال: #۱۶۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط sahar121.)
همه عکسا مال سال قبله

درخت حیاطمون در حال شکوفه دادن، نزدیک عید
[تصویر:  66802661009701634761.jpg]

خزانه برنج در ماه خرداد ( اون نشاهایی که تو قسمت خزانه برنج میبینید ،کار منه هاااااا)
[تصویر:  169730_1_1379085121.jpg]

اینم ی رنگین کمون قشنگ بعد یه بارون قشنگ
[تصویر:  169730_2_1379085121.jpg]

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , fatima1537 , narges_r , Mohammad-A , good-wishes , Marcel , Aurora , kati , Amir V , virtual girl , Helmaa , ana9940 , انرژی مثبت , diligent , ف.ش , شاپری , ReihanehTorkzadeh , avril22 , nina69 , Avicenna , IT.setareh91 , e4me , saaraa , Nara , Masoud05 , f_a , fifa2020 , pos , Fardad-A , H3NGAM3H , banafshe , mahinjoon
ارسال: #۱۶۴
۲۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ
یه سری عکسای دیگه امیدوارم به دلتون بشینه...
این سه عکس زیر مال ۲ ساعت پیشه...
[تصویر:  169863_09817269269008507247.jpg]
[تصویر:  169863_89442524310348343519.jpg]
[تصویر:  169863_59244449649640159480.jpg]

طبیعت جاده کندوان
[تصویر:  169863_56285318529952413333.jpg]

جنگل بلیران آمل

[تصویر:  169863_84493287016267039137.jpg]

تله کابین چالوس
[تصویر:  169863_23248643318713052604.jpg]

روز قشنگ برفی در کلاردشت

[تصویر:  169863_59269042593361579375.jpg]

آلبالو
[تصویر:  169863_86347764169905244010.jpg]

سوژه ای بسیار قشنگ که از عید ۱۳۹۰ در حال دیدن سریال نوروزِی پایتخت گرفتم!!!!

Big Grin
[تصویر:  169863_21912124153912817620.jpg]

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , SaMiRa.e , good-wishes , diligent , lordesiah , f_a , شاپری , narges_r , Aurora , kati , fifa2020 , انرژی مثبت , آلبالو , ali.329 , Fardad-A , Eternal , Avicenna , saeid1389 , ReihanehTorkzadeh , fatima1537 , **sara** , samaneh_aftab , malekinasab , eliazad , GoodStudent67 , mehrdad372 , srj , Mehman , mahinjoon
ارسال: #۱۶۵
۲۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ممنون از عکساتون. خوش بحالتون.
ببخشید یک سوال فنی داشتم . اون عکس آخر (البالو)اون بوته های سمت چپ پونه است ؟آلبالوهاش هم درشته.Smile

خواهش میکنم.خیلی دوس دارم عکسایی ک قشنگه و به دل میشینه رو هم دوستای دیگم ببینن تا لذت ببرنShy
اونا ریحونه ،پونه نیست!اصلا پونه چیه Big Grin
آلبالو هم مال حیاطمونه ..از بعد عید ک رفته بودم دانشگاه دیگه نیومدم خونه تا تیر ماه..این عکسه هم مال ساعتای اولی هس که برگشتم و دلم واس بوی خاک و درختا و سبزه ها تنگ شده بود..کندم بخورم دیدم حیفه عکس نگیرم!!Shy

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close