زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست مقاله

ارسال: #۳۹۷۶
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ
RE: درخواست مقاله
بودن یا نبودن نسخه الکترونیکی‌اش رو نمی‌دونم ولی کتابخونه‌ی آمازون فقط نسخه‌ی کاغذی‌اش رو برای فروش گذاشته!!
نمی‌دونم شاید جای دیگه‌ای باشه و بشه دانلودش کرد...
من این منابع رو می‌تونم دانلود کنم، یه نگاه به اسامی‌شون بندازید، هر کدوم رو خواستید بگید براتون دانلود کنم شاید تا پیدا کردن کتاب کارتون راه بیفته باهاش.

Fractional-order PID controllers in a mobile robot control
Fractional order PID controller for load frequency control
Tuning rules for optimal PID and fractional-order PID controllers
Design of a fractional order PID controller for an AVR using particle swarm optimization
Fractional-order PID controller optimization via improved electromagnetism-like algorithm
PID controller design for fractional-order systems with time delays
Performance analysis of fractional order fuzzy PID controllers applied to a robotic manipulator
Pareto Optimal Robust Design of Fuzzy Fractional-Order Pid Controllers
Fractional Order PID Controller Based on Particle Swarm Optimization Implemented with FPGA
Performance comparison of optimal fractional order hybrid fuzzy PID controllers for handling oscillatory fractional order processes with dead time
An Algorithm for Stabilization of Fractional-Order Time Delay Systems Using Fractional-Order PID Controllers
Studies in Computational Intelligence] Intelligent Fractional Order Systems and Control Volume 438 || Enhancement of Fuzzy PID Controller with Fractional Calculus
Fractional order PID controller design for LFC in electric power systems using imperialist competitive algorithm
Design of Optimal Fractional-Order PID Controllers Using Particle Swarm Optimization Algorithm for Automatic Voltage Regulator (AVR) System
IEEE 2013 14th International Carpathian Control Conference (ICCC) - Rytro, Poland (2013.05.26-2013.05.29)] Proceedings of the 14th International Carpathian Control Conference (ICCC) - Comparison of variable fractional order PID controller for different types of variable order derivatives
Design of a fractional order PID controller for hydraulic turbine regulating system using chaotic non-dominated sorting genetic algorithm II
IEEE Proceedings of 2005 International Conference on Machine Learning and Cybernetics - Guangzhou, China (2005.08.21-2005.08.21)] 2005 International Conference on Machine Learning and Cybernetics - Optimization of fractional order PID controllers based on genetic algorithms
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  من نتونستم این دو تا رو دانلود کنم!!

(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  این کتاب رو هم میشه دانلود کنید؟
نوشته نسخه کاغذی. یعنی بصورت Ebook وجود نداره؟
Fractional order PID controller: Tuning and its application

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یعنی نسخه الکترونیکیش وجود نداره؟
به این کتاب خیلی نیاز دارم. از جای دیگه میشه گیر آورد؟

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_rouhi
ارسال: #۳۹۷۷
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ
سلام دوستان امکانش هست این مقاله رو دانلود کنید؟

[تصویر:  155fs853955.gif][تصویر:  5yjbztv.gif]
۰
۰
ارسال: #۳۹۷۸
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۱۰ ب.ظ
درخواست مقاله
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  بودن یا نبودن نسخه الکترونیکی‌اش رو نمی‌دونم ولی کتابخونه‌ی آمازون فقط نسخه‌ی کاغذی‌اش رو برای فروش گذاشته!!
نمی‌دونم شاید جای دیگه‌ای باشه و بشه دانلودش کرد...
من این منابع رو می‌تونم دانلود کنم، یه نگاه به اسامی‌شون بندازید، هر کدوم رو خواستید بگید براتون دانلود کنم شاید تا پیدا کردن کتاب کارتون راه بیفته باهاش.

Design of a fractional order PID controller for an AVR using particle swarm optimization
Fractional-order PID controller optimization via improved electromagnetism-like algorithm
Performance analysis of fractional order fuzzy PID controllers applied to a robotic manipulator
Fractional Order PID Controller Based on Particle Swarm Optimization Implemented with FPGA
Performance comparison of optimal fractional order hybrid fuzzy PID controllers for handling oscillatory fractional order processes with dead time
An Algorithm for Stabilization of Fractional-Order Time Delay Systems Using Fractional-Order PID Controllers
Studies in Computational Intelligence] Intelligent Fractional Order Systems and Control Volume 438 || Enhancement of Fuzzy PID Controller with Fractional Calculus
Fractional order PID controller design for LFC in electric power systems using imperialist competitive algorithm
Design of Optimal Fractional-Order PID Controllers Using Particle Swarm Optimization Algorithm for Automatic Voltage Regulator (AVR) System
IEEE 2013 14th International Carpathian Control Conference (ICCC) - Rytro, Poland (2013.05.26-2013.05.29)] Proceedings of the 14th International Carpathian Control Conference (ICCC) - Comparison of variable fractional order PID controller for different types of variable order derivatives
Design of a fractional order PID controller for hydraulic turbine regulating system using chaotic non-dominated sorting genetic algorithm II
IEEE Proceedings of 2005 International Conference on Machine Learning and Cybernetics - Guangzhou, China (2005.08.21-2005.08.21)] 2005 International Conference on Machine Learning and Cybernetics - Optimization of fractional order PID controllers based on genetic algorithms
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  من نتونستم این دو تا رو دانلود کنم!!

(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  این کتاب رو هم میشه دانلود کنید؟
نوشته نسخه کاغذی. یعنی بصورت Ebook وجود نداره؟
Fractional order PID controller: Tuning and its application

یعنی نسخه الکترونیکیش وجود نداره؟
به این کتاب خیلی نیاز دارم. از جای دیگه میشه گیر آورد؟
ممنونم. واقعاً نمیدونم چطوری تشکر کنم.
اگه بگم بیشتر این مقالات رو میخوام که پررویی محسوب میشه. Smile چون پایان نامه ام در این مورد هست باید بیشترشون رو بخونم. ولی در حال حاضر بخاطر اینکه وقتتون گرفته نشه این سه تا رو برام آپ کنید لطفاً :

سپاسگزارم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۳۹۷۹
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۳۹ ب.ظ
بررسی میزان افت و پیشرفت تحصیلی در هنگام ایجاد مدارس هوشمند با استفاده از الگوریتم ژنتیک.pdf
اندازه فایل: ۲۲۶/۱ KB
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ)patrick نوشته شده توسط:  سلام دوستان امکانش هست این مقاله رو دانلود کنید؟

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Aurora , equilibrium
ارسال: #۳۹۸۰
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ
نه خواهش می‌کنم، بنده که کاری نمی‌کنم، داریم کار علمی می‌کنیم همه، دیگه هر جور می‌تونیم باید به هم کمک کنیم، شما هم هر کدوم از این‌ها رو که لازم دارید بفرمایید پرورویی نیست!! من یا دوستم محدثه هر کدوم بتونیم براتون آپلود می‌کنیم. این تاپیک برای همینه دیگه که کسی خدایی نکرده به خاطر عدم دسترسی به منابع خللی توی روند کار علمی‌اش وارد نشه، شما و سایر دوستان، بازم می‌گم تعارف نکنید و فقط به خوب انجام شدن کارتون فکر کنید.
Fractional-order PID controllers in a mobile robot control.pdf
اندازه فایل: ۵۴۷/۱۱ KB

PID controller design for fractional-order systems with time delays.pdf
اندازه فایل: ۲۵۱/۰۱ KB

Pareto Optimal Robust Design of Fuzzy Fractional-Order Pid Controllers.pdf
اندازه فایل: ۳۴۳/۰۴ KB

(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۰ ب.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  ممنونم. واقعاً نمیدونم چطوری تشکر کنم.
اگه بگم بیشتر این مقالات رو میخوام که پررویی محسوب میشه. Smile چون پایان نامه ام در این مورد هست باید بیشترشون رو بخونم. ولی در حال حاضر بخاطر اینکه وقتتون گرفته نشه این سه تا رو برام آپ کنید لطفاً :

سپاسگزارم

جناب پاتریک (patrick) مقاله‌تون رو فرستاده بودم برای دانلود که جوابش دیر شد، الان اومدم ببینم لینک دانلودش برام اومده یا نه که دیدم محدثه جان زحمت آپلودش رو کشیدن.

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_rouhi , mohaddeseh70 , diligent , AmiriManesh , Aurora , hnarghani
ارسال: #۳۹۸۱
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ
درخواست مقاله
ممنونم از شما
اگه امکان داره این سه تا رو هم دانلود کنید :

۰
ارسال: #۳۹۸۲
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط happy07.)
خواهش می‌کنم، بفرمایید خدمت شما
یکی شون اینجا آپ نمی‌شد، از لینک زیر دان بفرمایید.

Fractional order PID controller for load frequency control.pdf
اندازه فایل: ۸۴۲/۸۵ KB

Tuning rules for optimal PID and fractional-order PID controllers.pdf
اندازه فایل: ۱/۴۵ MB

(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  ممنونم از شما

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , reza_rouhi , Aurora
ارسال: #۳۹۸۳
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ ب.ظ
درخواست مقاله
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  خواهش می‌کنم، بفرمایید خدمت شما
یکی شون اینجا آپ نمی‌شد، از لینک زیر دان بفرمایید.

[attachment=17185]
[attachment=17186]

(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  ممنونم از شما

ببخشید. ظاهراً اولی و دومی رو شبیه هم آب کردین!
۰
۰
ارسال: #۳۹۸۴
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ق.ظ
این هم لینک سومی خدمت شما

(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  دستتون درد نکنه
ببخشید. ظاهراً اولی و دومی رو شبیه هم آب کردین!

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_rouhi , AmiriManesh
ارسال: #۳۹۸۵
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۴۹ ب.ظ
درخواست مقاله
سلام
کسی مقاله درباره زنجیره های مارکوف و پیاده سازی آن داره؟
اگر داشتید بفرستید
ممنون
۰
۰
ارسال: #۳۹۸۶
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ ب.ظ
سلام دوستان ، خسته نباشید.
من هم مثل خیلی های دیگه مشکل دانلود مقالاتم رو داشتم . اما با این دو سایتی ک ِ براتون می ذارم مدت زیادی هستش ک دیگه مشکلی ندارم .
با عضویت در این سایت ها می تونید روزانه تعداد محدودی مقاله به صورت رایگان دانلود کنید . برای رشته های کامپیوتر اکثر پایگاه ها رو پوشش می ده.

.. خدایا ! ب ِ ما ، آن ده ، ک ِ آن به ..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_rouhi , AmiriManesh
ارسال: #۳۹۸۷
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، خسته نباشید.
من هم مثل خیلی های دیگه مشکل دانلود مقالاتم رو داشتم . اما با این دو سایتی ک ِ براتون می ذارم مدت زیادی هستش ک دیگه مشکلی ندارم .
با عضویت در این سایت ها می تونید روزانه تعداد محدودی مقاله به صورت رایگان دانلود کنید . برای رشته های کامپیوتر اکثر پایگاه ها رو پوشش می ده.

سلام؛
من هم خواستم این سایتها رو معرفی کنم، ولی شما پیش دستی کردیدBig Grin
ولی این سایتها اجازه ی دانلود تمامی مقالات رو نمیدن. بعضی از مقالات رو جزو مقالات ویژه حساب میکنند و اونوقت مجبور به دادن هزینه هستید، که در این گونه موارد، بهترین جا برای درخواست مقاله، همین جاست!!Tongue
۰
۰
ارسال: #۳۹۸۸
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ق.ظ
درخواست مقاله
سلام به دوستان گرامی
این سه تا مقاله رو میشه دانلود کنید :

مرسی
۰
۰
ارسال: #۳۹۸۹
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ب.ظ
Fractional-order PID controller optimization via improved electromagnetism-like algorithm.pdf
اندازه فایل: ۶۳۱/۲۸ KB
[attachment=17199]
Design of a fractional order PID controller for an AVR using particle swarm optimization.pdf
اندازه فایل: ۴۷۳/۰۹ KB
Fractional Order PID Controller Based on Particle Swarm Optimization Implemented with FPGA.pdf
اندازه فایل: ۴۳۳/۲۳ KB
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ق.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان گرامی
این سه تا مقاله رو میشه دانلود کنید :[attachment=17199]

مرسی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_rouhi , happy07
ارسال: #۳۹۹۰
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ
درخواست مقاله
با سلام
اگه لطف کنید این سه تا مقاله رو دانلود کنید ممنون میشم :

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۷۰ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۵۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۵۳۷ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۲۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۹۸ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۴۳۶ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تفاوت مقاله جورنالی و مقاله کنفرانسی در چیست؟ Br2012 ۴۴ ۷۷,۱۷۷ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: TexteRasmi.info
  درخواست مقاله ss311 ۰ ۱,۸۸۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close