زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست ۳۳ طراحی الگوریتم مهندسی نرم افزار ۹۰

ارسال:

Anahita.R پرسیده:

تست ۳۳ طراحی الگوریتم مهندسی نرم افزار ۹۰

سلام

بببخشید میشه دلیل اینکه زمان اجرای الگوریتم زیر logn هست، توضیح بدید

n آرایه‌ی مرتب A1 و A2 با مجموع تعداد n عنصر داده شده اند، فرض کنید عناصر مجزا هستند، میخواهیم k امین کوچکترین عنصر A1UA2 را بدست آوریم این کار در چه زمانی انجام میشود.

۰
ارسال:

Masoud05 پاسخ داده:

RE: سوال ۳۳ نرم افزار ۹۰

اینو ببینید جواب هر دو یکیه فقط صورت سوال کمی فرق داره( هر دو یه یه مطلبه )‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
ارسال:

پشتکار پاسخ داده:

سوال ۳۳ نرم افزار ۹۰

الگوریتم های مقایسه ای حداقل مرتبه شون از مرتبه nlogn هستش و این سوالی که نوشتید فقط از طریق radix میتونه مرتبه n شه

۰
ارسال:

Anahita.R پاسخ داده:

سوال ۳۳ نرم افزار ۹۰

تو کتابی که من دارم (مقسمی) و همچنین کلید سنجش جوابش رو نوشته logn !!! یعنی غلط نوشته؟؟ یا چون دو آرایه مرتب هست شده logn !!!

۰
ارسال:

پشتکار پاسخ داده:

سوال ۳۳ نرم افزار ۹۰

ببخشید من سوال رو بد خوندم
فکر کردم نوشتید مقایسه
همون درسته
یعنی گزینه صحیح logn هستش

۰
ارسال:

Anahita.R پاسخ داده:

سوال ۳۳ نرم افزار ۹۰

میشه یه کم توضیح بدید که چرا جواب logn میشه؟

و یه سوال دیگه‌، آیا جمله زیر صحیح است‌، چرا؟ دلیلش رو نمیدونم !!

مسیله یافتن کوتاهترین مسیرها از یک راس به بقیه راس‌ها را در یک گراف وزن دار، بدون جهت و همبند با مجموعه یالهای E را میتوان در O(E و نه در O(E+V یافت

من الگوریتمی نمیشناسم که برای گراف بدون جهت باشه ،!! دایکسترا و دگ و بلمن فورد هر سه برای جهت دار هست !

۰
ارسال:

Anahita.R پاسخ داده:

سوال ۳۳ نرم افزار ۹۰

خیلی ممنون ... بله خیلی شبیه اون هست ... فکر نمیکنم بین میانه و k امین عنصر پیدا کردن تفاوتی باشه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۵۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۷۳ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close