زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش

ارسال: #۲۵۶
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۱۹ ب.ظ
RE: درصد ها و تخمین رتبه مهندسی کامپیوتر با کلید سازمان سنجش
(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ)annmary نوشته شده توسط:  با این درصد ها چه رتبه ای میشه آورد؟
زبان ۱۳
ریاضی ۲۲
مشترک ۳۹
نرم ۳۹
معدل ۱۴

۱۵۰
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: annmary
ارسال: #۲۵۷
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۱۹ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ)annmary نوشته شده توسط:  با این درصد ها چه رتبه ای میشه آورد؟
زبان ۱۳
ریاضی ۲۲
مشترک ۳۹
نرم ۳۹
معدل ۱۴

۱۵۰

مطمئنن شوخی کردین؟؟Blush مهستان بالای ۲۰۰ تخمین زده بود، آخه چرا الکی بچه ی مردمو اینطور امیدوار میکنید ؟؟؟ Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۵۸
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط Joonz.)
نقل قول: من تا الان این لینک رو ندیده بودم!!!!!
همیشه هم روال اینطوری بوده که هروقت یه تبصره ای ، استثنایی ، خارج از گودی ،چیزی بیاد اول رو سر من پیاده بشه.
تا الان بلاتکلیف بودم ولی الان دیگه معلوم شد که گند زدم!!SadSad
پس دیگه با این همه درسی که خوندم میرم سال بعد!!!!!ConfusedConfusedConfusedConfused
شرمنده قصدم ناراحت کردن شما نبود فقط می خواستم بگم که برای حساب کردن رتبه یه خورده زوده چون مطمئناً درصدا تغییر میکنه البته اینجوریا هم که شما می گین نیست حالا اون سال اینطوری شد و شاید امسال هم ۴ یا ۵ تا حذفی یا اصلاحیه داشته باشیم اما دیگه نه اینقدر .

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ ب.ظ)annmary نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۱۹ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ)annmary نوشته شده توسط:  با این درصد ها چه رتبه ای میشه آورد؟
زبان ۱۳
ریاضی ۲۲
مشترک ۳۹
نرم ۳۹
معدل ۱۴

۱۵۰

مطمئنن شوخی کردین؟؟Blush مهستان بالای ۲۰۰ تخمین زده بود، آخه چرا الکی بچه ی مردمو اینطور امیدوار میکنید ؟؟؟ Big Grin

مهستان دقیق نیست ،من دارم بهت میگم دیگه برو خوش باش.
البته اگه درصدای نهاییت هم همین باشه . این تخمین رتبه با اختلاف نهایت ۲ ۳ تا حساب می کنهBig Grin
بدشم من دست بالا نگرفتم با دیدن درصدای بچه ها واقعاً شما در حد ۱۵۰ زدین.(تخصصیتونو خوب زدین)
۰
۰
ارسال: #۲۵۹
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط annmary.)
(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
نقل قول: من تا الان این لینک رو ندیده بودم!!!!!
همیشه هم روال اینطوری بوده که هروقت یه تبصره ای ، استثنایی ، خارج از گودی ،چیزی بیاد اول رو سر من پیاده بشه.
تا الان بلاتکلیف بودم ولی الان دیگه معلوم شد که گند زدم!!SadSad
پس دیگه با این همه درسی که خوندم میرم سال بعد!!!!!ConfusedConfusedConfusedConfused
شرمنده قصدم ناراحت کردن شما نبود فقط می خواستم بگم که برای حساب کردن رتبه یه خورده زوده چون مطمئناً درصدا تغییر میکنه البته اینجوریا هم که شما می گین نیست حالا اون سال اینطوری شد و شاید امسال هم ۴ یا ۵ تا حذفی یا اصلاحیه داشته باشیم اما دیگه نه اینقدر .

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ ب.ظ)annmary نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۱۹ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
زبان ۱۳
ریاضی ۲۲
مشترک ۳۹
نرم ۳۹
معدل ۱۴

۱۵۰

مهستان دقیق نیست ،من دارم بهت میگم دیگه برو خوش باش.
البته اگه درصدای نهاییت هم همین باشه . این تخمین رتبه با اختلاف نهایت ۲ ۳ تا حساب می کنهBig Grin
بدشم من دست بالا نگرفتم با دیدن درصدای بچه ها واقعاً شما در حد ۱۵۰ زدین.(تخصصیتونو خوب زدین)
چشم آقای دکتر، خدا از بزرگی کمتون نکنه Big Grin
تازه تخصصیم رو کم گفتم خواستم نتایج که اومد شوکه نشم آخه بالای ۴۰ زدم (نوعی خود آماده سازیه دیگه)
بازم ممنون ایشالا همینطوریه که میگید Tongue
۱
۰
ارسال: #۲۶۰
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ق.ظ
احساس می کنم بچه ها زیادی دارن دست بالا می گیرن.
نظر شخصیم اینه درصدای امسال بیشتر از درصدای پارسال برای یه رتبه مشخصه باشه به جز تخصصی ها.
البته نظر شخصیه

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: annmary
ارسال: #۲۶۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ ق.ظ
زبان ۲۰
ریاضی ۴
مشترک ۱۸/۲۲
هوش ۸
معدل ۱۶/۲۰
میدونم تخمین زدم واسه این درصدام نداره...ولی ممنون میشم اگر برام تخمین بزنین... ????????

راه سرشارامید..
وبدان کین امروز منتظرفرداییست که تودیروز درامید وصالش بودی..
بهترین لحظه جاری شدنت امروز است...
لحظه رادریابیم..
باور روز برای گذر از شب کافیست..[/color]
۰
۰
ارسال: #۲۶۲
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ ق.ظ
زبان ۲۶
ریاضی ۲۷
مشترک ۳۸
تخصصی سخت ۱۵

اعصابم خورده ۳ تا سیستم عامل حل کردم بعد تو ۲ تا سوال یک ۱ رو ندیدم
۰
۰
ارسال: #۲۶۳
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ ق.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  احساس می کنم بچه ها زیادی دارن دست بالا می گیرن.
نظر شخصیم اینه درصدای امسال بیشتر از درصدای پارسال برای یه رتبه مشخصه باشه به جز تخصصی ها.
البته نظر شخصیه
آره شاید امسال تخصصی تعیین کننده باشه اما در بدترین حالت میشه با رتبه های ۸۹ مقایسه ای داشت
درضمن، هستند کسایی که درصدهای خوبی زدن اما اینجا عضو نیستن
در کل، باید منتظر بمونیم تا نتایج بیاد
توکل به خدا Smile
۰
۰
ارسال: #۲۶۴
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۶ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه امیر کبیر به دانشجویان شبانه اش وام میده؟

سلام
ظاهرا این سیاست وام دادن مربوط به وضع مالی هر سال دانشگاه باشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۲۶۵
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ ق.ظ
بچه ها باور کنید نه تخصصی سخت بوده نه مشترک
اینکه نتونیستیم به انتظارتمان دست پیدا کنیم به شرایط دیگه ربط داشته مثل استرس^N وحوزهو زمان
بی دلیل این حرف رو نمیزنم
مثالش خودم
من رشته اصلی ام آیتی بود و تقریبا ۵۰ درصد از درسهای کامپیوتر خونده بودم
اما به درصدام دقت کنید.
رشته ایتی:زبان ۹%ومشترک ۱۷%و پایگاه ۳۹%وهوش ۰%(یک درست و سه تاغطل!)وسیستم عامل ۵%
این درحالی بود که من هوش را سال پیش ۶۷%درصد زده بودم.
رشته کامپیوتر (زبان ۹%وریاضی ۱۰%ومشترک۹%وهوش ۳۸%(این درحالیه که من یکدونه سوال مدار نزدم)
تقریبا میشه گفت که من در کنکور کامپیوتر هر انچه خونده بودم را درست زدم. مثلا هوش چطور میشه ربطی بین ۶۷و ۰ و ۳۸ پیدا کرد!
مشکل نه از طراحه و نه از سعی و تلاش من وشما
مشکل فقط استرس و نداشتن ارامشه
من توی کنکور ایتی دستام میلرزید و صدای ضربان قلبم میشنیدم
اما واسه کامپیوتر چون رشته اصلی ام نبود ارامش داشتم.
۱
۰
ارسال: #۲۶۶
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ ق.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۴۶ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۵ ب.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  حالا که دارین پیش بینی میکنین مال منم پیش بینی کنین دیگه پلیز :

زبان ۳۵
ریاضی ۱۴/۵
مشترک با کلید فعلی : ۴۲
مشترک با کلید اصلاح شده ی سوال ساختمان داده : ۳۷
اختصاصی نرم با کلید فعلی : ۹
اختصاصی هوش : ۱۲/۵

خدا لعنت کنه طراح تخصصی های امسال رو ! با همه ی وجود می خوام لعنتش کنه!(مال نرم افزار)
برا هوش فک کنم بین ۲۵۰-۳۵۰ بشین (ببخشید درصدا وسوالات نرمو زیاد آگاهی ندارم )
ولی دلم می خواد این لینکو ببنید(شاید خیلیا دیده باشن) بعدش قول میدم هیچ کی درصدای اولیشو اینجا نمی زاره.

یعنی همه جور غلط داره کلید اشتباه، دو گزینه صحیح، هیچ گزینه صحیح، خارج از سرفصل، جواب طولانی، مبهم یعنی امکان داره تمامی سوالاتی که اعتراض کردین هم واقعاً اعمال بشه البته امکانش هست.
فک کنم ثلث سوالا حذف شد

واقعا منم احساس می کنم خیلی دارین خوشبینانه حساب می کنید ها ! من اگه واقعا بین ۲۵۰ تا ۳۵۰ بیارم مطمئنا به شما شام میدم ! خودم که حدس می زنم بالای ۴۰۰ باشم شایدم ۵۰۰ ! بهرحال ممنونم از حسن ظن شما. ضمنا امسال با توجه به درصد بچه ها به نظر می رسه اکثرا مشترک ها رو خوب زندند درسته ؟ یعنی امسال مشترک آسون بوده ؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۶۷
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
کجا اسون بود معماری ، سیستم عامل و نظریه اصلا اسون نبود . راستش برا رتبه های ۴۰۰ به پایین حذف سوال یا تغییر کلید اولیه مهمه واسه من (تخصصی بیشتر) که این جوره باید صبر کرد تا ۴ خرداد!!!

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: annmary , hesab
ارسال: #۲۶۸
۰۷ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
همیشه این داستان اما و اگر هستش (:
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com
ارسال: #۲۶۹
۰۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ق.ظ
این تخصص سنجشه که هر دفعه یه جور همه رو به اما و اگر و احتمال وادار میکنه و با اعلام بعدیش همه رو شوکه میکنه

اول که سر کنکور همه شوکه میشن از نحوه طراحی سوالات و سختیو آسونیشون... در اینجا اما و اگرها شروع میشه...
بعد با اعلام کلید دوباره همه شوک دوم رو میخورن و با اما و اگر تا اول خرداد صبر میکنن
و شوک سوم رو با اعلام کارنامه ها میزنه ...که با این شوک دیگه خیلیا نا امید از زندگی میشن
خیلیا تا حد مرگ پیش میرن
و خیلیا هم از خوشحالی نمیدونن چیکار کنن...
سنجشه دیگه...کاریش نمیشه کرد!!!
ولی به نظر من اصلا دلتون رو به این کلید سوالات و پیش بینی موسسات خوش نکنید...چون الان یه چیز محاسبه می کنید کارنامه که میاد زمین تا آسمون فرق داره...
توکل کنید به خدا... اینجوری آرومتر هستید

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , annmary , fatemeh85
ارسال: #۲۷۰
۰۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
من که دیگه زدم به بی خیالی .
هر چی خدا بخواد اومدیم خواست خدا با خواست ما یکی نبود .
باید راضی به رضاش بود . این یعنی بندگی خدا .
حالا مانشت و عشقه .

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: annmary , ali reza , hesab , farzaneh_best , fatemeh85 , alireza_it

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۳۰۷ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۷۶ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۱۰۶ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۸۲ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۴۲۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۷۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۸۲۴ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۹۶۹ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۱۲۴ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۴۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close