زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جواب غلط سازمان سنجش برای سوال ۵۰ ساختمان داده

ارسال:

nmusavi پرسیده:

دوستان من این سوالو حتی تو Visual Stadio با break point تست کردم و گزینه ۳ درسته واقعا نامردیه که بخوان گزینه ۱ رو درست اعلام کنن.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

kahkeshan پاسخ داده:

دقیقا!!!!من هم موافقم.
اگه گزینه ۳ درست باشه چطور میتونیم اعتراض کنیم؟

۰
ارسال:

mj_shbn پاسخ داده:

بچه ها منم سر جلسه اشتباه حساب کردم و گزینه ۳ رو بدست آوردم.اما الان که برای n=2 و n=3 امتحان کردم جواب سنجش درسته!!!
یه بار چک کنید.برای n=2 میشه ۶ و برای n=3 میشه ۱۳ ! متاسفانه

۰
ارسال:

kahkeshan پاسخ داده:

(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ق.ظ)mj_shbn نوشته شده توسط:  بچه ها منم سر جلسه اشتباه حساب کردم و گزینه ۳ رو بدست آوردم.اما الان که برای n=2 و n=3 امتحان کردم جواب سنجش درسته!!!
چطور با n=2 ،شما ۶ بدست آوردین؟من امتحان کردم ۴ بدست میاد!!!!!!!!!!!!!!

ارسال:

FARMOKH پاسخ داده:

RE: جواب غلط سازمان سنجش برای سوال ۵۰ ساختمان داده

(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ق.ظ)kahkeshan نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ق.ظ)mj_shbn نوشته شده توسط:  بچه ها منم سر جلسه اشتباه حساب کردم و گزینه ۳ رو بدست آوردم.اما الان که برای n=2 و n=3 امتحان کردم جواب سنجش درسته!!!
چطور با n=2 ،شما ۶ بدست آوردین؟من امتحان کردم ۴ بدست میاد!!!!!!!!!!!!!!
۶ چرا ۶ بدست آوردیدچجوری؟منم امتحان می کنم ۴ بدست میاد.وبرای ۳میشه ۹ فکر کنم نه اینکه ۱۳.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

mohandeszahra پاسخ داده:

bacheha valla man raftam sazman sanjesh eteraz bezanam tu gozinehash harchi bud joz inke javab ghalate..chio bayad bezanim???/in soal vaghean tablo eshtebah javab dadae shode .nabayad gozasht haghemun zaye she
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عیزی فارسی بنویسید فینگلیش نوشتم ممنونعه. با تشکر

۰
ارسال:

hardware23 پاسخ داده:

سؤال ۵۰ که ۱۰۰۰% مطمئنم اشتباه گرفته سنجش
۳ میشه

۰
ارسال:

موج پاسخ داده:

سلام دوستان
سوال ۵۰ به قول دوستان واضح گزینه سوم جواب هست
اشتباه طراح در کلید به نظرم این بوده که علامت > رو با >= اشتباه گرفته
اینجوری هر بار دو تا تست ++ بیشتر انجام میشه و گزینه یک بدست میاد !!!!

خطاب به اونهایی که میگن ۴۷ و ۶۰ غلطه :
قرار نیست که هر سوالی که ما جوابمون با سنجش جور در نمیاد بگیم غلطه برای این دو سوال توی تاپیک های مربوط به ساختمان و مدار استدلالهای قوی ارائه شده و به نظر من قابل بحث نیست مگر اینکه بتونید دلایل قانع کننده تری ارائه کنید (کمی منصف باشیم)

ارسال:

Joonz پاسخ داده:

(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  سلام دوستان

قرار نیست که هر سوالی که ما جوابمون با سنجش جور در نمیاد بگیم غلطه برای این دو سوال توی تاپیک های مربوط به ساختمان و مدار استدلالهای قوی ارائه شده و به نظر من قابل بحث نیست مگر اینکه بتونید دلایل قانع کننده تری ارائه کنید (کمی منصف باشیم)
این هم استدلال سوال ۶۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و سوال ۴۷ نیاز به استدلال نیست چون که سوال مبهم هست.و اینو بگم اگه جواب واقعاً گزینه ۳ باشه باید حتماً در صورت سوال g(n) رو بصورت مجموعه و با رابطه عضویت بیان می کرد
در ضمن دلیل نمیشه چون جواب شما با کلید اولیه سنجش جور در اومده به حقوق دیگران احترام نزارید.
یک ضرب المثل قدیمی میگه تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها .و گرنه چرا اینقدر بحث سر سوال های معماری یا حتی سیستم عامل نیست پس نتیجه می گیریم سوال مشکل داشته که این همه حرف و حدیث پشتشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال: #۱۰

موج پاسخ داده:

(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
نقل قول: سلام دوستان

این هم استدلال سوال ۶۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و سوال ۴۷ نیاز به استدلال نیست چون که سوال مبهم هست.و اینو بگم اگه جواب واقعاً گزینه ۳ باشه باید حتماً در صورت سوال g(n) رو بصورت مجموعه و با رابطه عضویت بیان می کرد
در ضمن دلیل نمیشه چون جواب شما با کلید اولیه سنجش جور در اومده به حقوق دیگران احترام نزارید.

دوست عزیز
اولا که توی همین پستی که از من نقل کردی عبارت "به نظر من" رو استفاده کردم پس بی احترامی به حقوق دیگران نداشتم
دوما این شمایید که دارید بنده رو متهم میکنید که چون کلیدم اتفاقی درست در اومده خوشحالم و مدافع سنجش. درحالی که من تک تک پستایی که بعد کنکور برای جواب این سوالات زده شد رو با دقت خوندم ولی واقعا غلط بودنی استنباط نکردم
سوما باور کنید تعداد سوالاتی که من هم با کلید سنجش مشکل دارم کم نیست ولی تنها سوالی که به نظرم واضح اشتباه همین سوال ۵۰ هست (مثلا خیلی علاقه داشتم که سوال ۵۴ رو یه جور به گزینه ۴ برسونم ولی الحق دوستانی که گزینه سوم رو زدند استدلالهاشون منطقی تر بوده از بنده)

چهارما من هم مثه شما و شما هم مثه من، هر دو زحمت زیادی کشیدیم و دوست نداریم به همین سادگی با این سنجش غیر استاندارد زحماتمون بر باد بره، پس اگه کلامم شما رو آزرده کرد عذر میخوام Smile
یاعلی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۹۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۹۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۱۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۲۶ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۹۰ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۸۳ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۳۸۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۷۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۷۱۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close