زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خدا نگهدار

ارسال: #۶۱
۱۶ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ
خدا نگهدار
توی بعضی از شرایط بله!!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۱۶ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط موج.)
RE: خدا نگهدار
به fatima1537
تشکر خوب گفتی اون عشق دانشجویی رو
ولی اتفاقا مردا به نظر من از زنا احساساتی ترن منتهی اگه احساسات رو تو سطح بگیریم یعنی عکس العمل وقت دیدن یه گل یا یه عکس خانوما این احساسات رو بیشتر دارن ولی توی احساسات عمیق مردا شدیدترن
اینو توی اخبار ساعت دو شبکه یک حدود چند ماه پیش شنیدم که بعد از طلاق آسیب روحی که به مردا وارد میشه بیشتر از زنهاست
لااقل من خودم شدید نسبت به آدمای اطرافم حساسم

به فرداد جان
ببخشید این پاسخ دوستان بود سعی میکنم دیگه نامرتبط ننویسم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۶۳
۱۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۴:۱۶ ب.ظ
RE: خدا نگهدار
(۱۵ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  همین که تمام خرج و مسئولیت اصلی زندگی با مرداست

آخه اگه خرج و مسئولیت زندگی هم با مردا نباشه که کلابه نظر من فلسفه وجودی مردا زیر سوال میره TongueBig Grin

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۶۴
۱۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۵:۲۴ ب.ظ
خدا نگهدار
فکر میکنم قرار شد دیگه تو این تاپیک بحث نشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۹۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  درخواست خلاصه تست و نگهداری نرم افزار foton0059 ۰ ۱,۸۳۸ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: foton0059
  برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین(این بندگان زحمتکش خدا که به امید فرداهای بهترند) minai ۲۱ ۱۵,۶۲۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ana9940
  ۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) moloodi ۱۷ ۳,۲۰۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  خدا! (دعوت به بحث اصولی و بیان آزادانه‌ی اعتقادات) MShariati ۱۳ ۶,۹۴۹ ۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: MShariati
Star شبکه همدان یا تجارت قم؟ تورو خدا کمکم کنید elenaghasemi ۷ ۴,۴۷۴ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Densike
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۸۵ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
Question تو رو خدا جواب.... (تحلیل و طراحی سیستم ها) salimeh ۲ ۲,۷۷۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: salimeh
Sad جدول توزیع احتمال (تورو خدا یکی کامل جواب بده) hamidnpa ۰ ۱,۳۶۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamidnpa
  خدا کافیست ، خدا هادیست good-wishes ۰ ۱,۷۹۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close