زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خدا نگهدار

ارسال: #۳۱
۱۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ ق.ظ
خدا نگهدار
دوستان‌، بزرگواران و سروران گرامی هرچی بود گفتن و دریغ نکردن

ولی خداییش فکر کن !!! چی شده مگه ؟؟ با یکی خیلی رفیق بودی و برا هم دیگه میمردید‌، حالا دیگه نیست‌، نباشه‌، توکه هستی !! نیستی ؟؟؟

عوض اینکه به فکر خودمون و پیشرفت باشیم‌، دنبال عشق و از اینجور حرفاییم !! چرا ؟؟؟

چه دلیلی داره که به طرف مقابلت اینقدر دل ببندی و بهش اینقدری که میگی اعتماد کنی ؟ چرا ؟ کی بهت گفته ؟
بخدا ما آدما بعضی جاها اینقدر سریع و آتیشی میشیم که خودمونم خبر نداریم‌، تا وقتی که با سر میریم تو دیوارو میگیم این چه بلایی بود که سرم اومد ؟؟ خدایا‌! داشتیم ؟؟ و بعد شروع میکینم به زانوی غم بغل گرفتن و یاد و خاطر گذشته‌! بعد وقتی میری پارک یا دونفر رو باهم میبینی فیل ت یادهه هندستون میکنه و دوباره یاد و خاطر چند سال عاشقیت مقدس میفتی .

ناراحت میشم وقتی این مطالبو میخونم‌، نا سلامتی مردی‌، بقولی گفتنی مهندسی‌، یعنی چی ؟؟

اصلا فکر کن یه همچین بابایی رو کره زمین نیست‌، حالا خوبه خودت میگی برا یه شهر دیگه س که چه بهتر

این فکراتم فقط و فقط از رو بیکاری میاد سراغت‌، آدمی که سرش شلوغ باشه و درگیر‌، اصلا به این چیزا فکر نمیکنه .

### کسی رو میشناسم که بخاطر وضع بد مالی تو یه جوشکاری کار میکرد و همزمان برا کنکور کارشناسی میخوند( سربازیم رفته بود )از صبح کار میکرد تا شب که میومد خونه نزدیکای ۸ میشد . یه ساعت استراحت و از ۹ شب درس میخوند تا ۱ بامداد و میخوابید و ساعت ۴ صبح بیدار میشد و تا ۶ درس میخوند و بعد میرفت سرکار .
دروسی که جنبه حفظ کردنی داشت رو تو mp3 player با صدای خودش ضبط کرده بود و سرکار تو گوشش بود .

حالا خودت حساب کن ببین با چه سختی برا کنکور درس میخوند( اگه منو تو این شرایط رو داشتیم کلا بیخیال درس نمیشدیم ؟؟ )فقط و فقط امیدش بخ خدا بود و میگفت خدا میبینه با چه سختی درس میخونم و چه زحمتی میکشم تا پیشرفت کنم .

بالاخره جوابشو گرفت و رتبه ای تک رقمی آرود و نتیجه سختی و بیخوابی و ...... رو گرفت .

زودتر از اون چیزی که فکرشو میکینی دیر میشه‌، از این خواب زمستونی بیدارشو .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: aminamini , hsh88 , banou , mshelman
ارسال: #۳۲
۱۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط fatima1537.)
خدا نگهدار
فکر کن بچه ای که در کودکی پدرش رو ازدست میده و نان آورنداره ،یا زنی که در اوج جوانی اش بیوه میشه ،یا فوت کردن ناگهانی یک عزیز ،بیماری های صعب العلاجی که هرکس ممکنه گرفتارش بشه و ...
آیا همه این افراد باید برن افسرده بشن و همش به غصه هاشون فکرکنند که:" حق اونها نبوده پس چرا این بلا سرشون اومده؟"

سعی کنید بالاخره یه طوری باکسی که دوستش داشتید ارتباط برقرار کنید و سوء تفاهم‌ها رو رفع کنید
من فکر می کنم بیشتر شما از این ناراحت هستید که عشق شما صادقانه و پاک بود ،برای همچین احساسی که با تمام وجود بود یه فردی لازمه که قدر اون رو بدونه

از این دست مشکلات توی زندگی همه هست نه یکی بلکه چندین تا!ظاهرا هم حل نشدنی اند ولی بهتره همیشه به خدا توکل کرد ،و اون ،همیشه لحظه ای که فکر میکنیم حل نمیشه با حکمت خودش مشکل رو حل میکنه

توکل و توسّل رو فراموش نکنید!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aminamini , banou
ارسال: #۳۳
۱۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ ب.ظ
خدا نگهدار
آقایronaldo حرف نداشتی توی حرفای واقعی و درست.هیچی بهتر از این دیدی که گفتین نیست!
بابا اول و آخر هر دنیا خودم برای خودم میمونم.همینووووووووووو بس!

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ ب.ظ
خدا نگهدار
نتیجه‌: مثالهای عددی فوق الذکر نشان میدهد ۹۰ درصد مشکلات آقایون ناشی از خانمهاست!!!Confused
از ده درصد بقیه هم طبق سایر تاپیکهای این تالار ۸درصدش ناشی از عدم قبولی در امتحان ارشده که اونهم باز ۶۰ درصدش بخاطر خانمهاست.Sad
دو درصد بقیه هم ۸/۱ درصدش ناشی از کمبودن پول برای تهیه منزل و ماشین و.... است که اونهم ۹۰ درصدش باز برای خانمهاست.Sad
دیگه اون دو دهم درصد را بخاطر معرفتی که داریم شخصا" به گردن میگیریم.Cool
واقعا" چقدر این خانمها مشکل درست میکنند!!!!

با عرض پوزش از خانمها باید بگم فقط شوخی کردم. شکلک پرچم سفید نداریم که اینجا بزنم.Tongue

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط ملیکا.)
RE: خدا نگهدار
(۱۰ فروردین ۱۳۹۰ ۰۴:۴۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  نتیجه‌: مثالهای عددی فوق الذکر نشان میدهد ۹۰ درصد مشکلات آقایون ناشی از خانمهاست!!!Confused
از ده درصد بقیه هم طبق سایر تاپیکهای این تالار ۸درصدش ناشی از عدم قبولی در امتحان ارشده که اونهم باز ۶۰ درصدش بخاطر خانمهاست.Sad
دو درصد بقیه هم ۸/۱ درصدش ناشی از کمبودن پول برای تهیه منزل و ماشین و.... است که اونهم ۹۰ درصدش باز برای خانمهاست.Sad
دیگه اون دو دهم درصد را بخاطر معرفتی که داریم شخصا" به گردن میگیریم.Cool
واقعا" چقدر این خانمها مشکل درست میکنند!!!!

با عرض پوزش از خانمها باید بگم فقط شوخی کردم. شکلک پرچم سفید نداریم که اینجا بزنم.Tongue

مردا هر وقت کم میارن همه چیزو سر خانوما میشکنن‌، نمی تونن بپذیرن عامل اصلی عقب موندگی‌ها و ناکامی هاشون خودشونن‌، حالا این وسط اگه در حین این بدبختی و شکست یه دختر هم تو زندگیشون باشه دلیل اصلی نداشتن تمرکزشون اون دختر بدبخته‌، اگه ازدواج کرده باشن که دیگه عامل اصلی شکست میشه زن و زندگی ...
اصلا تقصیر خودمونه که اینقدر مردا رو پررو کردیم‌، همه جور از حق خودمون به خاطر اینا می گذریم‌، بی مزد و منت همه جوره همراهشونیم آخرشم با پررویی بر میگردن پشت سرمون حرف میزنن ..
به نظر من که پسرا بر خلاف اون چیزی که نشون میدن بحث ازدواج که میشه خیلی هم حسابگر میشن بر عکس دخترا که اگه عاشق طرف باشن همه جوره همراهشن و از همه چیزشون میگذرن( متاسفانه )!!

یک - یک آقا فرداد !!!:Cool

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mozhgan , fatima1537 , Maryam-X
ارسال: #۳۶
۱۰ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۰ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
مردا هر وقت کم میارن همه چیزو سر خانوما میشکنن‌، نمی تونن بپذیرن عامل اصلی عقب موندگی‌ها و ناکامی هاشون خودشونن‌، حالا این وسط اگه در حین این بدبختی و شکست یه دختر هم تو زندگیشون باشه دلیل اصلی نداشتن تمرکزشون اون دختر بدبخته‌، اگه ازدواج کرده باشن که دیگه عامل اصلی شکست میشه زن و زندگی ...
اصلا تقصیر خودمونه که اینقدر مردا رو پررو کردیم‌، همه جور از حق خودمون به خاطر اینا می گذریم‌، بی مزد و منت همه جوره همراهشونیم آخرشم با پررویی بر میگردن پشت سرمون حرف میزنن ..
به نظر من که پسرا بر خلاف اون چیزی که نشون میدن بحث ازدواج که میشه خیلی هم حسابگر میشن بر عکس دخترا که اگه عاشق طرف باشن همه جوره همراهشن و از همه چیزشون میگذرن( متاسفانه )!!

یک - یک آقا فرداد !!!:Cool
[/quote]
راستش اینجور که شما گفتین باید بگیم تا اینجا ۶ هیچ بنفع شماست.Sad
راستش اولین اشکال همین محاسبات عددیه که خانمها یه جوری حساب میکنن که معمولا" آقایون سر در نمیارن.فکر کنم اگه آقایون در ریاضی فوق دکترا هم بگیرن باز از این حساب و کتاب خانمها سر در نمیارن.Huh
در مورد ازدواج هم من که نمیدونم آقایون چه جوری حسابگرند که معمولا" تا آخر عمر بدهکار مهریه خانمشون هستن. همون قضیه مهریه با تعداد سکه سال تولد رو میگم.Confused اولش شمسی بود حالا میلادی شده. لابد تا چند سال دیگه سال تولدشون رو از زمان حضرت موسی حساب میکنن. من همه اش میترسم واسه من از زمان حضرت ابراهیم حساب کنن.Sad
البته احتمالا" منظور شما اینه که تا آخر عمر حسابگری میکنن که چجوری این بدهی رو پرداخت کنن. خب آخرشم سکته میکنن و الفاتحه!!!
آقایون بعضی وقتها واقعا" هنگ میکنند.همینه که میگن" زن‌ها شگفت انگیزند"
بهر حال اون جمله اولتون رو واقعا" قبول دارم که آقایون در مقابل خانمها کم میارن!!!Tongue

.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۰ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ب.ظ
خدا نگهدار
در جواب آقا فرداد باید بگم یک خانم در حالتی که زندگیشو دوس داره و میخواد حفظش کنه هیچوقت مهرشو اجرا نمیزاره.
اتفاقا این موضوعی که ملیکا اشاره کرد چند روزی شدیدا ذهن من و خواهرم رو مشغول کرده!
این مساله نه تنها مربوط به ایران و نه مربوط به این زمان و نه قوم وقبیله خاصی هست.همیشه بوده و گویا همچنان هم قراره باشه.
همیشه این خانمها هستند که باید از خودشون و اهدافشون بگذرند تا همسر و فرزندانشون بتونن پیشرفت کنند.
آقایون یک کار دارند اونم کارکردن بیرون و وقتی فقط رو یک مساله فوکوس کنند مطمئنا بیشتر هم در زمینه کاریشون میتونن وقت بزارن و پیشرفت کنند.
ولی خانمها باید هم بیرون کار کنند و هم کار خونه و هم به بچه‌ها رسیدگی کنند البته الان وضع به نسبت قبلا بهتر شده ولی بازم خانم خوب و مورد قبول جامعه و مخصوصا خانواده همسرش اونی هست که چشم از بچه‌ها و همسرش برنداره و هوای اونا رو داشته باشه و اگر فرضا مشکلی ناشی از شاغل بودن والدین برای بچه‌ها پیش بیاد خانم مقصره نه آقا!!!
خب به خاطرم همینه که اغلب آدمای موفق تو دنیا آقایون هستند، آقایون با ازدواج راحتتر میتونن پیشرفت کنن چون یکی وارد زندگیشون میشه که نصف کاراشون وبرنامه ریزیهاشون رو انجام میده ولی خانمها باید قید پیشرفت در هر زمینه ای رو پس از ازدواج بزنن البته مطمئنا استثنائاتی هم وجود داره ولی اغلب اینطوریه.
دو راه حل پیش روی خانمهای محترم هست:
۱/تعریف موفقیت و پیشرفت رو در ذهنشون تغییر بدن.
۲/تلاشی معادل دو برابر تلاش آقایون بکنند تا بتونن به اهدافشون برسن.
البته راه حل سومی هم هست و اونم اینکه ازدواج نکنن!!
و در پایان به نظر میرسه دین ما راه حل اول رو بهمون پیشنهاد!! میده.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , Helmaa , fatima1537 , mshelman
ارسال: #۳۸
۱۰ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ب.ظ
خدا نگهدار
عجب تراژدی غم ناکی!من که تمام زندگیمو هوش مصنوعی و کامپیوتر فرا گرفته و بعضی وقتا میگم شکست عشقی خوردم دوستام میگن چی شده میگم مطالعه هوش نداشتم الانم که کنکور تموم شده روزی دو سه ساعت مطلب هوش باید بخونم.
در کل برای فکر باز و مهندسی اینطور چیزها باید تو زندگیت در درجه دوم باشه تا بتونی کاملا باز فکر کنی آخه ذهن رو خیلی مشغول میکنه و نمیزاره فکر کنی من یک بار یه موضوع خفیف از این شکلی برام اتفاق افتاد و واقعا هم چون در دسته مسائل درجه دوم بود خیلی زود فراموش کردم.

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۱ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
[quote='Fardad-A' pid='20558' dateline='1301506497']

دوست عزیز ۲۰۶۳
من هم این صحبت آقا فرداد رو قبول دارم نگه داشتن محبتی که یک طرفه هست جز اثرات بد برای شما چیزی به دنبال نداره.پس با این مساله به طور واقع بینانه برخورد کنید و اینو مطمئن باشید این مسائل فقط بر اساس لیاقت ادم‌ها رخ مبدن و دید خدا از ماها و اطراف مون خیلی وسیعتره و حتما مصلحتی تو این موضوع هست که بعدها براتون آشکار میشه و اون موقع کلی سپاسگزارید پس این روزای قشنگتون رو با غصه خراب نکنید.

و خطاب به آقا فرداد هم بگم من کم ندیدم مهریه هایی که ۱۴ یا ۵ یا حتی ۱ سکه ای بودن و مربوط به سال گذشته هم بودن به فرض،و به نظرم با یه سواد کم هم آقایون می تونن حساب کنن درآمد الانشون با مهریه پیشنهاد شده اگر تواناییشون برابر یا کمی کمتر بود خوب میتونن قبول کنن در غیر اینصورت خوب قبول نمیکنن و یا حتی میتونن یه تخمینی از درامد آینده داشته باشن بعد تصمیم بگیرن ،و اون آقایونی که ازدواج میکنن بعد شاکی میشن مصداق این ضرب المثله کارشون "خود کرده را تدبیر نیست" ،و طرفین با توضیح مسائل و شرایط میتونن عاقلانه بر سر این مساله به توافق برسن و یا نرسند و
مهریه عندالمطالبه هست و شرع جایز دونسته
مثل سهم ارث مردان نسبت به زنان که ۳ به ۱ هست که این موضوع رو خانمها به ندرت پیش میکشن.
در ضمن این مشکلاتی هم که سپید خانم گفتند رو کامل قبول دارم چون واقعا مشکل بزرگی برای خانمها به حساب میاد اما آقایون هم مشکلات خاص خودشون رو دارند که هر دو طرف باید بپذیرند و نباید زیاد مقایسه کنیم.
این موضوع از کجا به کجا کشیده شدهHuhSmile

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
خدا نگهدار
۱-عند الاستطاعه بودن یا عندالمطالبه بودن مهریه در قباله‌ی محضری تعیین می شود
البته به طور پیش فرض عندالمطالبه است فقط شوهر می تواند در زمان عقد با رضایت همسر آن را عندالاستطاعه کند.

۲- شرط مهریه فقط این است که قابل خرید و فروش باشد مثلا یک کیلو پر مگس یا اعضای بدن مرد حتی اگر در مهریه تعیین شده باشند از نظر شرع و د ادگاه سندیت ندارند.والا تعداد سکه از نظر دادگاه فرقی نمی کنه

۳- به نظرم اون دوران چشم و هم چشمی مهریه های بالا الان یکمی فروکش کرده.و دختران امروزی خیلی ارزششون بیشتر از اینه که صرف یه مقدار سکه بخواهند زن کسی بشوند.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa
ارسال: #۴۱
۱۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ ق.ظ
خدا نگهدار
بحث عشقی شد منم یاد قدیما افتادم و عشقی که ترم ۲ گرفتارش شدم البته کار به ارتباط و از این جور بچه بازیها نکشید ولی من اون ترم به خاطر همین مساله مشروط شدم حالا دیگه خودتون وخامت اوضاع رو درک کنید ولی تونستم فراموش کنم.
الان می فهمم عشق اون دوران از سر شور بود نه شعور و خدا رو ۱۰۰۰ مرتبه شکر میکنم که تونستم همراه با حفظ شرف و انسانیتم از این محلکه به در بشم البته با تحمل اندکی جراحت و فهمیدم اینا که میگن ما عاشق شدیمو نمی دونم میمیریم واسه همو عشق در یک نگاه و از این جور مسایل فقط مال تو فیلماست این عشق های خیابونی دانشگاهی (این البته استثنا زیاد داره) و بیابونی سرانجامی نداره جز بدبختی و .....
به نظر من باید فقط و فقط از طریق خانواده وارد این مسایل شد حتی ازدواج های دانشگاهی هم ۵۰% خطا دارن چون میشه به راحتی در محیط دانشگاه به صورت کاملا پاستوریزه رفتار کرد و یک گرگ به تمام معنا خودشو یک گوسفند بسیار زیبا و دوست داشتنی نشون بده چه دختر و چه پسر.
ولی از یک جمله نمیشه گذشت که میگه‌: همیشه پای یک زن در میان است.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط ملیکا.)
خدا نگهدار
کلا تو مملکت ما ۹۸% قوانین به نفع مرداست‌، اصلا مبنای قوانین مردا هستند‌، حالا این وسط اتفاقی یه قانون مهریه به نفع زناست که اونم به قول مردا کی داده کی گرفته!!! خوبه مردا مختارند که میزان مهریه رو بپذیرند یا نپذیرند این همه سر این قانون قشقرق به پا کردن و مظلوم نمایی می کننا !!
ببینم آقایون درباره اینکه دو شاهد زن برابر یه شاهد زن هست یا اینکه دیه زن نصف مرده‌، یا درباره سهم ارث زن که نصف مرده یا اینکه تو قوانین ما چیزی به اسم زن عاقل وجود نداره و همیشه یه مرد باید واسه همه زندگی یه زن تصمیم بگیره ... مشکلی ندارند نه ؟ فقط مونده همین یه قانون مهریه که اگه اونم درست بشه دیگه کلا همه مشکلاتتون برطرف میشه ؟

بهتره بگیم در زندگی زنا همیشه پای یک مرد در میان است که به نحوی دست و پاشو نو میبنده ...

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman , polarisia , fatima1537 , ساره , a3mooneabi , Helmaa , Maryam-X , بهارک_۱ , narges_r
ارسال: #۴۳
۱۵ فروردین ۱۳۹۰, ۰۳:۵۷ ب.ظ
خدا نگهدار
یه چند روزی نبودم ببینید چکار کردین؟؟؟؟HuhExclamation
راستش همه صحبتهایی که علیه آقایون شده فکر کنم جواب منطقی داره(البته من همه جوابهاش رو بلد نیستمBig Grin) ولی خب دوستان عزیز فراموش نشه که ما اینجا پست زدیم تا دوستانی رو که پس از عاشقی دچار کمی افسردگی و ناراحتی هستن(البته همانطور که می بینین این بنده خداها همگی اقا هم هستن)یه کم دلداریشون بدیم. یه کم جو رو تلطیف کنیم نه اینکه بحث حقوق ادا نشده خانمها رو شما پیش بکشید.Tongue
پیشنهاد میکنم یه تاپیک جدید بزنید. راستش اگه من یه تاپیک باز کنم و آقایون جواب بدن مشکل ایجاد میشه چون حمل بر خودخواهی میشه Tongue. فردا روز ممکنه اصلا" بگن اینجا هم کلا" مردسالاری هست و سهم آقایون از اینترنت ۳ برابر سهم خانمهاست Big Grinو....از طرفی آقایون چون همیشه پاسخگو هستنTongue باید اول پرسش مطرح بشه بعد جواب بدنBig Grin
بهر حال من شخصا" و خارج از شوخی معتقدم بهتره اگه کسی میخواد در مورد تجربه عاشقی درد دل کنه بیاد و با دوستانش صحبت کنه و یک کمی شارژ روحی بگیرهSmile
قصد من هم فقط یک کم عوض کردن فضا بود!Smile

.
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۵ فروردین ۱۳۹۰, ۰۴:۲۶ ب.ظ
خدا نگهدار
نمیدونم بیرون کشیدن تاپیکی که از اخرین پستش ۴ ماه میگذره چه معنی داره.

فکر نمیکنم شروع کننده تاپیک دیگه بین ما باشه و فکر نمیکنم دیگه این مطالب به دردش بخوره.

و در انتها نمیفهمم که بحث بین خانوما و اقایون چرا باید تو این تاپیک ادامه پیدا کنه.

۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۵ فروردین ۱۳۹۰, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۰ ۰۴:۲۶ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  نمیدونم بیرون کشیدن تاپیکی که از اخرین پستش ۴ ماه میگذره چه معنی داره.

فکر نمیکنم شروع کننده تاپیک دیگه بین ما باشه و فکر نمیکنم دیگه این مطالب به دردش بخوره.

و در انتها نمیفهمم که بحث بین خانوما و اقایون چرا باید تو این تاپیک ادامه پیدا کنه.

(۱۱ فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  کلا تو مملکت ما ۹۸% قوانین به نفع مرداست ،

موافقم. فقط یه خواهش

میشه کل قوانین مملکتمون رو لیست کنید و این ۹۸ درصد قانونی که به نفع مرداست رو بهم نشون بدید؟؟؟

البته جاش تو این تاپیک نیست. ولی یه تاپیک جدا بزنید و لیستش رو قرار بدید تا ما هم با قوانینی که به نفعمونه بیشتر اشنا بشیم. و حداقل یه استفاده ای از این قوانین کنیم.

تشکر.

چه معنی می ده که بحث ۴ ماه پیش دانیال خان؟
همه‌ی قوانین!!!از توی دانشگاه گرفته تا توی جامعه!!
سالن ورزشی های خوب!!
حقوق های بیشتر!!
همین شبکه که می گن بازار کارش واسه شما بهتره و به ما کار نمی دین!!
همین حجابی که فقط واسه ما هست و واسه شما نیست!!
همین ارثی که واسه شما دو برابره!!!
همین که فامیل بچه‌ها فامیل پدرشون هست در حالی که مادرا خیلی بیشتر زحمت می کشن!!
همین که پسرا می تونن برن خواستگاری کسی که دوسش دارن و دخترا اگر عاشق بشن باید بشینن خدا خدا کنن که پسرم عاشق شه!!!
اگرم که خودشون پیشنهاد بدن واویلا!!!!

بازم بگم؟

دانشگاه ما امسال بچه های استعداد درخشان و برد کیش!اما فقط پسرا رو و به دخترا گفتن نمی تونیم مسولیت شما رو قبول کنیم چون دخترین!!!
سالن مطالعه‌ی دانشگاه ما واسه پسرا تا صبح بازه اما دخترا فقط تا ۹ اجازه دارن بمونن!!!
خوابگاه دخترای دانشگاه ما ساعت ۹ بسته می شه هر کی هم یه کم دیر کنه کلی سین جیم می شه در حالی که پسرا تا صبح هم نیان خوابگاه هیچ کس نمی پرسه کجایین!!!
پسرای دانشگاه ما زمین چمن دارن ما چی؟؟؟؟
بازم بگم؟

(الان باز می گی خشنم!!!Big GrinBig Grin)

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۹۰۱ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  درخواست خلاصه تست و نگهداری نرم افزار foton0059 ۰ ۱,۸۳۸ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: foton0059
  برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین(این بندگان زحمتکش خدا که به امید فرداهای بهترند) minai ۲۱ ۱۵,۶۲۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ana9940
  ۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) moloodi ۱۷ ۳,۲۰۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  خدا! (دعوت به بحث اصولی و بیان آزادانه‌ی اعتقادات) MShariati ۱۳ ۶,۹۴۹ ۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: MShariati
Star شبکه همدان یا تجارت قم؟ تورو خدا کمکم کنید elenaghasemi ۷ ۴,۴۷۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Densike
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۸۵ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
Question تو رو خدا جواب.... (تحلیل و طراحی سیستم ها) salimeh ۲ ۲,۷۷۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: salimeh
Sad جدول توزیع احتمال (تورو خدا یکی کامل جواب بده) hamidnpa ۰ ۱,۳۶۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamidnpa
  خدا کافیست ، خدا هادیست good-wishes ۰ ۱,۷۹۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close