زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه درصدای نرم افزار ۹۱ با ۹۰

ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ ب.ظ
فایلی که اینجا میذارم درصدای پارسال با امسال توش اومده.
فرمول محاسبه مجموع:
(۱*زبان + ۲*(ریاضی + نرم) + ۴ * مشترک )

به نظر بازی با اعداد میاد، به هر حال تقریبی از رتبه رو میتونه نشون بده.
معدل هم تاثیر داره (۲۰% کم نیست)

تو کنکور ۹۰ دروس زبان و مشترک خیلی تاثیرگذار بودن.

امسال به نظر میاد، تخصصی نرم تاثیرگذار باشه (اونایی که زیر ۲۰۰ بیارن، مطمئناً مشترک رو حداقل ۴۰ زدن، یعنی همه زدن (تو یه کلاس همه ۲۰ بشن، چه ارزشی داره!) ونیز ریاضی (من خودم ریاضی رو خیلی کم زدم(بی دقتی کردم (از %۴۳ اومدم %۱۹))))

در اینکه امسال سوالات نسبت به پارسال آسونتر بود شکی نیست. پس انتظار همون رتبه رو نداشته باشین

۹۰ - ۹۱/doc
اندازه فایل: ۵۶ KB
۵
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mojtaba , pos , shervinrs , Rafiee , esi , پشتکار , M.H.P
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ ب.ظ
RE: مقایسه درصدای نرم افزار ۹۱ با ۹۰
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  فایلی که اینجا میذارم درصدای پارسال با امسال توش اومده.
فرمول محاسبه مجموع:

امسال به نظر میاد، تخصصی نرم تاثیرگذار باشه (اونایی که زیر ۲۰۰ بیارن، مطمئناً مشترک رو حداقل ۴۰ زدن، یعنی همه زدن (تو یه کلاس همه ۲۰ بشن، چه ارزشی داره!) ونیز ریاضی (من خودم ریاضی رو خیلی کم زدم(بی دقتی کردم (از %۴۳ اومدم %۱۹))))

در اینکه امسال سوالات نسبت به پارسال آسونتر بود شکی نیست. پس انتظار همون رتبه رو نداشته باشین

من واقعا نمی فهمم کی گفته امسال آسونتر بوده (:

پارسال مشترک ۴۳% زدم، امسال ۳۰%
پارسال زبان ۳۰% زدم، امسال ۱۵%
پارسال ریاضی ۲۰% زدم، امسال ۳۰% (پارسال فقط ریاضی مهندسی زدم امسال ریاضی مهندسی سخت تر بود)
پارسال هوش نخونده بودم، فقط ۵% زدم، امسال خوندم ، و ۱۶% زدم (:

پارسال هوش شدم ۳۳۰ ، امسال خدا می داند (:

برام جالبه که بر چه اساسی امسال راحت تر بود (((((:
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: lonelyforever , Joonz , hajar2261 , nasogh , silver , annmary , hesab
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۲۲ ب.ظ
سلام شما که در این فایل مقایسه ای انجام ندادید. ما چه نتیجه گیری باید بکنیم؟
۳
۰
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۲۸ ب.ظ
بنظر من امسال درصدها میاد بالا . اولا امتحان صبح بوده و کارکرد مغز بهتره . سوالها هم کم شده بود . من ارشد ۹۰ شرکت نکرده بودم ولی سوالهای ریاضیش خیلی هوشمندانه تر بوده . بعد سال به سال متقاضی جدی ارشد بیشتر میشه . امیدوارم ظرفیتهای کامپیوتر خیلی بیشتر بشه چون واقعا رشته ایه که کاربردش زیاده .
۱
۸
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۳۶ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  امیدوارم ظرفیتهای کامپیوتر خیلی بیشتر بشه چون واقعا رشته ایه که کاربردش زیاده .
اون چیزی که معمولا به عنوان "کاربرد کامپیوتر" میشناسن هیچ ربطی به ارشد نداره بلکه با یکی دو تا کتاب یا کلاس هم میشه اونو یاد گرفت.
به جای زیاد کردن ظرفیت ها فرهنگ سازی کنن که هرکی واقعا هدف درستی داره بره.
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , silver , mhkpnu
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  امیدوارم ظرفیتهای کامپیوتر خیلی بیشتر بشه چون واقعا رشته ایه که کاربردش زیاده .
اون چیزی که معمولا به عنوان "کاربرد کامپیوتر" میشناسن هیچ ربطی به ارشد نداره بلکه با یکی دو تا کتاب یا کلاس هم میشه اونو یاد گرفت.

آره واقعا، من دوس دارم Digital Signal Processing رو دانشگاهی یاد بگیرم، موقعیت رفتن به خارج برای تحصیل را هم داشتم اما نرفتم، الان هم ۳ سال کار می کنم، کنکور هم میدم و به این سوالات مزخرف سنجش می خندم (: والا من هرچی استاد خفن دیدم، همشون امتحان تستی رو مسخره و احمقانه می دونستن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: silver
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  در اینکه امسال سوالات نسبت به پارسال آسونتر بود شکی نیست. پس انتظار همون رتبه رو نداشته باشین

اصلا اینطور نیس منم پارسال کنکور دادم،امسال مشترکا معقول تر بود نسبت به پارسال ولی راحتتر نبود،زبان که خیـــــــلی سختر بود امسال،تخصصیم با توجه به کلید خیلی مفهومی تر اومده بود

کاملا مخالفم با این حرفتون ،از بقیم پرسیدم گفتن یکی ۱۰ % درسا امسالو باید بکشی رو که بشه پارسال!
۲
۰
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۰۰ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ)LordAriana نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  امیدوارم ظرفیتهای کامپیوتر خیلی بیشتر بشه چون واقعا رشته ایه که کاربردش زیاده .
آره واقعا، من دوس دارم Digital Signal Processing رو دانشگاهی یاد بگیرم، موقعیت رفتن به خارج برای تحصیل را هم داشتم اما نرفتم، الان هم ۳ سال کار می کنم، کنکور هم میدم و به این سوالات مزخرف سنجش می خندم (: والا من هرچی استاد خفن دیدم، همشون امتحان تستی رو مسخره و احمقانه می دونستن
ببینید این به کارتون میاد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر کنم یکی دو تا video lecture دیگه هم دیدم براش.
۰
۰
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۰۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ)LordAriana نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  [quote='a i' pid='73443' dateline='1330513108']
امیدوارم ظرفیتهای کامپیوتر خیلی بیشتر بشه چون واقعا رشته ایه که کاربردش زیاده .
ببینید این به کارتون میاد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر کنم یکی دو تا video lecture دیگه هم دیدم براش.

خوبه (: میدونی یک بخش تخصصی ترش هست بنام، Digital Audio Signal Processing که برای پردازش سیگنال های صوتیه، و اصولا آلمانی ها تو طراحی این سیستم ها خفنن و اکثر دانشگاه های آلمان در بالاترین سطحش دارن کار می کنن
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۲۱ ب.ظ
با speech فرق داره؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۲۷ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با speech فرق داره؟

بیبن DASP بیشتر در زمینه Audio Coding و طراحی فیلتره که بعدا برای ساخت صدا در Sound Moduleها و Synthesizer ها
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۳۱ ب.ظ
اگه ممکنه بذارید این تاپیک برای مقایسه درصدها بمونه و شما یه تاپیک تو بخش پژوهشی ایجاد کنید ممنون
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , fatemeh85
ارسال: #۱۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ب.ظ)LordAriana نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  فایلی که اینجا میذارم درصدای پارسال با امسال توش اومده.
فرمول محاسبه مجموع:

من واقعا نمی فهمم کی گفته امسال آسونتر بوده (:

پارسال مشترک ۴۳% زدم، امسال ۳۰%
پارسال زبان ۳۰% زدم، امسال ۱۵%
پارسال ریاضی ۲۰% زدم، امسال ۳۰% (پارسال فقط ریاضی مهندسی زدم امسال ریاضی مهندسی سخت تر بود)
پارسال هوش نخونده بودم، فقط ۵% زدم، امسال خوندم ، و ۱۶% زدم (:

پارسال هوش شدم ۳۳۰ ، امسال خدا می داند (:

برام جالبه که بر چه اساسی امسال راحت تر بود (((((:

منم با نظر شما موافقم ، نمی دونم دوستان چطور میگن آسونتر بود ،من پارسال کمتر خونده بودم درصدهام اینا بود:
ریاضی ۲۹ - مشترک ۲۶ - نرم ۳۱ - زبان ۸
اما امسال با اینکه خیلی مسلط تر از پارسال بودم اما در صد هام اینه :
ریاضی ۳۰ - مشترک ۳۶ - نرم ۳۱ - زبان ۲۰
والله اعلم
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۰۹ ب.ظ
نمیدونم چرا نمیخواین قبول کنین آسونتر بوده؟
خب من امسال بجز محاسبات، نظریه، منطقی چیزی نخونده بودم(تخصصی اصلاً ولی مث پارسال زدم)

استرس هم شاید بی تاثیر نباشه.
به هرحال کارنامه بیاد معلوم میشه!

در ضمن من که از خدامه سخت تر بوده باشه، چون به نسبت پارسال بهتر زدم

اقلا این فایل برای کنکوریهای ۹۲ هم مفید خواهد بود.
۲
۵
ارسال: #۱۵
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط esi.)
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  فایلی که اینجا میذارم درصدای پارسال با امسال توش اومده.
فرمول محاسبه مجموع:

واقعا چیزی نمی شه گفت ؟ ، از یه طرف تعداد سوالا کم شده یعنی شانس سهمش زیاد شده و با یک اشتباه نسبت به پارسال اختلاف رتبه بیشتری خواهیم داشت ، از طرفی امسال ریاضی ساختمان و معماریش نسبتا ساده از پارسال بود از طرفی هم امسال سیستم عامل گنک بود و نظریه نسبتا سخت تر .
در مورد تخصصی هم امسال به نظرم مفهوهی تر بود اما سوال خیلی آسون بیشتر از ساله پیش داشت اما در کل نسبت به پارسال آسون تر بود ، باید در نظر گرفت که پارسال واسه نرم انرژی بیشتری بود اما امسال خستگی رو خیلیا تاثیر گذاشت.
واقعا چیزه قطعی و منطقی نمی شه گفت ، اما در حد نظر شخصی چرا.
من میگم امسال زیاد با پارسال تفاوتی نمی کنه فقط کمی درصد ریاضیش بالاتره و احتمالا کمی تخصصی پایین تر.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , annmary

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۵ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۲۷۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۹۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close