زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت سایت

ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ق.ظ
ثبت سایت
سلام بر دوستان گرام
یه سوال: واسه ثبت سایت باید domain و حتما تو Irnic هم ثبت کنیم؟
سایتم .ir اِ .
لطفا کمکم کنین که پول مفت ندم به آی ر نیک اگه لازم نیس Blush
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ
RE: ثبت سایت
شما اول باید در nic.ir ثبت نام کنی و بعد یه شناسه بهت میده اسمش یادم نیست . بعد از هر جا خواستی میتونی آی آر ثبت کنی این شناسه رو وارد میکنی . مثلا من از mihannic.com که سایت خوبیه دومین ir رو یک ساله ۵۲۰۰ یا ۵ ساله ۱۴۸۰۰ ثبت میکنم .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , saeed_435
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط aatwo.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  سلام بر دوستان گرام
یه سوال: واسه ثبت سایت باید domain و حتما تو Irnic هم ثبت کنیم؟
سایتم .ir اِ .
لطفا کمکم کنین که پول مفت ندم به آی ر نیک اگه لازم نیس Blush

شما می تونید از طریق ریسلرها این کار رو بکنید
اگه شما از طریق نمایندگان ایرانیک این کار رو کنید بعضی نمایندها قیمتهای پاینتری از خود ایرنیک میدن البته قبلش باید تو ایرانیک ثبت نام کنی تا یه شناسه بگیری
چون تخفیف می گیرن من رادکام رو به شما پیشنهاد میکنم
سایت ای ار حتما تو ایرانیک ثبت میشه و متولی دامنه ای ار هستش

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , saeed_435
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ب.ظ
با تشکر از دوستان
پس یعنی جدا از دامینم باید واسه آی آر نیکم یه ۱۴ تومنی بسلفم؟!
۰
۰
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط baziramzi.ir.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  با تشکر از دوستان
پس یعنی جدا از دامینم باید واسه آی آر نیکم یه ۱۴ تومنی بسلفم؟!

چرا ؟ من که پارسال ثبت نام کردم مجانی بود . مطمئنی اشتباه نمیکنی ؟

آقا فک کنم اشتباه میکنی . شما میری تو nic.ir و بعد منوی ساختن شناسه کاربری و فرم رو پر میکنی و تمام . شناست رو که گرفتی میری هر مرکز ثبت ir یه ساله ۴-۵ تومان و ۵ ساله ۱۴ - ۱۵ تومان برات ثبت میکنن .

این ۱۴ هزار تومن رو از کجا آوردی ؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ب.ظ
ثبت سایت
دوست عزیز ثبت نام مجانی هست
بهتون گفتم از طریق یکی از نمایندها اقدام کن که ارزونتر در میاد البته سرچ کن چون قیمتهای متفاوتی میدن
اگه خودتون مستقیم ار nic خرید کنید گرون تر در میاد!!!!!۱

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ ب.ظ
ثبت سایت
فرآیند ثبت به این صورته که شما به صورت رایگان ثبت‌نام می‌کنید.
سپس یه دامنه که قبلاً توسط کسی گرفته نشده رو انتخاب می‌کنید و رابط مالی رو از بین کسانی که reseller دامنه‌های ir هستند (که اسامی‌شون توی سایت هست) انتخاب می‌کنید.
توجه کنید که سایت nic.ir برای فروشنده‌های ثانویه تخفیف‌های پلکانی ارایه می‌کنه و به همین خاطر قیمت‌های اون‌ها خیلی خیلی ارزون‌تر از قیمت‌های خود nic.ir هست. مثلاً برای ثبت ۵ ساله خود nic.ir حدود ۶۰ هزار تومان پول می‌خواد در حالی که فروشنده‌های دسته دوم حدود ۱۳ تومان ثبت می‌کنند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , saeed_435
ارسال:
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  فرآیند ثبت به این صورته که شما به صورت رایگان ثبت‌نام می‌کنید.
سپس یه دامنه که قبلاً توسط کسی گرفته نشده رو انتخاب می‌کنید و رابط مالی رو از بین کسانی که reseller دامنه‌های ir هستند (که اسامی‌شون توی سایت هست) انتخاب می‌کنید.
توجه کنید که سایت nic.ir برای فروشنده‌های ثانویه تخفیف‌های پلکانی ارایه می‌کنه و به همین خاطر قیمت‌های اون‌ها خیلی خیلی ارزون‌تر از قیمت‌های خود nic.ir هست. مثلاً برای ثبت ۵ ساله خود nic.ir حدود ۶۰ هزار تومان پول می‌خواد در حالی که فروشنده‌های دسته دوم حدود ۱۳ تومان ثبت می‌کنند.

ممنون
من خنگ رفتم از خود nic گرفتم تجربه اولم بود ممنون از کمکتون تکرارنمیشه!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۰۱ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۷۵ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۲۶ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت ثبت کنیم یا برای شرکتمون رتبه بگیریم؟؟؟ bineshdateh ۰ ۱,۸۸۵ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bineshdateh
  ویژوال فاکس پرو ثبت چندین باره زمان بافشردن یک دکمه hmgjob ۱ ۲,۰۴۰ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hmgjob
  پذیرش در دکتری آزاد و عدم تمایل به ثبت نام mrezaparchebaf ۱ ۲,۳۳۴ ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close