زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منبع مناسب برای زبان کنکور ای تی

ارسال: #۱۶
۲۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ
کتاب زبان it
کتابهای پارسه چون حق مولف داره نمیشه اسکن کرد و برای دانلود گذاشت.ولی شاید بتونید از کسی (حتی شده دست دوم) بگیرید یا خریداری کنید.میتونید توی بازار کتاب هم تهیه کنید(در شهرهای بزرگ مثل تهران پیدا میشه)
شاید تالار بازارچه کتاب به دردتون بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , S - Is
ارسال: #۱۷
۲۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
کتاب زبان it
(۲۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  کتابهای پارسه چون حق مولف داره نمیشه اسکن کرد و برای دانلود گذاشت.ولی شاید بتونید از کسی (حتی شده دست دوم) بگیرید یا خریداری کنید.میتونید توی بازار کتاب هم تهیه کنید(در شهرهای بزرگ مثل تهران پیدا میشه)
شاید تالار بازارچه کتاب به دردتون بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی ممنون ....... Rolleyes
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۱ ب.ظ
کتاب زبان عمومی پوران پژوهش
نه سطح سوال های امسال (لغت) خیلی بالاتر از ۵۰۴ بود. بنطر منم منبع دیگه ایم واسه لغت لازمه خوند.

از شیخ بهایی پرسیدن خیلی سخت میگذرد.چه باید کرد؟
شیخ فرمود : خودت میگویی سخت میگذرد.[undefined=undefined]سخت نمیماند[/undefined]
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ق.ظ
برای آی تی که اصلا نمیشه رو ۵۰۴ واژه فقط حساب کرد
خوندن تکست های مختلف خیلی میتونه کمک باشه ، مقالات معروف ، کتاب های زبان تخصصی موسسات

لطفا لبخند بزنید !
۱
۰
ارسال: #۲۰
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ
RE: کتاب زبان عمومی پوران پژوهش
(۰۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۲۲ ب.ظ)MohammadTaher نوشته شده توسط:  من امسال توی کنکور دولتی به صورت آزمایشی شرکت کردم.شرایطم جوری بود که اصلا دروس تخصصی رو پاس نکرده بودم.و خلاصه هیچی نخونده بودم.به قول دوستم پاک پاک بودم: -))
با این شرایط زبان رو ۵۰درصد زدم(نخونده) وقتی میبینم اینجا یه جوری در مورد زبان حرف میزنن که اینگار این درس از فیزیک هسته ای سخت‌تر هست خیلی تعجب میکنم.به نظر من واسه زبان به هیچ وجه کتابهای لغت حجیم نیاز نیست خونده بشه.
هر کتابی(مثل پارسه ،پوران پژوهش و...) که در مورد زبان بخونید(ولی کامل بخونید) کافیه.میشه بالای ۵۰ زد.عجیب‌تر از همه اینه که بالاترین درصد زبانی که دیدم ۷۵ بوده و بقیه خیلی کم زبان رو میزنن(حتی رتبه ۱ها).

بله عزیزم زبان کامپیوتر امسال راحت داده بودن مخصوصا واسه افرادی که درسه دیگه نخونده بودن و کل وقت رو زبان گذاشتن می تونید بالا بزنند ولی همین زبان رو بعضی وقتا از فیزیک اتمی هم سخت تر میدن مثلا زبان کنکور آی تی امسال شما اگه تونستی تو ۳۰ دقیقه بالای ۱۵ درصد بزنی اونوقت شما راست میگی !!!

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H
ارسال: #۲۱
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ب.ظ
RE: منبع مناسب برای زبان کنکور ای تی
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ق.ظ)elhameli نوشته شده توسط:  با سلام
می خواستم اگر برای دوستان مقدور هست، فهرست کتاب زبان پارسه رو قرار بدن و کمی هم از ساختار کلی کتاب بگن.
ممنون
من که زبان عمومی پارسه رو خوندم بیشتر شبیه ۵۰۴ بود(ساختارش)

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi
ارسال: #۲۲
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ ب.ظ
سلام
منم زبان پارسه رو میخام اگه کسی داره لطف کنه بذاره که بقیه هم بی نصیب نمونن
۱
۱
ارسال: #۲۳
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ
RE: کتاب زبان عمومی پوران پژوهش
(۰۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۲۲ ب.ظ)MohammadTaher نوشته شده توسط:  من امسال توی کنکور دولتی به صورت آزمایشی شرکت کردم.شرایطم جوری بود که اصلا دروس تخصصی رو پاس نکرده بودم.و خلاصه هیچی نخونده بودم.به قول دوستم پاک پاک بودم: -))
با این شرایط زبان رو ۵۰درصد زدم(نخونده) وقتی میبینم اینجا یه جوری در مورد زبان حرف میزنن که اینگار این درس از فیزیک هسته ای سخت‌تر هست خیلی تعجب میکنم.به نظر من واسه زبان به هیچ وجه کتابهای لغت حجیم نیاز نیست خونده بشه.
هر کتابی(مثل پارسه ،پوران پژوهش و...) که در مورد زبان بخونید(ولی کامل بخونید) کافیه.میشه بالای ۵۰ زد.عجیب‌تر از همه اینه که بالاترین درصد زبانی که دیدم ۷۵ بوده و بقیه خیلی کم زبان رو میزنن(حتی رتبه ۱ها).

داداش بحث استرس و اینکه تو چه زمانی هم میزنیم مهمه
خلاصه جو آزمایشی با اصلی فرق داره
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۲۴ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۲۶ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۴۴ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۵۹ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۸۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۵ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۸۴ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۱۵ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۰۱ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close