زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قوانین جدید نظام وظیفه

ارسال:
۲۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ
قوانین جدید نظام وظیفه
تغییر مدت خدمت دوره ضرورت از سال ۹۱
سازمان وظیفه عمـومی نـاجـا در خصوص مدت خدمت دوره ضرورت در سال ۱۳۹۱ اعلام کرد: برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح مدت خدمت دوره ضرورت برای مشمولانی که از فروردین سال ۱۳۹۱ به خدمت اعزام می‌شوند به نسبت مدت قانونی آن که ۲۴ ماه بوده حسب مورد کاهش یافته است.
لازم به ذکراست: طبق آخرین ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح مدت خدمت دوره ضرورت برای کارکنان وظیفه درنیروهای مسلح و یگان‌های حفاظت ۲۱ ماه و این مدت برای کارکنان وظیفه مامور به دستگاه‌های غیرنظامی به جز یگان حفاظت ۲۴ ماه می‌باشد و همچنین مدت خدمت کارکنان وظیفه در مناطق جنگی و امنیتی درگیر ۱۸ ماه و برای کارکنان وظیفه غیربومی در مناطق امنیتی غیردرگیر ومناطق عملیاتی و همچنین،مناطق محروم و بد آب و هوا ۱۹ ماه می‌باشد.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-------------------------------------------------
توقف کسرخدمت های جبهه، جانبازی و مدرک تحصیلی برای مشمولان از سال ۹۱
سازمان وظیفه عمومی ناجاطی اطلاعیه ای اعلام کرد: باتوجه به اینکه برخی مصوبات مربوط به ایثارگران از قبیل کسرخدمت به سبب سابقه جبهه و جانبازی والدین و همچنین کسرخدمت مربوط به مدارک تحصیلی دانشگاهی مشمولان، در قانون جدید وظیفه عمومی ذکر نشده است لذا در سال جاری ، این نوع کسرخدمت ها اجرایی نخواهند شد و صرفا افرادی می توانند از امتیازات مذکور بهره مند شوند که در شمول مصوبه سال ۱۳۹۰ قرار داشته باشند.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-------------------------------------------------
توقف اجرای معافیت سه برادری
سازمان وظیفه عمـومی نـاجـااعلام داشت: معافیت سه برادری (بعنی معافیت یک فرزند از خانواده ای که سه فرزند آن خدمت کرده) از سال ۱۳۸۸برابر مصوبات و ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح به مرحله اجرا درآمد و تا پایان سال ۱۳۹۰ نیز استمرار داشت لیکن اجرای این معافیت از تاریخ ۱/۱/۹۱ متوقف گردیده است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidkhl , HighVoltage , pos , saeid1389
ارسال:
۲۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ب.ظ
قوانین جدید نظام وظیفه
قبلا ۶ ماه بعد از فارغ التحصیلی باید دفترچه پر میکردیم میگن جدیدا شده ۱ سال صحت داره ؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ
قوانین جدید نظام وظیفه
گند زدن به همه برنامه های زندگیم

کسی میتونه به سوالم جواب بده؟

من سال ۸۸ سربازی رفتم ولی به دلیل قبولی تو کنکور بعد از ۶ ماه خدمت مرخصی تحصیلی گرفتم و رفتم دانشگاه

حالا امسال باید دوباره برم سربازی خواستم بدونم من با قانون جدید برام خدمت حساب میشه یعنی ۲۱ ماه یا اینکه با قانون سال ۸۸ که خدمت برای لیسانس ۱۷ ماه بود؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ب.ظ
RE: قوانین جدید نظام وظیفه
حذف سن ۵۹ سال پدر از معافیت‌ها برای عادلانه شدن سربازی/ شهریور آخرین مهلت واجدان معافیت سن پدر

سردار موسی کمالی در گفت وگو با خبرنگار انتظامی فارس گفت: متاسفانه با حذف سن ۵۹ سال در معافیت فرزندانی که پدر آنها در این بازه سنی قرار گرفته بود جوسازی های شدیدی صورت گرفت.

وی ادامه داد: قانون جدید و اصلاح قانون قدیم اهدافی داشت که بخش عمده آن مربوط به عادلانه کردن خدمت سربازی است.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: در قانون جدید تنها به فرزندانی کفالت پدر داده می شود که پدر آنها قادر به اداره خود نباشد. ما بر این باوریم که باید بر اساس نیازها و آن چیز که عدالت حکم می کند قانون را به پیش ببریم. برای مثال چرا کسی که پدرش در سن ۵۹ سالگی قرار دارد باید معاف شود ولی کسی که پدرش در شرایط نامناسب است و تنها ۵۸ سال سن دارد نباید از معافیت بهره مند شود.

وی خاطر نشان کرد: با اینکه این قانون باید از ۲۲ آبان سال قبل به اجرا در می آمد ولی ما این فرجه را گذاشتیم که هر کس در سال ۹۰ واجد شرایط معافت سن پدر بوده است با مراجعه به مراکز سازمان وظیفه عمومی تا پایان شهریور ماه امسال از این نوع معافیت استفاده کند.

خبرگزاری فارس
۳۰/۴/۹۱

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , hardware23
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ
قوانین جدید نظام وظیفه
من ۱۰ سال زودتر به دنیا میومدم معاف می شدم، ۱۰ سال هم دیرتر بدنیا میومدم معاف می شدم!
حالا ۱۰ سال رو دست بالا گرفتم، شاید ۵ سال!
یه دوره ای با انواع معافیت ها اکثر دوستانم معاف شدن، این شانس من مثل مرد عنکبوتی به همه معافیت ها جاخالی داد!
اصلا هر جوری به خودم نگاه می کنم، انصاف نیس ببرنم خدمت Big Grin اونم ۲۱ ماه!
خدایا، توی این مملکت که هر شب یه قانون جدید میارن، تا ما خواستیم بریم خدمت قانون بیاد که هرکس توی انجمن مانشت عضو هست و اسمش هاتف هست، معاف Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , misagh01
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ب.ظ
RE: قوانین جدید نظام وظیفه
(۲۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ)ONLY-IT نوشته شده توسط:  قبلا ۶ ماه بعد از فارغ التحصیلی باید دفترچه پر میکردیم میگن جدیدا شده ۱ سال صحت داره ؟

کسی نیست جواب ما رو بده ؟؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط هاتف.)
قوانین جدید نظام وظیفه
(۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ)ONLY-IT نوشته شده توسط:  
(21 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ)ONLY-IT نوشته شده توسط:  قبلا ۶ ماه بعد از فارغ التحصیلی باید دفترچه پر میکردیم میگن جدیدا شده ۱ سال صحت داره ؟
کسی نیست جواب ما رو بده ؟؟؟
۳- حداکثر زمان معرفی مشمولانی که پس از سن مشمولیت ، فارغ التحصیل، انصراف، ترک تحصیل یا اخراج می شوند چه مدت می باشد؟

از تاریخ فراغت ، اخراج یا ترک تحصیل یکسال فرصت دارند تا خود را معرفی نمایند.

مثال: دانش آموز متولد ۱۸/۲/۷۳ که در تیرماه ۱۳۹۱ فارغ التحصیل، انصراف ، ترک تحصیل ویااخراجی محسوب شوند تاپایان تیر ماه ۹۲
مهلت معرفی خواهد داشت.

منبع:
 سپاس‌گزاری شده توسط: ONLY-IT
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ب.ظ
قوانین جدید نظام وظیفه
اون افرادی که مقداری از سربازیشون رو قبل از سال۹۱ رفتن یعنی قانون ۱۸ماه و بدلیل قبول شدن در دانشگاه مجبورن مابقی رو در سال ۹۱ یا حتی بعداز اون بگذرونن قانون جدید یعنی ۲۱ ماه شامل حالشون میشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۵۸۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ادرس جدید sci-hub berkeley ۲۰ ۱۷,۳۴۸ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۸۶۵ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  سوالی از دنباله ها و قوانین سیگما fendi ۱ ۲,۷۳۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۶۳۱ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
  تغییر مباحث امتحانی کنکور ارشد ۹۸ طبق مصوبه ی جدید وزارت علوم m.abbaszadeh1995 ۱ ۲,۱۶۶ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۲۹۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  کتاب جدید پایگاه داده دکتر کیوان پور Alireza_Doustmohammadi ۱ ۴,۰۱۰ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات در خصوص تعرفه جدید اینترنت H-Arshad ۰ ۲,۹۷۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close