زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور آزمایشی مجازی مانشت

ارسال: #۱۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ، توسط ۷۰raouf.)
RE: کنکور آزمایشی مجازی مانشت
(۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  اینجا پیش‌ثبت‌نام انجام می‌شه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه ۲۰ درصد تخفیف هم در نظر گرفتیم که اجر کارتون حفظ بشه Big Grin
به نظرم این ۲۰ درصد تخفیفه باعث میشه نتونید آمار درست و حسابی به دست بیارید
چون هر کی از راه میرسه میگه حالا بزار پیش ثبت نام کنم شاید خواستم شرکت کنمBig Grin
زمان ثبت نام اصلی که می رسه میبینی ۱۰ درصد از افراد واقعا ثبت نام می کنندHuh
بعد کل حساب کتابتون به هم می خوره و ورشکست می شینBig Grin

Angryاگر جز به کام من آید جواب – من و گرز و میدان و افراسیابAngry
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ب.ظ)۷۰raouf نوشته شده توسط:  بعد کل حساب کتابتون به هم می خوره و ورشکست می شین
از طرفی کسی که ۲۰ درصد تخفیف داره خیلی راحت از دستش نمی‌ده Smile
فعلاً که روند ثبت‌نام نا‌امید کننده است و یه جورایی خیالم داره راحت می‌شه که امسال رو باید بی‌خیال بشیمBig Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۱۸
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ب.ظ
آقای دکتر این آزمونها فقط واسه ارشده یا برای مقطع دکترا هم برگزار میشه؟

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  آقای دکتر این آزمونها فقط واسه ارشده یا برای مقطع دکترا هم برگزار میشه؟
فعلاً ارشد. شاید بشه ساز و کار آزمون آزمایشی دکتری رو هم راه‌اندازی کرد.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou
ارسال: #۲۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ق.ظ
[/quote]
فعلاً که روند ثبت‌نام نا‌امید کننده است و یه جورایی خیالم داره راحت می‌شه که امسال رو باید بی‌خیال بشیمBig Grin
[/quote]

به نظرم تا خرداد ماه تصمیم گیری برای پیوستن به آزمون کار سختی باشه.ولی فکر می کنم تعداد دوستانی که برای ازاد هم ثبت نام کردند اما خستگی بهمن ماه هنوز اجازه درس خوندن برای ازاد رو بهشون نداده کم نباشه. فکر می کنید برای کمک به ما و شروع فعالیت چوپرا امکان برگزاری ازمون برای اماده سازی کنکور اردیبهشت ماه وجود داشته باشه؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ق.ظ)anyone نوشته شده توسط:  فکر می کنید برای کمک به ما و شروع فعالیت چوپرا امکان برگزاری ازمون برای اماده سازی کنکور اردیبهشت ماه وجود داشته باشه؟
نه اصلاً امکان فعالیت تو این بازه زمانی نیست. برنامه‌ریزی ما اگه با استقبال کاربران رو‌به‌رو بشه برای حداقل ۶ ماه آینده‌ است. فرآیند طراحی سوال، بهبود سامانه، تهیه سرور اختصاصی داخلی و ... فرآیند زمان‌بری هست.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: anyone
ارسال: #۲۲
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ
متشکر از پاسختون. حتما مورد استقبال واقع می شه فقط شاید تا قبل خرداد زمان خیلی مناسبی برای فراخون ثبت نام نباشه.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ب.ظ)۷۰raouf نوشته شده توسط:  بعد کل حساب کتابتون به هم می خوره و ورشکست می شین
از طرفی کسی که ۲۰ درصد تخفیف داره خیلی راحت از دستش نمی‌ده Smile

سیستم affiliate درست کنید . چند تا بنر درست کنید و یه درصدی از درآمد رو بین تبلیغ کننده هاتون پخش کنید .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin
ارسال: #۲۴
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  سیستم affiliate درست کنید . چند تا بنر درست کنید و یه درصدی از درآمد رو بین تبلیغ کننده هاتون پخش کنید .
نظر خیلی خوبیه و احتمالاً به این شیوه جواب بده. حتماً این قابلیت رو اضافه خواهیم کرد.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i
ارسال: #۲۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ ب.ظ
به نظرتون بهتر نیست که در صفحه اول سایت هم ازمون ازمایشی رو اضافه کنید البته شاید سیاست اینه که فرد اول ثبت نام کنه و عضو بشه بعد بتونه از این امکانات استفاده کنه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به نظرتون بهتر نیست که در صفحه اول سایت هم ازمون ازمایشی رو اضافه کنید البته شاید سیاست اینه که فرد اول ثبت نام کنه و عضو بشه بعد بتونه از این امکانات استفاده کنه.
هنوز رسمی نشده. فعلاً در مرحله امکان‌سنجی برای آزمون هستیم و به همین دلیل هم تخفیف و ... می‌دیم. در صورت رسمی شدن و نهایی شدن برگزاری (به حد نصاب رسیدن تعداد) تبلیغ کوچیکی هم دم‌در می‌گذاریم. هر چند که:
مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگویدBig Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  هنوز رسمی نشده. فعلاً در مرحله امکان‌سنجی برای آزمون هستیم و به همین دلیل هم تخفیف و ... می‌دیم. در صورت رسمی شدن و نهایی شدن برگزاری (به حد نصاب رسیدن تعداد) تبلیغ کوچیکی هم دم‌در می‌گذاریم. هر چند که:
مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگویدBig Grin
البته در مورد مشک به نظرم زمانی صدق می کنه که حداقل یه بار برگزار شده باشه و افراد چند و چون اون رو بدونند و خودشون تصمیم بگیرند ولی زمانی که تا حالا برگزار نشده تبلیغات یه روش موثره.
البته همیشه گفتم من زیاد نظر میدم Big Grin گاهی مواقع بدون دونستن جزئیات پس لزوما نظاتم خوب نیست Big GrinTongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ ب.ظ
بله درستهBig Grin البته منظورم بخش اول صحبتتون بودSmile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۹
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ ب.ظ
حالا انتظار خودتون چند نفر شرکت کننده است؟ در خیلی از موسساتی که این کار رو شروع کردن در سال های اول با ۲۰۰ ۳۰۰ نفر آزمون رو شروع کردن. اونم موسساتی که تا حدودی در زمینه کنکور شناخته شده باشن. به نظر من برای سال اول نباید انتظار بالایی داشت. مگه اینکه قیمت آزمون ها خیلی کم باشه ( که نمی دونم به صرفه هست یا نه!) و همین طور یه دید خوب از امکاناتی که این آزمون داره باشه(شاید لازم باشه امکاناتی رو در اختیار بچه ها بذارین که بقیه نمی ذارن! مثلا یه سری تحلیل های خاص از وضعیت اون دانشجو!- البته خیلی ایده خامی هست فعلا) در حال حاضر فقط آدم می دونه که یه کنکوری قراره برگزار بشه. خوب ریسک ثبت نام در چنین آزمونی بالاست مخصوصا برای کسی که خیلی جدی می خواد برای کنکور بخونه!(با توجه به پست هایی که در همین تالار شده بچه ها معمولا خیلی دقیق دنبال یه جای خوب برای آزمون دادن هستند.)

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , انرژی مثبت , sss
ارسال: #۳۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ ب.ظ
اگر امکان این باشه که ببینیم در هر رشته (کامپیوتر - آی تی - علوم) تا حالا چند نفر ثبت نام کردن خیلی خوب میشه
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۲۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۸۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۴۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۱۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۰۸۲ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۶۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close