زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور آزمایشی مجازی مانشت

ارسال: #۳۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  اگر امکان این باشه که ببینیم در هر رشته (کامپیوتر - آی تی - علوم) تا حالا چند نفر ثبت نام کردن خیلی خوب میشه
ان شا الله این قابلیت‌ رو به همراه یه قابلیت دیگه به انجمن اضافه می‌کنیم.

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  حالا انتظار خودتون چند نفر شرکت کننده است؟
حداقل ۱۰۰۰ نفرBig Grin

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  در حال حاضر فقط آدم می دونه که یه کنکوری قراره برگزار بشه. خوب ریسک ثبت نام در چنین آزمونی بالاست مخصوصا برای کسی که خیلی جدی می خواد برای کنکور بخونه
بله درسته و به خاطر همین هم احتمالاً آزمون رو یه مرحله‌ای برگزار می‌کنیم که برنامه بچه‌هایی که شرکت کردن به هم نخوره و از طرفی زمانش رو هم یه موقع جالب می‌گذاریم که همه بهش احتیاج دارن Big Grin (یعنی دقیقه ۹۰)

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , SaMiRa.e , انرژی مثبت
ارسال: #۳۲
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ب.ظ
سلام
خوب هستین؟
چند بیشنهاد( که البته فقط در زمینه ی مشورت و همفکری هست-شرمنده که دکمه p صفحه کلید کار نمیکنه و به جایش ب نوشته ایم)

بیشنهاد می شود از اعضای فعال ، در انجمن استفاده کنید و به صورت نمایندگی مانشت در هر دانشگاه یک یا دو نفر ( به صئرت افتخاری ( که بار مالی نداشته باشیم ) استفاده کنیم. مثلا آقای ایکس و یا خانم ایگرگ از دانشگاه خرم آباد در دانشگاه خرم آباد، فلانی از دانشگاه مشهد در همان دانشگاه و ...
میشه هرزمان که طرح نتیجه داد و به یک حداقلی رسیدیم ، برای نماینده های افتخاریمان ، در مد یا باداش و ... در نظر بگیریم .
برای ثبت نام لازم نیست که هزینه ی خیلی بایینی داشته باشیم بلکه کیفیت کار هست که بچه ها رو جذب می کنه. هزینه ی خیلی بایین هم عامل منفی حساب میشه چون ناخود آگاه به داوطلب این طور القا میشه که کیفیت کار هم کمتر بوده . برای ما که می خواهیم عدالت اجتماعی باشه، بعد از محاسبه ی هزینه های دقیق ، و درآمد کافی ( نه خیلی کم یا خیلی زیاد برای افراد گروه، سعی کنیم هزینه ها معقول باشه تا هم کار دنباله دارذ باشه و ادامه بیدا کنه( یعنی خیلی هم کم نباشه ) هم خیلی زیاد نباشه( که مثلا شخص بگه اگر بخواهیم این قدر هزینه کنیم ، خوب به جای مانشت ، در فلان موسسه ثبت نام می کنیم)
اگر آزمون ها را تحت بسیج ( یا انجمن یا یک گروه دانشگاهی فراگیری که در تمام دانشگاه ها نماینده داشته باشه) برگذار کنیم اعتبارمان ( و البته اعتبار آن گروه ( که بیشنهاد میشود بسیج باشد) بیشتر خواهد شد.( به علت انجام کار علمی ای در این سطح و به وسعت تمام کشور .) بیشنهاد میشود برگذاری آزمون به صورت حضوری هم (علاوه بر مجازی یا اینترنتی که مد نظر داشته ایم)برگذار بشود. این طوری اعتماد بچه ها برای رسیدگی ، بیشتر میشه( تا وقتی که آزمون ها فقط اینترنتی باشه.
البته این مسائل فقط در حد بیشنهاد بوده و شاید تنها بعضی از مسایل آن کاربردی باشد .
موفق باشین
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۳۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ق.ظ، توسط ania_13.)
سلام
ببخشید هزینه این آزمونا به چه صورته؟
من پارسال پارسه بودم درواقع اگه نمیرفتم شاید رتبم الان خیلی بهتر بود. برنامتون چیه؟ سئوالا رو کی طرح میکنه؟

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ ب.ظ)خراسانی نوشته شده توسط:  برای ثبت نام لازم نیست که هزینه ی خیلی بایینی داشته باشیم بلکه کیفیت کار هست که بچه ها رو جذب می کنه. هزینه ی خیلی بایین هم عامل منفی حساب میشه چون ناخود آگاه به داوطلب این طور القا میشه که کیفیت کار هم کمتر بوده .
باور کنید ما همچین فکری نمیکنیم قیمتو نبرید بالا Big Grin

من آی تی ثبت نام کردم تو ردیف ۲۸۰ قرار گرفتم یعنی ۲۸۰ نفر تا حالا ثبت نام کردن؟
۱
۰
ارسال: #۳۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ق.ظ
آقای تنهایی نکنه آزمون رو بیخیال شدین که جواب نمیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  آقای تنهایی نکنه آزمون رو بیخیال شدین که جواب نمیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بی‌خیال نشدیم اما با توجه به استقبالی که تا الان شده خیلی امیدی به برگزاری نداریم.

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ق.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  ببخشید هزینه این آزمونا به چه صورته؟
من پارسال پارسه بودم درواقع اگه نمیرفتم شاید رتبم الان خیلی بهتر بود. برنامتون چیه؟ سئوالا رو کی طرح میکنه؟
در مورد هزینه تصمیم‌گیری نشده. بستگی مستقیم به تعداد شرکت‌کننده و تخمین‌هایی داره که می‌زنیم.
با یه سری از افراد در مورد طراحی صحبت شده (چه دانشجو و چه هیات علمی)، طراح‌های پارسه هم حاضر هستند برای ما طراحی کنن. هر چند به شخصه طراحی سوالات موسساتی مثل پارسه و ماهان رو بسیار ضعیف می‌دونم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313
ارسال: #۳۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ب.ظ
RE: کنکور آزمایشی مجازی مانشت
من می خوام آزمون ثبت نام کنم . دلمو خوش کرده بودم به آزمون مانشت .آخه هیچکدوم از موسسات رو دوست ندارم
توروخدا بیخیال نشیددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
دلم نمی خواد به اجبار برم و توی این موسسه ها شرکت کنم Sad

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۳۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  من می خوام آزمون ثبت نام کنم . دلمو خوش کرده بودم به آزمون مانشت .آخه هیچکدوم از موسسات رو دوست ندارم
توروخدا بیخیال نشیددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
دلم نمی خواد به اجبار برم و توی این موسسه ها شرکت کنم
آزمون‌های مانشت در صورت برگزاری مرحله‌ای نخواهد بود.
نهایتاً دو تا آزمون جامع خواهد بود. البته این امر ناشی از ناتوانی ما نیست، بلکه اعتقاد داریم که تعداد آزمون بیشتر از این حد باعث مشکلاتی برای داوطلبان می‌شه.
ان شا الله برگزار می‌شن. تا ببینیم خود داوطلبان چی می‌خوان.
قیمت‌های موسسات هم امسال وحشتناک بالا رفته.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , انرژی مثبت , باران سپهری , LieutenantAli , Mahbanoo313
ارسال: #۳۸
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ ب.ظ
age emkan dare zaman azmoonha v hazinashoo begin
mamnoon
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ)saharjooon نوشته شده توسط:  age emkan dare zaman azmoonha v hazinashoo begin
mamnoon
دوست عزیز لطفا فارسی بنویسید فینگلیش نوشتن ممنوعه Smile ممنون

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
ارسال: #۴۰
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ، توسط e4me.)
ثبت نام کردم.Rolleyes
تا حالا آزمون اینترنتی ندادم میشه بگید چطوری برگزار میشهExclamationIdea
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط e4me.)
سلام
کسی نیستBlush
الو...SadSad
دکتر...HuhHuh
کسی نیست جواب بده؟؟؟
یعنی کجا میتونن رفته باشن این موقع شب؟!!ConfusedConfused
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ق.ظ
فعلاً که به حد نصاب نرسیده تعداد.
احتمالاً امسال آزمونی نداشته باشیم.

۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ق.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  فعلاً که به حد نصاب نرسیده تعداد.
احتمالاً امسال آزمونی نداشته باشیم.

من یه پرانتز کوچک باز کنم و بگم یه بار دیگه بعد از اینکه یه چیزایی رو من با آقای دکتر صحبت میکنم و یه کارهایی را انجام دادیم اواخر تابستان یا اوایل مهر واسه کنکور ازمایشی فراخوان میذاریم. البته اولین فراخوان امیدوار کننده نبود (راستش من هم نمیدونم چند نفر ثبت نام کرده اندولی زیاد نبودند)ولی نهایت سعی خواهد شد که در دومین فراخوان آزمونها را با جزئیاتی مثل تاریخ آزمونها و هزینه و بقیه اش بگیم. انشاء... نظر دکتر را جلب خواهم کرد که هم بچه ها خیلی تو هزینه این موسسات نیفتند و همینکه زحماتی که کشیده شده به نتیجه برسه و هم آزمونهایی باشه که بچه ها جایگاه واقعی خودشون را بین داوطلبان بدونند کجاست و پله پله درسخوندنشون را تصحیح کنند تا کنکور.
دعا کنید بدقول نشم.Smile

فردادجان حمایتت میکنیم Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت
ارسال: #۴۴
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط banou.)
لطفا واسه کنکور آزمایشی دکترا هم برنامه ریزی کنید.کاش یه تاپیکی واسه کنکور دکترای آزاد و سراسری بصورت جداگانه ایجاد می کردید و با جزئیات راهنمایی می کردید.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ
کم کم داره میشه ۲ سال و هنوز بسته مانشت ۲ تهیه نشده! اون موقع هم قرار بود ظرف چند ماه آماده شه!

نمیدونم باید چند نفر بشیم که به حد نصاب برسه... بعضی از این موسسات جامعه آماری رشته آی تی شون حدود ۳۰۰ نفره و مرتب هم کنکور برگزار می کنن.

به هر حال ایشالا که این قول هایی که داده میشه، کمی زودتر عملی بشن. چون اگه دیر بشه، برای خیلی ها که الان و امسال بهش نیاز دارن دیگه فایده ای نداره

منتظر خبرای خوبتون هستیم.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , m_ok , jameshenas

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۱۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۴۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close