زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی

ارسال: #۱۵۱
۲۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ
به طور کلی بگم برای شبیه سازها بهتره یه سر به سایت خودشون بزنید عموما گفته شده که رو چه سیستم عامل هایی نصب می شن ضمن این که می تونید هم خود شبیه ساز و هم توتوریال و موارد مورد نیاز مرتبط باهاش رو دانلود کنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۵۲
۱۰ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
RE: بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی
کمک می خوام درباره مقایسه دو تا پروتکل موجود ns2 در شبکه های بیسیم تو محیط ۱۰۰۰*۱۰۰۰ اپشن های مقایسه هم اختیاری اند. اصلا نمیدونم باید چیکار کنم . ns2 رو روی ubunto نصب کردم mannasim ham روش نصبه. تازه کارم، اگه کسی هست کارکرده لطفا کمکم کنه.
۰
۰
ارسال: #۱۵۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ ب.ظ
salam ki mitune darmorede noxim be man komak kone?
۰
۰
ارسال: #۱۵۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ب.ظ
سلام
کسی می تونه چند تا example در مورد شبیه سازی wsn با کمک ns لینکش را ایجا قرار بده؟
اگر پروتکل leach را کسی لینکش را می تونه قزار بده باز هم منمنونم.
۰
۰
ارسال: #۱۵۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ ق.ظ، توسط shiva_rl.)
سلام دوستان
من ns2.28 روی ویندوز۷ که ۳۲ بیتی هست نصب کردم ولی نمیدونم چطوری و با چه دستوری باید sample ها رو اجرا کنم
لطفا کمکم کنید

سلام دوستان
من ns2.28 روی ویندوز۷ که ۳۲ بیتی هست نصب کردم ولی نمیدونم چطوری و با چه دستوری باید sample ها رو اجرا کنم
لطفا کمکم کنید
۰
۰
ارسال: #۱۵۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ب.ظ
کسی با gpnocsim کار کرده نمیدون چطوری یه sample رو روش اجرا کنم
۰
۰
ارسال: #۱۵۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ
سلام دوستان کسی نسخه نصب شده ی اماده ی ns2 روی virtual box- ubuntu یا cygwin رو داره ؟!
با نصبش کلی به مشکل خوردم ارور هاش رفع نمیشه Sad
۰
۰
ارسال: #۱۵۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ
سلام دوستان
کسی شبیه سازی شبکه های حسگر بدن یا پروتکل های مسیر یابی رو تو آمنت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۵۹
۲۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ)malekinasab نوشته شده توسط:  سلام
این بچ فایل رو باید از توی قسمت ویژوال پیدا کنی ورانش کنی وبعد از اون makent رو ران بکنی.....البته برای بهتر نصب شدن به نظرم در محیط ویندوز شما ویژوال ۶ رو نصب کنید راحتر خواهید بود...من اول توی ویندوز نصب کردم وتونستم برنامه هام رو اجرا کنم ولی باور کنید برا شبیه سازی هیچ جایی به لینوکس نمیشه ...چون دستتون بازه برای تحلیل نتایج .....اون خطایی هم که اول گفتین کاملا درسته چون هنوز makent رو اجرا نکردین.......من یه بچ فایل خودم نوشتم میتونه راهنماییتون کنه اگه خواستین بهتون میدم
سلام
من میخوام گلوموسیم رو توی xp نصب کنم
تا وسط نصب که میرم ( بعد از اجرای دستور makent ) برای اجرای دستور glomosim config.in به این ارور میخورم :
'glomosim' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.
مشکل از چی هست ؟
روی ۷ و ۸/۱ هم دقیقا به همین مشکل میخورم
۰
۰
ارسال: #۱۶۰
۰۱ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ
سلام دوستان
کسی با sun floor 3D کار کرده ؟
۰
۰
ارسال: #۱۶۱
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط rr367087.)
سلام
میخوام شبکه روی تراشه رو با c++ شبیه سازی کنم. آیا نمونه کدی دارین که بخش راهگزینی مدار رو با c++ انجام بده.
ممنونم

سلام
میخوام شبکه روی تراشه رو با c++ شبیه سازی کنم. آیا نمونه کدی دارین که بخش راهگزینی مدار رو با c++ انجام بده.
ممنونم

سلام
ممنونم
۰
۰
ارسال: #۱۶۲
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون
این شبیه ساز رو دانلود کردم ولی باید الگوریتم های رو تک تک توش پیاده سازی کنم
ولی تو Noxim به صورت پیش فرض ۷ تا الگوریتم پیاده سازی شده و براحتی هم می تونید الگوریتم مورد نظر خودتون رو هم تو فایل سورسش اضافه کنید.
با هاش سر و کله می زنم ببینم چی میشه Smile اگر نتونستم مجبورم با همون xmulator پیاده سازی کنم

در مورد پیشنهادتون‌، اگر دوستان همکاری کنند که خیلی عالی می شه‌، اکثر شبیه ساز موجود هم که تو زمینه معماری‌، شبکه و ... وجود داره تحت لینوکس هستند‌، خیلی می تونه مفید باشه
من خودم اگر موفق به نصب شدم حتما مراحل کار رو برای دوستان خواهم گذاشت و به قول معروف چراغ اول رو روشن می کنم Smile

سلام به همه دوستان. من دارم روی Wnoc کار می کنم و شبیه سازی که معرفی شده noxim هستم. ولی روش کارش ر بلد نیستم. با cygwin روی ویندوز نصب کردم ولی نحوه کارش ر نمی دونم . ممنون می شم راهنماییم کنین.
۰
۰
ارسال: #۱۶۳
۰۱ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ ب.ظ
سلام دوست عزیر. من این نرم افزار ر با NMware تو ویندوز نصب کردم. با نرم افزاری به نام Cigwin میتوننین به راحتی تو ویندوز نصب کنین.
۰
۰
ارسال: #۱۶۴
۰۴ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ، توسط mahsa.id6470.)
./noxim: error while loading shared libraries: libsystemc-2.3.1.so: cannot open shared object file: No such file or directory

این خطا در نصب noxim چیههههههههههههههه؟؟؟
دیووونم کرده :-(
هرکی میدونه توروخدا کمکم کنه
۰
۰
ارسال: #۱۶۵
۰۴ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ)mahsa.id6470 نوشته شده توسط:  make: *** No rule to make target `/home/farhad/systemc/systemc-2.3.1/lib-linux/libsystemc.a', needed by `noxim'. Stop.
این خطا در نصب noxim چیههههههههههههههه؟؟؟
دیووونم کرده :-(
هرکی میدونه توروخدا کمکم کنه

کار نکردم با برنامه ولی به نظر میاد به اون فایل نیاز داره و نمی تونه پیداش کنه، باید تو اون مسیری که گفته اون فایل باشه، وگرنه یا نصب نشده یا درست کانفیق نشده

بهتره همونطور که تو خود github نوشته با دستور زیر نصبش کنی.

کد:
bash <(wget -qO- --no-check-certificate https://raw.githubusercontent.com/davidepatti/noxim/master/other/setup/ubuntu.sh)
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۱۱ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۸۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۷۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۵۷ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Star بهترین و پر درآمدترین شغل مربوط به کامپیوتر از نظر شما چیست؟ پشتکار ۶ ۱۳۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jaweed88
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۳۲۱ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۷۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
Question به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ z1393 ۹ ۸,۰۰۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: salam5

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close