زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای ارشد

ارسال: #۱۶
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ب.ظ
RE: لطفا منو برای ارشد راهنمایی کنید
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  خیلی ممنونم
به نظرتون واسه سیستم عامل هم کتاب حقیقت پارسه بخونم ایا این کتابه خوبیه؟کسی خونده؟

من کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت رو خوندم ولی تو کنکور (مهندسی) فقط ۱ سوال از ۴ تا سوال سیستم رو تونستم حل کنم.
البته باید بگم این دلیل بر بد بودن کتاب نیست سوالهای کنکور امسال خیلی سخت بود. کتاب کاملیه و فصلهایی مثل سمافور و حافظه مجازی رو که مباحث مهمی هستن خیلی خوب گفته.اگه خیلی خوب بخونیش و طراح محترم عادی سوال بده میتونی به سوالهای سیستم جواب بدی. البته این نظر شخصی من هست.باز نظر بقیه دوستان هم ببینید چیه یه جمع بندی کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ
لطفا منو برای ارشد راهنمایی کنید
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  برای هوش مصنوعی خوندن کتاب مرجع کفایت میکنه؟کتاب تست چی خوبه؟
بله مرجع برای هوش که لازمه.کتاب تست هم برای اینکه نوع سئوالات دستتون بیاد خوبه.من پوران رو خوندم و از نظر من خوبه(البته به شرطی خوبه که قبلا مرجع رو خونده باشید).کتابهای کنکوری هوش معمولا یه خلاصه ای از کتابهای مرجع هستن و خیلی مسئله حل نکردن . مثلا مسئله های احتمال شرطی و هرس و ... و بیشتر روی توضیح درس تکیه کردن ولی میتونید برای قوی شدن تست کارکنید و مرجع بخونید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MONA_STAR
ارسال: #۱۸
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۵۳ ب.ظ، توسط n.mehr.)
RE: لطفا منو برای ارشد راهنمایی کنید
سلاام
خیلی ممنونم از کسانی که این مدت منو راهنمایی کردن
کتابclrs خوندن۲ جلدش لازمه؟ یا جدل اولش همه مباحثو داره؟
کتاب گریمالدی رو امروز رفتم نمایشگاه پیدا نکردم ولی خیلی زیادهSad
ساختمان داده پارسه خوبه؟؟؟کتابشو جدا میدن؟؟؟
تست تالیفی از کجا پیدا کنم چه کتابی چه انتشاراتی؟
آزمون های چه موسسه ای خوبه؟؟ و استاندارده؟
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  هوش که لازمه.کتاب تست هم برای اینکه نوع سئوالات دستتون بیاد خوبه.من پوران رو خوندم و از نظر من خوبه(البته به شرطی خوبه که قبلا مرجع رو خونده باشید).کتابهای کنکوری هوش معمولا یه خلاصه ای از کتابهای مرجع هستن و خیلی مسئله حل نکردن . مثلا مسئله های احتمال شرطی و هرس و ... و بیشتر روی توضیح درس تکیه کردن ولی میتونید برای قوی شدن تست کارکنید و مرجع بخونید.

پوران چه نویسنده ایش واسه هوش خوبه؟
جلد اول کتاب راسل ترجمه راحتی کافیه بخونم؟
شما آزمون های چه موسسه ای رو میدید؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ ب.ظ
جنبه های grid
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  1-خیلی ممنون رانکوهی هم کتاب مرجعه؟
۲-ایا از این کتابهای مرجع باید تمام فصل ها را بخوانم؟
۳-به نظرتون میتونم تا آخر تابستون کل این درسهارو ی دور بخونم ؟فکر کنم لازمه هر کتاب تسنی را چند با بخونم تا ملکه ذهنم بشه
۴-نظرتون در مورد آزمون موسسه ها چیه؟
۵-ایا موسسه ها سوالات ازمون های سالهای قبلشونو میفروشن؟
۶-ایا موسسه نصیر خوبه؟واسه ازموناش یا برم پارسه؟
ج۱-بله
ج۲-اگه بخونی کار خوبی کردی
ج۳-بله...اگه درست و دقیق برنامه ریزی کنی حداقل ۲ بار رو میخونی
ج۴-خوبه
ج۵-نه ، ولی اگه بگردی میتونی دانلود کنی
ج۶-نمیدونم ... بهتره بیشتر تحقیق کنی

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط n.mehr.)
RE: راهنمایی برای ارشد
بنظرتون اول شروع کنم تا مهر منابع رو بخونم بعد از مهر تست بزنم یا هر فصلی رو که میخونم زمانی بزارم واسه تستش؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ب.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  بنظرتون اول شروع کنم تا مهر متابع رو بخونم بعد از مهر تست بزنم یا هر فسلی رو که میخونم زمانی بزارم واسه تستش؟
من از راه حل دوم استفاده کردم اما یک بازه یکی دوماهه قرار بدید برا تثبیت مطالب اون آخرا مطالب زیاد از یاد میرن یا کمرنگ میشن مجبوری وقت بزاری برا مرور و تثبیت مطلب البته نقش حل تست به نظر من بسیار مهمه البته این حل باید تستها متنوع ، متعدد ،با تکرار مناسب باشه و تمام بحث ها رو پوشش بده

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال: #۲۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط Masoud05.)
هوش مصنوعی می تونی از پوران استفاده کنی اما برای حل تست اصلا کتاب مناسبی نیست ! شاید بهتر باشه همون راهیان ارشد رو کامل بخونی هم درسش خوبه و به گفته دوستان تستش هم خوبه

برای سیستم عامل یا حقیقت و یا موسوی طیبی ( پوران پژوهش چاپ جدید) . مقسمی هم خوبه اما ۲تای قبلی بنظرم کامل تر هستن و تمارین خوبی دارن .

برای گسسته بنظرم سپاهان بیشتر و بهتر از پوران توضیح داده ، حل تستش هم خوبه .

الگوریتم کتاب پوران خوبه اما بخش گرافش جالب نیست و باید مباحث گراف رو از روی CLRS بخونی ( میتونی CLRS رو از الان شروع کنی و کلش رو بخونی ، کتاب جالبیه )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ
راهنمایی برای ارشد
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  پوران چه نویسنده ایش واسه هوش خوبه؟
جلد اول کتاب راسل ترجمه راحتی کافیه بخونم؟
شما آزمون های چه موسسه ای رو میدید؟
پوران جدید ترین چاپ رو بخرید که آخرین آزمونی هم که دادیم توش باشه(من مهدیه شادی رو داشتم)
بله.راسل رو که حتما باید بخونید
من یکبار آزمونهای جامع سنجش رو شرکت کردم.خوب بود
در مورد سایر کتابها:برای منطقی بعضی از دوستان میگن از انتشارات پوران کتاب یوسفی کافیه ولی چون جواب صحیح به تستهای منطقی یک امتیاز محسوب میشه و باید سر جلسه کنکور وقتتون رو روی درسهای سخت تر مثل معماری و سیستم بذارید ، اگر کتاب مانو و تمریناتش رو هم کار کنید عالیه.کلا درسهای آسونتر رو در حد فول کار کنید که سر جلسه اصلا وقت صرفش نکنید
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ، توسط n.mehr.)
خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون
از امروز شروع کردم به خوندم اما فوق العاده کند پیش رفتم یعنی امروز خواستم ۳ تادرس گسسته -الگوریتم-معماری بخونم اما فقط رسیدم فصل اول کتاب قلی زاده +فصل ۱ پورانو بخونم واسه گسسته
اکثر مصاحبه ها رو که خوندم گفته بودن درسارو موازی بخونید و روزشونو ۳ قسمت میکردن و در هر قسمت ی درس میخوندن
ببخشید شما دوستان واقعا میرسید توی ی بخش از روز که مثلا۳ ساعته ی فصل کتابو بخونید؟Sad
وای من اینجوری پیش برم ۱۰ قرن طول میکشه
به هر حال بازم ممنون که راهنماییم کردید
این سایت واقعا مفیدهSmile
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ
راهنمایی برای ارشد
آقا برای ارشد آی تی برای درسای زیر چه کتابایی یا جزواتی رو بخونم؟؟؟
ساختمان داده؟
طراحی الگوریتم؟
سیتم عامل؟
معماری؟
لطفن راهنمایی کنین..
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
راهنمایی برای ارشد
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)alimori نوشته شده توسط:  آقا برای ارشد آی تی برای درسای زیر چه کتابایی یا جزواتی رو بخونم؟؟؟
........
شما یه نگاه به مصاحبه های بچه های آی تی امسال بکنید خیلی کمکتون میکنه . Smile
۱
۰
ارسال: #۲۷
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ب.ظ
راهنمایی برای ارشد
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  اکثر مصاحبه ها رو که خوندم گفته بودن درسارو موازی بخونید و روزشونو ۳ قسمت میکردن و در هر قسمت ی درس میخوندن
ببخشید شما دوستان واقعا میرسید توی ی بخش از روز که مثلا۳ ساعته ی فصل کتابو بخونید؟Sad
ببینید...هیچوقت عجله نکنید...
میتونید روزتون رو به جای ۳ قسمت به ۲ قسمت تقسیم کنید
حتما ً لازم نیست در هر قسمت یه فصل رو بخونید...یه مبحث هم کافیه...مهم اینه که اون مبحثی رو که خوندید بفهمید!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۲
۰
ارسال: #۲۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ب.ظ
راهنمایی برای ارشد
گسسته پوران پژوهش+دکتر بهروز قلی زاده خیلی خوبه

هر کس به من یک کلام بیاموزد تا پایان عمر مرا بنده خود ساخته است (مولایم امام علی )
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون
از امروز شروع کردم به خوندم اما فوق العاده کند پیش رفتم یعنی امروز خواستم ۳ تادرس گسسته -الگوریتم-معماری بخونم اما فقط رسیدم فصل اول کتاب قلی زاده +فصل ۱ پورانو بخونم واسه گسسته
اکثر مصاحبه ها رو که خوندم گفته بودن درسارو موازی بخونید و روزشونو ۳ قسمت میکردن و در هر قسمت ی درس میخوندن

۳ ساعت که عالی میشه اگه بشه،من ۱۳ ساعت طول کشیده تا فصل ۲۲،کتاب clrs رو خوندم تازه بدون خلاصه نویسیBig Grin

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ ب.ظ
راهنمایی برای ارشد
اینجا کسی بسته آموزشی گاج برای گرایش نرم افزار رو داره ،من فقط دو تا از کتابها رو میخوام.اصلا چیزی راجع به بسته های آموزشی یا آزمونهای آزمایشی گاج شنیدید؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۱۵ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۲۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۷۱۳ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۲۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۵۰ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۴۰۵ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۴۰۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  درخواست راهنمایی برای خرید elaheh1375 ۱ ۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra1350
  میخوام ارشد آی تی بخونم راهنمایی میخوام hadeeee ۱ ۲,۲۰۷ ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad راهنمایی برای نوشتن پایان نامه کمک!!!!!!! Sarabeh ۱ ۲,۴۸۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close