زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تصاویر و مدرک تحصیلی اساتید معروف کنکور

ارسال: #۱۶
۱۴ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۲۴ ق.ظ
آقای دکتر حق جو دستی هم در عالم ادبیات و شعر دارن. اگه کتابهای کامپیوترشون رو دیده باشید اشعارشون رو بین فصول آوردن.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۷
۱۴ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۳۴ ب.ظ
RE: تصاویر و مدرک تحصیلی اساتید معروف کنکور
(۱۴ دى ۱۳۸۹ ۰۲:۲۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  آقای دکتر حق جو دستی هم در عالم ادبیات و شعر دارن. اگه کتابهای کامپیوترشون رو دیده باشید اشعارشون رو بین فصول آوردن.

آره من کتاب پایگاه رو دارم کلا نمیدونم این پایگاه داده چی داره هرکی میره طرفش شاعر میشه دکتر روحانی هم تو کتابش هم ادبیات فارسی یاد میگیری هم پایگاه HuhBig Grin

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۵ دى ۱۳۸۹, ۰۴:۴۱ ب.ظ
کسی دکتر روحانی رو از نزدیک دیده! Big Grin ؟

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۵ دى ۱۳۸۹, ۰۶:۲۲ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۸۹ ۰۴:۴۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  کسی دکتر روحانی رو از نزدیک دیده! Big Grin ؟

من که ندیدم . ولی این عکسشه Smile . ما یه استاد داشتیم که دانشجوی ایشون بوده .

فایل‌(های) پیوست شده

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , Lantern
ارسال: #۲۰
۲۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۸۹ ۰۶:۲۲ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  من که ندیدم . ولی این عکسشه Smile . ما یه استاد داشتیم که دانشجوی ایشون بوده .
به چهرشون میاد چقدر جنتل من باشند Smile
حیف شد کم سعادت بودم نشد ایشون رو زیارت کنم

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , Lantern
ارسال: #۲۱
۲۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۲ ب.ظ
طبیعیه!
این تاپیک خیلی قدیمیه
تقریبا ماههای اول تولد مانشت! اون روزها دکتر ما (تنهایی) هم بیشتر وقت داشتند برای مانشت.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال: #۲۲
۲۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۵ دى ۱۳۸۹ ۰۴:۴۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  کسی دکتر روحانی رو از نزدیک دیده! Big Grin ؟

دکتر روحانی در جشن یاد استاد که واسه روز استاد برگزار می شه اومده بودند خیلی شوخ بودند کلی با مجری‌ها شوخی کردند مثلا یکی از مجری‌ها ازشون پرسیدند دکتر به نظرتون مرز تخته کجاست ؟ ایشون هم جوابشون تقریبا این بود که تخته مرز نداره مثل این که وقتی تموم می شه روی دیوارم می نویسن اخه خطاب به رئیس دانشکده گفتند وقتی خواستید کلاس رو رنگ بزنید بگید من پول رو بدم Big Grin

تا اون جایی که من شنیدم به عنوان استاد مدعو اینجا پایگاه درس میدند البته شنیدم مثل این که اخیرا یه کم حالشون رو براه نبوده ان شالله که هر چه سریعتر خوب بشند البته نمی دونم خبر تا چه حد درسته

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی
ارسال: #۲۳
۲۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۱۰ ب.ظ

به نظرم خیلی حال کنم باهاش
ویسشونو گوش دادم
میخواستم پایگاه یاد بگیرم
در کنارش کلی متلک هم یاد گرفتمBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال: #۲۴
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط Lantern.)
استاد پایگاه داده ما توی دانشگاه شاگرد دکتر روحانی رانکوهی بودن که خاطره جالبی از ایشون نقل میکردن اونم اینکه‌: دکتر رانکوهی گفته بودن خودشون زمانی که ظاهراً در پاریس درس می خوندن شاگرد Date معروف بودن.بعد دکتر رانکوهی هم به دانشجوها میگفتن که خودشون بی واسطه پایگاه رو از Date یاد گرفتن و شاگرداشون با یک واسطه (یعنی خودشون) پایگاه رو از Date یاد میگیرن و استادمون هم به ما به شوخی می گفت شما هم به دو واسطه (دکتر روحانی و خودشون) پایگاه رو از Date یاد میگیرین!Smile
به هرحال من فکر میکنم دکتر رانکوهی یه جورایی استاد همه بچه های کامپیوتر ایرانن چون فکر کنم خیلی‌ها پایگاه رو چه مثل ماها با واسطه چه با کتاب ایشون یاد گرفته باشن و ایشون استاد مسلم پایگاه ایران هستن.
خدا ایشون رو حفظ کنه.

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , مازیار صفایی , هاتف , پشتکار , mahinjoon , احسان مومنی
ارسال: #۲۵
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
- تحصیلات ؟!

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۱
ارسال: #۲۶
۲۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۸۹ ۰۸:۵۴ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  مهندس جبل عاملی

شما ایشون را از کجا میشناسین؟

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۰
۱
ارسال: #۲۷
۱۴ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۸۹ ۰۸:۵۴ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  مهندس جبل عاملی

شما ایشون را از کجا میشناسین؟
دوستام توی شیخ بهایی باهاشون کلاس داشتن،ایشون توی موسسه دانش پژوهان تدریس می کنند و نویسنده کتاب نظریه زبانها و ماشینها انتشارات دانش پژوهان هم هستند.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban
ارسال: #۲۸
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ ب.ظ
سلام من دانشجوی ارشد پیام نور ری هستم
اساتید ما
دکتر برومندنیا که سیستم عامل پیشرفته تدریس می کنند
دکتر رضوی که مهندسی نرم افزار پیشرفته و الگوریتم پیشرفته تدریس میکنند
دکتر قربان نیا که شبکه های کامپیوتری پیشرفته تدریس می کنند
دکتر فراهی که پایگاه داه ها پیشرفته تدریس می کنند
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ ب.ظ، توسط esi.)
تاپیک رو ندیدم
عکس دکتر روحانی رو دیدم واسم جالب بود
آخه امروز با ایشون امتحان پایان ترم داشتم
کلاس های پرشوری داره و خیلی با دانشجویان بگو بخند می کنه و کلاساش حسابی گرم هستش
واقعا استاد بی نظیری هستند از هر حیثی : علمی( که نگو) ، ادب و احترام، حفط ارزش های ایرانی و زبان فارسی و ... ، از این که شاگرد ایشون بودم واقعا مایه افتخاره بندست و تمامی شاگردان ایشون.
البته عکسی هم از ایشون تو کلاس با تمامی دوستان داریم اما فکر نکنم درست باشه اینجا بذارم و در آلبوم خاطرات شخصی خواهد ماند
واقعا عرض ادب و احترام به محضر اساتید بی نظیری مثل دکتر روحانی که تلاششون ستودنیه( میخواید تلاش این استاد رو ببینید به تعداد کتاب های ایشون نگاه بندازید و مراجعی رو که در فصل ذکر کردند، بیش از ۱۰۰ منبع و مقاله) و هدفشون در جهت ارتقاء علم و دانش این سرزمینه

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: master of net , Engineer , احسان مومنی , DrMohammad , Good! , AmiriManesh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۴۶ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۶۵ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۲۴ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۲۵۹ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۳۵ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۴۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۰۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ nilinili ۱۲ ۷,۳۱۸ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۷۷ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۰۰ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close