زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی

ارسال: #۶۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ق.ظ)publin نوشته شده توسط:  میشه شما اون تاپیک رو ایجاد کنید
اگر شخصی که تمایل به مباحثه داره ایجاد کنه بهتره.چون خودش از دیگران دعوت میکنه که وارد بحث بشن و کنترل جریان مباحثه رو هم تا حدی داره. ومثلا اگر سئوالی داره ، سئوالاتش رو مظرح میکنه و جریان بحث رو به سمت مناسبی میکشونه
از طرفی حتما اون شخص راجع به موضوع یک اطلاعاتی داره و میتونه مطالبی رو ذکر کنه
من بیشتر دوست دارم این بحثها را یا در محیط واقعی و اون هم با یک فرد دارای مسئولیت و باتجربه انجام بدم.یا اینکه توی تالارهای مناسب این بحثها.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ ب.ظ، توسط agha_reza.)
برام جالبه دوستان اعتقاد دارن تا قبل از این در عراق کشته ها بیشتر بوده ، این واقعا بستن چشم به حقیقت بزرگ و آشکاره

من نمیدونم آمریکایی که تا گردن به خون مردم ایران آغشته است چرا باید اصلا حامی داشته باشه ؟؟؟
دوستان یه جوری از جنایت صدام یاد میکنن انگار که صدام خودش نییت کرد جنگ کنه ، همون آمریکا فرستادش ، صدام هرگز جرات جنگ با ایرانو نداشت ، اما وارد بازی شد چون امریکا و اسراییل میخواستن

baziramzi عزیز با این تیکه حرف شمام مخالم !
آمریکا برای کسانی که باهاشن بهشته ؟؟
واقعا اینجوری فکر میکنین ؟

برای مردم یونان ، مصر ، ایتالیا ، اسپانیا ، از همه مهمتر برای خود ۹۹% مردم آمریکا که جونشون به لبشون رسیده هم بهشته ؟؟؟
ارسال: #۶۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط agha_reza.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  به اندازه حکومت قبلیشون نمیکشند. تو عراق یا افغانستان ، بیشتر چی هست که داره کشته میده؟ عقب ماندگی یه مشت آدم خشک ذهن که میرن بمب گذاری میکنن. ۴۰ ۵۰ تا بمب گذاری باید بشه بعد حالا یبارم هواپیمای امریکایی اشتباه بمب بارون کنه. اگه همین تعداد نیروی آمریکایی هم نبود تعداد کشته ها ۱۰ برابر میشد. تازه از عراق هم اومدن بیرون میخوان از افغانستان هم بیان. رفتار وحشیانه رو بیشتر از همین مردمان عقب مانده میشه دید.
بله یه مشت خشک ذهن ، اما مطالعه کردین بررسی فرمودید ، که این خشک ذهنا کین و از کجا بوجود اومدن ؟؟؟ قطعا خیر که اگر بود این حرفو نمیزدید !
هرگز این فکرو نکن که بمباران ها اشتباهی باشه ، به قولی دوستی که از تکنولوژی و قدرت و علم و بودجه خدا دلاری آمریکا بحث میکنه از این ارتش بعیده ، بمباران هیروشیما هم اشتباهی بود ، ؟؟؟؟ از عراق نیمدن بیرون و حالا حالام نخواهند امد بیرون ، بله زبانی آمدند بیرون اما عملا خیر
یادتون نره ۱۱ سپتامر هم کار خودشون بود برای حمله اینم شما بگو نه ؛ بگو کار القاعده بوده

(۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  یک مسله ای هست امریکا هر کاری که میکنه واسه مردمش میکنه که راحت تر زندگی کنن

اما دولت ما چی ؟ هر کاری که میکنه واسه چی و کی هست ؟

خیر برای مردم آمریکا نیست ، برای کارترهای اقتصادی و لابی های صهیونیست هست ، اگر برای مردم بود امروز جنبش ۹۹% رو شاهد نبودیم .
دولت ما هم کاری نمیکنه که بخواد بخاطر کسی باشه ، بی بخارتر از این حرفان
Bache Mosbat، در تاریخ ۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اگر ممکنه برای بحث های خارج از این موضوع یک موضوع جداگانه ایجاد کنین . در غیر اینصورت مدیریت مجبور به بستن موضوع می شه .

ارسال: #۶۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط مورتن.)
RE: برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی
(۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ)agha_reza نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  به اندازه حکومت قبلیشون نمیکشند. تو عراق یا افغانستان ، بیشتر چی هست که داره کشته میده؟ عقب ماندگی یه مشت آدم خشک ذهن که میرن بمب گذاری میکنن. ۴۰ ۵۰ تا بمب گذاری باید بشه بعد حالا یبارم هواپیمای امریکایی اشتباه بمب بارون کنه. اگه همین تعداد نیروی آمریکایی هم نبود تعداد کشته ها ۱۰ برابر میشد. تازه از عراق هم اومدن بیرون میخوان از افغانستان هم بیان. رفتار وحشیانه رو بیشتر از همین مردمان عقب مانده میشه دید.
بله یه مشت خشک ذهن ، اما مطالعه کردین بررسی فرمودید ، که این خشک ذهنا کین و از کجا بوجود اومدن ؟؟؟ قطعا خیر که اگر بود این حرفو نمیزدید !
هرگز این فکرو نکن که بمباران ها اشتباهی باشه ، به قولی دوستی که از تکنولوژی و قدرت و علم و بودجه خدا دلاری آمریکا بحث میکنه از این ارتش بعیده ، بمباران هیروشیما هم اشتباهی بود ، ؟؟؟؟ از عراق نیمدن بیرون و حالا حالام نخواهند امد بیرون ، بله زبانی آمدند بیرون اما عملا خیر
یادتون نره ۱۱ سپتامر هم کار خودشون بود برای حمله اینم شما بگو نه ؛ بگو کار القاعده بوده

(۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  یک مسله ای هست امریکا هر کاری که میکنه واسه مردمش میکنه که راحت تر زندگی کنن

اما دولت ما چی ؟ هر کاری که میکنه واسه چی و کی هست ؟

خیر برای مردم آمریکا نیست ، برای کارترهای اقتصادی و لابی های صهیونیست هست ، اگر برای مردم بود امروز جنبش ۹۹% رو شاهد نبودیم .
دولت ما هم کاری نمیکنه که بخواد بخاطر کسی باشه ، بی بخارتر از این حرفان

آقا رضا این شما هستید که مطالعه ندارید و از رو هوا حرف مزنید که ۱۱ سپتامبر کار خودش بوده و دستش تا گلو تو خون مردم آغشته است. از این حرفا همه بلدند بزنن. درسته امریکا برای ژاپن از بمب غیرمتعارف استفاده کرد و جنایتی کرد که حالا حالا ها از یاد نمیره اما این ژاپن بود که به آمریکا حمله کرده بود. شما برید یکم مطالعه کنید. بحثایی که به هم مربوط نیست رو لطفا قاطی نکنید. اگرم نمیدونید این همین محورهای شرارت از قبیل همین سردمداران مملکت گل وبلبل هستند که اختلاف بین شیعه و سنی تو عراق می اندازن و باعث کشت و کشتار میشه . همینم باعث شده کلی نیروهای آمریکایی هم صدمه ببینند. یک عمر ذهن همه رو با لابی صهبونیستها و ازاین حرفای صد من یک غاز مشغول کردن جای تعجب است که هنوز بعد این همه مدت یک عده چشمها رو بستن و به حرف بنگاه های دروغ پراکنی داخلی و خائن توجه میکنن. این خشک ذهنها همون کسانی هستند که مثل پاکستان، کاریکاتوری کشیده میشه میریزن تو خیابون مغازه اتیش میزنن و قتل عام میکنن. نکنه اعتقاد دارید هرآنچه اتفاق می افته کار کار عمو سام هست. صدام دیوانه ای بیش نبود کسی نی
اوردش. خیانتهایی که روسیه یا شوروی و توده ای ها به کشور ما کردن امریکا نکرده. انقدر بخاطر اینکه کینه نسبت یه یک کشور دارید همینجوری تمام ظلمها رو به اون نسبت ندید.

خیلی از حرف ها رو هم اینجا نمیشه زد. تا حالا دکتر تنهایی اینجا نیامده چیزی بگه (درحقیقت بخاطر سایت) و ما هم سو استفاده کردیم از ایشون معذرت میخوام و همینطور از خانم مثبت . من دیگه حرف آخر رو بطور غیر مستقیم میگم فکر کنم همه میدونن. از یک نطر با شما موافقم که آمریکا خیانت میکنه و اوباما هم اهل تسامح و تساهل است. از این نطر که میبینه هزاران لاشه موشک برای کدوم کشور هست که تو عراق منفجر شده تا حالا هیچ کاری نکرده و دست رو دست گذاشته. میبینه که کشتی کدام کشور حامل اسلحه به لبنان است که توسط کشتی المانی دستگیر میشن باز هیچ کاری نکرده. میبینه به سوریه و رژیم اسد کی داره نیرو میفرسته و جنایت میکنه و مردم بیگناه رو میکشه باز هیچ کاری نمیکنه. والسلام .
ارسال: #۶۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ
خانم شما مسائلو همونجور که bbc به خوردتون میدن بدونه مزه کردنش قورتش میدین پایین !
یازده سپتامبر کار آمریکا نیست ؟؟؟ خیلی باید ...بود تا گفت ۱۱ سپتامبر کار القاعده بوده ، خانم شما اصلا میدونی چی میگی ؟؟ یه دیونه به نام بن لادن میاد یه هواپیما رو تو خاک آمریکا از مسیر اصلیش منحرف میکنه و سپر موشکی و ... کشکن ! امیدوارم این حرفا از رو نادانیتون باشه نه از بستن چشما بر روی حقیقت ، این یک .
دوما من میتونم حداقل ۱۰ مورد از جنایات همئن صهیونیست و امریکا رو در باره همین کشور خودمون بیارم اما میگذرم چون نرود میخ آهنین در سنگ ، کسی که خوابیده باشه با دیدن وضع عراق بیدار میشه ، کسی مثل شما که خودشو زده به خواب حتی بمب اتمم بریزن رو سرش بیدار نمیشه !
دلیل و بهانه شما برای استفاده از بمب اتم آمریکا در هیروشیما رو خود آمریکایی ها هم نمیارن ، اگر بدونن این چنین از این جنایتشون حمایت میشه حتما به شما از همون مدالای افتخار هست که به فرماندهاشون میدن ؛ ب شمام میدن . میشه یک بهانه خوب هم برای زدن هواپیمای مسافربری ایرانی توسط ناو آمریکایی هم بیارید ؟
اما سه .چقدر جون نیروهای آمریکایی واستون مهمه ، خانم این شمایی که چشماتو بستی به ساده ترین مسائل ، شما حتی حمایتهای تمام دنیا از صدامو نمیبینی ، قطعا با همچین آدمی نمیشه حرف زد ، تنها نقطه مشترک ما هم تیکه روسیه است که من با شما کاملا موافقم ؛ یادم نمیاد حمایتی از شوروی کرده باشم !
شما میدونین مرداک کیه ؟؟؟ خدای رسانه دنیا ، یه یهودی کثیف ، صاحب فارسی وان ، صاحب ناشنال جغرافی ، خلیجتو میکنه عربی ، شبکه میزنه واست فارسی وان ، البته شما اگر این چیزا رو برسی میکردید هرگز این توهماتتون رو بیان نمیکردید .
ضمنا من هرگز نگفتم مملکتم گل و بلبله ، اینم توهمه ذهن آشفته شماست ، اتفاقا اعتقاد دارم مملکتو گند برداشته ، اما هرگز نمیگم همه چیز تقصیر دولت و نظام و .. است ، من سهم خودم و مردم کشورم رو هم تو وضع موجود میبینم ، من بی نظمی موجودو در خودمونم میبینم ، منتها شما همه چیز رو میگی تقصیر x , y به چیزای دیگه فکر نمیکنین ، این ساده ترین طرز فکر ممکنه .
اون کشتی هم زیاد شلوغش نکنین ، کاروان آزادی هم که خود غربیا اماده کرده بودن حاوی صلاح بود ؟؟؟ احتنالا شما اونم ندید .
منم این پست آخرم بود و هرگز پستی دیگر نخواهم داد ، میخ آهنین نرود در سنگ . نیما راست میگفت چشمها را باید شست .
 سپاس‌گزاری شده توسط: elize
ارسال: #۶۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط mfXpert.)
agha_reza عزیز من نمی خواستم اینو بگم اما دیدم نمیشه. سعی کن یک مقدار مودب باشی. اگر شما برای حرفات منطق داری از راهش وارد شو و بحث رو جلو ببر نه اینکه بگی این آخرین پست منه و با کلی بی احترامی همراهش کنی.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , blackhalo1989 , انرژی مثبت , Aurora
ارسال: #۶۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ
شما بفرمایید من چه بی ادبی کردم ؟
ضمنا شما برخورد مورتنم ببین یه طرفه نرو قاضی
من گفتم آخزین پستمه اولا که این بحث به جایی نمیرسه
دوما مدیرا نمیبینین نگرانن ؟
ارسال: #۶۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستان کلا دارن بحث سیاسی می کنن !!! بعد می گید چرا مدیران گیر میدن !!! سایت ف ی ل ت ر بشه که کاربر نباید بره جواب بده دکتر باید جواب گو باشه. اگه مدیران نگرانن واسه اینه که می دونند ممکنه به دلیل این بحث ها سایت رو خدایی نکرده ببندن!!
ضمن این که لحن برخی دوستان هم که اصلا مناسب اینجا نیست!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۶۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ
موضوع به علت انحراف کامل از عنوان بسته می شه. دوستانی که مایل به بحث معقول هستن می تونن با رعایت مقررات سایت در بخش گفتگوی آزاد، به گفتگوی خودشون ادامه بدن. البته با رویکرد غیر سیاسی.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , Mansoureh , انرژی مثبت , sepid

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۱۵ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۹۰۹ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۸۷ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۴۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۴ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۴۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۱۰۸ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۷۵ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۷۲۰ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۵۹ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close