زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با ۱۳۱ گرایش ۱و۴ و ۲۷۶ گرایش ۲و۳ آی تی باید چیکار کنم؟

ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ب.ظ
سلام بچه ها. توی قسمت کارنامه هم پرسیدم البته ولی خب اینجا فکر کنم فروم مربوط به سوالم باشه :

روزانه جایی می تونم قبول بشم ؟ من اصلا با روش انتخاب رشته آشنایی ندارم. معدلم موثرم ۱۷/۰۹ جهاد دانشگاهی اصفهانه. ساکن اصفهان هم هستم.

شبانه هم نمی دونم شهریه اش چقدره؟ ولی کلا نمی تونم شهریه بدم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , Mahbanoo313 , kerm
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ ب.ظ
تا دفترچه نیاد نمیشه قطعی چیزی رو گفت اما با توجه به قبولی های پارسال در گرایش ۱و۴ شما روزانه خواجه نصیر رو با اختلاف کمی رد می کنید .ولی تمام روزانه های شهرستان رو میارید.ولی رتبتون برای گرایش ۲و۳ روزانه رو نمیارید.اصفهان شبکه داره که شما شبانش رو هم نمیارید.باز هم میگم تا دفترچه نیاد هیچ اظهار نظر دقیقی نمیشه کرد. شبانه اونطور که من شنیدم ترمی ۱/۵ میشه که حداکثر تا سقف ۱ میلیونش رو وام میدن بعد فراغت از تحصیل بهتون دفترچه قسط میدن تا تسویه کنید.امیدوارم ظرفیت ها رو یکم بیشتر کنن تا شما روزانه تهران قبول شید چون توی ۱و۴ توی آی تی رتبه خوبی اوردید.تبریک
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , imantexas
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ
خیلی کارا میشه کرد..یه کم صبور باش تا دفترچه ها بیاد...همین تهران هم میتونی بشینی درس بخونی

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: imantexas
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ ب.ظ
مرسی بچه ها. یه کمی امیدوار شدم :دی

من خودم ترجیح میدم اصفهان قبول بشم ولی شما تاکیدتون روی تهرانه، چطوریه که اصفهان رو نمیارم ولی ممکنه تهران قبول بشم ؟ :-؟
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ ب.ظ
RE: با ۱۳۱ گرایش ۱و۴ و ۲۷۶ گرایش ۲و۳ آی تی باید چیکار کنم؟
تجارت تا ۱۲۰ دیدم روزانه علم وصنعت قبول شدن

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: imantexas , mohammadsaleh.samimi
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ ب.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط:  تجارت تا ۱۲۰ دیدم روزانه علم وصنعت قبول شدن

روزانه علم و صنعت ۱۲۰؟؟؟ خیلی عجیبه...آخه آدم ضرفیتهارو نگاه میکنه اینجوری به نظر نمیرسه..روزانه قم حالا یه چیزی..کجا دیدی قبول شده کسی با این رتبه؟ کارنامش تو مانشت هست؟

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadsaleh.samimi
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط ahmadi_development.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ ب.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط:  تجارت تا ۱۲۰ دیدم روزانه علم وصنعت قبول شدن

روزانه علم و صنعت ۱۲۰؟؟؟ خیلی عجیبه...آخه آدم ضرفیتهارو نگاه میکنه اینجوری به نظر نمیرسه..روزانه قم حالا یه چیزی..کجا دیدی قبول شده کسی با این رتبه؟ کارنامش تو مانشت هست؟
بطور مثال یکی از کاربرهای سایت به نام FALLAH 068 بارتبه ۹۴ قبول شده در قبولی های ۹۰ مانشت هست
این رتبه ۱۲۰ هم یکی از اشنایان بوده ،خوب البته توی قبولی شانس دخیله وبه این بستگی داره چقدر همپوشانی بین رشته ها وجود داشته باشه وبچه ها چی رو انتخاب کنند خیلی از بچه ها در دو رشته شرکت می کنند ودر هر دورشته رتبه خوبی می ارند ولی خوب باید یکی رو انتخاب کنند
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ق.ظ
دوستان دفترچه ها اومده. من که چیزی سر در نیووردم :دی من الان دقیقا روی مرزم نه؟ کمک کنییید
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ، توسط someone.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ق.ظ)imantexas نوشته شده توسط:  دوستان دفترچه ها اومده. من که چیزی سر در نیووردم :دی من الان دقیقا روی مرزم نه؟ کمک کنییید
متاسفانه شما کاملا رو مرزی .اصفهان تو گرایش ۲و۳ هستش که تو اون شما رتبتون بهش نمیخوره .انگار امسال یه کم از پارسال ظرفیت ها کمتر شده.توی ۲و ۳ اصلا به روزانه یا شبانه دانشگاه های خوب فکر نکنین.توی ۱ و ۴ هم انگاری ظرفیت های تهران رو کم کردن.بعید میدونم روزانه تهران رو بیارید.ولی خب بستگی به همپوشانی هم داره.من با اطلاعات پارسال گفتم.در ضمن روزانه علم و صنعت تجارتش زیر ۹۰ پر شده بود ربطی هم به شانس نداره.روزانه شاهد رو هم که ۱۰۰ درصد میارید،(البته اگه تو مصاحبه رد نشین)
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ق.ظ
ممنون از جوابتون
اصفهان تجارت الکترونیک هم ۴ نفر میگیره + ۲ نفر آموزش محور

گرایش ۲و۳ که آره اصلا بهش فکر نمی کنم. ولی تجارت امکانش نیست که اصفهان بیارم ؟ اصلا بحث بومی بودن اینجا دیگه مطرح نیست؟

علم و صنعت رو منظورتونو متوجه نشدم، پارسالو میگین ؟ یعنی حداکثر تا رتبه ۹۰ قبول میشن ؟

الان طبق این چیزی که من دیدم برای تجارت از بین : اصفهان ، علم و صنعت ، خواجه نصیر ، قم و بیرجند باید انتخاب کنم و
برای ای تی از بین : کرمان ، دانشگاه تهران ، شاهد و ارومیه.

تربیت معلم هم توی توضیحات نوشته گرایش سیستم های تکنولوژی اطلاعات و همینطور شهید بهشتی نوشته گرایش معماری سازمانی که نمی دونم اصلا یعنی چی! چی هستن ؟

خواجه نصیر چی ؟ اونو هم نمیارم؟ سطح خواجه نصیر بالاتره یا علم و صنعت ؟ کدومو اول بزنم بهتره؟

جلو جلو تشکر می کنم. ممنونم از وقتی که میذارین کمک می کنین.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ق.ظ
دوست عزیز امسال با توجه به کاهش ظرفیت ها یکم ریسک انتخاب رشتتون بالاس پیشنهاد می کنم اگه میخواید اصفهان ادامه تحصیل بدید حتما با یه مشاوره مشورت کنید در غیر اینصورت انتخابای تهران مطمئنا بی نتیجه نمیمونه
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ق.ظ
بچه ها میشه بگید تو گرایش های ای تی کدوم بهتره ؟ اگه ممکنه اولویت گرایش ها رو از نظر بازار کارو ...بهم بگین مرسی
اخه من زیاد با این رشته اشنایی ندارم

غمگینی نـــــــوشتہ ھایم را ببخشید ... روزگـــــــارم این است...!!!
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ)imantexas نوشته شده توسط:  ممنون از جوابتون
اصفهان تجارت الکترونیک هم ۴ نفر میگیره + ۲ نفر آموزش محور

گرایش ۲و۳ که آره اصلا بهش فکر نمی کنم. ولی تجارت امکانش نیست که اصفهان بیارم ؟ اصلا بحث بومی بودن اینجا دیگه مطرح نیست؟

علم و صنعت رو منظورتونو متوجه نشدم، پارسالو میگین ؟ یعنی حداکثر تا رتبه ۹۰ قبول میشن ؟

الان طبق این چیزی که من دیدم برای تجارت از بین : اصفهان ، علم و صنعت ، خواجه نصیر ، قم و بیرجند باید انتخاب کنم و
برای ای تی از بین : کرمان ، دانشگاه تهران ، شاهد و ارومیه.

تربیت معلم هم توی توضیحات نوشته گرایش سیستم های تکنولوژی اطلاعات و همینطور شهید بهشتی نوشته گرایش معماری سازمانی که نمی دونم اصلا یعنی چی! چی هستن ؟

خواجه نصیر چی ؟ اونو هم نمیارم؟ سطح خواجه نصیر بالاتره یا علم و صنعت ؟ کدومو اول بزنم بهتره؟

جلو جلو تشکر می کنم. ممنونم از وقتی که میذارین کمک می کنین.
اگه اصفهان تجارت آورده که خب خیلی خوبه شما روزانشو با احتمال بسیار بالا میارید.نه بومی بودن تو ارشد معنی نداره.آموزش محور رو با دقت انتخاب کنید چون تو ارشد پژوهش و پایان نامه خیلی مهمه که آموزش محور ها به جاش واحد درسی تئوری پاس میکنن.ولی به نظرم کارتون به آموزش محور نمیرسه.
بله پارسال علم و صنعت زیر ۹۰ پر شده بود
من اگه جای شما باشم علم و صنعت و بعد خواجه نصیر رو هم تجارت و هم سیستم های اطلاعات میزنم و بعد اصفهان رو .چون شما اصفهانی هستید و تو شهر خودتون روزانه میتونید قبول شید شبانه تهران رو چندان نمی ارزه که جلوتر بزنید چون معمولا به شبانه ها خوابگاه هم نمیدن.بعد از اصفهان شاهد روزانه رو بزنید.در مورد آی تی پزشکی دانشگاه تهران نظری ندارم چون این رشته اصل اسمش مدیریت اطلاعات پزشکی هستش و اصلش زیر مجموعه مهندسی پزشکی.کلا هم اینطور هستش که روزانه و شبانه های دانشگاه های معتبر تهران:شریف،امیرکبیر،تهران،علم و صنعت ،خواجه نصیر و اینا پر میشه و بعد روزانه های شهر های دیگه و شاهد.
اولا اون تربیت مدرسه! که زمین تا آسمون با تربیت معلم فرق داره .این دانشگاه چون بیشتر دانشجوهای دکترا داره تعداد مقاله هاش زیاده و رنکینگ بالایی داره.گرایش معماری سازمانی خیلی مدیریتیه ،اگه دوست داشته باشید...سیستم های تکنولوژی اطلاعات نمیدونم چیه ولی این گرایش هم از صنایع بر میداره و هم آی تی .یعنی شما همکلاسی صنایعی هم دارین.
علم و صنعت رنکینگ بالاتری داره ولی یکم بد مسیره و حراستش هم خیلی اذیت میکنه ولی خواجه نصیر میدون ونکه.احتمال قبولی تو خواجه نصیر رو دارید.اگه از نظر سطح علمی بخوایید مقایسه کنید چندان تفاوتی ندارن ولی رنک علم و صنعت بالاتره.
در مورد گرایش ها هم تجارت الکترونیک بیزنس بیس هستش /معماری سازمانی بیشتر مدیریتی/گرایش آی تی بیشتر مدیریتی/سیستم های اطلاعاتی اصلش باید کامپیوتر بیس باشه ولی من شنیدم خواجه نصیر بیزنس بیس و خیلی کمرنگ کامپیوتر بیس درس میدن
خواهش می کنم امیدوارم موفق باشید و انتخاب درست و هوشمندانه ای داشته باشین.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ، توسط imantexas.)
ممنون میثم جان
اتفاقا الان با یکی از مشاوران پارسه صحبت کردم. گفت علم و صنعت رو که نمیاری. دانشگاه اصفهان رو گفت اطلاعات دقیقی ندارم. خواجه نصیر رو گفت احتمالش هست که بیاری و گفت فناوری اطلاعات پزشکی رو احتمال زیاد میاری ولی خب من هیچ اطلاعی از این رشته و کاربردهاش ندارم.

آخر هم گفت مهم نیس چطور انتخاب کنی، به ترتیب بر اساس علاقه و اونجایی که دوست داری بزن بره! پرسیدم یعنی فرقی نمی کنه که کدومو اول بزنم کدومو دوم؟ گفت نه. اگه واقعا اینطوریه که همه بزنن بره دیگه. واسه چی اینقدر دنبال جزئیات هستیم ؟ :دی

الان نظرتون روی این ترتیب چند چنده؟
تجارت اصفهان
تجارت علم و صنعت
تجارت خواجه نصیر
تجارت قم
آی تی کرمان
آی تی شاهد
آی تی تربیت مدرس
آی تی تهران
آی تی شهید بهشتی
فناروی اطلاعات پزشکی تهران
مدیریت سیستم های اطلاعاتی خواجه نصیر
تجارت بیرجند

ارومیه هم شنیدم اصلا نرم بهتره.

قول میدم دیگه مزاحم نشم :دی دفعه آخرمه :-"

خیلی حیلی ممنونم. واقعا لطف کردین جناب someone توضیحات کاملی بود. اون پست قبلی رو همزمان با همدیگه ارسال کردیم. :دی
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ب.ظ
خواهش میکنم و توضیحات کامل تر اینکه:
در مورد گرایش سیستم های اطلاعاتی اشتباه بسیار بزرگی میکنید.این گرایش جز گرایش های خوبه آی تی هستش درسته که خواجه نصیر در حد تجارت الکترونیک اینو درس میدن.ولی اگه برای دکترا بخوایید اقدام کنید در کشور های خارجی مثل استرالیا جزو زیر مجموعه مهندسی آی تی و کامپیوتره.در حالیکه تجارت الکترونیک زیر مجموعه بیزنس و مدیریته( البته نه همه جا).این گرایش چون به نسبت تجارت تو ایران جدید اومده دیرتر پر میشه چون تجارت جا افتاده تره.ما که پارسال اطلاعات نداشتیم انتخاب رشته کردیم رفت.ولی شما دقت کنین.به نظرم با بچه های این گرایشها صحبت کنید و چارت درسی شون رو هم نگاه کنید.تو اینترنت هم سرچ کنید.بعدش هم حتما روزانه های دانشگاه های معتبر تهران رو بالاتر از اصفهان بزنید.بعدا پشیمون میشیدا.چون اسم و رسم دانشگاه تو مدرک فوق لیسانس خیلی مهمه برای استخدام تو دانشگاه یا جاهای دیگه...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: imantexas , kerm

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۶۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۳,۴۸۷ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۴۲ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  چگونه داده (دیتاست) پیدا کنم؟ fo-eng ۴ ۷,۲۹۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: کیوان نامدار
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  نکته های مهم که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر داشته باشید resanehlab ۰ ۱,۷۸۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: resanehlab
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close