زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۵ شبکه و ۳۹ تجارت

ارسال: #۱۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط سپهر.)
RE: گرایش شبکه ۵ گرایش تجارت ۳۹
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ)سپهر نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
من از این سایت خیلی انرژی گرفتم امیدوارم که مطالبی که در زیر نوشتم به درد کسی بخوره
من رشته تحصیلیم سخت افزار بود وقتی می خواستم برای IT بخونم تقریبا همه دوستان(به غیر از یکی) گفتن قبول نمی شی، ظرفیتش کمه، برو معماری بخون. ولی چون من هدفم مشخص بود و به خودم ایمان داشتم شروع کردم.
انصافا برای اولین آزمون پارسه خیلی درس خوندم ولی رتبه ام شد ۳۷۰ خیلی ناراحت شدم بعضی موقع ها فکر می کردم که این کاره نیستم، ولش کن بابا. ولی از همون دوستم و این سایت خیلی انرژی گرفتم و دوباره با تمام وجود شروع کردم البته سبک درس خوندنم رو کلا عوض کردم و با یکی از دوستام (شهرام) می رفتیم دانشگاه و با هم درس می خوندیم که در ضمن گروهی درس خوندن رو خیلی توصیه می کنم.
خلاصه تو آزمون بعدی شدم ۸۰ و هر آزمون بهتر شدم (تقریبا) و اون دو آزمون جامع رو ۱۲ و ۱۳ شدم
خدا رو شکر توی کنکور هم بهترین رتبه ام رو اوردم
از نصیحت کردن و نصیحت شنیدن، بدم میاد ولی بچه ها برای آرزو هاتون تلاش کنید به حرف بقیه کاری نداشته باشید به خودتون هم ایمان داشته باشید. من خواستم، شد. نمی گم اسون بود، دهنم ..... شد، ولی شد.
شاید اگر تو زندگیم تا این حد خدا رو باور نداشتم صد مرتبه جا می زدم تک تک لحظه های تنهاییم با اون بود که دردل می کردم و واقعا انرژی می گرفتم. نمی خوام درس دینی بدم ولی ایمان داشتن به یه قدرت ماورای الطبیعه خیلی تاثیر داره (حداقل برای من)
خدایا شکرت. شاید اختلاف من با رتبه بالای ۵۰ فقط ۲ تا تست باشه ولی نمی دونم خدا خیلی دوستم داشت که این شدم.
این اولین بار که یک مطلب می گذارم اگر کمی و کاستی داره به بزرگی خودتون ببخشید
سلام تبریک میگم
ببخشید من امسال خراب کردم کنکورا حدود۱۰۰۰ شدم میشه یکم واسه برنامه ریزی کردن خوندن از حالا و منابعی که خوندین را بگین

سبک درس خوندن هر کس به روحیه ی خودش بستگی داره ولی اگر چیزی رو می خونید سعی کنید اون رو برای یه نفر توضیح بدهید یا اگر هم کسی نیست هر چیزی که فهمیدید رو یه جا یادداشت کنید
من یکسری از درس ها مثل سیستم ، معماری ، ساختمان ،شبکه(انتقال)و گسسته رو با شهرام می خوندم و درس ها رو برای هم توضیح می دادیم
بقیه درس ها رو هم هر چیزی که می فهمیدم رو یادداشت می کردم
این سبک درس خوندنم بعد از اولین آزمون پارسه بود که خدا رو شکر نتیجه گرفتم .
شما هم هر طوری که از درس خوندنتون لذت می برید همون طوری درس بخونید....
موفق باشید

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)pourheidar نوشته شده توسط:  سلام و تبریک به خاطر موفقیات

شما هوش ۸۴ زدید . آیا در سوالات هوش مصنوعی سه تا سوال دارای دو گزینه جواب نبودند لطفاً به این مورد پاسخ دهید
من فقط به یک سوال شک کردم که اون رو هم نزدم بقیه رو تقریبا با اطمینان زدم ولی هنوز هم که هنوزه جواب ها رو چک نکردم در ضمن سوال ها رو هم یادم نیست که بگم کدوم بود.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ
گرایش شبکه ۵ گرایش تجارت ۳۹
منم تبریک میگم
نگفتید انتخاب رشته کجا اول می زنید؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سپهر
ارسال: #۱۸
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط shahram_sharifnia.)
بابا منم تحویل بگیره یکی سر این پسره چه قدر شلوغ شدهBig Grin
چه قدرم آشناست

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  خوشحالم که پولتو از حلقوم این پارسه میکشی بیرون
/....................
یک چیزی موسسه ای چیزی نمی خواد واسش تبلیغ کنیم و یه صنار پول ازش بگیریم ؟؟؟

اخ اخ دل من که ۱۰ شدم و فقط ۱ رده کم آوردم از دست پارسه خونه

برای مردی که اراده دارد، هیچ چیز غیر ممکن نیست.((میرابو))
۱
۱
ارسال: #۱۹
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط سپهر.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)asp_vb نوشته شده توسط:  منم تبریک میگم
باید با چند مشورت کنم تصمیم نهایی شد حتما می نویسم ولی من به خاطر شبکه دست از سخت افزار برداشتم و اومدم it خوندم تازه امسال ظرفیت it شبکه امیرکبیر از ۶ تا رسیده به ۳ تا که توی این زمینه ali می دونه من الان چه حسی دارم

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  حالا بی شوخی آمار ندارید یک لپ تاپ درستو حسابی هم از توش دربیاد واسه ما بسه دیگه پول ندیم لپ تاپ جدید بخریم.
یه روز با شهرام باید بریم پارسه آمار این جور چیز ها رو در بیاریم. شهرام کی وقت داری؟SmileSmileSmile
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ق.ظ
منم به نوبه خودم تبریک میگم

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ ق.ظ
تبریک می‌گم بهتون. خیلی متن جالبی بود. آرزوی موفقیت‌های بیشتر برای هر دو تا تون دارم.
ان شا الله شریف زیارتتون می‌کنیم (همراه با مجموعه مدیران شریفیBig Grin) وقت نهار رو برای کی رزرو کنم براتون خوبه؟ هفته اول و دوم که پرهSmile
در صورتی که توی این مدت وقت داشتین و خواستین یه کمکی به سایر بچه‌ها کنید مانشت به جای نهار از حمایت معنویتون بی‌نهایت استقبال می‌کنه.
نوشتنتون هم بی‌نهایت قشنگ و تاثیر گذار هست و ممکنه همین دو خط نوشته شما سرنوشت خیلی از بچه‌های معتقد و دوست داشتنی رو عوض کنه. زندگی فقط کنکور و درس نیست، زیباتر از اون اعتقاداتی هست که ما پشت هر اتفاق داریم و می‌بینیم. برخی‌ها خرافه می‌بینند و برخی‌ها از پس هر اتفاق دستی از غیب و عالم ملکوت.
باز هم تبریک می‌گم بهتون. دست مریزاد.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سپهر , Mahbanoo313 , sohrablou , MONA_STAR , sulduz
ارسال: #۲۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ق.ظ
واقعا اگر دو نفر هماهنگ باشند خیلی موثر هست. یعنی می دونید آدم وقتی یه چیزی رو برای یک نفر دیگه توضیح می ده خودش بهتر یاد می گیره این حرف رو معلم ریاضی سوم راهنمایی ما می گفت. و من هم نتیجشو خیلی دیدم. ولی نفر دوم خیلی مهمه که کی باشه
[/quote]

من به این حرف ایمان دارم ولی حیف که اصلا کسی نبود و نیست که باهاش درس بخونم!
۱
۰
ارسال: #۲۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ق.ظ)سپهر نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)asp_vb نوشته شده توسط:  منم تبریک میگم
باید با چند مشورت کنم تصمیم نهایی شد حتما می نویسم ولی من به خاطر شبکه دست از سخت افزار برداشتم و اومدم it خوندم تازه امسال ظرفیت it شبکه امیرکبیر از ۶ تا رسیده به ۳ تا که توی این زمینه ali می دونه من الان چه حسی دارم

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  حالا بی شوخی آمار ندارید یک لپ تاپ درستو حسابی هم از توش دربیاد واسه ما بسه دیگه پول ندیم لپ تاپ جدید بخریم.
یه روز با شهرام باید بریم پارسه آمار این جور چیز ها رو در بیاریم. شهرام کی وقت داری؟SmileSmileSmile

الان من جلو پارسه ام، کوشی؟Big Grin

۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)shahram_sharifnia نوشته شده توسط:  بابا منم تحویل بگیره یکی سر این پسره چه قدر شلوغ شدهBig Grin
چه قدرم آشناست
جناب شهرام خان شما اصلا اینجا چکار می کنید اینجا قسمت ای تی هستش شما برید تو قسمت مهندسی کامپیوتر سرت شلوغ میشه
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ق.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)shahram_sharifnia نوشته شده توسط:  بابا منم تحویل بگیره یکی سر این پسره چه قدر شلوغ شدهBig Grin
چه قدرم آشناست
جناب شهرام خان شما اصلا اینجا چکار می کنید اینجا قسمت ای تی هستش شما برید تو قسمت مهندسی کامپیوتر سرت شلوغ میشه

من آی تی نیستم ولی آی تی هارو دوست دارم

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , majid67110 , sohrablou
ارسال: #۲۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
ما هم به بچه های معماری ارادت خاص داریم. ان شاالله موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ ب.ظ
واقعا جفتتون آفرین دارید!
تبریک فراوان :-)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سپهر , shahram_sharifnia
ارسال: #۲۸
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ ب.ظ
واقعا تبریک می گم
لطفا راهنمایی کنید من هنوز شروع نکردم امکانش هست که بتونم موفق شم ؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ)سپهر نوشته شده توسط:  شاید اگر تو زندگیم تا این حد خدا رو باور نداشتم صد مرتبه جا می زدم تک تک لحظه های تنهاییم با اون بود که دردل می کردم و واقعا انرژی می گرفتم. نمی خوام درس دینی بدم ولی ایمان داشتن به یه قدرت ماورای الطبیعه خیلی تاثیر داره (حداقل برای من)
خدایا شکرت. شاید اختلاف من با رتبه بالای ۵۰ فقط ۲ تا تست باشه ولی نمی دونم خدا خیلی دوستم داشت که این شدم.
خوش به حالت

تبریک میگم
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ)bahar62 نوشته شده توسط:  واقعا تبریک می گم
لطفا راهنمایی کنید من هنوز شروع نکردم امکانش هست که بتونم موفق شم ؟؟؟
راهی که در پیش دارید سخت هست ولی اگر به خودتون ایمان داشته باشید و بخواهید حتما موفق می شید
اصلا نگران وقت نباشید وقت زیادی دارید.
۴
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۴۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۹۷ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۵۴ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۱۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت ؟ amir1371 ۱ ۲,۶۵۰ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت؟ moein7tl ۳ ۳,۳۱۱ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۹۳ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  تجارت ، هوش یا معماری ؟ msna ۱ ۲,۲۰۷ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  زمینه های کاری تجارت الکترونیک Miladanty ۱ ۲,۹۸۲ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  مصاحبه رتبه ۶۵ آی تی و تجارت کنکور ارشد ۹۶ erfan.el ۰ ۳,۰۳۵ ۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan.el

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close