زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه رتبه ۵ هوش مصنوعی دکتری ۹۱

ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ ب.ظ
کارنامه یکی از دوستانم هست در شریف . البته یه دوست دیگم هم ۴ شده ولی کارنامشو ندارم فعلن.

فایل‌(های) پیوست شده

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: rascal1364 , Mahjub24 , baran , sina_bhh , a.hooshmand , blackhalo1989 , انرژی مثبت , fatima1537 , ف.ش , **sara** , robot110 , MEHDI_M , delta , esi , peniya , *ahoo , Mansoureh , Pegasus , Msccom , نرگس-م , zarei1991 , 87855611 , ehsan446 , alirrrrrr , H3NGAM3H , maryami
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ ب.ظ
با تشکر

آیا به علت پایین بودن درصد زبان در مصاحبه دچار مشکل نمی شوند؟

در مصاحبه قوی بودن زبان چقدر مهم است؟
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ب.ظ
ضمن تایید حرفای Fardad-A باید بگم که این دوست من ، با این وجود نا امیده از قبول شدن تو مصاحبه . درسته که واسه شریفیا فرمالیته است اما جالب اینجاست که اون یکی که ۴ شده هم میخاد با همین استاد کار کنه و ظرفیت استاد هم ۱ نفره Big Grin خب مسلما رتبه ۴ یکم شانسش بیشتره نسبت به ۵ . یعنی داغون در این حد !!!! Big Grin
ملت چه مشکلاتی دارنا .............

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: srazi , SarahArshad , Parva , **sara** , sajad_8900 , saba_1984 , ihelpu , پروفسور , baran , sepidsal
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
کسی از رتبه های تک رقمی گرایش های دیگه خبر نداره؟ راستش من خیلی ناامیدم از قبول شدن. آخه مقاله ام جوابش نیومده Sad می خوام بدونم رتبه های تک رقمی نرم افزار کجا ها رو انتخاب کردن؟ اصلا از کدوم دانشگاهها بودن! اما کلا انگار نرم افزاری اینجا پیدا نمیشه!
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
RE: کارنامه رتبه ۵ هوش مصنوعی دکتری ۹۱
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ)lsamimi نوشته شده توسط:  کسی از رتبه های تک رقمی گرایش های دیگه خبر نداره؟ راستش من خیلی ناامیدم از قبول شدن. آخه مقاله ام جوابش نیومده Sad می خوام بدونم رتبه های تک رقمی نرم افزار کجا ها رو انتخاب کردن؟ اصلا از کدوم دانشگاهها بودن! اما کلا انگار نرم افزاری اینجا پیدا نمیشه!

این رو یک ماه پیش نوشتی و من تازه عضو این انجمن شدم! من رتبه ۵ نرم افزار هستم، اگه دیر نشده جواب بدم؟
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ق.ظ
RE: کارنامه رتبه ۵ هوش مصنوعی دکتری ۹۱
(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ)hamidkeshavarz نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ)lsamimi نوشته شده توسط:  کسی از رتبه های تک رقمی گرایش های دیگه خبر نداره؟ راستش من خیلی ناامیدم از قبول شدن. آخه مقاله ام جوابش نیومده Sad می خوام بدونم رتبه های تک رقمی نرم افزار کجا ها رو انتخاب کردن؟ اصلا از کدوم دانشگاهها بودن! اما کلا انگار نرم افزاری اینجا پیدا نمیشه!

این رو یک ماه پیش نوشتی و من تازه عضو این انجمن شدم! من رتبه ۵ نرم افزار هستم، اگه دیر نشده جواب بدم؟
دوست عزیز ، در صورت امکان کارنامه خودتون رو ،رو سایت بذارید. کدوم اولویت هارو انتخاب کردید و کجاها برای مصاحبه رفتید و در مورد نحوه مصاحبه هم صحبت کنید .
با تشکر از شما

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۵۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۲۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۵۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۸۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۱۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۴۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۸۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close