زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش شریف یا دانشگاه تهران؟

ارسال: #۶۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ق.ظ
RE: هوش شریف یا دانشگاه تهران؟
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ)m.tafaghodi نوشته شده توسط:  دوستان میشه یه رحمی هم به حال این رتبه داغونا بکنید؟؟؟
هوش علم وصنعت را بالاتر بزنم یا شهید بهشتی؟؟؟

خارج از تاپیکه . ولی علم و صنعت!

خوب هر جا فکر کنید گفتم ، هیشکی جواب نمیده!!!
هیف که عرضشا ندارم وگرنه مینشستم واسه سال دیگه میخوندم ۱ میشدم جواب هیشکی را نمیدادمBig Grin!!!
به هر حال ممنون!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ)m.tafaghodi نوشته شده توسط:  دوستان میشه یه رحمی هم به حال این رتبه داغونا بکنید؟؟؟

اگر میخوای بری لاس وگاس، بزن شهید بهشتی Big Grin (این حرف یکی از معلم های دبیرستانمون بود! شهید بهشتی که باشی تفریح رو در کنار درس خیلی داری!!!) ولی اگر میخوای کمی بیشتر به درس هات برسی بزن علم و صنعت...

شنیده های من:
علم و صنعت گروه هوش زیاد خوبی نداره ولی بد هم نیست. در هفته اگر شنبه تا ۳ شنبه دانشگاه بری و درس بخوانی، آخر هفته ها راحتی و درسی نداری...

در کل: زیاد مهم نیست کجا باشی! مهم اینه که خودت چطور اون دانشگاه عمل کنی...

(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ق.ظ)carbon نوشته شده توسط:  مثلاً روی علوم شناختی هم کار می کنن . یعنی مدلسازی فکر انسان و ...

چه جالب!!!

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۶۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ)m.tafaghodi نوشته شده توسط:  دوستان میشه یه رحمی هم به حال این رتبه داغونا بکنید؟؟؟

اگر میخوای بری لاس وگاس، بزن شهید بهشتی Big Grin (این حرف یکی از معلم های دبیرستانمون بود! شهید بهشتی که باشی تفریح رو در کنار درس خیلی داری!!!) ولی اگر میخوای کمی بیشتر به درس هات برسی بزن علم و صنعت...

شنیده های من:
علم و صنعت گروه هوش زیاد خوبی نداره ولی بد هم نیست. در هفته اگر شنبه تا ۳ شنبه دانشگاه بری و درس بخوانی، آخر هفته ها راحتی و درسی نداری...

در کل: زیاد مهم نیست کجا باشی! مهم اینه که خودت چطور اون دانشگاه عمل کنی...

دست گلتون درد نکنه دیگه الان دو دلِ ، دو دلم، آخه این جمله را چجوری تحلیل کنم؟؟؟ : علم و صنعت گروه هوش زیاد خوبی نداره ولی بد هم نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ)m.tafaghodi نوشته شده توسط:  دست گلتون درد نکنه دیگه الان دو دلِ ، دو دلم، آخه این جمله را چجوری تحلیل کنم؟؟؟ : علم و صنعت گروه هوش زیاد خوبی نداره ولی بد هم نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خب یعنی هم راضی بودند و هم نبودند دیگه... من یکی از هم کلاسی هام که هم لیسانس و هم ارشد علم و صنعت بود این حرف رو زده... و الان داره دکترا شریف میخونه... میگه تا ارشد هم حاضر بودم اونجا باشم ولی برای دکترا دیگه اصلا...! من که گفتم اینا شنیده های من هستند...

Change Your FATE
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۲۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۵ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close