زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست ۶۴ کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۸۸

ارسال:

elina پرسیده:

تست ۶۴ کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۸۸

سلام به همگی .سوال ۶۴ کنکور ۸۸ درباره شامل اول هست.کسی حل دقیق این تست رو داره؟
من ۹ شامل اول به دست میارم نه ۷تا.
)f(a,b,c,d)=m(3,7,8,9,12)+d(2,6,11,14

۰
ارسال:

javadjj پاسخ داده:

Photo RE: شامل اول (تست کنکور۸۸)

سلام - جالبه دوسال پیاپی از این مبحث دقیقا به یک شکل تست داره تکرار میشه و امیدواریم امسال برای بار سوم هم این اتفاق بیفته.
خوب اما بریم سراغ جواب شما اینکه شما به عدد ۹ میرسی حکمتی داره خوب فک کنم شما اون ۴ تا خونه ۳و۷و۲و۶ رو دو به دو با هم انتخاب میکنی که خوب اون برای ایجاب کننده است نه برای ایجاب کننده اولیه میتونی دسته بندی درست رو که من تو عکس انجام دادم ببینی و دقت کن برای ایجاب کننده اصلی اگه ۴ تا ۱ بصورت مربع کنار هم بود در اولویت هستند این حالات بی اهمیت هم که خوب تو اینجور سوالات ۱ در نظر بگیریم و مسئله رو حل کنیم بهتره.برای پیدا کردن ایجاب کننده های اصلی هم خوب دسته هایی رو در نظر میگیریم که حداقل یک،۱ دارند که مجاور با هیچ ۱ از دسته دیگه قرار نگرفته(خیلی بد گفتم نه!!!)

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

sepid پاسخ داده:

شامل اول (تست کنکور۸۸)

میشه دوستان این سوال رو هم حل کنند
تمام PI‌ها و PI های ضروری این تابع را بنویسید.
f(a,b,c,d)=∑〖(۰,۲,۳,۵,۷,۸,۹,۱۰,۱۱,۱۳,۱۵)〗
در جزوه ۲تا ضروری اما من ۴ تا ضروری دارم.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

ارسال:

javadjj پاسخ داده:

RE: شامل اول (تست کنکور۸۸)

(۲۳ آذر ۱۳۸۹ ۱۰:۲۷ ب.ظ)sepid نوشته شده توسط:  میشه دوستان این سوال رو هم حل کنند
سلام البته مطمئن نیستم اما فکر میکنم امسال یک سوال پیچشی از این ایجاب کننده‌ها بیاد.
اما sepid این هم جواب سوال شما
در دسته بندی های ۱‌ها کمی دقت کنید دسته های بزرگتر در راس هستند
اسمش ایجاب کننده هست یعنی سایر جملات رو ایجاب میکنه.
اما اونهایی اصلی هستند که از هیچ ایجاب دیگه ای یا زیر مجموعه محض ایجاب های دیگه نباشند
ساده‌تر بگم حداقل یک دونه یک داشته باشند که با باقیه مشترک نباشه تو این شکل سبز‌ها اصلی هستند

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

لهمشد پاسخ داده:

(۲۳ آذر ۱۳۸۹ ۱۰:۲۷ ب.ظ)sepid نوشته شده توسط:  میشه دوستان این سوال رو هم حل کنند
من برای این سوالی که پرسیده شده جوابم رو می گذارم ببینید ؟
من اوردم ۶ تا PI که عبارتند از
کد:
bd,ad,ab',cb',cd,b'd'
و همچینی EPIرو ۲اوردم:
کد:
bd,b'd'
ببنید درسته ؟

۰
ارسال:

لهمشد پاسخ داده:

یه راه دیگه هم استفاده از جدول کوئین هستش

۰
ارسال:

javadjj پاسخ داده:

شامل اول (تست کنکور۸۸)

بله راه طولانی کوئین هم هستش البته من همیشه با کوئین هم چک میکنم
این دوتا سوال بالا رو هم از روش کوئین امتحان کردم و جواب همین بدست اومد

۰
ارسال:

امیدوار پاسخ داده:

شامل اول (تست کنکور۸۸)

جوابتون کاملا درسته برای بدست اوردن PI باید دسته بندی ما طوری باشه که مدار هازارد نداشته باشه

۰
ارسال:

javadjj پاسخ داده:

شامل اول (تست کنکور۸۸)

دوستان عزیز نمیدونم جزوه دست نویس دکتر اجلالی رو مطالعه کردید یا نه ؟ایشون یه نکته گفتن:
برای هازارد از جدول کارنو استفاده کنید
اما برای تشخیص ایجاب کننده‌ها و ایجاب کننده های اساسی از روش کویین مک کلاسی استفاده کنید
همونجا یک مثال زدن که چرا این رو گفتند

۰
ارسال: #۱۰

javadjj پاسخ داده:

شامل اول (تست کنکور۸۸)

در کل جزوات ایشون خیلی خلاصه هستش و بیشتر سر کلاس فکر کنم حرف میزنند ولی خوب اگه به درس مسلط باشی فکر میکنم نکات خوبی از تو جزواتش در بیاری
این جزوه مدار bshams.ir از معماری بهتره اما خوب بازم بعضی جاهاشو نمیفهمی حتما باید سر کلاس باشی.من یه دور کامل خوندم خیلی از ابهاماتم تو مدرا رفع شده و واقعا دوست دارم یه بار سر کلاس ایشون باشم و فن بیان ایشون رو از نزدیک ببینم.خوب خیلی‌ها میگن مدار اسونه اما خوب برا ارشد همین درس هم تسلط کامل میخواد کسی میتونه ادعا کنه همه سوالات مدار ۸۹ رو بلده.مثلا من به همه دوستان توصیه شدید میکنم جزوه دست نویس نظریه زبان و ماشین دکتر منوچهری رو مطالعه کنند اگه وقت اضافه دارند واقعا مفیده.

۰
ارسال: #۱۱

mahdieh67 پاسخ داده:

شامل اول (تست کنکور۸۸)

با سلام...
خسته نباشید همگی... در مورد این ایجاب کننده‌ها ایا اینا منحصربفرده!!!! خوب دسته بندی‌ها رو هر جور می شه کرد. مثلا تو همین سوال اخری که حل کردین شد ۶ تا.
مخصوصا اگر از متغیرهای اختیاری داشته باشی. می دونم که باید اونا رو یک در نظر گرفت، ولی بازم هر بار یه جوری می شه
(۱۹ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  در کل جزوات ایشون خیلی خلاصه هستش و بیشتر سر کلاس فکر کنم حرف میزنند ولی خوب اگه به درس مسلط باشی فکر میکنم نکات خوبی از تو جزواتش در بیاری
این جزوه مدار bshams.ir از معماری بهتره اما خوب بازم بعضی جاهاشو نمیفهمی حتما باید سر کلاس باشی.من یه دور کامل خوندم خیلی از ابهاماتم تو مدرا رفع شده و واقعا دوست دارم یه بار سر کلاس ایشون باشم و فن بیان ایشون رو از نزدیک ببینم.خوب خیلی‌ها میگن مدار اسونه اما خوب برا ارشد همین درس هم تسلط کامل میخواد کسی میتونه ادعا کنه همه سوالات مدار ۸۹ رو بلده.مثلا من به همه دوستان توصیه شدید میکنم جزوه دست نویس نظریه زبان و ماشین دکتر منوچهری رو مطالعه کنند اگه وقت اضافه دارند واقعا مفیده.

سلام. می تونین شما جزوه اقای اجلالی رو اپ کنین لطفاً! چون تو سایت bshams.ir لینک دانلودش مشکل داره!

۰
ارسال: #۱۲

delta پاسخ داده:

شامل اول (تست کنکور۸۸)

تعداد pi و epi در تابع زیر؟(یه چیزی برام سوال شده با این سوال رفع میشه جوابتونا بگید تا با جواب خودم مقایسه کنم)
f(a,b,c,d,e)=m(0,1,4,13,15,16,20,22,23,29)+d(9,11,17,25)

ارسال: #۱۳

arshad90 پاسخ داده:

(۰۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۱۰ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  تعداد pi و epi در تابع زیر؟(یه چیزی برام سوال شده با این سوال رفع میشه جوابتونا بگید تا با جواب خودم مقایسه کنم)
f(a,b,c,d,e)=m(0,1,4,13,15,16,20,22,23,29)+d(9,11,17,25)

من درآوردم ۹ تا PI و ۳ تا EPI. با کوئین مک کلاسی هم چک کردم.

یه سوال. اگر حالات بی اهمیت نیازی نبود که تو دسته بندی‌ها باشن یعنی بدون حالات بی اهمیت هم ما حداکثر دسته بندی رو داشته باشیم آیا لازمه باز هم این حالات رو به عنوان حالات جدید در نظر گرفت؟

تو روش کوئین مک کلاسی که از حالات بی اهمیت صرف نظر می شه. لطفا سوالمو بی جواب نذارین... ممنون

۰
ارسال: #۱۴

delta پاسخ داده:

شامل اول (تست کنکور۸۸)

کسی این سوالا جواب نداد جوای میشه ۷ تا pi و ۴ تا epi حتما خودتون حل کنید چون تا حالا ۵ متغیر سوال نیومده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۳۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  بهترین کتاب (ها) آموزش و تست ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای کنکور ارشد AreF95 ۶ ۱۲,۵۵۳ ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shahbaz222
  کلاس خصوصی حل تست های کنکور zeynaab ۰ ۱,۷۰۳ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: zeynaab
  نیاز به تست های سال ۹۵ کتاب راهیان MBe ۲ ۲,۹۹۵ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۷۳ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ از پاییز HamidReza1 ۱۷ ۱۳,۴۱۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: khak
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۸۹۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
Rainbow مشورت در مورد آینده شغلی ارشد مهندسی نرم افزار و شبکه(IT) misagh01 ۱۲ ۱۵,۷۸۷ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ramin52

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close