زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری تهران یا شریف؟!

نظرسنجی: شما بین دانشگاه تهران یا شریف تو گرایش معماری کدوم رو انتخاب میکنید؟
شریف
تهران
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۳۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ
RE: معماری تهران یا شریف؟!
(۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ب.ظ)F-S-1987 نوشته شده توسط:  الآن من ۶۰ منفی هستم؟ چند از چنده اینجا؟ ۶۰ منفی از چند؟Confused
بچند برسم اخراجم؟Huh
زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد!!!!!Sad

منفی ها سبب اخراج فرد نمی شه نگران نباشیدTongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ ب.ظ
معماری تهران یا شریف؟!
بچها به نظر من نباید بحث کنیم و تعصب داشته باشیم به دانشگاه خاصی.
این بحث های باعث میشه جو ناامن و استرسی بشه و بچه ها از هم دلخور بشن که زیاد جالب نیست.
نظر خودتونو بگید با دلیل شخصی یا سلیقه ای و طرف مخاطب باید همه جوانبت رو در نظر بگیره و درآخر تصمیم بگیره.
من هم نظر شخصی خودمو میدم:
تویه معماری من از خیلی ها تو دانشکده مون و کسای دیگه پرسیدم تهران بهتر از شریف کار می کنه اما تویه نرم و هوش شریف واقعا غوغاست. من خودم نرم شریف و هوش شریف رو قبل از تهران زدم . در کل عقل و منطقم میگه هر کدوم ویژگی ها و مزایای خاص خودشو داره و یه جورایی باعث میشه انتخاب بین این دو سلیقه ای باشه و نه اشتباه در ترتیب ، مثل نرم تهران و امیر کبیر که سلیقه ای و یا نرم بهشتی و علم و صنعت هم کمی سلیقه ای به نظر من، به همین خاطر باعث میشه رتبهای این دو ترتیبی نشه و تداخل داشته باشه(مثلا پارسال با ۶۳و۷۲ رفته تهران نرم و با ۶۸ و ۸۰ رفتن امیر کبیر).
پس به نظر من سلیقه ای یه جورایی.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , شعله
ارسال: #۳۳
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ ب.ظ
معماری تهران یا شریف؟!
من خودم معماری امیرکبیر میخونم، ولی شک نکنید که تهران تو معماری خیلی سرتر از هر دانشگاه دیگه هست. یه نفر تو دانشگاه بود که لیسانس سخت شریف بوده و ارشد معماری تهران و دکترا هم امیرکبیر که میگفت تهران از همه بهتره. حتی دکتر مدرسی که تو دانشگاه تهرانه ایشون لیسانس رو امیرکبیر بودن و ارشد و دکترا رو شریف، که من موقع انتخاب رشته پیششون رفتم گفتن خودشون تو ارشد خیلی از کلاس ها رو تو دانشگاه تهران بصورت مستمع آزاد میرفتند. و به من پیشنهاد تهران رو دادن، هرچند من قبول نشدم با رتبم.
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: lsamimi , شعله , Xilinx , sepidsal
ارسال: #۳۴
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ، توسط شقایق..)
RE: معماری تهران یا شریف؟!
(۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ)nazari.hooshang نوشته شده توسط:  نکته دیگر اینکه متاسفانه همیشه خیلی از دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه تهران و خیلی از دانشگاه های دیگر چشم دیدن شریف را ندارند. البته این حس تا حدی طبیعی است، خود من هم یادم هست که در ایام دانش آموزی خیلی از شاگرد اول کلاسمان خوشم نمی آمد. ولی خوب چه می شود کرد این احساس حسادت از احساسات طبیعی انسان است که اگر کسی تا اندازه ای آن را نداشته باشد انسان نیست.

سلام
واقعا متاسفم براتون لحنتون خیلی بد هست و به علاوه شما بسیار بی ادبینAngry به نظرم جا داره به خاطر این طرز حرف زدنتون از خانم بچه مثبت عذرخواهی کنین. Blush
بچه ها توصیه میکنم علاوه بر خوب بودن اساتید و بنیه علمی، به جو و نشاط حاکم و شاید مسخره به نظر بیاد اما فضای سبز دانشکده ها هم توجه کنین واقعااااااا تو روحیه آدم تاثیر میذارن.
من خودم تهران میخونم و واقعا از جوش خوشم میاد در حدی که شدید دوست دارم ارشد تهران قبول شم.
خیلی هم شنیدم که جو شریف نسبت به تهران خیلی افسرده هست.
من یه بار رفتم شریف فضای سبزش واقعا نسبت به تهران کم بود و غیر جالب به طوری که واقعا میخواستم زودتر برم بیرون.
بعدشم این یکی بودن دانشکده های برق و کامپیوتر تو تهران خیلی چیز خوبیه ها چون واقعا این رشته ها مربوطن.
ارشدو نمیدونم اما لیسانس همون طور که میدونین درسا اسماش تو دانشگاه های مختلف یکیه //که بعضا حتی اونم یکی نیس// ولی هر کسی یه چیزی درس میده و تا حالا که من یه سری چیزا رو مقایسه کردم تهران ترتیب مطالبی که تو درساش میذاره خیلی منطقی و خوب بود.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۸۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۶۸۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۴۸۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۵۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close