زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری تهران یا شریف؟!

نظرسنجی: شما بین دانشگاه تهران یا شریف تو گرایش معماری کدوم رو انتخاب میکنید؟
شریف
تهران
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ، توسط hardware23.)
معماری تهران یا شریف؟!
سلام دوستان
من بین دانشگاه شریف و تهران تو گرایش معماری شک دارم که کدوم رو انتخاب کنم
خواهش میکنم نظراتتون رو راجع به این ۲ تا دانشگاه تو این تاپیک بنویسید

ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ب.ظ
RE: معماری تهران یا شریف؟!
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ)hardware23 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من بین دانشگاه شریف و تهران تو گرایش معماری شک دارم که کدوم رو انتخاب کنم
از دوستان رشته معماری خواهش میکنم نظراتشون رو راجع به این ۲ تا دانشگاه تو این تاپیک بنویسن

ممنون

شریف چون که شریفه Wink

برای مردی که اراده دارد، هیچ چیز غیر ممکن نیست.((میرابو))
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: hardware23 , nomad:D , ansarirobo
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ ب.ظ
معماری تهران یا شریف؟!
آخه شهرام این روزا از هرکی میپرسم میگه تهران
فقط آقای اکبر(رتبه ۱ دو سال پیش)گفت بزن شریف
بهم گفت تهران فقط دکتر نوابی رو داره،ولی شریف ۷،۸ تا استاد داره که زمینه کاریشون خیلی وسیعه
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ ب.ظ
معماری تهران یا شریف؟!
گویا شریف تو چند سال اخیر چند تا استاد جدید برای کامپیوتر آورده(برای هوش رو مطمئنم، برای بقیه گرایش ها رو شنیدم).این رو هم در نظر بگیرید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hardware23 , baran , شعله
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ
معماری تهران یا شریف؟!
نفر اول سال پیش هم شریف رفته بود. البته ظاهرا اجلالی رو مخش کار کرده بود.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ
بله گروه معماری شریف در حال حاضر ۸ تا استاد داره که تو زمینه های متنوعی کار میکنند. سال ۹۰ هم معماری شریف زودتر از دانشگاه تهران پر شده و رتبه های بالا بیشتر شریف رو انتخاب کردند. بر عکس سالهای قبلش.
استادهای جدیدی هم که اومدن خیلی قوی هستند.
البته من از دانشگاه تهران هیچ اطلاعی ندارم. فقط میدونم که از قدیم میگفتند معماری دانشگاه تهران بهتر از شریف هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hardware23 , Xilinx , شعله
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ
معماری تهران یا شریف؟!
دانشگاه تهران برای گروه معماری اساتید خیلی خوبی داره امسالم چندتا استاد جدید خوب استخدام کردند، از طرفی اساتید گروه الکترونیک هم از بچه های معماری دانشجو میگیرن و این یک ویژگی خیلی خوبه بخاطر اینکه دانشکده برق و کامپیوتر باهم هست و ساختمان جدید این دانشکده هم میشه گفت محیط خیلی خوبی رو فراهم میکنه.
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , hardware23 , Xilinx , M.H.P , ali.329 , sohrablou , شعله
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط Xilinx.)
معماری تهران یا شریف؟!
بچه ها یه کاری نکنید سال دیگه نشه معماری تهران رو آورد ها من آرزو دارمBig Grin Big Grin Big Grin
ظرفیت دانشگاه تهران هم کم بود کمتر شد...
یخورده از شریف هم تعریف بدین Big Grin Tongue
hardware23 جان شما برو دانشگاه تهران منم سال دیگه میام پیشت Smile

بنظرم اگه بچه هایی که الان دانشگاه تهران و شریف درس میخونند نظرشون رو راجع به اساتید،فرصت تحقیق و پژوهش،تعداد آزمایشگاه ها و... غیره بدن خیلی بهتره.
به جز خانم baran خانم انرژی مثبت و Bache Mosbat هم باید نظرشون رو بگن تا بتونید یه نتیجه ی کلی از بحث بگیرید Smile

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hardware23
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ ق.ظ
معماری تهران یا شریف؟!
زمینه های کاری اساتید دانشگاه تهران :
معماری (خود معماری . design space exploration. ...)
تست
کارای الکترونیکی (از dsp design تا کوانتوم و low power و ... ) عمدتا با اساتید برقی
فالت
formal verification , آسنکرون
mpsoc , Noc
gpu
reconfigurable architectures
multimedia
realtime and embedded
شبکه
و یه سری کارای دکتر نوابی که من سر در نمی آرم ازشون Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shervinrs , hardware23 , narges_r , baran , nomad:D , باران سپهری , Xilinx , ali.329 , mamat , شعله
ارسال: #۱۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
معماری تهران یا شریف؟!
زمینه کاری اساتید شریف:
البته زمینه ای که بیشتر کار م یکنن

دکتر اجلالی
Real-Time Embedded Systems
Low-Power Embedded Systems
Dependable Embedded Systems

دکتر اسدی
storage systems)Solid-State Disk Drives)
Reconfigurable and Dependable Computing

دکتر جهانگیر
network

دکتر حسابی
test
NOC

دکتر سربازی
performance evaluation
NOC

دکتر گودرزی
Energy optimization
Mobile applications and services

دکتر میرعمادی
fault یا dependable sysytem

دکتر همت یار که مشترک با ای تی هستن بیشتر و روی شبکه سنسور و وایرلس و این موارد کار می کنن

همه اساتید یه ازمایشگاه دارن البته دکتر گودرزی از سال قبل در زمینه موبایل هم کار می کنن دقیقا نمی دونم دو تا ازمایشگاهشون جدا شده یا یکی هست.

واسه اطلاعات بیشتر هم می تونید به صفحه هر کدوم از این اساتید مراجعه کنید .http://hardware.ce.sharif.edu/?page_id=242

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shervinrs , Bache Mosbat , hardware23 , narges_r , baran , nomad:D , a.hooshmand , باران سپهری , Xilinx , mamat , sohrablou , شعله
ارسال: #۱۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
معماری تهران یا شریف؟!
اساتید معماری دانشگاه تهران :
دکتر نوابی . دکتر فخرایی. دکتر صفری . دکتر صالحی . دکتر مدرسی . دکتر علیزاده . دکتر افضلی . دکتر فروزنده. دکتر یزدانی . دکتر فاطمی . دکتر هاشمی . دکتر محمدی . دکتر کارگهی (مشترک با نرم افزار) . دکتر خونساری (مشترک با نرم افزار)
می تونین با مراجعه به سایت دانشکده زمینه ی کاریشون رو ببینین.

به نظرم اگه عشق شریفین برین شریف! Big Grin

۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , hardware23 , باران سپهری , Xilinx , شعله
ارسال: #۱۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ
معماری تهران یا شریف؟!
خانم بچه مثبت میشه بگید اساتید دانشگاه تهران هم هر کدوم واسه خودشون یه ازمایشگاه دارن یا نه؟
و کلاً چند تا آزمایشگاه هست تو بخش کامپیوتر؟
ممنون
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
معماری تهران یا شریف؟!
اساتید دانشگاه تهران هر کدوم یه آزمایشگاه دارن برای خودشون. بعضی ها هم دوتا دارن . بستگی به زمینه کاریشون.
نمی دونم کلا چند تا آزمایشگاه هست . زیاده Big Grin چون دوتا دانشکده عملا هست. و بعضی ها هم برق و کامپیوتر یکی هستن.

فکر کنم همه ی دانشگاه ها اساتید برای خودشون آزمایشگاه جدا دارن! حداقل علم و صنعت که اینجوری بود! بعضی اساتید دو تا هم داشتن. مثل تهران. اتاق پروژه هم بعضا داشتن.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hardware23 , agentv , nomad:D , Xilinx , mamat , شعله
ارسال: #۱۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط باران سپهری.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  زمینه های کاری اساتید دانشگاه تهران :
معماری (خود معماری . design space exploration. ...)
تست
کارای الکترونیکی (از dsp design تا کوانتوم و low power و ... ) عمدتا با اساتید برقی
فالت
formal verification , آسنکرون
mpsoc , Noc
gpu
reconfigurable architectures
multimedia
realtime and embedded
شبکه
و یه سری کارای دکتر نوابی که من سر در نمی آرم ازشون Big Grin
ببخشید میشه یه راهنماییم به من بکنید راجع به اینکه اگه لیسانس نرم افزار باشیم و هیچی هم از سخت افزار ندونیم و معماری قبول شیم می تونیم توش موفق بشیم و تحقیق بدیم، با توجه به شناختی که روی معماری دارید.

(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  اساتید دانشگاه تهران هر کدوم یه آزمایشگاه دارن برای خودشون. بعضی ها هم دوتا دارن . بستگی به زمینه کاریشون.
نمی دونم کلا چند تا آزمایشگاه هست . زیاده Big Grin چون دوتا دانشکده عملا هست. و بعضی ها هم برق و کامپیوتر یکی هستن.

فکر کنم همه ی دانشگاه ها اساتید برای خودشون آزمایشگاه جدا دارن! حداقل علم و صنعت که اینجوری بود! بعضی اساتید دو تا هم داشتن. مثل تهران. اتاق پروژه هم بعضا داشتن.

ببخشید میشه یه راهنماییم به من بکنید راجع به اینکه اگه لیسانس نرم افزار باشیم و هیچی هم از سخت افزار ندونیم و معماری قبول شیم می تونیم توش موفق بشیم و تحقیق بدیم، با توجه به شناختی که روی معماری دارید.

(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  اساتید معماری دانشگاه تهران :
دکتر نوابی . دکتر فخرایی. دکتر صفری . دکتر صالحی . دکتر مدرسی . دکتر علیزاده . دکتر افضلی . دکتر فروزنده. دکتر یزدانی . دکتر فاطمی . دکتر هاشمی . دکتر محمدی . دکتر کارگهی (مشترک با نرم افزار) . دکتر خونساری (مشترک با نرم افزار)
می تونین با مراجعه به سایت دانشکده زمینه ی کاریشون رو ببینین.

به نظرم اگه عشق شریفین برین شریف! Big Grin

لطفا میتونید به من هم بگید با رتبه ۶۷۳ به نظرتون کجا قبول میشم. نظرتون رو بگید. ممنون

به قدرت بی کران خداوند ایمان داشته باشیم
و با خود تکرار کنیم که من لیاقت بهترین ها را دارم و با لطف خدای بزرگ به آنها خواهم رسید.
هرگز شعار خواستن، توانستن است را فراموش نکنیم و بدانیم که در سایه سعی و تلاش به آنچه بخواهیم می رسیم.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ق.ظ
معماری تهران یا شریف؟!
من خودم لیسانس نرم افزار بودم. اولا یه ذره سخت بود برام ولی الان کنار اومدم و واقعا معماریو بیشتر از نرم افزار دوست دارم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: باران سپهری , Xilinx , nomad:D , شعله , abolfazl pepco , ah_bzk

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۸۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۶۸۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۴۸۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۵۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close