زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چند سوال کلی راجع به مجازی و غیرانتفاعی و مرخصی!!!

ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ب.ظ
Information چند سوال کلی راجع به مجازی و غیرانتفاعی و مرخصی!!!
من امسال رتبه ۴۵۱ معماری کامپیوتر رو آوردم و ۱۰۵۰ هوش مصنوعی و ۱۰۲۰ آی تی

سوالم اینه که خبر دارین آیا کسیکه از شبانه، مجازی، غیرانتفاعی قبول بشه و نره، میتونه تو امتحان سال بعد شرکت کنه؟ یا اینکه میشه ذخیره کرد؟ یا مثلا یک ترم مرخصی گرفت؟
چون زمان کارشناسی یه قانونی بود که کسیکه اگر روزانه قبول میشد تا ۲ سال ممنوع بود از شرکت در امتحان( فقط روزانه بود تو کارشناسی)

تو رو خدا کسی میدونه بگه

به نظرتون تو هوش مصنوعی و آی تی میشه از جایی قبول شد با این رتبه؟ غیرانتفاعی؟مجازی؟

یکی ام این مدرک مجازی و غیرانتفاعی ارزش دارن؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ
RE: چند سوال کلی راجع به مجازی و غیرانتفاعی و مرخصی!!!
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)aminesta نوشته شده توسط:  من امسال رتبه ۴۵۱ معماری کامپیوتر رو آوردم و ۱۰۵۰ هوش مصنوعی و ۱۰۲۰ آی تی

سوالم اینه که خبر دارین آیا کسیکه از شبانه، مجازی، غیرانتفاعی قبول بشه و نره، میتونه تو امتحان سال بعد شرکت کنه؟ یا اینکه میشه ذخیره کرد؟ یا مثلا یک ترم مرخصی گرفت؟
چون زمان کارشناسی یه قانونی بود که کسیکه اگر روزانه قبول میشد تا ۲ سال ممنوع بود از شرکت در امتحان( فقط روزانه بود تو کارشناسی)

تو رو خدا کسی میدونه بگه

به نظرتون تو هوش مصنوعی و آی تی میشه از جایی قبول شد با این رتبه؟ غیرانتفاعی؟مجازی؟

راجع به شبانه، مجازی و غیرانتفاعی، قوانین مثل دوران کارشناسی است، یعنی اگر نری، محروم نمیشی...
اما درباره ی مرخصی فکر کنم این دیگه بستگی به دانشگاه و گروهتون داره که چه تصمیم بگیرند!

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aminesta
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)aminesta نوشته شده توسط:  من امسال رتبه ۴۵۱ معماری کامپیوتر رو آوردم و ۱۰۵۰ هوش مصنوعی و ۱۰۲۰ آی تی

تو رو خدا کسی میدونه بگه

راجع به شبانه، مجازی و غیرانتفاعی، قوانین مثل دوران کارشناسی است، یعنی اگر نری، محروم نمیشی...
اما درباره ی مرخصی فکر کنم این دیگه بستگی به دانشگاه و گروهتون داره که چه تصمیم بگیرند!

یعنی مرخصی نمیدن زمان کارشناسی ارشد ترم اول رو؟
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ)aminesta نوشته شده توسط:  یعنی مرخصی نمیدن زمان کارشناسی ارشد ترم اول رو؟

چرا میدن...! ولی میگم که ممکنه اذیتتون کنن!

Change Your FATE
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ)aminesta نوشته شده توسط:  یعنی مرخصی نمیدن زمان کارشناسی ارشد ترم اول رو؟

چرا میدن...! ولی میگم که ممکنه اذیتتون کنن!

میشه بیشتر توضیح بدین؟یعنی چیکار کنن؟
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ
ببینید هر درخواستی که دانشجو میکنه، باید در آموزش مطرح بشه و تصمیم درباره اش گرفته بشه... فکر کنم بگذارند مرخصی بگیری ولی باید استاد راهنمات رو مشخص کنی، یا چمیدونم موضوع پروژه ات رو مشخص کنی! از این جور چیزا... فوقش اگر بهت مرخصی ندادند، سر کلاس ها حاضر نمیشی، زمان حذف ترم، میری ترمت رو حذف میکنی و برگه ی دکتر میاری که مثلا بیمار بودی! و اینکه میخواستی مرخصی بگیری برای همین بود!!!! همیشه یه راهی هست... «ایران قانونمند نیست» برای همین نگران نباشید...

Change Your FATE
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aminesta , mehrad sasani
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  ببینید هر درخواستی که دانشجو میکنه، باید در آموزش مطرح بشه و تصمیم درباره اش گرفته بشه... فکر کنم بگذارند مرخصی بگیری ولی باید استاد راهنمات رو مشخص کنی، یا چمیدونم موضوع پروژه ات رو مشخص کنی! از این جور چیزا... فوقش اگر بهت مرخصی ندادند، سر کلاس ها حاضر نمیشی، زمان حذف ترم، میری ترمت رو حذف میکنی و برگه ی دکتر میاری که مثلا بیمار بودی! و اینکه میخواستی مرخصی بگیری برای همین بود!!!! همیشه یه راهی هست... «ایران قانونمند نیست» برای همین نگران نباشید...

چون مشکل من اینه که کارشناسی نرم افزار خوندم و با این رتبه فقط امید به معماری دارم امسال
میگن برم ارشد باید اول چند واحدی پیش نیاز سخت افزارا رو هم بگذرونم
موندم چیکار کنم، یه سال بمونم هوش مصنوعی میتونم قبول شم؟اونوقت هم میترسم همین معماری رو هم از دست بدم!
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)aminesta نوشته شده توسط:  من امسال رتبه ۴۵۱ معماری کامپیوتر رو آوردم و ۱۰۵۰ هوش مصنوعی و ۱۰۲۰ آی تی

تو رو خدا کسی میدونه بگه

فقط در مورد آی تی میدونم با این رتبه قبولی مجازی دانشگاه خواجه نصیر به احتمال خیلی کم اما مجازی شیراز صد در صد قبول هستین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۰۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۱۸ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۵ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۰۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۶۳ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۱ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۱ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۰۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۵ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close