زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Copy and Write Bit

ارسال:

Mansoureh پرسیده:

Wink Copy and Write Bit

سلام.
من منبعی در اختیار ندارم که بیت Copy on Write (اگه اشتباه نکنم) را توضیح داده باشه! یه چیزهایی از کلاس سیستم عامل به یاد دارم ولی مبهمه! حتی نمیدونم اسمش Copy and Write بود یا Copy on Write!!!! Huh میدونم در کتاب سیلبرشاتز یه چیزهایی توضیح داده شده! اگر کسی اون کتاب رو در اختیار داره لطفاً یه توضیح کوتاهی بده! توی فصل حافظه‌ی مجازی بود.
ممنون...

۰
ارسال:

momon64amster پاسخ داده:

Copy and Write Bit

سلام
من هم تو خیلی از کنکوز‌ها دیدم که از این مو ضوع به نحوه های گوناگون سوال میدن:
موضوع همون نحوه بوجود امدن یه برنامه در سیستم عامل یا کا مپیوتر هست یعنی اینکه شما باید بدونید که وقتی که سیستم را روشن می کنید چه برنامه ران می شه و چطوری برنامه های دیگه از این شروع به ایجاد شدن می کننند فرایند پدر چیه و کی بوجود میاد کی از بین می ره فرایند فرزند ...؟
وظیفه forkاینجا چی هست؟
ببین خیلی پیچیده نیست...تو جزوه عابد سلیم هم هست البته صداش واضح تره؟

ارسال:

Mansoureh پاسخ داده:

RE: Copy and Write Bit

(۲۶ آذر ۱۳۸۹ ۰۹:۲۷ ب.ظ)momon64amster نوشته شده توسط:  سلام
من هم تو خیلی از کنکوز‌ها دیدم که از این مو ضوع به نحوه های گوناگون سوال میدن:
موضوع همون نحوه بوجود امدن یه برنامه در سیستم عامل یا کا مپیوتر هست یعنی اینکه شما باید بدونید که وقتی که سیستم را روشن می کنید چه برنامه ران می شه و چطوری برنامه های دیگه از این شروع به ایجاد شدن می کننند فرایند پدر چیه و کی بوجود میاد کی از بین می ره فرایند فرزند ...؟
وظیفه forkاینجا چی هست؟
ببین خیلی پیچیده نیست...تو جزوه عابد سلیم هم هست البته صداش واضح تره؟

خب من جزوه‌ی عابد سلیم یا صداش رو از کجا گیر بیارم؟!!! اصلاً نمیدونم این استاده کیه؟!!!!!
من کتاب استالینگر و کتاب تست و کنکور مقسمی رو دارم و ندیدم توی هیچکدوم توضیحی داده باشه! اگر اطلاع دارید از این دو منبع جایی توضیح داده شده، اگر بهم بگید، ممنون میشم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

Masoud05 پاسخ داده:

RE: Copy and Write Bit

در تکنیک cow صفحات بین پدر و فرزند مشترک است و هر یک از آنها می توانند از صفحات استفاده کنند بشرطی که اطلاعات را تغییر ندهند اما اگه قصد تغییر اطلاعات داشته باشند‌، قبل از ذخیره تغییرات یک کپی از آن صفحه گرفته و سپس روی آن صفحه نوشته میشود (یعنی همون COW) در ضمن تعدادی صفحه آزاد برای رشد هیپ و استک نیز در نظر گرفته میشود.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع مناسب و مفید برای structure and written expersion جهت شرکت در MSRT لهمشد ۱ ۲,۹۵۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zoshan3
  حل المساول کتاب (فووری) Speech and Language Processing, 2/E 2nd soosoo ۱ ۱,۷۰۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: soosoo
  ترجمه Distributed Systems Principles and Paradigms adel28 ۱۶ ۱۵,۸۳۳ ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sepide.f.92
  Bitonic sort irpersian20 ۳ ۲,۵۵۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  دانلود Expert Systems: Principles and Programming jazana ۲ ۳,۲۶۳ ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  BigO , Omega تابع {f(n)={n, even n and 1, odd n Iranian Wizard ۳ ۲,۴۲۴ ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin0101
  ساخت AND iCanDoIt ۱ ۱,۴۶۵ ۱۴ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: babaeishiva
  کتاب The Big Data Analysis's and Systems fo-eng ۰ ۱,۴۱۶ ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  AND-OR Graph mehdimagical ۰ ۲,۱۰۵ ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mehdimagical
  CRYPTOGRAPHY AND NETWORK SECURITY PRINCIPLES AND PRACTICE FIFTH EDITION mary frz ۰ ۱,۵۴۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mary frz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close