زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اختلاف ۱۶ درصد در درصدهای مشترک -چیکار کنم

ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط lonelyforever.)
به علت مشغله کاری زیاد وقت نکردم به درصد ها ریز بشم ، اما امروز که تعطیل بود و درصد ها رو بررسی کردم و کاغذهای که قبلا یاداشت کرده بودم و مقایسه کردم.
درصدهای هوش مصنوعی بدون کمترین اختلاف امده بود اما در قسمت مشترکات ۱۶ درصد اختلاف داشتم. به کلیدهای که دوستمون آقای یاسر زحمتش رو کشیده بودن نگاه کردم دیدم که حتی اون تستی که حذف شده من برای خودم به عنوان منفی در نظر گرفته بودم.
الان واقعا نمی دونم چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید. چون این ۱۶ درصد می تونه روی دانشگاهی که قبول میشم خیلی تاثیر بگذاره. من رو صحیح زدن گزینه ها اطمینان کامل دارم و فقط یادمه ۳ تا سوال رو از پاک کن تو مشترکها استفاده کردم. لطفا بگید چه کنم. تا کی فرصت اعتراض هست؟ آیا فرصتی باقی مونده؟

abandoned
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn , pofef
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ ب.ظ
فکر کنم تنها راهتان این باشه که برین تو سیستم پاسخگویی سنجش و درخواست بررسی مجدد نتیجه اولیه بدین.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , lonelyforever , kavehn
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ ب.ظ
RE: اختلاف ۱۶ درصد در درصدهای مشترک -چیکار کنم
(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  فکر کنم تنها راهتان این باشه که برین تو سیستم پاسخگویی سنجش و درخواست بررسی مجدد نتیجه اولیه بدین.
فکر کنم گفته بودن تا ۱۵ خرداد امکان اعتراض هست.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , lonelyforever
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  فکر کنم تنها راهتان این باشه که برین تو سیستم پاسخگویی سنجش و درخواست بررسی مجدد نتیجه اولیه بدین.
فکر کنم گفته بودن تا ۱۵ خرداد امکان اعتراض هست.
همین کار رو هم کردم . امروز ۱۴ هستش.
اما فکر نمی کنم با اون به نتیجه ای برسم.
وای خدا چقدر استرس دارم...........................................

abandoned
۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ ب.ظ
وا چه حرفاHuh

تمام پیشرفتهای عالمگیر خود را مدیون تفکر منظم و یادداشت برداری دقیق هستم.
"توماس ادیسون"
۰
۱
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ ب.ظ
منم با کلید که مقایسه میکنم تخصصیام (نرم) حدود ۱۵ درصد کمه !!!!
اعتراضم زدم ...
فکر نکنم اتفاق خاصی بیفته ، خیلی بهش امیدوار نباش .
۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ب.ظ
من پارسال سنجش واسه اعتراض رفتم ولی حتی راهم ندادن داخل، پس اعصابتونو خورد نکنید که اگه میرفتید اوضاع بهتر میشد. امسال هم بچه ها رفتن بازم اتفاق خاصی نیفتاده.اعتراض اینترنتی هم که در واقع همون عملیاتی که قبلا انجام شده دوباره انجام میشه، که در این صورت هیچ فرقی نمیکنه. مگراینکه بتونید از طریق رسانه ای ،نماینده ای، یا موارد دیگه اقدام کنید تا اسکن کارنامه رو بهتون بدن، که اینم احتمالش به صفر نزدیکه.
البته تا جایی که حضور ذهن دارم شما هر وقت بتونید درصدای درستتونو ثابت کنید احتمالا سنجش اون وسطا یه کاری واستون میکنه.(همونطور که میگه هر وقت معلوم شه مدارکتون مشکل داره ثبت نام کن فیکون میشه!!!!!)
امسال اوضاع خیلی وخیمه.....خدا به خیر بگذرونه

زانو نمی زنم، حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef , rozh66
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ
بنظرم باید از هر راهی اعتراض خودمان را به گوش سازمان سنجش برسانیم. واقعا قرار دادن تصویر کارنامه آنچنان کار سختی برای سنجش نیست. فقط نکته اینجاست : اگر تصویر کارنامه و کلید نهایی را داشته باشیم، آنگاه مدرک کافی برای شکایت از سنجش وجود خواهد داشت.

پیشنهاد می کنم از طریق سازمان بازرسی کشور ---> در خواست تصویر کارنامه و کلید نهایی را بدهیم.

(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ)lonelyforever نوشته شده توسط:  فقط یادمه ۳ تا سوال رو از پاک کن تو مشترکها استفاده کردم. لطفا بگید چه کنم. تا کی فرصت اعتراض هست؟ آیا فرصتی باقی مونده؟
اگر این ۳تا سوال منفی حساب کنید ---> درصد اعلام شده درست در میاد ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ق.ظ
منم همین مشکلو دارم.
نمیدونم این اعتراضا اثری داره یا نه.
قسمت ریاضات رو ۷ تا شو زدم.برام همشو درست زده.درصورتی که سابقه نداشته بتونم تستای محاسبات وگسسته رو بدون غلط بزنم! مطمینم حداقل یکی دوتا شو غلط زدم! اصلا نتیجش درست نیست! درصد ریاضیمو زده۴۴!
مشترکامم خیلی درصدمو پایین زده!زده ۲۰/نمیدونم چیکار کنم.
انگار درصدای ریاضی ومشترکام جابجاشده.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط lonelyforever.)
به نظرتون ارزش داره فردا پاشم برم تهران؟
به نظرتون بهترین راه پیگیری چی می تونه باشه؟

نمی دونم دقیق حساب نکردم . الان حساب می کنم ببینم چی در میاد .اگه درست در بیاد این نظریه "خطای دستگاه های اسکن " قوت می گیره

abandoned
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ)lonelyforever نوشته شده توسط:  به نظرتون ارزش داره فردا پاشم برم تهران؟
به نظرتون بهترین راه پیگیری چی می تونه باشه؟

(۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ق.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  
نمی دونم دقیق حساب نکردم . الان حساب می کنم ببینم چی در میاد .اگه درست در بیاد این نظریه "خطای دستگاه های اسکن " قوت می گیره
میخوای بری برو من رفتم اما فایده نداشت یعنی اگه پ ا ر ت ی نداشته باشی اصلا اجازه ورود بهت نمیدن میگن برو کوچه پشتی یه برگه رو پر کن همین .تازه ما مشکلمون اینه که اسکن کارنامه رو نمیدن بهمون . من با پ ا ر ت ی هم نتونستم این کار رو انجام بدم . امروز یکی دیگه از تخصصیا(سوال۳ طراحی) رو بازم همونجور اشتباه شده AngryAngry یعنی هر چی بیشتر فکر می کنم بیشتر ناراحت میشم بهتره همون اعتراض رو بدی هر چند که اونم فایده نداره .

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lonelyforever , annmary
ارسال: #۱۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ
ممنون یاسر جان .فرداشب راه میافتم میرم تهران. صبح میرم همون کوچه پشتی یه نامه می نویسم. دمه در هم وا میستم ببینم این رییس سنجش رو ببینم دوتا درشت بهش بگم.

abandoned
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۳۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۲۶ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۸۱ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۶۳ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۴۸ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۶,۰۰۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  چگونه داده (دیتاست) پیدا کنم؟ fo-eng ۴ ۷,۳۰۱ ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: کیوان نامدار
  پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور naghmeh70 ۷ ۷,۱۵۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close