زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با داشتن سرمایه چه کاری رو راه میاندازید؟

ارسال: #۳۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ق.ظ
سمبوسه و هندونه و چاه نفت .. دستتون درد نکنه نخواسیم بابا

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: با داشتن سرمایه چه کاری رو راه میاندازید؟
(۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  سمبوسه .. دستتون درد نکنه نخواسیم بابا

ای بابا! خوب که گفتم شوخیه!!! چقدر زود ناراحت میشید! Undecided

Change Your FATE
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Premier Homme , SaMiRa.e
ارسال: #۳۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ
نه منصوره خانم ناراحت نشدم Big Grin
اما انتظار دارم راهنمایی منطقی کنین Tongue

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ب.ظ
هنوز پیدا نکردی شغلتو؟؟ من که باز هم میگم..با یه قسمتی از پولت برو یه کالایی وارد کن...بیار تو بازار تهران نقدی ردش کن بره..ممکنه روی ۲۰ میلیون ۲میلیون سود کنی..اما حداقلش اینه که از دست چند نفر که بهشون اعتمادی نداری چک نگرفتی و راهشو هم پیدا کردی..دفعه بعدی میتونی با سرمایه بیشتری بری...

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Premier Homme
ارسال: #۳۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ
من یه پیشنهاد میکنم شاید بد نباشه. شما که جنوبی هستی میتونی تو خر مشهر یه دفتر ترخیص کالا بزنی یه شعبه هم تو تهران یا بهتره دفترت تهران باشه شعبه اش تو خرمشهر.
بندر خرمشهر(و بندر بوشهر) از اون بندرهایی هست که خیلی تخفیف گمرکی بهش میخوره چون سیاست این هست که حجم زیاد کار واردات صادرات از بندر عباس و بند شهید رجایی بره اونجا. شما یه تر خیص کار خوب تو خر مشهر میخوای و یه بازاریاب خوب تو تهران.بعد یه مدت کوتاه هم خودت چم و خم کار دستت میاد. اینکار اگه وارد بشی و خوش قول باشی و سواد فنی خوب داشته باشی که بدونی چی ارزش ترخیص داره ظرف چند سال میلیاردرت میکنه. با توجه به سرمایه ات و سایر موارد برات خوبه. البته بندرعباس خوبیش این که حجم کالاییی که قاچاق میشه از دبی بالاست ولی به خرمشهر امارات دور هست. کویت و اینا هم که کلا" با ایران کار نمیکنن.

اگه نخواستی اینکار را میتونی بری سمت عسلویه اونجا هم کارایی هست که میشه کرد.

اگه هم میتونی که اصلا" برو بندرعباس بجای خرمشهر.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , SarahArshad , Mohammad-A , Premier Homme , aatwo
ارسال: #۳۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  نه منصوره خانم ناراحت نشدم Big Grin
اما انتظار دارم راهنمایی منطقی کنین Tongue

من که پیشنهادم رو دادم! گفتم که وارد بورس بشید!

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۳۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ
من پول داشته باشم کلانتری میزنم.اینجوری خودم میشم رییس کلانتری بعد از قدرتی که دارم لذت میبرم و رشوه میگیرم و پولدار میشم.
یا اینکه میرم صندوق صدقات میزنم.اینم درآمدش خوبه.
اون چاه نفتی هم که گفتم خوبه.با ۶۰ ۷۰ تومن میتونی یه چاه نفت کوچیک بزنی.چطور مردم میتونن تو آشپزخونه خونشون انرژی هسته ای تولید کنن شما نمیتونی چاه نفت بزنی؟
اما جدا از شوخی استدیو ضبط صدا(به دلیل رشد شگفت انگیزه استعداد های موسیقی در ایران!!!!) و یا ISP تو شهر های کوچیک خوب میگیره.بچه ها زدن گرفته....
پیشنهاد آقا فرداد هم خوبه منتها باید علاوه بر سرمایه نفوذ داشته باشی.یعنی باید حتما با نماینده مجلسی , تاجری چیزی بگیر و ببند داشته باشی وگرنه زیرابتو میزنن.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۲
۱
ارسال: #۳۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط fatima1537.)
به نظرم اگر یه حرفه یا فنی را یاد بگیرید و بعد با این پول یک مغازه و یک سری لوازم مرتبط با کارتون را بزنید خوبه.چون هم به صورت دائم العمر و بدون نگرانی از آینده و سرمایه ای که وارد بازار کردید میتونید کار کنید(چون متکی به فن و دانش خودتون هستید نه قیمتهای بازار و نیازهای مردم که مرتبا درحال تغییرند)ریسک کمتری هم داره
این حرفه میتونه مرتبط با رشته خودتون باشه یا اینکه اصلا یک فن جدید را یاد بگیرید.
من سراغ دارم افرادی که با داشتن یک فوق دیپلم و یا طی کردن یک دوره از آموزشهای فنی و حرفه ای درآمد خیلی زیادی کسب کردند و اصلا هم نگران آینده کاری نیستند و روز به روز به سرمایه شان اضافه میشه
نمونه اش کابینتهای MDF هست.یکی از آشناهای ما توی این کار هست . و چه درآمدی داره ! . البته لازمه این کارها داشتن خلاقیت و کار خوب هست و اینکه با ارائه کار خوب نذارید توی بازار کسی رو دستتون بلند بشه.
یک نمونه اش هم نصب و تعمیر کولرهای گازی است!
یک نمونه دیگه اش هم کارگاه تراشکاری
میتونید اصلا چند نفر نیروی آموزش دیده را استخدام کنید تا اونها براتون کار انجام بدهند
دوره این آموزشها هم کوتاه هست
این مواردی که گفتم را به عینه دیده ام.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran
ارسال: #۳۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ب.ظ
توی این دوره وزمونه به نظرم اگه طراحی دکوراسیون تون هم خوبه اینم خیلی پول خوبی میشه ازش در اورد ودر راستای حرف فاطیما خانم البته باید کمی در موردش علم داشته باشید

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , Premier Homme , luna
ارسال: #۴۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
چیزی که از همه نظر ها می شود نتیجه گرفت: اکثر کسانی که در گرایشهای کامپیوتر تحصیل می کنند به بازار کار کامپیوتر خیلی خوش بین نیستند. Sad
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Premier Homme , aatwo
ارسال: #۴۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ
من اگه جای شما بودم حسابی حسابی حسابی درس می خوندم میرفتم یه دانشگاه درست وحسابی وبعد تمام شدن درسم یه شرکت دانش بنیان میزدم تا اون موقع هم میشد شریک کاری یا پولی با تخصص بالا تر هم پیدا کرد .این مدت هم پولم رو می زاشتم بانک سودش رو میگرفتم کلی هم برای خودم اسودگی فکری داشتم

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Premier Homme , aatwo , baran
ارسال: #۴۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
نه بازار کامپیوتر هم خوبه(حالا من که تو بازار کامپیوتر نیستمSmile ولی براساس شنیده ها میگم).ولی کامپیوتر اینقدر پول دیگه نمیخواد.۷۰ تا خیلی زیاده!Smile
من این نمونه هایی که گفتم. همه از پسرهای فامیل هستند و با یک سرمایه ناچیز شروع کردند.تازه مغازه هم اجاره بود.یکیشون بعد از ۱ سال داره زن میگیره.تو کار MDF هست.سرمایه اش هم ناچیز بوده.
ایشون که سرمایه اش را داره با خیال راحت مغازه را داره و میره دنبال کسب مهارت.
البته ناگفته نمونه بعضی مردم الان در یک رفاه نسبی و خوبی هستند و برای بعضی چیزها خوب پول خرج میکنند.باید این موارد جذاب را شناخت!Smile
این را همه میدونیم که باید یک خدمات و کار خوب و مشتری پسندی انجام بدید.مشتری باید راضی باشهSmile در اینصورت وضعیت درآمد هم خوب خواهد بود
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Premier Homme , baran
ارسال: #۴۳
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ق.ظ
موسسه آموزشی بزنید.
فقط حواستون باشه با آدم ناحسابی شریک نشید که پولتون رو برباد بده !!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Premier Homme , luna
ارسال: #۴۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ
خب من زیاد با پیشنهادهای خانم فاطیما موافق نیستم.
بازار کار فروشگاهی ما در سال جیدی بشدت متاثر از مرحله دوم یارانه ها خواهد شد. اینکه افراد در هر معامله ای موظفند کد ملی شون را ذکر کنند در معاملات کلان همین الآن هم تاثیرش را گذاشته. در معاملات خرد هم بتدریج داره این رکود وارد میشه.

در مورد کارهایی مثل تراشکاری و اینا اصلا" معتقد نیستم. همین الآن هم بازار اینکارها خرابه. یه مدتی خوب بود ولی الآن شرکتهای خودروسازی دیگه نمیتونن بدهی هاشون را بدن بنابراین بزرگهاشون که دارن تغییر شغل میدن کوچکهاشون هم چون تولید بی روتق شده وضع خوبی ندارن.قبلنا یه تعدادی کار را از ایران خودرو و سایپا میگرفتند و بین کوچکترها تقسیم میکردند ولی الآن دیگه یه کم بازاری در کار نیست. گرفتن کار برای اینا خیلی مهمه و البته تولید خاصی هم نداریم.همینهایی که دارن کار میکنند زیاد هم هستند.
کابینت و اینا را نمیدونم ولی تو تهران که دست زیاده. البته نوع چینیش هم طبق معمول اومده.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , Premier Homme , aatwo
ارسال: #۴۵
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
به نظر من یه دفتر فنی مجهز بزنید . ( لااقل تا حدودی به رشته تحصیلیتون نزدیکه )
البته یکی اینکه باید جای مناسبی باشه و دوم اینکه اگربتونید با شرکتهایی هم برای کارهای تبلیغاتی و غیره قرارداد ببندید ( البته قراردادی که نیست یکی دوبار کارخوب انجام بدید خودشون دیگه ولتون نمیکنند ) خیلی باعث پیشرفتتون میشه .
در آمدشم تااونجایی که من خبر دارم خوبه .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Premier Homme

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۸۳ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۸۸۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  ضرورت داشتن طراحی سایت mohi72 ۱ ۲,۳۲۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: ali.rafami
  زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه rezaqazvin ۸۳ ۸۴,۲۱۸ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  راه حلی برای یافتن تداخل در روشهای تقدم Sepideh96 ۱ ۱,۹۶۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
Question درخواست معرفی راه‌های مختلف مهاجرت deuxshiri ۳ ۴۹ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۲,۹۶۸ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  هزینه راه اندازی یک سایت zohre321 ۴ ۳,۴۸۲ ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abines
  زمینه های کاری تجارت الکترونیک Miladanty ۱ ۲,۹۶۳ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close