زمان کنونی: ۲۷ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن همزمان برای دو گرایش یا دو رشته؟؟

ارسال: #۳۱
۲۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۵۳ ق.ظ
RE: کنکور نرم افزار و IT با هم .آیا ؟
(۲۳ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۵۰ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  اگه استرستون زیاده و میدونید که خسته نمیشید شرکت کنید چون شرکت توی هر دو آزمون از استرستون کم میکنه اما در عوض باعث خستگی میشه.
ولی من شخصا میدونم اگه صبح شرکت کنم بعدازظهر ۵۰% یا کمتر بازدهی ندارم!!

یکی رو میشناسم ۲ سال پیش واسه نرم خوند آی تی قبول شد ... این بیشتر آدمو وسوسه میکنه که آی تی رو بده ...SadSadSad

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۵۴ ق.ظ
کنکور نرم افزار و IT با هم .آیا ؟
بستگی به خودتون داره به هر حال شما واسه نرم سرمایه گذاری کردین و اصولا باید تسلط بیشتری داشته باشید!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خواندن همزمان برای دو گرایش یا دو رشته
سلام دوستان
میخوام شروع کنم به خوندن
تو کنکور ۹۰ من نرم افزار شرکت کردم(رتبه ۱۳۰۰) چند نفر از دوستانی که کنکور ۸۹ قبول شدن میگفتن رشته هوش از نرم افزار بهتره چون درسایی که هوش داره کاربردی‌تر از نرم افزار هست و کسی که(یک نفر) نرم افزار قبول شده بود زیاد راضی نبود
حالا میخوام از شما بپرسم آیا واقعا همین طوره؟
و بعدش اینه که اگه هر دو رو شروع کنم چطوره؟ آیا تو کنکور فرصت میشه که به هر دو گروه جواب داد؟ اصلا این کار منطقی هست یا دوباره روی یک گرایش تمرکز کنم؟

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۳۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ب.ظ
RE: هوش و نرم افزار! واسه هر دو بخونم؟
من اگه جای تو بودم فقط واسه یه گرایش میخوندم و حتی تو یه رشته آزمون میدادم.
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ ب.ظ
هوش و نرم افزار! واسه هر دو بخونم؟
برا قبولی باید زبان مشترکا و ریاضی رو خوب زد وقتی هم که اینا رو خوب بزنی فرقی نمی کنه هر گرایشی که بخوای میتونی بری . من امسال رتبم توهر سه گرایش معماری و نرم و هوش یکی شد .اما در مورد آینده گرایشها فعلا بازار کار واسه نرم افزار بهتره یعنی کلا واسه هوش کاری نیست .اما تو دوره ارشد درسای هوش جدیده ولی نرم نه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , ali reza , Jabar-Asadi , ali_computer69
ارسال: #۳۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۴ ق.ظ
سلام دوستان
من همه موضوع هایی که تو مانشت راجع به مقایسه بین هوش و نرم بود رو خوندم. دقیقا هرکی یه چیزی میگه!!!
به سایت های دیگه هم سر زدم. واقعا موندم کدومو بخونم. از طرفی میخوام یه چیز جدید یاد بگیرم و از طرفی نگران بازار کار آینده هستم ....
اگه میشه لطفا راهنماییم کنید. مرسی

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ق.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من همه موضوع هایی که تو مانشت راجع به مقایسه بین هوش و نرم بود رو خوندم. دقیقا هرکی یه چیزی میگه!!!
به سایت های دیگه هم سر زدم. واقعا موندم کدومو بخونم. از طرفی میخوام یه چیز جدید یاد بگیرم و از طرفی نگران بازار کار آینده هستم ....

پس خودتونم میدونید چیز جدید(بروز) یعنی هوش!بازار کار یعنی نرم!(البته در ایران)

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , ali_computer69
ارسال: #۳۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ق.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  سلام دوستان
مهم ترن معیار علاقست. علاقه باعث پیشرفت میشه که اونم خود به خود بازار کار رو به وجود میاره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , ali_computer69 , **sara**
ارسال: #۳۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  پس خودتونم میدونید چیز جدید(بروز) یعنی هوش!بازار کار یعنی نرم!(البته در ایران)

(۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مهم ترن معیار علاقست. علاقه باعث پیشرفت میشه که اونم خود به خود بازار کار رو به وجود میاره.

از جواباتون ممنون
خب علاقه خودم بیشتر به طراحی و تولید نرم افزار‌، و بعد از اون به مسائل تحقیقی هم علاقه دارم
نظر خودم ۶۰ به ۴۰ به نرم افزاره
مشکل اینجاست که تا در این مورد و بین مقایسه نرم و هوش سوال میپرسی دعوا و کتک کاری
میشه Big Grin بس که بچه‌ها به رشته شون تعصب دارن

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۳ ب.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  پس خودتونم میدونید چیز جدید(بروز) یعنی هوش!بازار کار یعنی نرم!(البته در ایران)

(۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مهم ترن معیار علاقست. علاقه باعث پیشرفت میشه که اونم خود به خود بازار کار رو به وجود میاره.

از جواباتون ممنون
خب علاقه خودم بیشتر به طراحی و تولید نرم افزار‌، و بعد از اون به مسائل تحقیقی هم علاقه دارم
نظر خودم ۶۰ به ۴۰ به نرم افزاره
مشکل اینجاست که تا در این مورد و بین مقایسه نرم و هوش سوال میپرسی دعوا و کتک کاری
میشه Big Grin بس که بچه‌ها به رشته شون تعصب دارن

واسه علاقه باید شناخت داشته باشید. تو رشته‌ی ما با خوندن یه توضیح راجع به مثلا هوش علاقه داشتن یا نداشتن معلوم نمیشه( حداقل برای من که اینطور بوده )چون مباحث مسئله ای هست نه توصیفی و مقداری از جذابیت رشته بخاطر حال مساله است.
من خودم گرایش هوش رو از درسش شناختم و همونجا بهش علاقمند شدم. با گرایش نرم هم که در طول لیسانس آشنا شدم وIT رو هم با گرفتن درس مبانی فناوری اطلاعات شناختم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , **sara** , Jabar-Asadi , ali_computer69
ارسال: #۴۱
۲۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ ق.ظ
هوش و نرم افزار! واسه هر دو بخونم؟
همونطور که بقیه دوستان هم گفتن اول بچسب به علاقه
بعدش پیشنهادم اینه که فقط یکی از این دو رشته را بخونی و یک بام و دو هوا نباشی که چیزی از توش در نمیاد
اگه به هوش علاقه داری برای ارشد حتما حتما حتما هوش بخون
چون خوندنش کمی راحتر از نرمه
تعداد نفراتی که جدی برای هوش میخونند کمتره
رتبه بهتری میاری
و با رتبه بهترت بهتر هم میتونی قبول بشی مثلا با رتبه ۲۰۰ روزانه تهران قبول میشی
ولی من خودم به شخصه نرم دوست داشتم اصلا سراغ هوش نرفتم تو انتخاب رشته‌ام هم ۲۵ انتخاب زدم که هیچ کدوم هوش نبود
بازار کارش هم نترس اگه یه دانشگاه خوب قبول بشی و خوب ادامه بدی حتما بازار کار داری

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , ایرسا , **sara** , ali reza , ali_computer69
ارسال: #۴۲
۲۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط fatima1537.)
Question سرمایه گذاری و خواندن برای دو گرایش کار درستیه؟
سلام امیدوارم همه خوب خوش و سلامت باشید
به نظره شما اگر بخوایم واسه دو گرایش بخونیم درسته؟
که معمولا در دو سه درس تفاوت دارن
مثل هوش و نرم
یا نرم و معماری
یا نرم و الگوریتم
.........
HuhHuh

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ ق.ظ
سرمایه گذاری برای دو گرایش
نرم و الگوریتم که یکیه درساشون .
به اندازه‌ی کافی درسای کامپیوتر زیاد هست که خودشونم نرسین بخونین . ولی مثلا اگه برای هوش می خونین می تونین دیتابیس هم که درس ساده ایه یه نگاه کوچیک بندازین که اگه سوالاش ساده بود بزنین .
در ضمن بجای این کار تمرکزتونو بذارین رو ریاضی و مشترک که اگه خوب بشین بقیه گرایشا رو هم غیر گرایش امتحانی خوب می شین Smile .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۴۴
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ق.ظ
سرمایه گذاری برای دو گرایش
به نظرم اگه دروس مشترک و ریاضی رو خوب بزنید احتمال این که توی یه گرایش دیگه هم رتبه خوبی کسب کنید زیاده کما این که خیلی از بچه‌ها این جوری بودن. از اون جایی که دفترچه سوالات تخصصی گرایش معماری و نرم و هوش رو از پارسال با هم میدن این که بخواید سوالات تخصصی هر دو گروه رو جواب بدید به نظرم سخته .البته اگه بقول خانم bache mosbat درسی هست که در گرایش دیگه ساده باشه می تونید اون رو هم بخونید(البته اگه وقت داشته باشید Smile)
البته این یه نظر شخصیه Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۴۵
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ق.ظ
خواندن همزمان برای دو گرایش هوش و نرم‌افزار
سلام،
به نظر شما خواندن همزمان برای دو گرایش هوش و نرم‌افزار چه مزایا و معایبی دارد؟
- آیا کسی که بخواهد هر دو گرایش را امتحان بدهند سر جلسهٔ امتحان کنکور وقت کم می‌آورد؟
- آیا کسی که بخواهد از همین الآن اول تابستان شروع به خواندن هر دو گرایش هوش و نرم‌افزار به طور همزمان بکند، آیا می‌تواند به موقع مباحث را جمع‌بندی کند؟
- و در پایان لطفاً‌ نظرتان را بگویید که بهتر است همین الآن گرایش را انتخاب کنیم یا نه، همین دو را با هم بخوانیم و پس از آمدن نتایج گرایش را انتخاب کنیم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۹۱۴ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۶,۰۹۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۸۸۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۲۱۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۱۶۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۹۰۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۲۳۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۶۰۸ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۶۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۶۱۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close