زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی

ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ب.ظ
راهنمایی
سلام بنظر شما چه دروسی رو واسه ارشد ۹۲ بخونم . میخوام شروع کنم نمیدونم از چی شروع کنم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
راهنمایی
باید دل و به دریا بزنی و شروع کنی.
نمیدونی از چی شروع کنی.
فقط مراجع رو مطالعه کردی و دیدی مثلا تو درس معماری کامپیوتر فلام کتاب کتاب خوبی هست.
بعدش میمونی چطوری بخونم.
بهتره شروعه کنی از هر چی.
یه مدت ۵-۱۰ اصلا همینطوری بخونی از این کتب هرچی که داری .
بعدش یواش یواش تمرکزت که جمع شدی منابع خوب رو پیدا میکنی و با سازماندهی درس میخونی.
۱
۰
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ ب.ظ
RE: راهنمایی
(۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ)mosi70 نوشته شده توسط:  سلام بنظر شما چه دروسی رو واسه ارشد ۹۲ بخونم . میخوام شروع کنم نمیدونم از چی شروع کنم؟

دوست عزیز می توانید برای راهنمایی شروع به خواندن در تاپیک زیر بحث رو ادامه بدید:

نرم افزار :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آی تی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
نقل قولی بود از "خانم انرژی مثبت" SmileTongue

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ ب.ظ
RE: راهنمایی
کتابهای پوران پژوهش رو دارم و سیستم عامل و معماری و طراحی الگوریتم هوش ازکدوم شروع کنم یا اول ریاضیات رو بخونم
۰
۰
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ
راهنمایی
(۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)mosi70 نوشته شده توسط:  کتابهای پوران پژوهش رو دارم و سیستم عامل و معماری و طراحی الگوریتم هوش ازکدوم شروع کنم یا اول ریاضیات رو بخونم
از هر نوع درس یکی رو انتخاب کن
تعداد دروس کمتر از ۳ درس نشه
بعد برنامه بریز و بشین کتاب ها رو بجو!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ب.ظ
راهنمایی
(۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ)mosi70 نوشته شده توسط:  سلام بنظر شما چه دروسی رو واسه ارشد ۹۲ بخونم . میخوام شروع کنم نمیدونم از چی شروع کنم؟
مسلما تاجایی که ممکنه درسی را حذف نکن شاید توی کنکور سئوالاتش ساده اومد
میتونید با ۱ درس ساده شروع کنید و در کنارش یک درس مشکل تر را هم شروع کرد.تا خیلی خسته تون نکنه و درضمن شوق درس خوندن هم داشته باشید
دوستان هم در بالا تاپیک مناسب را معرفی کرده اند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information درخواست راهنمایی ( خواندن دکترا یا نه ؟! - لطفا راهنمایی کنید ... ) aminomidi ۳ ۴,۴۴۹ ۲۵ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aminomidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close