زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)
۱۶ ۱

افکار سنجی عمومی: کدام موسسه؟

نظرسنجی: با در نظر گرفتن تمامی جوانب بالاخره در آزمون‌های آزمایشی کدام موسسه شرکت خواهید کرد؟
سازمان سنجش
پوران پژوهش
اکسین
پارسه
ماهان
نصیر
مدرسان شریف
هیچ‌کدام
سایر موسسات
[نمایش نتایج]

ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۷ ق.ظ

خواهشاً همه اعضای سایت در این سری افکار سنجی‌ها مشارکت کنید.
رابطه عکس و سوال افکار سنجی چیه راستی؟
عکس از یه سری پروانه است که به ظاهر خیلی خوشکلن:D

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , Manix , Xilinx , ayfer.a11 , MS.rezvan , sh_goleashegh , MoonRise , sadegh20 , mohammadali1990 , teacherpc , عزیز دادخواه , neda_Network , هستی ۱
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ ق.ظ
این پروانه ها تبلیغات رنگین موسسات هستند اما به واقع به جای اینکه روی گل بنشینند روی خاک و گِل نشستند!
همه زیبا هستند چون هر موسسه ای خودش رو برتر می دونه و به بهترین وجه خودش رو معرفی می کنه

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , mosaferkuchulu , a_azarbarzin , white bird , parvaz_hj , Donna , ayfer.a11 , mohammadali1990 , mhkpnu , hamed.ehsani91 , signal_micro
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
RE: افکار سنجی عمومی: کدام موسسه؟
به نظرمن پروانه ها کنکوری هاو دانشجوها هستند که درواقع برای انتخاب موسسه گیج شدند وبه جای انتخاب عالی ویاخوب ( گل ) یک انتخاب اشتباه داشتند ( روی خاک نشستند ) . Smile
نمیشه دقیق گفت کدوم موسسه خوبه چون هرموسسه ای ممکنه یه نقاط مثبت ویاشایدمنفی داشته باشه !!
بعد هم آقای دکترپروانه های به این قشنگی کجا " ظاهرا خوشکلند " Tongue
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , white bird , parvaz_hj , TaRiaNa , mohammadali1990
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ق.ظ
فریب و تبلیغ !!!

من خودم اگه بخوام برای کنکور آزمایشی امسال اسم بنویسم با توجه به اینکه قبلا کنکور دادم ، جایی مثل سنجش برای آزمون آزمایشی میرم چون تعداد مراحلش کمه و از نظر هزینه و سطح سوال هم نسبتاً مناسبه ؛ اما اگه قبلا سابقه کنکور نداشته باشم میرم جایی که تعداد مراحلش بیشتر باشه ، پس مواردی مثل همین تجربه و سابقه کنکور هم در انتخاب موسسه مهمه . Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop , Aurora , ashkan_d13 , white bird , habibshikh , Donna , ayfer.a11 , MS.rezvan , mohammadali1990 , mhkpnu
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ ق.ظ
برداشت من از این تصویر اینه که این پروانه ها داوطلبان سخت کوش هستند که تو بدترین شرایط هم خودشون تلاششون رو میکنن و میدرخشند... هیچ موسسه ای معجزه نمیکنه.. فقط خود داوطلب مهمه که چقد انگیزه داره

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: habibshikh , gh elham , mohammadali1990
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ق.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  [تصویر:  parvaneha.jpg]
خواهشاً همه اعضای سایت در این سری افکار سنجی‌ها مشارکت کنید.
رابطه عکس و سوال افکار سنجی چیه راستی؟
عکس از یه سری پروانه است که به ظاهر خیلی خوشکلنBig Grin

خودتون کدوم موسسه رو زدید؟
۱
۰
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
من پوران میرم چون هزینه اش مناسبتره و همچنین سوالات استاندارد تره نسبت به پارسه وهمچنین من به احتمال زیاد همه ازمونها رو نمیرم فقط ۵۰ درصد ها و جامع ها را می رم برای همین یکی یکی ثبت نام می کنم

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop , Parva , mjzarrin , saiedattar , هستی ۱
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ق.ظ
منم مثل سارا جان شاید برای ۵۰ درصد ها و جامع ها موسسه پوران رو انتخاب کنم.

نظر من اینه که پروانه ها موسسات هستند، بنا به گفته دکتر به ظراهر خوشگل هستن و خودنمایی میکنن، ولی تو سنگ و گل فرو رفتن، بعضی هاشون با هم تو رقابت تناتنگ هستن، ولی بعضی ها جدای از رقابت این موسسات به کار خودشون ادامه میدن.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , sohrablou
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ ق.ظ
راستی یادم رفت بگم: این پروانه‌ها تو منطقه کندوان تبریز شکار شدن Smile

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , SaMiRa.e , Pegasus , Aurora , farhud , Mänu , parvaz_hj , Donna , ayfer.a11 , mohammadali1990 , sohrablou , abbas91 , هستی ۱
ارسال: #۱۰
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ
پروانه ها تو اون خاک ها دنباله چیزی هستند که منو شما نمی بینیم .....
تو این موسسات هم شما باید دنباله اساتید باشید نه نام موسسه
به نظر من موسسه جای بدی نیست که انقدر همه بد می گن
اگه این جوری بود دانشگاهم جای بدی بود چون شما خودتون تو خونه می شستید و درسارو می خوندید دیگه به استاد احتیاجی نداشتید
بیشتر این کسایی که رنبه تک رقمی اوردن یا موسسه رفتن یا جزوه اون استادارو خوندن....
با تشکر
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , admin , maryami , SarahArshad , Pegasus , luna , Sami65 , hamed.ehsani91
ارسال: #۱۱
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط babakk.)
به نظرم بجای اینکه اینهمه پول بدن بچه ها به این موسسات میتونین چنین کاری بکنین:
۱-تاپیکی به نام آزمون بسازین.
۲-مدیرای اینجا (اونایی که قبول شدن سال پیش) میتونن هر ۲ هفته از هر درس , تنها از یک فصل تعدادی تست رو تهیه کنن (هر مدیر تنها در یک یا دو درس که قویه) و به یه مدیر هماهنگ کننده بدن. (یک ساعت وقت میبره)
۳-مدیر هماهنگ کننده روز و ساعت آزمون رو مشخص کنه و سوالا رو سر ساعت در تاپیک آزمون قرار میده.
۴-شرکت کننده ها تو خونه حل میکنن و تنها جوابا رو به صورت گزینه ای در ارسالهای بعدی در همون تاپیک قرار میدن.
۵-پنج دقیقه بعد از اتمام آزمون تاپیک بسته بشه(تا ترافیک باعث نشه تعدادی نتونن جوابو بذارن).
۶-جوابها در یه تاپیک زیر مجموعه تاپیک قبلی گذاشته بشه و بچه ها روش بحث کنن.
۷-مسئله تقلب در اینجا اصلا مطرح نیست چون قرار نیست کسی جایزه بگیره یا از پولی که داده کم بشه.پس هر کسی تقلب کنه خودش ضرر میکنه.
یه مطلب دیگه اینکه مدیرای جدید هم بهتر بکارگیری میشن. نه صرفا برای مشاوره(که الان اکثرا تو بخش مشاوره فعالن).
هیچ هزینه ای هم نداره.

مرد زندانی می خندید..
شاید به زندانی بودن خویش شاید هم به آزاد بودن ما...
راستی زندان کدام سوی میله هاست؟

ارنستو چه گوارا
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , شاپری , Zohre_a , mohammadali1990 , shahbazi
ارسال: #۱۲
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ب.ظ)babakk نوشته شده توسط:  به نظرم بجای اینکه اینهمه پول بدن بچه ها به این موسسات میتونین چنین کاری بکنین
نظر سنجی رو منحرف نکنید Big Grin
هدف از این سوال پاسخهای واقعی بچه ها هست. خود من با اینکه اعتقادی به موسسات ندارم توی یکی از آزمونهای جامعشون شرکت کرد.

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۳
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط babakk.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  نظر سنجی رو منحرف نکنید Big Grin
هدف از این سوال پاسخهای واقعی بچه ها هست. خود من با اینکه اعتقادی به موسسات ندارم توی یکی از آزمونهای جامعشون شرکت کرد.

به نظرم این نظرسنجی رو به خاطر این گذاشتین که ببین می ارزه خودتون آزمون مانشت رو که قبلا وعدشو داده بودین برگزار کنین یا نه؟
پروانه هم نکته انحرافیشه Wink.

مرد زندانی می خندید..

ارنستو چه گوارا
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_shadow , gh elham , mohammadali1990
ارسال: #۱۴
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ)babakk نوشته شده توسط:  به نظرم این نظرسنجی رو به خاطر این گذاشتین که ببین می ارزه خودتون آزمون مانشت رو که قبلا وعدشو داده بودین برگزار کنین یا نه؟
پروانه هم نکته انحرافیشه
تو ذهنم هست که برای سال آینده مانشت رو به عنوان یه هاب آزمون مطرح کنیم. حالا این هاب آزمون چیه به نظرتون؟ یه چیزی مثل متصل کننده آزمون همه موسسات و احتمالاً رایگان برای کسایی که جزو موسسات هاب باشن.
این نظر سنجی در شناسایی موسسات هاب می تونه موثر باشه. علاوه بر این احتمالاً مانشت به عنوان هاب ثبت نام موسسات هم همین امسال کارش رو شروع کنه و البته با تخفیف آزمونها رو ثبت نام کنه.
کلاً یه بازی برد برد به نفع کاربران و موسسات داره شروع میشه. تا ببینیم نتیجه اش چه خواهد بود!!

۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: professional , SaMiRa.e , ماه بانو , farhud , hadi8963 , parvaz_hj , شاپری , saiedattar , gh elham , setareh soheil , mohammadali1990 , banafshe , shiva865
ارسال: #۱۵
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط babakk.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  تو ذهنم هست که برای سال آینده مانشت رو به عنوان یه هاب آزمون مطرح کنیم. حالا این هاب آزمون چیه به نظرتون؟ یه چیزی مثل متصل کننده آزمون همه موسسات و احتمالاً رایگان برای کسایی که جزو موسسات هاب باشن.
این نظر سنجی در شناسایی موسسات هاب می تونه موثر باشه. علاوه بر این احتمالاً مانشت به عنوان هاب ثبت نام موسسات هم همین امسال کارش رو شروع کنه و البته با تخفیف آزمونها رو ثبت نام کنه.
کلاً یه بازی برد برد به نفع کاربران و موسسات داره شروع میشه. تا ببینیم نتیجه اش چه خواهد بود!!

با اینکار هیچ استفاده ای از رتبه های برتری که تو این سایت هستن انجام نمیشه.
اگه بجای اینکار بتونین از این نیروهایی که به سادگی تو سایتهای دیگه پیدا نمیشه استفاده کنین نتیجه خیلی بهتری داره.
مگر اینکه با اینکار بخواین هزینه نگهداری سایت رو در بیارین. وگرنه خیلی بهتر از این مدیرایی که از رتبه های برتر انتخاب کردین میشه استفاده کرد. میتونن بهترین طراحان سوال برای این سایت باشن.

مرد زندانی می خندید..

ارنستو چه گوارا
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۶۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۰۸ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۸ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۵۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۵۱۵ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۰۴ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۸۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close