زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از من به شما نصیحت که..

ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ب.ظ
Lightbulb از من به شما نصیحت که..
توی رخدادهای روزمره، ما از بعضی چیزا عبرت می گیریم، به طوری که به دوستانمون می گیم از من به تو نصیحت، بعد تجربه مون رو میگیم، این تجربه ها گاهی برای بقیه خیلی می تونه مفید باشه.
مشابه اینو قبلا توی تاپیک "چی شد که نشد" درباره ی تجارب کاربرا برای کنکور ارشد داشتیم، اما خب بد نیست درباره همه چیز باشه.

مثلا چند وقت پیش برای عکاسی رفتم جایی، قبلا تجربه نداشتم و نرفتم از یه عکاس حرفه ای چم و خم کار رو بپرسم، فکر کردم دیگه عکاسی چیزی نداره، نتیجه اینکه یه خرابکاری بد بوجود اومد، از من به شما نصیحت اگر کاری می خواهید انجام بدید که قبلا تجربه اش رو ندارید، هرچقدرم ساده به نظر بیاد، با کسی که این کارو کرده مشورت کنید و زوایای کار رو ببینید.

یا مثلا از من به شما نصیحت، نرید ۱۰ تا کلاس کنکوری با هم ثبت نام کنید که آخرش تبدیل میشید به ماشین جزوه نویسی!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Pakzad , SarahArshad , nomad:D , r.sh69 , Mahbanoo313 , mosaferkuchulu , hamed_k2 , Aurora , mehrdad66 , Mohammad-A , berkeley , S@har , fatima1537 , diligent , narges_r , ماه بانو , MShariati , Masoud05 , svk7 , ashkan_d13 , Mänu , SarahRad , ati314 , maryami , Parva , انرژی مثبت , hnarghani , mohsen_4050 , mohammad_13690 , eliazad , Sunshine Off , zeinab , fatemeh85 , Payam92 , javadem , احسان مومنی , Doctorwho
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
از من به شما نصیحت که..
از من به شما نصیحت:
وقتی تصمیم می گیرین واسه کنکور درس بخونین بخش سرگرمی و عمومی و غیره و غیره ی مانشت و بی خیال شین!
مانشت بشه واستون فقط بخش درسی!
واسه سر گرمی و خستگی در اومدن راه های بهتری هم هست!

معتاد نشید!حداقل تا بعد از کنکور!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , Aurora , SaMiRa.e , berkeley , fatima1537 , ماه بانو , هاتف , SarahArshad , SarahRad , maryami , Parva , hnarghani , mohammad_13690 , eliazad , Sunshine Off , zeinab , Payam92 , javadem , zohre shah , احسان مومنی , Doctorwho
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ب.ظ
از من به شما نصیحت که..
هیچ وقت زود قضاوت نکنیم در کاری یا اتفاقی....چون پشت خیلی از این اتفاقا یه مصلحتی هست که بمرور زمان متوجه میشیم....خیلی از اتفاقهای به ظاهر ناگوار بعضی وقتا مسیر زندگی رو عوض میکنه و ادم تو کفش میمونه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , SaMiRa.e , shobair87 , berkeley , diligent , هاتف , MShariati , Pakzad , maryami , انرژی مثبت , hnarghani , mohammad_13690 , eliazad , Sunshine Off , zeinab , zohre shah , lonelyforever , nina69 , Doctorwho
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ
از من به شما نصیحت که..
مواظب باشین هیچ درسی رو نیفتین!
افتادن و پاس کردن دوباره، فقط ظاهر قضیست؛ اما به قول استادمون "ریزها انرژی تولید می کنن"...

نمونش خودم! من نمره توی کلاسی آمار ترم ۳ رو بالاترین نمره توی دوتا کلاس گرفتم. اما به خاطر بیماری و ناخوشی شدید روز امتحان ترم، امتحان رو خراب کردم و با ۹/۵ افتادم و هر چی با استاد حرف زدم فایده نداشت... تا اینجاش زیاد ضرر نکردم، اما... ترم بعد، موقع انتخاب واحد، اونایی که تعداد واحد گذرانده بیشتر داشتن زودتر انتخاب واحد کردن و گروه استادای تاپ پر شد... نمونش هم درس معماری کامپیوتر و... بعد هم اتفاقایی که توی ترم بعدش به همین دلایل افتاد و مسیر زندگیم -چه درسی و چه غیر درسی- کلاً کلاً کلاً عوض شد!...

خلاصه که مواظب باشین دوستان... یه جورایی همه این چیزا به خاطر ۰/۵ نمره بود...
از من به شما نصیحت درسا رو با بالاترین نمره ای که می تونین پاس کنین؛ نه اینکه فقط صرفا با ۱۰-۱۱ پاس کنید...

موفق باشید...

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , Aurora , SaMiRa.e , berkeley , Pakzad , diligent , mohammad_13690 , Sunshine Off , zeinab , javadem
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ق.ظ
از من به شما نصیحت که..
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)sansho نوشته شده توسط:  ....
پس همیشه تا یه حدی کمک کنید
یاد این جمله افتادم : زیاد خوب نباش، زیاد دم دست هم نباش..
با حرفاتون موافقم. موقع کمک باید شعور و معرفت آدما رو هم در نظر گرفت .

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme_68 , s.sadri , berkeley , zeinab , Mänu , maryami , Eternal , hnarghani , younes , mali_IT , javadem
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۴ ق.ظ
از من به شما نصیحت که..
سعی نکنید همه آدمها رو راضی کنید، این کار عملی نیست!
به خواسته های غیرمنطقی دیگران نه بگید.
لازم نیست بخاطر ناراحت نشدن اطرافیان، درباره ی همه چیز کوتاه بیایید، این عقب نشینی های کوچک ممکنه قابل بازگشت نباشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , mehrdad66 , s.sadri , Masoud05 , SarahArshad , jameshenas , delta , uniquegirl , diligent , Pakzad , maryami , SaMiRa.e , انرژی مثبت , hnarghani , younes , mali_IT , mohammad_13690 , eliazad , professional , Sunshine Off , zeinab , misagh01 , Payam92 , javadem , Sbahar , Doctorwho
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۹ ق.ظ
RE: از من به شما نصیحت که..
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)sansho نوشته شده توسط:  یه جورایی اینطور میشه که:
زمانی که برات کاری پیش میاد و نتونی مثل قبل بهشون کمک کنی یا خلاصه آدم قبلی نباشی

در اینصورت پیششون آدم خرابی میشی و طوری بهت نگا میکنن مثل اینکه وظیفت بوده تا حالا که براشون انجام دادی و الان نتونستی پس مقصری

پس همیشه تا یه حدی کمک کنید

منم از خیلی ها شنیدم که میگن محبتت رو یکجا نثار دوستت نکن که خیلی زود دشمنش میشی...البته اگه ادم کاری که میکنه جوری باشه که براش عکس العمل بقیه مهم نباشه و فقط به همون حس خوبی که تو کمک کردنه توجه کنه....و منتظر توجه و تشکر نباشه خیلی بهتر ....یجورایی ارامش ادم بیشتر میشه....البته منم خیلی این داستانی که شما گفتین رو تجربه کردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , zeinab , frg_2009 , javadem
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ق.ظ
از من به شما نصیحت که..
از من هم به شما نصیحت که : دل پدر و مادرتون رو نشکونید...
بد می بینید...
وَ لا تَقُل لَهُما اُفِ

--------------------------------------------------------------------
"Example isn't another way to teach, it is the only way to teach!"
Albert Einstein
--------------------------------------------------------------------
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Mänu , پروفسور , uniquegirl , diligent , ماه بانو , maryami , Pakzad , Eternal , Parva , انرژی مثبت , hnarghani , mohammad_13690 , eliazad , zeinab , javadem
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط nazanin_sh.)
از من به شما نصیحت اول دوستتون رو بشناسید بعد اگه لیاقت داشت براش معرفت به خرج بدید .... بعضیا فقط ادعای دوستیشون می شه در عمل فقط وقتی باهات کار دارن طرفت میانUndecided (چرا واقعا؟Huh)

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Pakzad , diligent , Eternal , hnarghani , zeinab , javadem , byb
ارسال: #۱۰
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ، توسط mp1368.)
"خواستن بدون دانستن هرگز توانستن نمی شود"

مهمترین چیز بعد از حل کردن یک مسئله یافتن اندکی طنز در آن است

( شکسپیر )
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , mohsen_4050 , zeinab , javadem
ارسال: #۱۱
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط maryami.)
از من به شما نصیحت که..
از من به شما نصیحت دوستای خوبم که واسه هر چیزی اونقدری انرژی و وقت ارزشمندتونو بذارین که ارزششو داشته باشه. بیشتر از اون خیلی به ضررتونه. فرصت محدودی در اختیار داریم، به باارزش ترین کارها و اون چیزایی که واسمون مفیدترن اختصاصش بدیم. تنها چیزی که قابل بازیافت نیست زمان هستش.

در مورد آدمها هم همینطوره. بیشتر از لیاقت و ظرفیت کسی اگه بهش محبت کنین یا خودتونو براش تو زحمت بندازین خودتون ضرر می کنین.

مهربون بودن و محبت به دیگران خیلی خوبه، عالیه، اما اگه کسی عشقی رو که بهش می ورزین یا محبتی رو که در حقش انجام می دین وظیفه تون می دونه به اون کار خاتمه بدین.

دنیا همونقدری برامون ارزش قائل می شه که ما برای خودمون قائل می شیم پس قدر خودمونو بدونیم.

“ If you put a small value upon yourself, rest assured that the world will not raise your price ”

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , diligent , ati314 , SaMiRa.e , Donna , Pakzad , Eternal , mehrdad66 , انرژی مثبت , hnarghani , mohsen_4050 , eliazad , Doctorwho
ارسال: #۱۲
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۳ ب.ظ
از من به شما نصیحت که..
از من به شما نصیحت: پست ترین افراد کسایی هستن که در موقع اختلاف ، اسرار همدیگر رو فاش میکنن. هیچوقت اینکارو نکنید.

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , diligent , SaMiRa.e , uniquegirl , SarahArshad , skygirl_00 , انرژی مثبت , hnarghani , elhamak , mohammad_13690 , eliazad , s.sadri , zeinab , javadem , Doctorwho
ارسال: #۱۳
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ب.ظ
از من به شما نصیحت که..
همیشه تو زندگی هدف داشته باشین،به خاطر همون هدف هر چیزی رو سر راهتون قرار گرفت خرابش کنید،تا به هدفتون برسید،البته اول سعی کنید هدف درستی رو انتخاب کنید
موفق باشید

Your deram doesn't have an expiration date Take a deep breathe,and try again
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maryami , eliazad , Helmaa , zeinab , javadem , Doctorwho
ارسال: #۱۴
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ، توسط hnarghani.)
از من به شما نصیحت که..
یاد بگیر که در زندگی ، از نقاط ضعف خود به عنوان نقاط قوت خود استفاده کنی.راز موفقیت در زندگی ، داشتن امکانات نیست ،

بلکه استفاده از ” بی امکانی ”به عنوان نقطه قوت است .

حضرت امام صادق (علیه السلام) می فرمایند: هر کس دارای همه ی حدود و شرایط دوستی یا برخی از آنهاست او را دوست بدان و کسی را که هیچ کدام از این شرایط و خصلت ها را دارا نیست، دوست مشمار.
اول: آن که ظاهر و باطن او نسبت به تو یکسان باشد.
دوم: زینت و آبروی تو را، زینت و آبروی خود بداند و زشتی و ننگ تو را، زشتی و ننگ خود شمارد.
سوم: چنانچه به مال و مقامی دست یافت، روش دوستانه ی خود ر ا با تو تغییر ندهد.
چهارم: اگر توانایی و قدرت داشت، از حرمت و نفع رساندن به تو مضایقه نکند.
و پنجم: که همه ی این خصلت ها را در بردارد، این است که؛ به هنگام گرفتاری ها و حوادث ناگوار، تو را رها نکند.

زندگی کوتاه است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , maryami , Parva , berkeley , mohammad_13690 , انرژی مثبت , Doctorwho
ارسال: #۱۵
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط یاقوت سرخ.)
از من به شما نصیحت که..
قدر فرصتی که به همون دادند رو بدونیم. خیلی ها در کمینن که این رو از ما بدوزدند و با کار هاشون سرگرممون کنن!Dodgy

دست من و حلقه ی گیسوی یارBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , SaMiRa.e , Pakzad , mohammad_13690 , انرژی مثبت , Helmaa , zeinab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۷۸۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۵۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۴۸ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۸,۱۷۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  کهکشان بهتره یا مجتمع فنی تهران reza_shadow ۱۹ ۲۵,۱۰۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mojtamefanitehran
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۲۴۵ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۹۷۸ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Star بهترین و پر درآمدترین شغل مربوط به کامپیوتر از نظر شما چیست؟ پشتکار ۶ ۱۳۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jaweed88

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close