زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست دفترچه ثبت نام کنکور ارشد ازاد ۹۰و۹۱

ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۵۰ ق.ظ
درخواست دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ۹۰
سلام دوستان
کسی لینک دانلود pdf دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ۹۰
رو داره رفتم سایت آزمون ولی برداشته بود
ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ق.ظ، توسط marjan2001.)
RE: درخواست دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ۹۰
من دارم می خواین آپلودش کنم؟
اینم لینکش ببینید جواب می ده

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , 1200012 , fatemeh71 , ghader_fakhar , 615 , rozh66
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط Aurora.)
RE: درخواست دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ۹۰
دفترچه ارشد ازاد ۹۱
Help.pdf
اندازه فایل: ۱/۵ MB

اینجا هم اپلود کردم.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405 , sadegh1380
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ
RE: درخواست دفترچه ثبت نام کنکور ارشد ازاد ۹۰و۹۱
دفترچه ثبت نام کنکور ارشد ازاد ۹۱:
Help.zip
اندازه فایل: ۱/۴۴ MB

اصلاحات جدول مواد امتحانی و ضرایب دروس:

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۹۳۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۵۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۴۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۴۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۵۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۸۲۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close