زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Sql server (کمک فوری)

ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ
Sql server (کمک فوری)
سلام دوستان
به شدت به کمکتون نیاز دارم من میخوام sql server 2012 را روی ویندوز server 2008 نصب کنم،موقع نصب در قسمت frame work خطا میده و می گه .net frame work 3.5 ندارم با اینکه رفتم از سایت مایکروسافت دانلود کردم بازم خطا می ده و اجازه نصب نمیدهHuh
۱_ به نظرتون چی کار کنم؟>؟؟
۲_ واسه نصب frame work نسخه ۳/۵ باید نسخه هایی قبلی را نصب کنم؟؟؟ اگه اره ممنون می شم لینک بدید همه را دانلود کنم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ ب.ظ
Sql server (کمک فوری)
منتقل شد به قسمت sql

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ب.ظ
RE: Sql server (کمک فوری)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  منتقل شد به قسمت sql

soale mano koja bordid shomaa?man kheili ashna nistam ba inja
۰
۰
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ب.ظ
Sql server (کمک فوری)
سلام
اینجا بیشتر مباحث تئوری کنکور مطرح می شه
یه سری بزن به barnamenevis.org
شاید زودتر به جواب برسی
۱
۰
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۳ ب.ظ
RE: Sql server (کمک فوری)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ)srh_beigi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
به شدت به کمکتون نیاز دارم من میخوام sql server 2012 را روی ویندوز server 2008 نصب کنم،موقع نصب در قسمت frame work خطا میده و می گه .net frame work 3.5 ندارم با اینکه رفتم از سایت مایکروسافت دانلود کردم بازم خطا می ده و اجازه نصب نمیدهHuh
۱_ به نظرتون چی کار کنم؟>؟؟
۲_ واسه نصب frame work نسخه ۳/۵ باید نسخه هایی قبلی را نصب کنم؟؟؟ اگه اره ممنون می شم لینک بدید همه را دانلود کنم

SQL Server 2012 به NET Framework 3.5 SP1 نیاز داره. می تونید از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کنید. به نسخه های قبلی نیاز ندارید.
احتمالا بعد از نصب باید فعالش کنید. راهنمای فعال سازی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ب.ظ
: Sql server (کمک فوری)
بچه ها سلام
نیاز به کمک فوری تون دارم یه Sql server Data File روی کامپوترم دارم میخوام وقتی Sql رو با زمیکنم بهش Connect بشم، نمیشه کار خاصی باید بکنم؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ ب.ظ
Sql server (کمک فوری)
خوب چه پیغامی میده؟
اگه بازم نگن که دارم تبلیغات می کنم باید بگم بچه های اینجا بیشتر توی مباحث تئوری تخصص دارن
شاید یه سری به سایت برنامه نویس بزنی بدک نباشه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elahe-e

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Exclamation خطای SQL Server2019 S.Pashaei ۰ ۲,۳۷۱ ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: S.Pashaei
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۹ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۱۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود رایگان تعمیر انواع مادربردهای PC و Server SamanehRashvand ۰ ۱,۷۹۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۳۲ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۵۲۳ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۱۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۴۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۹۰۱ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close