زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رشته تحصیلی همسرآینده چقد مهمه؟

ارسال: #۴۶
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ
RE: رشته تحصیلی همسرآینده چقد مهمه؟
والله من چن روز پیش مریض شده بودم...
تو رختخاب بودم یدفعه یاد این تایپیک افتادم...که خوبه همسر آدم دکتر باشه ها...میتونه پرستاریت کنهBig Grin
ولی خب نمیدونم یه شرایطی بود دیگه...
در کل من دوست دارم همسر آینده ام هم سطح و هم سواد خودم باشهAngelBig GrinTongue

I definitely will win
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط mis masi.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  ....... فقط محیط کارش جوری باشه که کمترین ارتباط رو با خانم ها داشته باشه

یکی از مهمترین معیار تو زندگی اعتماد متقابل ، اگه اینطوری فکر کنید شرایط خیلی براتون سخت میشه .
مخصوصا تو این دوره زمونه که ماشالله خانم ها همه جا حضور پررنگ دارند Tongue

این یه حس زنونه ی پررنگه....
کاریش نمیشه کرد....ShyShy

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef
ارسال: #۴۸
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)berkeley نوشته شده توسط:  مهندس دقیقا درست حس میکنی
واقعا خیلی از از کسانی که رشته ای خوندن که ریاضیات درش نبوده یا کم بوده کلا یه جورایی با ما کامپیوتری ها اصلا طرز فکرشون حتی شبیه هم نیست چه برسه به برابر بودن

البته این نظر شخصی منه ولی اینو بارها و بارها دیدم.(و دوست هم دارم که همسر آیندم حتما فنی باشه)

و اینی که گفتین مرد یعنی مهندس بشدت و به تمامیت قبول دارم(به قول دوستان دهنت بیست :ی )

چقدر جالب
من الان که درگیر موضوع ازدواج هستم و میرمو میام و در این رابطه خیلی بحث ها شد اما هنوز نتونستم اونیکه میخوامو پیدا کنم
ازاینکه تا این پست دو نفر هم دیدگاه خودم میبینم، ذوق زده شدم

مطمئننا کسی که فنی باشه مغزش با کسی که انسانی یا تجربی خوانده متفاوته و اگر هردو فنی و رشته هاشون مکمل هم باشند که خیلی معرکست...
ایشالله برای من انفاق بیوفته
البته معیارهای ازدواج جای خود دارند و نمیشه اونهارو فدای همرشته بودن کرد

بهترین شغل در حوزه IT

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برترین کارفرما و شرکت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فروش کتب مرجع و کنکوری ناب کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته

ارسال: #۴۹
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ
به نظر من اینا همش حرفه که همسرم چه رشته ای بوده. مطمئن باشید وقتی موقعیتش پیش بیاد اصلا فرصت نمیشه و دوسم ندارین که بگین نه من فقط با چنین رشته ای ازدواج می کنم.
همسرخوب همسری هست که هم شما اونو درک کنید و هم اون شما رو خوب درک کنه و شرایط رو هم درک کنن.
ان شالله همه خوشبخت بشین
 سپاس‌گزاری شده توسط: star65 , Agha , mammad_asir , H3NGAM3H , Mohammad WR10
ارسال: #۵۰
۰۳ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ق.ظ، توسط Amir V.)
Re: رشته تحصیلی همسرآینده چقد مهمه؟
درود.
به نظرم واقعا هم رشته بودن اونقدر نمیتونه اهمیت داشته باشه. مهم اینه که طرف تحصیل کرده باشه. البته صحبت من با علوم سیاسی و علوم پایه و حقوق و اینا نیست! به نظرم اینا رو یه مهندس نمیتونه تحمل کنه از جمله خود من.

اما در مورد اقا esi:
(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  هم شرع و هم عرف میگه که مرد باید با رفتن سر کاره زنش موافق باشه در غیر اینصورت نمی تونه بره.
عزیز من شرع و عرف چیه. چیزی که مشخصه اینه که یک خانواده با یک نان آور عملا باید با بدبختی زندگی کنن. این روزا زنها باید برن سر کار. مگر اینکه شما خیلی پولدار باشی. دوما این عقاید دیگه کهنه شده. تو این دنیای امروزی مرد و زن توی جامعه تقریبا دارن برابر میشن. شما اگه از این میترسی که زنت توی یه جایی باشه که مرد هم توشه، این مشکل خودته. باید یه زنی بگیری که اگه بین ١٠٠ تا مرد هم باشه ١٪ تو.رو نگران نکنه! به نظرم برای اینکه بتونی همچینبرخوردی با زنت داشته باشی دو تا راه حل داری: یا برو یه زن بیسواد بگیر یا خودتو عوض کن. چون خانومای تحصیل کرده بعید میدونم حاضر باشن گوشه خونه بشینن یا برن معلم مدرسه شن!

من خودم با سرکار رفتن موافقم اما نه یه کاری که بخواد همسرم رو خیلی درگیر کنه. به نظرم در حدی که نیازهای اجتماعیش ارضا شه و کمی هم به درامد خونه بتونه کمک کنه کافیه.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: svk7 , shahbazi , shima_24 , H3NGAM3H , Pakzad , maneshty , Avicenna , atti joon
ارسال: #۵۱
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ق.ظ
تحصیلات برای من خیلی خیلی مهمه !!!!
و شدیدا دلم میخواد رشته تحصیلیش با من مرتبط باشه . چون اینجوری بیشتر میتونیم همو درک کنیم از نظردرسی و شغلی و طبیعتا میتونیم کمک حال هم باشیم Smile
ارسال: #۵۲
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ب.ظ
تاحالا به این موضوع فکر نکرده بودم اما فکر میکنم خیلی مهمه. شاید برای مرد مهمتر باشه. چون مردها اگه ادبیات هم بخونن در کل فنی هستن اما خانوما اصلا اینجوری نبست شاید هم برعکس باشه. البته اگه زن فنی باشه و از زندگی چیزی ندونه میخوای چیکار کنی؟

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: rtvrtv
ارسال: #۵۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)Hamed-IT نوشته شده توسط:  به نظر من اینا همش حرفه که همسرم چه رشته ای بوده. مطمئن باشید وقتی موقعیتش پیش بیاد اصلا فرصت نمیشه و دوسم ندارین که بگین نه من فقط با چنین رشته ای ازدواج می کنم.
همسرخوب همسری هست که هم شما اونو درک کنید و هم اون شما رو خوب درک کنه و شرایط رو هم درک کنن.
ان شالله همه خوشبخت بشین

شدیدا قبول دارم حتی برای خودم پیش اومده اونم تو موقعیت پشت کنکور واقعا برام جالب بود ........
ان شا الله همتون مزدوج شید
هرچه زودتر جامعه پاکتر
ارسال: #۵۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  تاحالا به این موضوع فکر نکرده بودم اما فکر میکنم خیلی مهمه. شاید برای مرد مهمتر باشه. چون مردها اگه ادبیات هم بخونن در کل فنی هستن اما خانوما اصلا اینجوری نبست شاید هم برعکس باشه. البته اگه زن فنی باشه و از زندگی چیزی ندونه میخوای چیکار کنی؟
باید اضافه کنم که متقابلا اگه مرد فنی باشه و از زندگی چیزی ندونه میخوایم چیکار ؟ Wink
مرد و زن فرق نداره هر دو باید علاوه بر اینکه تو رشته و کارشون مهارت دارن سعی کنن قبل از ازدواج یه سری مهارتای زندگی هم یاد بگیرن
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Pakzad
ارسال: #۵۵
۰۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط H3NGAM3H.)
من فرصت نکردم تا حالا به این موضوع دقیق فکر کنم ، شاید چون از همون اول انتخابم مشخص بوده !
ولی راستش برام مهم بود که تحصیلات دانشگاهی داشته باشه ، اونم واسه اینکه کلا درسو دوس دارم ، اگه هم نداشت مطمئنا خودم تشویقش میکردم برای ادامه

در کل باید هم فکر و همراه باشن دو نفر ، حالا شاید رشته ها هیچ ربطی هم به هم نداشته باشن

متاسفانه یا خوشبختانه تحصیلات شعور نمیاره ، یه چیزایی توی ذاتِ آدمه ...
تازه گاها دیدم که قرار گرفتن توی مسیر تحصیلی اخلاق رو هم از آدم گرفته !

ایشاله که همه یه همراه خوب با شعور و درک بالا نصیبشون بشه ( داشته باشن )

لطفا لبخند بزنید !
ارسال: #۵۶
۰۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  می دانستید این قضیه در مورد آقایان معمولا برعکس هست.
مثلا آقایان رشته ادبیات فارسی را برای همسر آینده هشان به فنی مهندسی ترجیح می دهند.

Big Grin من نمی خوام ادبیات باشه! می خوام همیشه یه آچاری، دم باریکی، چیزی دستش باشه Big Grin

هر روز براتون ۲ بیت شعر عاشقانه بگه که بهتر از اچار پیچگوشتی .
Smile

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۵۷
۰۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۷ ب.ظ
من همسرم ادبیاتیه...، البته از نوع انگلیسیش...، الان نزدیک به ۳ سال هست که ازدواج کردیم، تنها موقع تحویل تکلیف ها بود که تو دلم می گفتم کاش همسرم هم رشته با من بود و الان کمکم می کرد، و گرنه تو هیچ زمینه ی دیگه اصلا تا حالا بهش فکرم نکردم...، مهم شخصیت طرفه، نه رشته اش......

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Pakzad , shahbazi , kati , Mänu
ارسال: #۵۸
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۰۴ ب.ظ
راستش تا الان برام پیش نیومده به رشته تحصیلی طرفه مقابلم بخوام فکر کنم ولی به نظر من خوبه ی جورایی دو طرف با هم هم رشته باشن البته این فقط ی ایده آله
شعور طرف مقابل خیلی مهم تر از این حرفاست،اینکه باهاش حرف می زنی بتونه درکت کنه نه اینکه وانمود کنه می تونه درکت کنه...بدون شک نمی شه دو نفرو پیدا کرد که عین هم فکر کنن ولی میشه جدا از تحصیلات دو نفرو پیدا کرد که برای درک کردن هم تلاش می کنن و این دو نفر کنار هم خیلی موفق خواهند بود

من امسال قبول میشم
ارسال: #۵۹
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ ب.ظ
Thumbs Up RE: رشته تحصیلی همسرآینده چقد مهمه؟
خیلی مهمه که رشته اش کامپیوتر نباشه، میترسم رقیب بشیم Big Grin کار به جنگ بکشه....اگرم جنگ نشه ممکن هست تنبل بشم و طرف مقابل کل پروژه ها و کارها رو باید انجام بده Big Grin

همت بلند دار که مردان روزگار / از همـت بلنـــد به جایــی رسیـده اند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , Amir V
ارسال: #۶۰
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ، توسط eh3an2010.)
اولش عشق این بودم زنم کامپیوتر اینترنت فول باشه!! (الان کوچکترن عضو خونوتدمون داداش ۶ سالم حداقل کاری که با کامپیوتر میکنه شده دیدن فیلم با زیر نویس!!!! (حداکثرشم شده بازی کانتر!!!!!))

ولی هی جلوتر اومدم به یه چیزایی رسیدم این اینترنتشو فضای مجازیشووووووو همه به کل قطع!!

شما بگو استفاده درست از فیسبوک تویتر و اینترنت ولی من میگم قدقن!!!!!! خلاص!!!!!!!!!!!!!!
یکی از شرط های مهمم شده از کامپوتر سر در نیاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واضح توضیح میدادم خانوما بدشون میومد !!

در کل بی سواد باشه باحالتره! لباس اتو میکنه زیاد گیر نمیده اش میخره Smile)))) (شوخی بودا نزنین!!)
حالا فوق لیسانس باشه ادم روش نمیشه بگه یه چایی بیارSmile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۶ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ nilinili ۱۲ ۷,۳۹۳ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۹۹ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۳۸۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  ** حیاتی ** انتخاب کد رشته ی تحصیلی برای مهندسی کامپیوتر - فناوری اطلاعات؟؟؟؟ Mr. Rezaei ۰ ۲,۲۳۳ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
  مجموعه سوالات استعداد تحصیلی و زبان و تخصصی هوش مصنوعی برای چند سال اخیر آزمون دکتری Jooybari ۱ ۳,۴۷۵ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: neilabak
  نحوه انصراف از انتخاب رشته یا کد رشته Sepideh96 ۳ ۶,۲۱۴ ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: pioneer01

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close